Emmanuelle Bear.Fotografie před a po plastické chirurgii, jak se změnila francouzská herečka

Francouzská filmová herečka Emmanuelle Beart, ochranná známka Christian Dior, veřejná postava.Poté, co filmová hvězda získala neúspěšnou zkušenost s plastickou chirurgií obličeje, připojila se k řadám horlivých odpůrců chirurgických změn vzhledu a poskytla osobní fotografie pořízené před a po operacích, aby přesvědčila její slova.

Emmanuelle Bear: biografie

Emmanuelle Beart (fotografie před a po operaci jsou uvedeny níže v článku) se narodil 14. srpna 1963 na jižním pobřeží Francie v rodině skladatele Guy Beart a módní návrhářky Genevieve Galea.Dětství budoucí hvězdy prošlo na klidném předměstí, ve společnosti bratrů a sester.Od 13 let si mladý Emmanuel, zapůsobil na filmovou roli Romy Schneidera, vybírá herecký osud pro sebe.

Připravuje se na dobytí kinematografie:

 • studuje angličtinu (v rodině přítele svého otce, který žije v Kanadě);
 • přednáší texty;
 • rozumí základům jednání.

Po dokončení divadelních kurzů obdrží Bear pozvání na roli v televizním filmu „Raissob perdue“, poté následuje natáčení ve filmu „Secret Secret“, který přinesl herečce popularitu, známost aromantický vztah s budoucím manželem.Světoznámá filmová hvězda přinesla roli pastýře a pomstila smrt svého otce v dramatu „Manon from the Source“.

Na scénáři, na nichž aspirující herečka pracovala s idolem francouzského filmu Yves Montand.

Vítěz Emmanuelle Beare:

 • 7 nominací a 2 ceny Francouzské akademie „Cesar“;
 • Cena Zlatého medvěda, udělena Berlínským filmovým festivalem;
 • Cena Evropské filmové akademie.

Během své kariéry hrála filmová hvězda v 94 filmech, po dlouhou dobu byla tváří módního domu Christian Dior.Již více než 10 let pracuje Emmanuel jako mezinárodní velvyslanec dobré vůle UNICEF a snaží se zmírnit situaci lidí (zejména dětí) žijících v zemích afrického kontinentu.Osobní život filmové herečky byl méně plynulý.

Medvěd byl ženatý 2 roky:

 • Emmanuel se se svým prvním manželem, hercem Danielem Otoim, setkal na scéně filmu "Tajně tajné".Pár spolu žili asi 10 let a porodili dceru.
 • Mladý herec Michael Cohen se stal druhým manželem hvězdy.Manželství trvalo 3 roky, během nichž rodina adoptovala chlapce, který se narodil v Etiopii.

Kromě oficiálně registrovaného vztahu se herečka setkala také s producentem Danim Moreauem, od kterého má syna.V současné době Bear upřednostňuje romantické romány, věnuje svůj čas výchově 3 dětí a tvořivosti.

Nejvýraznější role

Emmanuelle Bear (fotografie před a po operaci ke změně tvaru rtů jasně ukazuje nebezpečné následky nadšení pro plastickou chirurgii) hraných v 94 filmech.

​​
Fotografie Emmanuelle Bear v jeho mládí a nyní.

Její nejznámější role jsou:

 • Pastýř Manonz 2. části díla, které představují romány Marcela Pannwalla.Film „Manon od jara“ (1986) vypráví o hunchbackově dceři, která se rozhodla pomstít vrahovi svého otce a jeho komplicům tím, že zablokovala jaro, které kriminalitu napájí vesnici z vody.Spolu s herečkou hrál film Yves Montand, Daniel Otoy.Role dcery hrbáčů přinesla medvědí světovou slávu a figurku filmového ocenění Cesar.
 • Houslista Camille , hlavní hrdinka filmu „Srdce v zimě“, který vypráví o obtížném vztahu a procesu vytváření lásky mezi houslistou a jeho klientem.
 • Marianna(„Okouzlující šibalská dívka“ z roku 1992), mladá múza stárnoucího umělce, který se svým vzhledem inspiroval k dokončení dříve započatého mistrovského díla.Film vychází z románu Honora de Balzac s alternativním zakončením režiséra.
 • Maria(Lost Love 2011), která byla svědkem sebevraždy blízké osoby, jejíž velká láska přiměla ženu, aby v životě hledala svůj vlastní smysl.
 • Nellie(„Nellie a Monsieur Arnaud“ 1995), dívka prožívající obtížné období manželství, která se mezi stárnutím stala sekretářkou a nedobrovolnou „hračkou z nudy“.pane.
 • Mercenary Clairez první části série Mission Impossible, vydané v roce 1996. Natáčením v americkém blockbusteru a spoluprací s Tomem Cruisem bylo odhaleno jméno Emmanuel americkému publiku, čímž se Bear stal prvotřídní filmovou hvězdou.
 • Maid Louise(„8 Women“ 2001), dlouholetá milenka muže, jehož hrdinky se pokoušejí vyřešit hrdinku filmu, sídlila v domě svého milence jako sluha.Kromě obsazení hvězd (Catherine Deneuve, Fanny Ardan) je filmem Federico Fellini vítězem mnoha cen.Emmanuelle Behr byla oceněna berlínskými a evropskými filmovými festivaly za svou roli jako služebná fetišismu.
 • Eva , mladá manželka žárlivého manžela, z komedie „Do leva výtahu“ z roku 1988 se náhoda ukázala jako napůl svlékaná v sousedním bytě, skvěle si zahrála Pierre Reshar.

Emmanuelle Bear: před operací

Fotografie Emmanuelle Bear před plastickou chirurgií opakovaně zasáhly obálky lesklých časopisů a ukázaly fanouškům dokonalý vzhled a postavu filmové hvězdy (obrázky)po konturování rtů ohromí jejich neúspěšný výsledek).

Koncem 90. a začátkem roku 2000.Medvěd byl právem považován za standard ženské krásy, protože byl předmětem výroby žen a uctívání mužů na celém světě.„Blonďatý anděl v těle“ s tváří svatého a těla libertiny podmanil se svými velkolepými proporcemi.

Miliony žen, opouštějících kina, šly do plastických chirurgů, žebrajíLékaři dělají jejich vzhled dokonce vzdáleně podobný ideálu.Emmanuelle Bear je po dobu 5 let tváří módního domu Christian Dior a předvádí výrobky světové třídy z lesklých obálek a reklam.

Vzhled a tělesné parametry 27letého medvěda:

Výška 164 cm
Hmotnost 52 kg
Vlasy Přirozená barva - blond, v závislosti na náladě, může být překreslena tmouodstín kaštanu
Oči Modré
Vzhled Evropské
Hrudník 86,5 cm, což odpovídá třetí velikosti poprsí
Pas 60 cm
Boky 85 cm
Velikost oblečení 42-44
Velikost bot 5 US, což odpovídá 36 EU

Nesmtření na dokonalý vzhled, „Blond Manon“ tajně stydět jeho tělo, s výjimkou obličejové rysy, podíl nedostatečně správné.Chcete-li zachovat postavu, navštívila filmová hvězda odborníka na výživu a dodržovala dietu doporučenou Dr. Madeleine Gestovou, spočívající v omezení denní stravy na 1200 kcal.

K hubnutí je třeba dodržovat přísnou stravu po dobu 10 dnů, která zcela vylučuje každodenní stravu:

 • sůl;
 • cukr;
 • pečivo a těstoviny;
 • pekárenské výrobky;
 • káva;
 • mléko a bílá čokoláda;
 • zmrzlina;
 • alkohol.

Dietní menu:

[Návrh 126]

Během stravy je povoleno jíst sušené ovoce, med, ovocné a ovocné dezerty vařené bez cukru.K večeři byste měli uvařit zeleninovou polévku se 3 mrkví, 4 rajčaty, pórem, celerem a koprem.

V případě přísného dodržování diety výsledek zaručuje ztrátu až 10 kg týdně, přičemž výsledek zůstává dlouhodobý.V době potravinového omezení výživový odborník doporučuje vzít si dovolenou (1200 kcal nestačí na intenzivní činnost).

Emmanuelle a plastická chirurgie

Emmanuelle Bear (fotografie před a po operaci ke změně tvaru rtů je jasně prokázána filmovou herečkou na podporu negativního účinku lékařské korekce vzhledu) plastická chirurgie:

 • Cheiloplastika (korekce tvaru horního rtu), zaměřená na zvýšení jasnosti úst, zvýšením střední části horního rtu ve tvaru srdce.
 • Úplná korekce úst.Druhá operace spočívala v zavedení biopolymerního gelu nasilikon na bázi subkutánní injekce.Během chirurgického zákroku byla provedena závažná lékařská chyba, díky níž lékař místo nezbytného lékařského protějšku představil herečka technický silikon.
 • Dvě operace k odstranění biopolymerního gelu k obnovení dříve existujícího tvaru úst.Během procedury byl ztuhlý silikon čerpán z rtů herečky prostřednictvím řezu provedeného na sliznici.Vzhledem k patologickým změnám (ztvrdnutí chemického přípravku) nebylo možné biogel zcela odstranit.Reliéf byl obnoven, ale k dosažení návratu k přirozenosti selhalo.
 • Neúspěšná oprava rtů

  Emmanuelle Bear, který měl ideální vzhled, utrpěl komplex méněcennosti. Herečka byla neustále nespokojená s jejím vzhledem a snažila se dosáhnout dokonalosti.Herečka provedla první operaci k úpravě tvaru úst v 27 letech, aby se odstranila asymetrie, která vznikla po herpes viru.

  Emmanuel se obával změn souvisejících s věkem a spadl pod vliv svého přítele Claude Saute, který věřil, že všechny vynikající filmové hvězdy mají baculaté a plné rty, a rozhodl se provést úplnou korekci tvaru úst.V rámci přípravy na operaci navštívila herečka řadu konzultací a vybrala správného specialisty.

  Plast byl vyroben jako obvykle.Během intervence byla herečce injikována subkutánně biogel na bázi technického silikonu.Tvrzená droga je nepřirozenánatáhl horní ret a úplně změnil vzhled herečky.Během plastické chirurgie v Emmanuelle Bear došlo k velké lékařské chybě, která stála krásu herečky.

  Místo biopolymeru vyrobeného z lékařských přípravků byl do hvězdy podkožně vstříknut technický silikon.Jakmile je v těle, chemická látka ztuhla a úplně deformovala horní ret herečky.

  Vyvolávaný silikon:

  • Vzhled kožních uzávěrů způsobený nerovnoměrnou distribucí biopolymeru.
  • Nepřirozené zvětšení, výčnělek, změna tvaru horního rtu, což vede k úplné asymetrii úst.Tato vedlejší vada je vyvolána silnou proliferací vláknité tkáně, která je přirozenou reakcí těla na vzhled cizího prvku.
  • Porušení výrazů obličeje, artikulace.
  • Deformace kontur obličeje, ke které došlo v důsledku migrace gelu.

  Po zotavení z operace si filmová hvězda stěžovala u soudu a pokusila se obnovit původní tvar úst.

  Po skandálu, který vedl k objevu nelegálních drog, byl plastickému chirurgovi, který provedl biopolymerizaci, zbaven lékařského oprávnění.Zoufalá herečka provedla několik pokusů o obnovení tvaru rtů chirurgickým odstraněním biopolymeru, ale Emmanuelle Beartová nedokázala znovu získat své dřívější kouzlo.

  Biopolymer na bázi technického silikonu způsobil nepřirozenédeformace úst.Vzhled herečky se změnil nad rámec uznání.Ústa filmové hvězdy navždy získala nepřirozenou velikost, změnila spodní část a dala tváři nespokojený výraz.

  Emmanuelle Bear now​​

  Dnes 52letá herečka stále vede aktivní životní styl a nadále působí ve filmech. V moderním světě totální fascinace plastickou chirurgií vypadá Bearova obnovená ústa jen trochu neobvykle.Velmi velké rty vypadají asymetricky: horní je velmi vyčnívající, neúměrně zakřivený.

  Dolní vytváří efekt úšklebku.Dno obličeje filmové hvězdy je zdeformováno v důsledku migrace silikonu a růstu vláknité (pojivové) tkáně.Po neúspěšné plastické chirurgii se herečka stala svým horlivým protivníkem chirurgických manipulací a už se nepokoušela odolat přirozenému procesu uschnutí.

  Dnešní medvěd Emmanuelle nebojuje, aby zestárl a neztratil svou postavu.S pomocí psychiatra se herečka smířila se svým novým vzhledem, zbavila se komplexů a pochybností.Medvěd podporuje ženy, aby upustily od plastických úprav vzhledu a uchýlily se k operacím pouze jako poslední možnost.

  Jako příklad uvede filmová hvězda neúspěšnou zkušenost a poté pečlivě přemýšlí, než půjde spát pod chirurgovým nožem.Podle Emmanuelle Bear: „Jakákoli operace může způsobit nežádoucí účinky a vést k nevratným změnám vzhledu k horšímu.O plastu je třeba rozhodovat pouze v naléhavých případech. “

  Herečka nabízí bojovat proti stárnutí pomocí kosmetologie, dobrého odpočinku a rozumné výživy.

  52letý Emmanuel váží přibližně 70 kg. S přirozeně štíhlou postavou se filmová hvězda raději nevyčerpává přísnými dietami a sportovním tréninkem.Medvěd má ráda a miluje sladkosti (zejména turecké potěšení).

  „Blond anděl“ se snaží věnovat svým dětem co nejvíce času a věnuje se politickým a veřejným činnostem.Filmová hvězda je aktivním účastníkem hnutí proti emigraci proti tomu, aby francouzská vláda přijala zákon omezující práva uprchlíků.

  Francouzská filmová herečka Emmanuelle Beart, která opakovaně představuje nahotu pro časopisy pro muže, vybízí ženy, aby přezkoumaly své fotografie pořízené před a po neúspěšné operaci, než se rozhodnou o chirurgických úpravách jejich obličeje a těla.

  Zajímavá videa o Emmanuelle Bear a jejím vzhledu

  Jak se vzhled Emmanuelle Bear změnil:

  Rozhovor s EmmanuelleMedvěd:

  Snídaně
  • 400 ml vody;
  • kakao s medem;
  • grapefruitová šťáva
  Oběd Vařené kuře se zeleninovým salátem, ochucené olivovým olejem, hořčicí, kořeněnými bylinkami
  Snack Kefír s medem
  Večeře
  • 600 ml zeleninového bujónupřipravené podle zvláštního receptu;
  • dušená zelenina s olivovým olejem
  Před spaním Jogurt s medem