Elena Sparrowová.Fotografie před a po plastické chirurgii, biografie, výška, hmotnost, věk, operace k opravě vzhledu umělce

Známá herečka divadla, herečka, televizní moderátorka, parodistka Elena Vorobey dosáhla úspěchu, navzdory svému vzhledu atypickému pro zábavní průmysl, ne chytlavým a ne působivým parametrům postavy.

V posledních letech umělec provedl plastické operace a kosmetické procedury pro korekci jejího vzhledu , o čemž svědčí změny jejího vzhledu, jak je vidět na mnoha fotografiích před a po fotografiích.

Elenovo dětství, rodina

Lena Lebenbaum (skutečné jméno umělce) se narodila v Brestu v Bělorusku v červnu 1967.Rodný dům se nachází v blízkosti pevnosti Brest.Matka, která se vyznačovala svým dobrým vzhledem, byla na prvním pracovišti instalatérkou, poté dostala práci jako švadlena.Můj otec byl také typickým sovětským dělníkem, který se zabýval instalačními opravami v bytové kanceláři.

Rodina nebyla bohatá.Kromě ní tu byla i mladší sestra Natalya, která jí dosud pomáhala s výchovou její dcery a je její kmotra.

Zpočátku neměla Elena budovat kariéru v zábavním průmyslu.Jako dítě Elena studovala s potěšením na střední školestudovala hudbu a navzdory své hravé povaze dostala studii, přivezla domů čtyři a pětky.

Elena Vorobey (fotografie před a po plastické chirurgii pomohou pochopit, čeho umělec dosáhl tím, že se obrátil na plastických chirurgů ), vzpomněli si na svůj charakteristický profil „Brest nose“, jak sama umělec vtipkuje.

V rozhovoru uvádí, že na profilu pracovala od dětství, pravidelně padala z okenních parapetů, na dětských hřištích, které jí dokonce zanechávaly malé jizvy na tváři.Přes komplexy se rozhodla opravit vadu v poměrně zralém věku, ve věku 40 let, již na vrcholu své kariéry, když porodila dceru.

Talent pro parodii se objevil brzy. Ve škole Elena parodovala učitele a dokonce předstírala podpisy učitelů, což ji mezi studenty populární a respektovalo.

Elena se o profesi rozhodla brzy, ale její rodiče chtěli, aby její dcera získala praktičtější vzdělání.Přestože Brest odešla brzy, podařilo se jí vystudovat hudební školu v Brestu, kam nastoupila po 8. ročníku, aby se v budoucnu na žádost svých rodičů mohla stát učitelkou hudby.

Ve stejném období se vydala na exkurzi do Petrohradu, poté do Leningradu a do její duše zapadla město natolik, že pokračovala ve studiu v tomto městě.

První kroky v kreativitě

Po úspěšném absolvování posledních zkoušek a po ukončení studia na hudební škole Elena odešla do Leningradského divadelního ústavu.Udělej to však poprvéselhal.Elena podala dokumenty třikrát.A vzala ústavu bouří z třetího pokusu.

Divadelní univerzita přinesla své zkušenosti a první zklamání.Za zády umělkyně se diskutovalo o jejím vzhledu, ale na volném prostranství až do určité doby nemusela slyšet kritiku.Učitelka divadelního ústavu k ní poprvé učinila poznámku a uvedla, že si vybírá příliš lyrické písně, nikoli vzhled.

„Jsi zábavný, ne krásný,“ neopatrně odešel a díky tomu se Elena konečně rozhodla stát se šaškem.Zkušenosti o vzhledu zmizely do pozadí.

Její kariéra začala přesně ve stěnách univerzity.Během tohoto období se setkala s Galtsevem, Vetrovem, Vetlitskou a svírala se při jejich nabídce spolupráce.Zavolali ji do komediálního divadla „Buff“.

Parodistka nebude dlouho myslet, protože již tehdy tehdy dokonale pochopila, že k tomu, aby byl její talent zaznamenán, bylo nutné mluvit s publikem, pouze tak bylo možné získat lásku veřejnosti.Seznámení s umělci „Full House“ se stalo osudným.Toto setkání přineslo její slávu, učinilo ji slavnou.

Tvůrčí činnost

První cenu získala v soutěži hereckých písní věnované Andrei Mironovovi v roce 1992 ve věku 25 let.Pak se chovala ve formě klauna a stala se laureátem.A už v roce 1993, ve věku 26 let, se zúčastnila soutěže Jalta-Moskva-Transit, která spojila herce, zpěváky - slavné lidi v zábavním průmyslu a získala velkou cenu.

V jednom z prvních rozhovorů, které poskytlapo zkoušce vypadá sebevědomě a klidně, navzdory odpovědnosti, vzrušení a soupeření, které ji čeká.Je si jistá, že se jí Moskva brzy podřídí, nejen jí.Kromě poroty se Eleně podařilo získat srdce publika a získala cenu sympatie publika.

Porota se okamžitě nerozhodla dát Grand Prix parodované dívce, a to vše kvůli příjmení Lebebaum, poté ještě neměla pseudonym .To bylo po soutěži, podle příběhu Iriny Ponarovskaya, že Elena byla doporučena vzít pseudonym.Jméno pódia bylo vybráno společně s Vladimírem Vinokurem.V hlavě Eleny se vždy objevil vrabec z písně Edith Piafové.

Kromě toho Elena sama zpívala tuto píseň, když parodovala umělce v divadle, pseudonym zpěváka se překládá jako „vrabci“ a v dětství se parodista často nazýval vrabcem.Tento obrázek nejlépe vyhovoval postavě Eleny.Elena Vorobey se tedy „narodila“.

Bylo by možné pokračovat v soutěži, ale to vyžadovalo peníze, které tam nebyly, a dívka se musela vrátit do Petrohradu.Osud se však rozhodl konečně obrátit tváří v tvář, protože Alla Pugacheva, která byla mezi umělci dlouho považována za objevitele talentů, jí věnovala pozornost.

V roce 1998 vystupuje Elena Vorobey na Štědrý den a umělec začíná být uznáván na ulicích.Opakované pozvání na „vánoční setkání“ nenechalo na pochybách, že Elena čeká na popularitu.

Během své kariéry Sparrow zkazil mnoho hvězd, včetně Pugacheva,Vaikule, Leontiev, Rasputin.Celkem vytvořila více než sto parodií.

A navzdory skutečnosti, že paroduje umělce, rozvinula přátelské vztahy s mnoha.V roce 2000, na pozvání Alexandra Dostmana, Elena trvale hrála v Full House.Společně vystoupila s mnoha umělci z "Full House".

Na její čísla s Yu. Galtsevem, G. Vetrovem, S. Drobotenkem, I. Mamenkem se zvláště vzpomínalo.S Gennadijem Vetrovem vedla v sobotu dva roky dva roky.Poslední východy na jevišti, které strávila s Allou Pugachevou.Umělec odhaduje její práci jako komplikovanou, protože publikum je předsudky vůči výkonu předsunuté a v prvních minutách vyhodnotí, zda peníze daly zbytečně.Vystupuje však nejen na pódiu, ale také ve filmech.

Poprvé v roce 1993 hrála ve filmu „Vášeň pro Angeliku“, pak byl v roce 1998 film „Tělo se bude zajímat“, kde Elena hrála služebnou, pak tam bylo asi 15 filmů, nepočítaje četná díla v televizivčetně novoročních muzikálů, „Two Stars“, „Repeat“, „Dancing with the Stars“, „Three Chords“.

V roce 2005 se umělkyně stala nejlepší herečkou roku a v roce 2012 se stala čestnou umělkyní Ruské federace.I přes mnoho tvůrčích prací je Elena Vorobei hlavou svého vlastního divadla, které zaměstnává 7 lidí.

Osobní život

Elena Vorobei byla navzdory svému nestandardnímu vzhledu u mužů vždy oblíbená.Podle uznání umělkyně měla před svým prvním skutečným manželstvím několikfiktivní manželství.Elena potkala svého prvního manžela, Andrei Kislyuk, zatímco ještě byla studentkou, když parodovala v Buffově divadle.Poté, co spolu žili a pracovali 10 let, se rozešli.

Zpěvačka má dceru Sofii, která se narodila v roce 2003. Její otec Igor Konstantinovič byl v té době ženatý a žil v Petrohradě, již měl dva syny.Později se rozvedl se svou ženou, ale Elena se nenabídla oženit se.Našel rodinné štěstí s jinou ženou, ale Sparrowovi pomohl koupit bydlení v hlavním městě.Viděl své dítě jen jednou ročně k narozeninám.

V roce 2016 se herečka při účasti na programu Tajemství milionu dozvěděla, že Igor Konstantinovich nedávno zemřel na zlomeninu lebky, kterou obdržel, když padl ze střechy domu.Několik měsíců ležel v kómatu, pak se objevila některá vylepšení, ale nakonec ho nemohl zachránit.Elena nesdělila dědictví s příbuznými.

Ve ​​stejném studiu uvedla, že pro kariérní růst použila muže.Podle pověstí měla mnoho románů, včetně australského obchodníka, televizního producenta jménem Cyril.

Poslední romantika s A. Kalischukem se změnila na neoficiální manželství.Profesní technik je zvukový inženýr.Poprvé se setkali, když se rozhodl jít do práce v jejím divadle.Zpočátku jejich schůzce nepřipisovala důležitost, ale postupem času se Alexander dokázal ukázat jako milující muž a jako manžel a jako otec.Stále žijí společně.

V loňském roce se Elena stalaobjevila se méně na obrazovkách, řekla, kvůli zdravotním problémům své dcery.Sophia se narodila předčasně a byla v dětství hodně nemocná, a není to tak dávno, co měla problémy se zády - skoliózou.V roce 2018 podstoupila operaci páteře na německé klinice, která byla úspěšná.

Plastická chirurgie: rinoplastika a mamoplastika

Yelena Vorobei (fotografie před a po plastice dokazují, jak se žena stala hezčí) po celou dobu pobavilo publikum několik let, ale její vlastní vzhled nebyldal jí odpočinek.Chtěl jsem vypadat nejen legrační, ale také mladý, sexuálně ženský.

Teprve v roce 2007 se Elena rozhodla opravit svůj nos.Podle pověstí nebylo možné dosáhnout dokonalého výsledku poprvé.Podle informací z neověřených zdrojů umělec opět provedl rinoplastiku u slavného hvězdného chirurga - Andrei Rybakina a chirurg si nebyl do té doby jistý, zda se mu výsledek bude líbit.

„Nic neočekávaného se nestalo“ - takto reagoval Sparrow, když poprvé uviděla svůj nový nos bez obvazu.

Nos umělce byl příliš dlouhý a široký.Díky úsilí plastických chirurgů se tenčí.Na operačním sále korigovali nejen zadní část nosu, ale také jeho špičku, což ji učinilo elegantnějším.Rhinoplastika odvedla svou práci, výsledek výrazně změnil tvář umělce.Začalo to vypadat půvabně a hezky.

Elena Vorobey (fotografie před a po plastické chirurgii umožňují vidět, jak dobře chirurgové pracovali) se zúčastniliProgram „Dnes večer“ hostil Maxim Galkin.Část nahrávky byla ukázána ve vzduchu, kde Elena komunikuje s Sergejem Minaevem, kde byla stále se svými přirozenými údaji.Maxim Galkin uvedla tuto skutečnost, Elena byla v rozpacích, i když se snažila neukazovat svou mysl.

V roce 2010 se Elena rozhodla obrátit se na plastickou chirurgii, nyní však za účelem zvětšení prsou.

Přišla na kliniku s otázkou „Existuje nějaká naděje?“ A pomohli jí.Všechno dopadlo dokonale.Elena měla malé prsa a po pozdním narození ztratila tvar.

Podle umělce bylo v šatech s výstřihem nutné, aby plast vypadal velkolepě.

Podle svých vlastních slov o tom po dlouhou dobu snila.A plastická chirurgie prsu byla také úspěšná.Umělec se však k této možnosti opravy uchýlil dvakrát, podruhé v roce 2012.

V důsledku toho se prsa zvětšila o dvě velikosti, zatímco postava získala krásné proporce.

Herečka předvídala operaci pro nový rok, čímž se stala přítomnou.Nová prsa Eleny Vorobey se rozplývala za závěsy a v šatnách, mezi umělci na scéně novoročního programu „Přehlídka hvězd“.

Elena neskrývala nové formy, oblékla si oblečení, které zdůrazňovalo změny, které byly položeny pro fotografie v lesklých časopisech.Mnozí diskutovali o změnách v pozadí, ale někteří se ptali otevřeně, překvapeni zásadními změnami.Elena zpočátku jen žertovala, skrývala pravdu, ale odpověď byla zřejmá a nakonec potvrdila, že se zvýšilaprsa u plastického chirurga.

Sparrow však slyšel nejen obdivování komentářů, ale také kritiku. Někteří se domnívali, že nové prsa nezapadá do role šaškování, a bylo by vhodnější pro zobrazení osudné ženy .Parodista však s kritikou naprosto nesouhlasí.Podle jejího názoru s velkými ňadry pro ni bylo snazší parodovat některé umělce, například Mashu Rasputinovou.

Elena Vorobey je úspěšná a vyhledávaná umělkyně, herečka, která se pomocí plastické chirurgie dokázala zbavit svých vlastních komplexů.Její zvláštní vzhled nezabránil růstu její popularity, ale nyní se stala velmi atraktivní ženou.Kolik peněz musela utratit za přeměnu z ošklivé káčátko na krásnou labuť, to vědí jen její kolegové.

Co ještě byly plastické operace a kosmetické procedury

Herečka je již ve věku, proto se kromě plastické chirurgie uchýlí k kosmetickým procedurám, které mohou zbavit obličejových a věkových vrásek.

z fotografie Experti zjistili, že umělec provádí injekce Botoxu, koriguje nasolabiální záhyby a provádí injekce na spodním konci nosu.

Mezoterapie pro tmavé kruhy, vrásky a modřiny pod očimaumělkyně také s největší pravděpodobností provedla několikrát, o čemž svědčí její mladší vzhled.

A to je další krok směrem k kráse a mládí, což obecně mělo znatelný účinek.Štíhlé ženypodstoupit zlepšení.Podle vnitřního kruhu získal Sparrow štíhlé nohy také pomocí plastických chirurgů.

Umělec se jí podařilo prolomit cestu ke slávě ne s krásnou tváří, ale s jejím uměním a humorem.Její kariéra před a po plastické chirurgii se významně nezměnila.Avšak podle způsobu, jakým Elena Vorobey odpověděla na otázku v programu „Mluvíme a ukážeme,“ měla stále jednu sadu: „Nejedná se o dlouhé nohy.“

Výška umělce je malá, na 158 cmhmotnost 60 kg.Vypadá na fotografii miniaturně.Ale sen o vysokém růstu a dlouhých nohách pravděpodobně zůstane nenaplněn.

Zajímavá videa o Eleně Sparrowové a jejím vzhledu