Elektroepilátory pro domácnost.Což je lepší, jak používat, ceny a recenze

Výběr elektrického epilátoru pro domácí použití není snadný úkol.Zařízení je navrženo tak, aby rychle odstranilo nežádoucí vlasy z těla.Je kompaktní a nízká cena.Po aplikaci je pokožka hladká a sametová.

Druhy a typy elektroelektrických zařízení pro domácí použití [[PDN 56]

Zařízení pro elektrolýzu doma jsou rozdělena na pinzetu a jehly.

Jehla

Nejlepší výsledky dosáhly epilátory jehly. ProbíháJehla proniká do hloubky 0,5 mm do vlasové baňky.Folikuly jsou vystaveny elektrickému šoku.

Typicky se tento typ elektroepilátoru používá v kosmetologických místnostech a kosmetických salónech.Má vysoké náklady.Jednodušší modely jsou k dispozici na prodej.Jsou navrženy speciálně pro domácí použití.

Jehla přístroje je vyrobena z různých materiálů.Pro lidi náchylné k alergickým projevům vytvářejí nástroje se zlatým prachem a pro citlivou pokožku - s teflonem.Pokud osoba nemá zvláštní omezení, můžete použít epilátor s jehlou z lékařské oceli.

Pinzeta

Zvláštností tohoto druhu je to, že zachycuje každý vlas pinzetou.Proud teče do žárovky po dobu 1-2 minut. Postup používání pinzety je bezpečný.Nezpůsobuje bolest.

Odborníci zpochybňují účinnost zařízení, protože vlasy nemají vysokou vodivost.Proud tedy nedosáhne folikulu a zcela ho nezničí.Tato teorie vedla vědce k vytvoření speciálních gelů ke zlepšení vodivosti elektřiny.Jejich použití pomáhá proudu dosáhnout vlasové papily.

Princip činnosti zařízení

Činnost elektroepilátorů je založena na použití elektrického proudu. Přístroj provádí výboje do vlasových folikulů pomocí jemných jehel nebo pinzet. V důsledku expozice jsou folikuly navždy zničeny.Tato metoda je účinná pro všechnyzóny.

V jedné relaci je zpracování malé plochy přijatelné.Každý vlas je ošetřen samostatně.Pro 100% efekt je vyžadován celý průběh procedur.Trvá to 1-1,5 roku.

Termolýza

Střídavě prochází vysokofrekvenční výboje proudu do vlasů.Tato technologie přispívá k úplnému zničení folikulů. Z jeho nedostatků pacienti hlásí bolestivé užívání.Není vždy možné zbavit se vlasů poprvé.

Elektrolýza

Stejnosměrný proud působí na vlasy a prochází kůží. Jehla proniká epidermis, takže odstranění chloupků nezpůsobuje bolest.Relace se koná po dlouhou dobu.Zpracování každého vlasu trvá 0,5-1 minuty.

Směs

Proudové napájení má sníženou amplitudu.Tato metoda je považována za optimální pro řešení zarostlých vlasů. Tepelný účinek vznikající při procesu aktivuje rychlou tvorbu alkálie.Tato funkce urychluje proces ničení.Doba expozice se zkrátí na 10 sekund.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Flash

Poddruh termolýzy.Ovlivňuje proud krátkými záblesky, ale s vyšší frekvencí. Jehlové elektro epilátory tohoto typu mají pozitivní hodnocení.Podle nich postup přináší menší nepohodlí a je vysoce účinný.

Sekvenční směs

Toto je vylepšená verze směsi .Během epilace se amplituda proudu, který má zničit žárovku, pomalu snižuje.Pacient téměř necítí bolest.

Sekvenční blesk

Toto je upravená verze blesku .Jeho charakteristickým rysem je zrychlené působení a periodická změna v období léčby folikulů.Tato metoda umožňuje zohlednit charakteristiky pacienta.To umožňuje zvolit režim činnosti podle tloušťky a struktury vlasové šachty.

Kritéria pro výběr zařízení

Pro domácí použití jsou vhodné elektroepilátory, které odstraňují vlasy poškozením žárovek .Druhy, které zcela ničí folikuly, jsou určeny pro profesionální použití.Doporučuje se zvážit pinzetu.Jsou vybaveny hlavou se spoustou pinzet.Poškozují folikul, aniž by ho úplně zničili.

Je možné používat elektrický epilátor jehly samostatně, pouze pokud se dívka naučila používat jej předem.Musí převzít odpovědnost za svou bezpečnost a zdraví.V kurzech kosmetologie se můžete seznámit s hloubkou jehly a silou proudu.

Parametry, které je třeba při výběru vzít v úvahu, jsou uvedeny v tabulce:

Kritérium Popis
Značka Doporučuje se nakupovat zařízení od známých společností.Tím je zajištěna dlouhá doba nepřetržitého provozu a kvalita zařízení.
Rychlost Epilátory mají nejčastěji pouze dvě rychlosti.Jeden je pro silné a hrubé vlasy a druhý pro tenké vlasy.Odborníci doporučují, aby začátečníci pracovali rychlostí 1.
Vzhled Technické specifikace - hlavní věc při nákupu vybavení.Snadnost použití však závisí na designu a formě.Proto před zakoupením epilátoru vám doporučujeme vzít si zařízení do ruky.
Cena Nesnažte se o laskavost.Takové elektroepilátory mají nízkou kvalitu.Vyznačují se nízkou účinností a rychle selhávají.

Pokyny pro používání různých typů epilátorů

Elektrický epilátor pro domácí použití se zřídka používá na obličeji, nohou a bikinách.Kromě toho existuje mnoho pozitivních recenzí o postupu na internetu.Uživatelé berou na vědomí, že zvládnutí technologie je získáno z 6-7 relací.

Po několika školeních je možné najít potřebnou sílu proudu, hloubku administrace a dobu expozice.Před spuštěním je důležité si pečlivě přečíst pokyny k zařízení.

Fáze postupu, který je třeba dodržovat:

 1. Připojte epilátor k síti.
 2. Vložte jehlu do držáku.
 3. Povrch ošetřte vlasy antiseptickým přípravkem.
 4. Spusťte jehlu do hloubky 0,5 mm v póru, odkud vlasy vyrůstají.Pro co nejbližší zavedení do baňky by měl nástroj proniknout ve směru růstu vlasů.
 5. Chcete-li použít proud, stiskněte desku.Jakmilepo uplynutí potřebného času, uvedeného v pokynech pro zařízení, se impuls přestane dodávat.
 6. Vlasy se odstraňují pinzetou.Po řádně provedeném sezení se vlasy snadno odstraní.
 7. Opakujte manipulace s jinými vlasy.Oddělte od ošetřené oblasti o 3-5 mm.

Přehled, specifikace a ceny nejlepších epilátorů pro domácnost

K provedení tohoto postupu je k dispozici mnoho zařízení.Liší se od sebe zásadou práce, funkcí, cenou a dalšími parametry.Porovnáním vlastností modelů si můžete vybrat nejlepší elektroepilátor pro sebe.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Hodnocení nejlepších termolytických elektroepilátorů

Při výběru termolýzy je třeba vzít v úvahu hlavní výhody - účinnost a rychlost.Na krátkou dobu je zpracována významná oblast kůže.

Gezatone DE300

Jehelní elektropilátor pro domácí použití je účinný i v pokročilých případech.Má ovládání počítače. Použití speciálního softwaru pomáhá vybrat optimální sílu a hloubku, aktuální sílu a dobu expozice.Stojí to asi 25 000 rublů.

Elektrický epilátor Gezatone DE300 je jedním z nejúčinnějších jehelových zařízení určených pro domácí použití

Provozní režimy:

 • Impulzy působí krátkými dávkami.Tento proces není traumatický, dává dobrý výsledek.
 • Používá se vysokofrekvenční střídavý proud.Při volbě provozního režimu je třeba mít na paměti, že termolýza způsobuje bolestivou, ale krátkou proceduru.U zakřivených vlasových folikulů je neúčinná.
 • MTUSI EHVCh-12, EHVCh-20 a EHVCh-50

  Zařízení se v závislosti na výkonu používá nejen k odstraňování chloupků. EHHF-20 lze tedy provozovat jako koagulátor a sklerosátor.EHVCh-50 je vybaven funkcí fulgrátoru.

  Musíte zahájit relaci s nejmenším pulzním výkonem.Po dokončení zkontrolujte, jak dobře jsou vlasy odstraněny.Pokud je obtížné odstranit chloupky, postupně se zvyšuje výkon.

  V tomto procesu jehla proniká ve směru růstu vlasů.Zpracování žárovky trvá 1-2 sekundy.Činnost zařízení se ovládá stisknutím pedálu.Doporučuje se snížit riziko poškození celého těla zapnutím zařízení, když jehla je již vložena do žárovky.Jedna procedura obličeje trvá 15 minut.Můžete ošetřovat kůži na těle půl hodiny.

  Ross Kh-12 plus

  Tato jednotka je považována za jednu z nejbezpečnějších.Je spolehlivý a snadno použitelný.Cena: 50 000 rub.

  Výrobce epilátoru nabízí několik způsobů provozu zařízení:

  • Sledování doby provozu elektrody pomocí časovače zapnutí.
  • Doba expozice je stanovena kosmetikou sešlápnutím pedálu.

  Hodnocení nejlepších bleskových epilátorů

  Ke snížení bolesti během epilace by mělo být vystavení vysokofrekvenčním proudovým impulzům krátkodobé.Flash zařízení jsou vhodná pro ošetření obličeje a citlivé pokožky těla.

  DE-228 CARAT

  Zařízení vykonává několik funkcí.Kromě odstraňování chloupků je vhodný i pro darsonvalizační procedury. Výrobce poznamenává, že epilátor je vhodný pro domácí použití.Zároveň není nutné absolvovat speciální kurzy.Pokud se budete řídit pravidly provozu, můžete se bez problémů zbavit nechtěných vlasů navždy.

  ​​

  Návod k použití:

  1. Nejprve je stroj nastaven.
  2. Jehla se zasune ve směru růstu vlasů, dokud se neobjeví překážka.
  3. Stisknutím tlačítka zapněte zařízení.

  Po zákroku musí být ošetřené vlasy vytaženy pinzetou.Pokud by bylo dost aktuální energie, snadno by vystoupili.Jinak je nutné zvýšit sílu pulsu a dobu expozice.V tomto procesu je nepříjemný pocit nepřijatelný.Přibližné náklady - 17 000 rublů.

  Bumblebee-1000

  Elektropilátor pro domácí použití má kombinovaný účinek.Provádí nejen rychlé odstranění chloupků, ale i koagulaci. Výrobce slibuje, že po zákroku neexistují žádné věkové skvrny a popáleniny.V takovém případě musíte relaci provést správně.

  Během používání je bolest minimální.Zařízení má vysoký výkon a automatický režim pro nastavení doby práce.Nákladyod 32 000 do 38 000 rublů.

  Biomak EP 300 a 400

  Zařízení je vybaveno pohodlnou rukojetí a dlouhým drátem.Jednoduché nastavení potřebných parametrů usnadňuje jeho použití doma.Cena začíná od 15 000 rublů.

  Zařízení je ovládáno dvěma způsoby:

 • ručně;
 • automaticky.

Posledně uvedený režim vyžaduje zvláštní přístup.Aby bylo možné vložit jehlu, je třeba zachytit rytmus aktuálního napájení.Jinak může dojít k popálení.Biomac pípne, což znamená, že práce je dokončena.Tato funkce usnadňuje vlastní použití elektroepilátoru.

Hodnocení nejlepších směsných elektrických epilátorů

Použití sekvenční smíšené technologie zahrnuje vyplnění vlasového folikulu zásadou a jeho zahřátí elektrickým proudem.Tato technika zvyšuje účinek elektrolýzy.Spolu s tím roste riziko popálení.

Biomak EP 200

Zařízení má 3 provozní režimy, které lze zvolit nezávisle. Dosažení dobrého výsledku trvá déle než u jiných epilátorů.Koneckonců se k odstraňování chloupků používají 2 technologie.

Při zaměření na jednotlivé vlastnosti těla lze zvolit poměr elektrolýzy a termolýzy.Tato funkce se objevila díky speciálnímu vestavěnému modulu.Cena - 19 000 rublů.

Galatea POLLY RE

Přístroj pracuje na principu 3 metod odstraňování chloupků: blesk, směs a termolýza. Výrobcevaruje, že zařízení může používat pouze osoba, která absolvovala odborné kurzy.Kombinace několika technologií vedla ke změně provádění postupu.

Vlastnosti odstraňování chloupků pomocí Galatea:

 • Režim prolnutí.Nezapomeňte k tělu připojit neutrální elektrodu.
 • Termolýza a blesk.Není třeba připojovat elektrodu.Výstupní signál má menší výkon přibližně o 30%.

Těžké nepohodlí při odstraňování chloupků vyžaduje snížení pulsního výkonu.V tomto případě se účinek proudu zvýší.Vysokého výsledku lze dosáhnout pouze několika způsoby odstraňování chloupků.Délka každé z nich se pohybuje od 12 do 18 měsíců.Velké období je spojeno s heterogenním růstem vlasů a přítomností folikulů ve stavu spánku.Cena zařízení je 52 000 rublů.

Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru elektroepilátorů pro domácí použití.Je důležité studovat vlastnosti každého modelu.Toto je jediný způsob, jak vybrat vhodné zařízení.

Výsledek závisí na kvalitě postupu.Proto si před použitím musíte pozorně přečíst pokyny.Jednoduchá pravidla pomohou vyhnout se následkům.

Autor článku:Pronina Marina

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video na téma: jak zvolit elektrický epilátorpro domácí použití

Výběr elektrického epilátoru pro domácí použití: