Elektrické běžecké trenažéry pro domácnost.Hodnocení toho nejlepšího, ceny a recenze

Moderní běžecký pás má jednoduchou konstrukci.Skládá se z plošiny, madla a pásu, který se otáčí mezi dvěma hřídeli.Neelektrický trénink na běžícím pásu zahrnuje běh nebo chůzi na pásce, jehož rychlost je nezávisle regulována sportovcem.

) Princip činnosti elektrických běžeckých trenažérů

Elektrický běžecký pás je poháněn speciálnímTento postoj.Umožňuje nastavit požadovanou rychlost aupravit náklon paluby.Takový simulátor umožňuje sportovci nejen vybrat program vhodný pro trénink, ale také vytvořit individuální nastavení.

Elektrický běžecký pás má mnohem více funkcí, což zjednodušuje ovládání simulátoru a umožňuje provádět ukazatele.

Důležitým prvkem tohoto simulátoru je jeho motor.Je to on, kdo uvádí plátno do pohybu a ovlivňuje výkon a funkčnost struktury.Zároveň platí, že čím vyšší jsou indikátory výkonu motoru, tím lepší je běžecký pás.

Kvalita konstrukce závisí také na materiálu, z něhož je rám vyroben.Simulátor s hliníkovým rámem bude vážit méně.Tento kov je navíc méně náchylný ke korozi a poskytuje dobré odpružení.Vynikající tlumící systém pomůže snížit stres na páteři a nohou.To je možné díky vyhlazení rázů.

Výhody a nevýhody elektrických běžeckých trenažérů

Elektrický běžecký pás se pohybuje díky činnosti elektrického motoru, což předurčuje mnoho výhod.

Pozitivní vlastnosti elektrického simulátoru:

 • přítomnost velkého počtu funkcí;
 • nízké zatížení páteře a nohou;
 • schopnost trénovat v pohodlí po dlouhou dobu;
 • svalové napětí.

Negativní vlastnosti elektrického simulátoru:

 • náklady;
 • těžká hmotnost a rozměry;
 • je důležité se o ně náležitě staratplátno;
 • potřeba připojení k síti;
 • objem motoru.

Nevýhody simulátorů v této kategorii nezabrání kupujícímu ve výběru sportovního vybavení, protože výhody převažují nad nevýhodami.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Kritéria pro výběr běžícího pásu pro domácnost

Se správným přístupem k výběru běžícího pásu pro domov můžete najít účinnou metodu, jak se zbavit dalších liber a udržet tělo ve vynikajícítělesná zdatnost.

Vyzbrojeni radou pro uživatele a studiem základních funkčních charakteristik běžeckých trenažérů, můžete si koupit kvalitní model, který vydrží dlouho a poskytne požadovaný výsledek.

Rozměry a přenosnost

Abyste se mohli správně rozhodnout, musíte nejprve vybrat umístění stopy a změřit její oblast.Při zakoupení skládacího trenažéru by měla být brána v úvahu výška, délka a šířka místa, kde bude uložen.

Elektrický běžecký pás by měl být kompaktní, ale praktický.

Celková plocha běžícího pásu závisí na velikosti pracovního pásu.Nejlepší volba pro jeho šířku: 55 cm pro běh a 50 cm pro chůzi.

Doporučená délka pracovního prostoru pro běh a chůzi je 140, respektive 125 cm.Pro lidi, jejichž výška přesahuje 180 cm optimálnídélka pásu 159 cm a více.Standardní velikost běžeckých trenažérů se považuje za šířku 90 cm, délku 210 cm. V tomto případě si můžete vybrat model podle svých preferencí - kompaktnější nebo větší, stacionární nebo skládací.

Je třeba vzít v úvahu velikost zábradlí, která ovlivňují tak důležité body, jako je pohodlí během tréninku a stabilita simulátoru.Zábradlí by měla být umístěna v takové výšce a šířce, aby jejich nosné povrchy nebránily pohybu, mohly chránit před zraněním a pádem během tréninku.

Výkon

Při výběru výkonu běžeckého motoru je třeba zohlednit individuální intenzitu a složitost výcviku.Díky motoru se síť simulátoru pohybuje.Jednotkami měření jeho výkonu jsou výkon v koňských silách (HP);nepřetržitý výkon (LNS).

Produktivnější druhý indikátor, který vám umožňuje určit výkon dosažený během dlouhodobého provozu motoru, na rozdíl od prvního ukazatele, který určuje výkon v nejvyšším pracovním bodě.Průměrný výkon většiny modelů kolejí je 2,25–4,25 nepřetržitého výkonu.

Doporučená síla pro lidi s normální hmotností (do 90 kg):

Walking
Povolání Výkon
Běh ze 3 NLS
Jogging od 2,5 NLS
od 2 NLS

Pro výpočet síly pro osoby s vyšší hmotnostíK výše uvedenému musí být přidáno 90 kg 0,5 NLSukazatele.Je třeba poznamenat, že motor pracující s pohotovostním výkonem bude pracovat déle než motor při maximálním výkonu.

Funkčnost

Elektrický běžecký pás patří do třídy simulátorů určených pro aerobní trénink.Z hlediska vzhledu jsou podobné trati, což umožňuje účast v chůzi a běhu v interiéru za každého počasí.

Simulátor pomáhá zlepšovat zdraví a zlepšovat fyzickou zdatnost:

 • Díky kardiovaskulární zátěži zlepšuje design fungování srdce, plic, krevních cév.
 • Simulátor vám umožňuje zbavit se nadbytečných kalorií (až 800 za hodinu), spalovat tuk, což přispívá k intenzivnímu hubnutí.
 • Pomáhá zmírnit únavu a zmírnit stres.
 • Zvyšuje svalový tonus a posiluje je.
 • Urychluje metabolismus.

Pro ty, kteří se chtějí v problémových oblastech zbavit nadváhy a tělesného tuku, musíte znát svalové skupiny, které jsou zapojeny do běžícího pásu.

Jsou to:

 • hýždě;
 • hřbetní;
 • gastrocnemius;
 • femorální.

Chcete-li používat lis při cvičení na koleji, musí být nainstalován pod úhlem.Aby se zjistily svaly předloktí, je nutné během tréninku přidat aktivní pohyby rukou.

Nejlepší modely elektrických běžeckých trenažérů, jejich přehled a ceny

Hodnocení nejlepších běžeckých trenažérů zahrnuje modely s optimálním poměrem kvality a ceny.Stejně takPři jejich výběru byly vzaty v úvahu recenze profesionálních sportovců a domácích uživatelů.

Běžecký pás DFC T-1000

Stella DFC T-1000 má na rukojeti 4 vestavěné programy a kardio senzory.Výrobce je simulátor umístěn jako domov a hmotnost uživatele by neměla přesáhnout 110 kg.Díky elektrickému motoru o výkonu 1,25 koní se plátno může pohybovat rychlostí až 12 km /h.U tohoto modelu nedochází k úpravě sklonu čepele.Průměrná cena: 20 990 rub.

Běžecký pás NordicTrack T7.0

Elektrická dráha je určena pro osoby s hmotností do 135 kg a má skládací konstrukci.

Běžecký pás je vybaven patentovaným tlumícím systémem FlexResponse.

Úhel náklonu lze změnit a zaměřit se na vaše potřeby.

Výkon motoru je 2,25 koní, což umožňuje dosažení maximální rychlosti 20 km /h.

Posledně jmenované lze změnit stisknutím tlačítka.

Zobrazí se všechny indikace požadované pro monitorování.

Simulátor má 20 vestavěných vzdělávacích programů a díky svému jedinečnému designu nezabírá mnoho místa.

Průměrná cena: 63 740 rublů.

Běžecký pás Bowflex běžecký pás tc10

Model má pohodlná přepravní kola, takže pohyb sportovního vybavení není bezproblémový.Ergonomický simulátor nezabírá mnoho místa a kombinuje tři sportovní vybavení najednou - stepper, orbitreck (elipsoid) a stopu pro běh.

Na 4 displejích jsou zobrazeny všechny potřebné informace pro řízení tréninku:

 • rychlost;
 • čas;
 • vzdálenost;
 • kalorií

Simulátor je vybaven tlačítkem Quick Start, takže můžete okamžitě zahřát a rychle se připravit na silová nebo kardio cvičení.U tohoto modelu je možné změnit úhel čepele, který umožňuje v rámci své maximální hodnoty zvýšit spotřebu kalorií 3,5krát.Simulátor je určen pro osoby s hmotností do 136 kg.Průměrná cena: 29 740 rub.

Běžecký pás Torneo Smarta T-205

Elektrický trenažér má skládací konstrukci a je vybaven plynem blíže, takže při rozjezdu kolejová dráha sama klesne k podlaze.Uživatel pouze potřebuje odstranit blokovací mechanismus.Na praktických úchytech sportovního přístroje jsou kardio snímače, z nichž se informace přenášejí na obrazovku.

Kromě srdeční frekvence se zde zobrazují ukazatele, jako jsou spálené kalorie, rychlost a ujetá vzdálenost.Jednou z hlavních výhod tohoto simulátoru je bezpečnostní klíč, díky kterému se web zastaví v případě pádu uživatele.To se děje kvůli skutečnosti, že červený magnetický klíč v jakékoli nouzové situaci vyskočí ze zámku.

Aby to fungovalo, musíte před zahájením cvičení připojit klíč na jedné straně k oblečení a na druhé straně k speciálnímu zámku na přední straně běžeckého pásu.Pro pohodlí uživatelesimulátor je vybaven transportními koly pro usnadnění jeho pohybu a praktickým stojanem na vodu. Pít můžete bez přestávky na trénink.

Sportovní vybavení je určeno pro osoby s hmotností do 100 kg a má 12 vestavěných vzdělávacích programů.Běžecký pás má rychlost 13 km /h.Průměrná cena: 20 900 rub.

Běžecký pás Unixfit ST600X

Model je skvělou volbou, nikoli drahý, ale vysoce kvalitní domácí kardio simulátor.Sportovní vybavení vám umožní dosáhnout rychlosti až 18,8 km /h.S pomocí tohoto simulátoru mohou uživatelé snadno rozloučit s libry navíc, posílit jejich zdraví a zvýšit celkovou výdrž těla.Při systematickém tréninku je výsledek patrný po týdnu tréninku.

Simulátor je určen pro uživatele s hmotností do 120 kg a má standardní systém tlumení nárazů.Je možné ručně změnit úhel běžícího pásu - tři polohy.Maximální rychlost stoupá o 10 °.

Displej zobrazuje standardní data:​​

 • vzdálenost;
 • rychlost pohybu;
 • čas;
 • spálené kalorie;
 • název programu;
 • srdeční frekvence.

Kardio senzory jsou umístěny na držadlech.Simulátor má 15 vestavěných programů a 3 z nich lze konfigurovat nezávisle.Model je vybaven 2 reproduktory, sloty pro přehrávač nebo flash disk, takže třídy jsou příjemné pro uživatele.Dodává se kabel AUX.Průměrná cena: 32 890 rub.

Běžecký pás DFC Rekord t190

Sportovní střela s motorem o výkonu 1,5 koní běžecký pás zvyšuje na 12 km /h.Model má 5 vestavěných vzdělávacích programů a je určen pro lidi s hmotností do 120 kg.Úhel plátna lze změnit.Na zábradlí simulátoru jsou kardio snímače pro měření pulsu, jejichž hodnota je zobrazena.

Na obrazovce se zobrazí:

 • čas;
 • vzdálenost;
 • spálených kalorií;
 • rychlost pohybu.

Po stranách jsou pohodlné kapsy, kde můžete uložit telefon nebo vodu.Díky skládacímu designu lze po tréninku simulátor zvednout a uvolnit tak prostor.Průměrná cena: 26 490 rub.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50 let.

Běžecký pás Family ™ 300M

Toto sportovní vybavení je skvělé pro domácí trénink.Díky výkonnému motoru mohou studenti nastavit maximální rychlost 14 km /h.Šířka plátna umožňuje lidem s velkým vybavením zapojit se s maximálním komfortem a bezpečností.Simulátor je určen pro osoby s hmotností do 120 kg, zatímco sám váží pouze 40 kg.

Sportovní vybavení má 12 vestavěných vzdělávacích programů a 3 polohy pro změnu úhlu sklonu běžeckého pásu.Díky přítomnosti klávesových zkratek je simulátor skvělý pro začátečníky.

Na displeji se zobrazí vše potřebnéukazatele pro řízení výcviku:

 • čas;
 • vzdálenost;
 • puls;
 • kalorií;
 • rychlost.

Kardio senzory jsou umístěny na držadlech.Průměrná cena: 30 990 rub.

Běžecký pás Yamaguchi Runway

Simulátor se zřetelně liší od všeho výše uvedeného.Nejsou žádné zábradlí nebo konzole.To znamená, že sportovní vybavení vypadá jako pravidelný plochý obdélník, sestávající pouze z běžícího pásu o tloušťce asi 50 mm.Díky této kompaktnosti lze jej jednoduše vyčistit pod postelí nebo stolem.

Je také vhodné simulátor skladovat ve svislé poloze - k tomu jsou zahrnuty speciální držáky.Jsou nainstalovány ve zdi.

Elektrický běžecký pás váží pouze 25 kg.Rychlost pohybu plátna je zde řízena laserovým senzorem.Výhodou této technologie je, že se simulátor přizpůsobí rychlosti uživatele.U klasických elektrických kolejí je tento proces opakem.Přestože neexistuje konzole, výrobce našel místo pro displej v samotném plátně.

Na obrazovce se zobrazí:

 • doba pohybu;
 • ujetá vzdálenost;
 • počet provedených kroků.

Průměrná cena: 50 000–55 000 rublů.

Běžecký pás DFC AGILA T99

Model simulátoru s výkonem motoru 1 HP je nejlepší volbou pro začínající uživatele.Aby výcvik nebyl monotónní, je vybaven třemi typy programů.Díky pohodlnému skládáníkonstrukce trati zabírá málo místa, což vám umožní ušetřit využitelnou oblast v místnosti.V tomto provedení chybí snímač srdeční frekvence na madlech.Cena: 19990 rub.

Běžecký pás ProForm Performance 350i

Tento běžecký pás je navržen pro intenzivní trénink a poskytuje plnou zátěž kardio, aniž by opustil domov.

Uživatel může nezávisle nastavit rychlost a intenzitu lekce.

Motor simulátoru je poměrně výkonný - 2 HP, součásti jsou trvanlivé a odolné proti opotřebení, což mu poskytuje spolehlivost při dlouhém a intenzivním používání.

Díky vhodnému zobrazení je možné vyhodnotit získané výsledky z výcviku, sledovánívšech nezbytných parametrů:

 • vzdálenost;
 • rychlost;
 • hodin třídy;
 • srdeční frekvence;
 • Spálené kalorie.

Díky poměrně prostorné pracovní ploše (46x127 cm) je lekce na Performance 350i co nejpohodlnější.Důležitou funkcí je schopnost změnit úhel běžeckého pásu.

Úprava tohoto parametru pomáhá dosáhnout maximálního účinku tréninku - zapojuje se více svalových skupin, zátěž je správně rozložena.

Mít 16 vestavěných programů vám umožňuje diverzifikovat vaše běhy.Kliky simulátoru jsou vybaveny kontaktními senzory, které díky regulaci srdeční frekvence umožňují vyhnout se příliš velkému zatížení.

Pěkným doplňkem běžeckého pásu Performance 350i je konzola namontovaná na tabletu upevněná na konzoli.Díky skládacímu designu s technologií Space Saver a EasyLift se simulátor snadno složí vzpřímeně a je vhodný pro skladování.Cena: 52990 rub.

Běžecký pás Unixfit ST-510T

Unixfit ST-510T je nejlepší volbou pro uživatele s průměrnou výškou.Odolává zatížení až 110 kg, je vybaven základním odpisovým systémem skládajícím se ze 6 elastomerů navržených tak, aby během provozu snížilo zatížení pohybového aparátu.Maximální rychlost, kterou lze vyvinout na trati 10 km /h.

Monitor simulátoru informuje o:

 • rychlosti;
 • odrůdy programu;
 • srdeční frekvence;
 • hodin třídy;
 • vzdálenost;
 • Počet spálených kalorií.

Uživatel má 12 různých programů.Senzory pro měření srdeční frekvence jsou umístěny na zábradlí.Přítomnost konektoru pro audio přehrávač vám umožňuje hrát sporty s vaší oblíbenou hudbou.Cena: 23 890 rub.

Běžecký pás DFC T-420 Lega

Stylového vzhledu tratě a vysoce výkonných vlastností se dosahuje použitím vysoce kvalitní hliníkové slitiny pro její výrobu.Simulátor je schopen odolat těžkým nákladům, má vysokou odolnost proti opotřebení, stabilitu a spolehlivost.Díky skládacímu designu je výhodné skladování.

Dráha je nastavitelná v různých úhlech a je vybavena běžeckým pásem s vysokou pevností, díky čemuž ji mohou používat lidé s různými hmotnostními kategoriemi.

Díky možnosti změnit úhel sklonu můžete změnit výšku, což vám umožní vytvořit pocit běhu v kopcovitém terénu a zvýšit tak intenzitu cvičení.Další pohodlí a úleva od kloubů a vazů poskytuje tlumicí systém.

Programy na DFC T-420 Lega jsou zobrazeny graficky. Rukojeti jsou vybaveny dotykovými senzory citlivosti na dotek.Konektor pro připojení MP3 přehrávače a dvou reproduktorů na běžícím pásu umožňuje poslouchat jakékoli stopy během joggingu.Cena: 36990 rub.

Běžecký pás DFC T460 SURA

Jedná se o vynikající verzi simulátoru pro domácí jogging.Elektromotor o výkonu 2,5 HP vám umožňuje cvičení s intenzivním zatížením.Tepová frekvence je monitorována pomocí dotykových senzorů integrovaných v držadlech.

12 vestavěných programů mění výcvik.Dalším vybavením simulátoru je žirový analyzátor a vestavěné reproduktory s konektorem pro přehrávač MP3.Cena: 48990 rub.

Běžecký pás Energetics PR 4900P EZ

Model Energetics PR 4900P EZ je jedním z nejnovějších vývojů v oblasti tělesné výchovy a sportu.Vyznačuje se kompaktností a inovativním sklopným designem, který šetří místo v místnosti.Když je složený, tloušťka simulátoru je 24 cm.

Výkonný 2,0 HP motor dosahující 12 km /h, široký běžící pás 120x40 cm, pohodlný patentovaný systém tlumení nárazů, který poskytuje vysoký stupeň bezpečnosti, umožňujeprovádění intenzivního školení na profesionální úrovni.

Uveďte rozmanitost a účinnost provozování 25 vyvinutých programů.Konstrukce rámu běžeckého pásu, vyrobeného z vysoce pevných kovových slitin, umožňuje uživatelům s hmotnostní kategorií do 120 kg intenzivně trénovat.Cena: 34 790 rub.

Běžecký pás DFC CAMRY T-105O

Elektrický motor s nízkým výkonem může zrychlit běžecký pás DFC CAMRY T-105O na 10 km /h za předpokladu, že hmotnost uživatele nenípřekročí 100 kg.

Model je díky malé pracovní ploše (35 x 100 cm) velmi vhodný pro děti, dospívající a lidi s průměrnou výškou.

Nízká cena simulátoru je vysvětlena neexistencí jakýchkoli úprav, včetně úhlu sklonu běžeckého pásu.

V návrhu rovněž nejsou žádné vzdělávací programy.

Klávesy rychlého ovládání jsou pro lepší přehlednost umístěny na madlech.

Díky své kompaktní velikosti a skládacímu designu zabírá simulátor při použití a skladování malý prostor.

Cena: $ 300 rub.

Prostřednictvím účinného spalování kalorií přispívají běžecké trenažéry ke snižování hmotnosti a zdraví těla.

Moderní elektrické modely s různými vzdělávacími programy jsou vybaveny displejem, který zobrazuje a umožňuje ovládat intenzitu tréninku, vyhýbat se přetížení a sledovat změny v těle.

Návrh článku:Oleg Lozinsky

Video o elektrické energiiběžecký pás

Jak si vybrat běžící pás?Co hledat: