Druhy ofina.Fotografie se jmény, doporučení pro výběr rány do tvaru obličeje, délky vlasů, typu střihu

Bangs mohou radikálně změnit vzhled, takže obraz nezapomenutelný a zářivý.Správně zvolíte typ rány, který skryje všechny nedostatky a zdůrazní podstatu vzhledu, pomůže fotografii se jmény účesů.

Jak třesk může změnit tvář

Úder může hodně dělat.Může změnit tvar obličeje, vizuálně „omladit“ tvář, nebo naopak přidat obrazu solidnost.Správně umístěné prameny mohou upozornit na určitou část obličeje a také ji odvrátit od problémových oblastí vzhledu.

Druhy úderů.Fotografie se jmény vám pomohou zjistit, co může změnit rány:

 1. Podívej. Závisí na délce a tvaru tresků, zda bude otevřený nebo tajemný.Příliš dlouhé rány mohou rušit a pořád "strkat oči".
 2. Lob. Údery odvrátí pozornost od velkého čela a pomohou skrýt vrásky v obličeji.Ale musíte se pečlivě přiblížit k jeho délce.Naopak, třásně končící v mimickém záhybu na to upozorní.
 3. Oválné tváře. Zde jsou možnosti rány nekonečné.Je schopna snadno změnit vizuální vnímání formy.Ale musíte s touto formou dovedně hrát, postupujte podle doporučení pro vzhled ofiny, vhodné pro určitý tvar obličeje.
 4. Obočí. Bangs je může úplně skrýt, nebo naopak zdůraznit ohyb obočí.Pokud jsou obočí dobře upravené a mají krásný tvar, můžete tuto výhodu bezpečně zdůraznit.
 5. Rty a nos. Bangs mohou vizuálně upravit tvar rtů a nosu, zdůraznit je nebo odklonit pozornost k sobě.

Při výběru třesku je třeba se zaměřit na dva hlavní ukazatele: typ obličeje a strukturu vlasů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Druhy tresků v závislosti na délce

Bangs se liší vzhledem, tvarem, hustotou a hlavně délkou.Fotografie se jmény pomohou pochopit tuto rozmanitost.

Je obvyklé dělit rány do 4 typů podle jejich délky:

 1. Krátké- jsou vždy nad úrovní obočí.Skvělé pro krátké nebo dlouhé srážky.Vizuálněomezte ovál tváře.
 2. Střední- tento okraj mírně zakrývá obočí.Univerzální možnost, která se hodí s jakýmkoli stylem.
 3. Protáhlý- zámky mohou dosáhnout úrovně očí.O tuto délku je těžší se starat, příliš dlouhé zámky je třeba kroužit.Takový třesk vizuálně prodlužuje tvar obličeje.
 4. Dlouhá- zámky mohou zcela zakrýt obličej.Vyžaduje další manipulaci během instalace.

Pokud ještě nebyla vybrána délka třesků, nezačněte experiment s nejkratším možným zastřiháváním vlasů.Počínaje dlouhým třeskem bude vzácná příležitost „vyzkoušet“ všechny možnosti délky, až po velmi krátkou.

Odrůdy třesku hranou

Druhy třesku (fotografie se jmény jim pomohou rozlišit hranou) mají 6 možností:

 1. Equal- jméno mluví samo za sebe.Všechny prameny v této hraně mají stejnou délku.Toto ošetření zdůrazňuje mládí a otevřenost vzhledu, je to skvělá volba pro mladé dívky.
 2. Zaoblené- rány jsou vytvořeny ve formě půlkruhu.Toto lemování je skvělé pro oválnou a trojúhelníkovou tvář.
 3. Šikmo- okraj je šikmo ohnutý, což vám umožní změkčit rovné čáry obličeje ve tvaru čtverce.

  Fotografie ukazuje typy lidí odpovídající jmenám v textu

 4. Filtrováno- tato technika odvádí pozornost od zbytečnýchzaoblenost obličeje a otoky jeho forem.
 5. Vícevrstvé- totolemování se používá v kombinaci s kaskádovým střihem, který zdůrazňuje jeho originalitu.
 6. Extravagantní- to zahrnuje ozubené, stupňové, otrhané nebo kombinované zpracování ofina.
Rovný třesk střední délky

Klasická verze pro všechny časy, takový třesk je vhodný pro jakýkoli vzhled.Rány jsou řezány přesně pod hřebenem, procházejí oblouky obočí nebo se dotýkají jejich základny.

Jediná věc, kterou stojí za zvážení, je, že vlasy by se neměly kroutit.Rány vypadají perfektně a nevyžadují zvláštní péči, pokud vlasy nestouknou a nečichají.Vhodný střih pro takový tresk je považován za čtverec.V kombinaci s vlasy pod rameny však vypadá velmi harmonicky.

Dlouhý rovný

Dlouhý přímý třesk vám umožňuje zaostřit na oči.Může se spojit s kadeřemi v časové oblasti.Vypadá tajemně.Takové rány vypadají zvláště dobře na objemných vlasech.Nevejde se do čtvercového tvaru.

Dlouhý rovný třesk pro malou tvář je kategoricky kontraindikován, ale velké rysy se vizuálně sníží.

Šikmé

Střihané podél šikmé linie od chrámu k chrámu.Tento typ tresků je univerzální, dokáže opravit jakýkoli tvar obličeje a dokonale skrývá mnoho vad vzhledu.Bangs řezané podél šikmé linie jsou od mírně protáhlého po velmi dlouhý.Tento typ účesu nevychází z módy.

Tresky do strany

Na obou stranách jsou položeny prameny vlasů.Podlouhlé rány s odloučením nejsou náročný na strukturu a objem vlasů. Je vhodný pro rovné vlasy i kadeře. Vypadá harmonicky s klávesovými zkratkami a umožňuje vám opravit jakoukoli asymetrii tváře.

Krátká

Okraje, mnohem vyšší než nadočnicové oblouky, zdůrazňují okrajovou mládí a otevřenost pohledu.Řezá v přímé linii a rozdělování odděluje malou část kadeří shora. Bangy jsou ideální pro mladé ženy, které se nemusejí obávat vrásky na nose. Krátký okraj se extravagantně zamračil se zkráceným ostříháním, ale je ideální pro načechrané dlouhé vlasy.

Roztrhané

Tento druh nerovnoměrně upraveného „roztrženého“ okraje má na vrcholu módy dlouhou a pevně zakořeněnou.V péči není náročná a je vhodná pro jakýkoli vzhled. Může být buď velmi krátký nebo dlouhý.Může být položen přímo, šikmo nebo na stranu.Lze ji bezpečně nazvat klasikou.

Absolvent

Lokálně ztenčené zámky vlasů dávají obrazu určitou nedbalost, což je nyní skutečný módní trend.Toto ošetření vyhraje na rovných vlasech, ale kudrnaté kadeře vypadají dobře.Odstupňovaný účes srážky se hodí pro jakýkoli vzhled.Může zjemnit čtvercový tvar obličeje a mírně prodloužit kolo.

Objemový

K vytvoření tohoto třesku budete muset obětovat značnou část vlasů, ale vyplatí se to.Objem pouze zdvojnásobí všechny viditelné plusy of the bangs.

Nejjednodušší je získat objemné rány pro majitele svěžích a hustých vlasů, ale u vzácných vlasů takový třesk vyhraje vizuálním přidáním objemu k celému účesu.U kudrnatých vlasů není tento typ vhodný, budete se muset vyrovnávat s každodenním stylingem.

Dělené rány

Bangy, rozdělené a rozdělené různými směry, nepochybně přidají romantice obrazu a budou vypadat velmi žensky.Je vhodný pro dlouhé vlasy i zkrácené srážky.

Oddělené kadeře jsou vhodné pro kulatý a oválný tvar obličeje, ale pro čtvercový tvar by se tento styl neměl používat.

Zakřivené

Tyto rány se provádějí na chlupech střední délky nebo mírně protáhlých.Je řezán ve formě oblouku, od chrámu k chrámu.Je ideální pro protáhlý tvar obličeje a zcela zakrývá jeho nedokonalosti.Baculaté krásy tohoto druhu rány umožní prodloužit ovál tváře.Ale pro trojúhelníkový a čtvercový typ takové rány nejsou vhodné.

Asymetrický

Třásně asymetrického tvaru je na módním Olympu pevně a pevně připevněna.Poskytne stylistovi neomezené možnosti úpravy tvaru obličeje a také vám umožní skrýt všechny nedostatky vzhledu.Skvělé pro střední účesy a zkrácené srážky.

Trojúhelníkový

Tento druh třásně je extravagantní a přitahuje oko svou původní podobou.Vrchol trojúhelníku může končit kdekoli, dokoncena bradě.Dobře harmonizuje s kaskádovými srážkami nebo stylingem na dlouhých vlasech.Jediným omezením provádění takového tresku jsou kudrnaté i štípané konce.Po celé délce jsou přijatelné od ultrakrátkých po prodloužené.

Tresky s obloukem

Polokruhový třesk ve tvaru klenby způsobí, že vaše tvář vypadá mladší a osvěžující.Může mít různé délky, od krátkých po střední.Klenuté rány jsou vhodné pro všechny typy tváří, kromě čtverců.Neřežte rány obloukem, pokud se vlasy kadeří z přírody, bude takový účes vypadat nedbalý.

Silný od středu koruny

Tato třásna prodlužuje čelo a skrývá kožní problémy v této části obličeje.Tato forma třesků může být bezpečně připsána klasikům, ne časem.Prodlužuje obličej a skrývá jeho plnost.Ale baculaté děvčata jsou lepší, když neudělají takovou ránu, obrysy budou těžší.Také takový okraj upozorňuje na tvar nosu, pokud se má něco skrýt, pak je lepší takový účes odmítnout.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střihaný na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Vzácné

Vzácný elegantní malý třesk je ideální pro krátké dívky.Je v dobré harmonii s většinou účesů a účesů a dokáže maskovat některé nedostatky vzhledu.

U vzácného třesku střední délky bude snadné se o něj starat. Podlouhlé varianty vzácných třesků jsou vhodné pro kudrnaté kadeře, zdůrazňující jejich zajímavou strukturu.Takovétřásně jsou vhodné pro jakýkoli typ obličeje, ale stojí za to experimentovat s jeho tvarem.

Kudrnaté

​​

Vlnité a kudrnaté vlasy jsou darem přírody, ale s výběrem tvaru a délky třesků jsou potíže.Musíte se soustředit na vzhled a hustotu kadeře. Pokud se vlasy kadeří pouze na koncích, nebude existovat žádná omezení vzhledu rány.

Protáhlé rány jsou v harmonii s velkými kadeřemi a účes by měl umožňovat určitou nedbalost a rozcuchaný obraz.Pokud jsou kadeře příliš husté, nebojujte s přírodou.Jen rány musíte odejít co nejdéle.Pak bude existovat mnoho možností pro styling to.Vlnité rány nejsou kombinovány s rovnými vlasy, zatímco rovné rány, se zvlněnými prameny v trendu.

Extravagantní

Pro odvážné milence je to možnost experimentovat s jejich image a připravena šokovat ostatní.Extrémně budou extrémně krátké rány nebo dlouhé kadeře, fixované neobvyklým způsobem.Takový třesk by měl být v souladu s obrazem a hlavním účesem.Je tedy vhodný pouze pro odvážné a sebevědomé dívky, které se nebojí trochu trochu šokovat.

Vícevrstvý

Takové třásně jsou zubaté nebo se skládají z několika vrstev rovných vlasů.Je vhodný pro majitele rovných, přirozeně hustých vlasů, u vzácných nebude možné dosáhnout požadovaného objemu.A také takový tresk nevypadá na tenké dívky.Skryje vady kulaté a hranaté tváře.

Jak vybrat třesk podle tvaru obličeje

Typy třesků (fotografie se jmény jsou uvedeny výše) musí být vybrány na základě typu obličeje.

Tvar oválu tváře se stává rozhodujícím faktorem při výběru vhodného typu ofina.

 • Oval- tato forma je považována za ideální, proto jí budou vyhovovat jakékoli rány.Zde se musíte soustředit pouze na strukturu vlasů.
 • Kulatá- pro přiblížení tvaru k dokonalosti je třeba šikmé řezy vyříznout, aby byla střední délka.
 • Trojúhelníkový- podlouhlá třásně zakryjí široké čelo.Vypadá skvěle zkosené nebo rozděleno na asymetrické dělící rány.
 • Rectangular- tento typ obličeje se neobejde bez třesku.Skrýt geometrické linie mohou šikmé protáhlé rány.
 • Protáhlý- vizuálně redukuje ovál schopný přímého třesku střední délky nebo mírně protáhlého.
 • Podle typu vlasů

  Majitelé rovných vlasů mají největší štěstí, že si mohou dovolit jakoukoli formu ofina.Ale zbytek by neměl zoufalství, protože jakýkoli nedostatek lze proměnit v důstojnost.

  • přímky- nejvhodnější jsou vypadající rány jakéhokoli druhu;
  • kudrnaté- nevyžadují velkou péči a protáhlé, odstupňované rány vypadají dobře;
  • kudrnaté- existují pouze dvě možnosti: buď odmítnout rány, nebo se zásobit na žehličce a trpělivosti;

  Podle typu srážky různých délek

  Typy ofina (fotografie se jmény vám pomohou při výběru) se vyberou také v závislosti na délce vlasů ve střihu:

  1. Krátké- je vhodný zkrácený rovný, oválný nebo šikmý okraj.Můžete hrát na protiklady a uspořádat dlouhý asymetrický třesk.
  2. Střední délka- je vhodný mírně podlouhlý okraj oválného, ​​rovného nebo šikmého tvaru.Odstupňovaná verze, stejně jako vícevrstvé a frézované rány vypadají výhodně.
  3. Dlouhá- absolutně žádné nároky na vzhled tresků.Zbývá se soustředit na tvar obličeje, typ vlasů a osobní preference.

  Režijní rány

  Overlay je již dobrý, protože vám dává příležitost vyzkoušet rány a určit jeho vzhled před vyzvednutím nůžek.A samozřejmě tím, že umožňují změnit obrázek během několika sekund.

  Falešné rány jsou vyrobeny z přírodních nebo umělých vlasů.První z nich jsou dražší, ale poskytují nesrovnatelně více příležitostí pro styling, curling a malování.A přírodní rány vypadají uvěřitelněji.

  Polštářky lze připevnit pomocí obruče nebo sponek se sponou.Tyto rány přicházejí v přírodních odstínech nebo kontrastních a zářivých barvách.Pokud barvíte vlasy a falešné rány barvením vlasů současně, bude obtížné si všimnout rozdílu v barvě.

  Překrývání vlasů vyžaduje minimální péči.Stačí ji pravidelně umýt v teplé vodě se šamponem.Pokud je podložka přirozená, můžeteaplikujte a balzám na vlasy.Umělou podšívku není nutné sušit fénem, ​​ale taková manipulace nepoškodí přirozenou podšívku.

  Je třeba česat horní římsy, ale při navíjení a narovnání je lepší to přehánět.Umělé rány nemohou těmto zásahům odolat a přírodní může ztratit svou přitažlivost.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

  Vlasový styling s ranou

  Výběr tvaru tresku a splnění vašeho přání při návštěvě salonu je poloviční bitva.Aby rány nezpůsobily zármutek, musíte je správně naskládat.

  Stylingová metoda závisí na typu rány, její délce a hustotě.

  1. Šikmé rány lze snadno položit fénem a plochým hřebenem.Ve skutečnosti ji musíte jen vyčesat správným směrem a nasměrovat proud horkého vzduchu z kořenů na konce ofina.
  2. V závislosti na jeho hustotě je položen přímý třesk.Pokud je třásně objemná, rozdělí se před sušením na spodní a horní část.Spodní část je položena první, dotáhněte ji dovnitř.Druhá fáze se hodí na vrchol, proud z vysoušeče vlasů se posílá shora dolů.
  3. Rozdělené rány jsou naskládány takto: kadeře se rozdělí uprostřed, každá část rány se suší samostatně.Pomocí kulatého kartáče na vlasy se krouží dovnitř a nasměruje proud vzduchu z kořenů na konce každého pramene.

  Všechny pokládací operace se provádějí pouze naumyté vlasy.Použití balzámů, masek a dalších kosmetických přípravků pro vlasy usnadňuje jejich styling a dělá vlasy lesklejší, hedvábnější a zdravější.

  Při výběru třesku je třeba zvážit mnoho faktorů.I když existují druhy rány, nad nimiž dominuje móda a čas.Fotografie se jmény takových rán neustále blikají v módních časopisech, což potvrzuje, že si právem získaly svou popularitu.

  Návrh článku:Mila Fridan

  Video o třescích

  Odborníci vám řeknou, jak si vybrat správný třesk: ]