Donatella Versace před a po plastické chirurgii.Fotografie, výška, hmotnost, biografie, věk

Fotografie Donatelly Versace se pravidelně objevují na obálkách módních časopisů - její vzhled, který prošel významnými změnami, způsobuje spoustu spekulací, drby a kontroverze.Je právem považována za oběť plastické chirurgie.

Není přesně známo, kolik operací podstoupila, jedna věc je jasná - jich bylo mnoho.Po porovnání snímků Donatelly Versace před a po operaci není pochyb o tom, že neustále mění svůj vzhled k horšímu.Tabloidy jí říkají děsivé, podobné mimozemšťanům.

Životopis Donatella Versace

Donatella Francesca Versace je světově proslulá couturier, vedoucí módního domu Versace Milan. Vede světoznámou společnost od poloviny 90. let, kdy byl zabit její hlava a starší bratr Gianni Versace.

Donatella Versace se narodila 2. května 1955 ve městě Reggio Calabria (Itálie).Její otec byl finančním poradcem.několik šlechtických rodin, matka šila oblečení pro bohaté lidi.Donatella byla nejmladší ze tří dětí.Se svým starším bratrem Giovanni měla velmi blízký vztah.

Po absolvování univerzity ve Florencii, kde studovala na Filologické fakultě, na začátku 70. let šla za ním do Milána, kde působila jako hostující módní návrhářka pro několik řad hotových oděvů.V roce 1978 organizoval Giovanni Versace svou vlastní společnost, Donatella jmenovala viceprezidenta.

Rodinný podnik se úspěšně rozvíjel, mezi klienty patřila Madonna, princezna z Walesu Diana, Elton John, Sting, Charlize Theron.V roce 1986 se Donatella provdala za americký model Paul Beck, měli děti - dceru Allegra a syna Daniela.Poté, co spolu žili 14 let, se manželé rozvedli.

V roce 1997 byl Giovanni Versace zastřelen poblíž svého domu na předměstí Miami a Donatella se stal generálním ředitelem a hlavním designérem korporace Versace Group.Mnoho lidí nevěřilo, že bude schopna adekvátně pokračovat ve své práci.Spravedlivě by se mělo říci, že Donatella stála v čele rodinného podniku dlouho před smrtí jejího bratra.

U slavného velitele byla diagnostikována rakovina a zatímco on bojoval s touto chorobou, jeho sestra také plnila své povinnosti. První sbírka, kterou Donatella představila po smrti Giovanniho, nebyla příliš úspěšná, ačkoli ji nelze nazvat selháním.Následně se nová hlava světoznámé značky vrátila ke své dřívější velikosti.

Tvrdá práce ji zavedlavytvoření vlastního stylu, a obchodní fúze a intuice umožnily rozšíření rodinného podniku.Stovky obchodů, butiků, hotelů v Austrálii a Dubaji - každoročně přinese společnosti více než 500 milionů dolarů.Smrt jejího bratra, břemeno odpovědnosti, které musela převzít, se stalo příčinou dlouhodobé deprese.

Dlouhodobé užívání kokainu (18 let) mělo nenapravitelné poškození vzhledu Donatella Versace.

​​

Začalo předčasné stárnutí těla, zhoršené anorexií.Ve snaze obnovit mládí do obličeje se módní návrhářka obrátí na plastickou chirurgii.Opakovaný chirurgický zásah a injekce krásy vyvolaly opačný efekt. Donatella Versace je právem nazývána obětí plastické chirurgie.

Nezastupitelná touha po zlepšení vzhledu skalpelem vedla ke katastrofálním následkům: rysy obličeje ztratily svou harmonii a přirozenou symetrii.Výsledky neúspěšných manipulací jsou umocněny extrémní štíhlostí a zneužíváním opálení.Donatella Versace, navzdory všemu, zůstává stále jedním z nejvlivnějších lidí ve světě módy.

Donatella Versace v mládí

Donatella Versace před a po operaci - jako by dvě různé ženy.V mládí měla velmi příjemný a atraktivní vzhled.Drobná dívka s výškou 164 cm, s hmotností nepřesahující 64 kg, plně vyhovovala požadavkům módního průmyslu.Tvář byla mírně rozmazlená poměrně velkým nosem se hrbem a mohutnou bradou.

Tato disharmonie byla vyváženáoči jsou velké a výrazné. Zahraniční média píšou o Donatelle před operací jako krásná a atraktivní mladá žena.První změny vzhledu se začaly objevovat v roce 2002.Nejprve to byly injekce Botoxu, korekce tvaru rtů a poté kruhové výztuhy.

V rozhovoru se Ssense řekla o důvodech, které Donatellu přiměly ke změně jejího vzhledu: „Když jsem byl sám se sebou, cítil jsem, že se na mě celá planeta dívá, a tyto názory mě bolely jako ostré jehlové špičky.Pak jsem vytvořil masku, která mě chrání před vnějším světem.Vynalezl jsem druhou Donatellu: s jasným make-upem, nadměrným opalováním, chladem, nezaměstnaností a úžasem. “

Operace Donatella Versace

To, zda Donatella operaci provedla nebo ne, je tajemstvím, které nechce prozradit.Návrhář připouští, že došlo k injekcím Botoxu, ale zbytek tvrdí, že anti-aging a dekorativní kosmetika jsou příčinou změn vzhledu.Ale při pohledu na fotografii Donatelly Versace před a po nápravném zásahu jsou jasně viditelné stopy chirurgického zákroku.

Změna tvaru nosu

Donatella Versace před a po operaci - pod touto hlavičkou najdete mnoho fotografií na síti.Odborníci a běžní laici jsou jednomyslně toho názoru, že manipulace módního návrháře s jeho obličejem byly velmi neúspěšné. Jedním z nich je rinoplastika.

Donatella, nespokojený s nosem, se rozhodl změnit svůj tvar - odstranit hrb a opravit špičku.V roce 2003, během jednoho z vystoupeníNa veřejnosti si módní návrhářka okolí všimla charakteristické jizvy, která umožnila mluvit o nedávné rinoplastice.

Ale účinek operace velmi rychle zmizel, tkáně opět poklesly, nos začal doslova viset nad horním rtem.Stal se plošší a širší, než tomu bylo dříve, oteklé a asymetrické, což je pravděpodobně způsobeno opakovaným zásahem.

Změna obrysu obličeje

Aby se zamaskovaly účinky zneužívání drog a alkoholu, zastavil proces stárnutí, Donatella se uchylovala k postupům, které zlepšují reliéf obličeje - laserové resurfacing, mezoterapie, oční víčka,obočí, všechny obrysy.V časové oblasti jsou malé jizvy, což naznačuje traumatický chirurgický zákrok.

Fotografie ukazuje změny tváří v tvář Donatella Versace.

V důsledku toho začala tvář vypadat zamrzlá a nepřirozená .Úsměvem lze říci, že kůže je příliš napnutá.Zde mluvíme o chybě lékaře, který použil nesprávné chemikálie v nesprávné dávce, které jsou odpovědné za zpřísnění.Bohužel reverzní operace je nemožná a Donatella bude muset s tímto pohledem žít nějakou dobu.

Zvedání lícních kostí a zúžení brady

Spolu s podvazky použila Donatella Versace k přípravě objemu na tvář do lícních kostí objem přípravků na bázi kyseliny hyalouranové.Mnoho odborníků se shoduje na zavedení implantátů do lícních kostí.Pravidelné používání laseru vedlo ke ztenčení a ztrátě elasticity kůže,což ztratilo schopnost udržovat výplně ve správné výšce.

Zvyšování lícních kostí narušovalo symetrii tváře.Šle se dotkly linie brady, Donatella to chtěla udělat už, ale tady čekala selhání.

Zvětšení prsou

Donatella Versace se před operací a po operaci pokusila vyhovět statusu světového trendu. Vždycky měla půvabnou postavu, která vyhovuje jakémukoli oblečení, a dokonce i nyní, ve věku, nosí boty na vysokém podpatku.Ve snaze o dokonalost a v souladu s přirozenou touhou mnoha žen mít větší prsa se uchýlil k implantaci.

Obrys silikonového implantátu je jasně viditelný, horní část prsu vypadá vzhledem ke své hmotnosti příliš napjatá, střední a spodní část jsou mladší.v průběhu času, na pozadí příliš tenkého těla s „neúspěšnou“ hrudí, tato změna začala vypadat nepřirozeně.Do svých 61. narozenin se módní návrhářka rozhodla mírně zmenšit její ňadra a změnila 3. velikost na skromnější 2..

Změna barvy pleti

Donatella Versace je velmi ráda tmavé pleti, aby dosáhl bohatého čokoládového stínu, často se opaluje na pláži a v soláriu.Známí zahraniční plastickí chirurgové Steve Fallack, Bruce Katz, David Rapaport věří, že tato závislost je jedním z důvodů žalostného výsledku plastické chirurgie.

Korekce očních víček

Donatella Versace před a po operaci vypadá na fotografii jinak: je jasně vidět, že kůže začala znovu stárnout,vráska.Během četných chirurgických zákroků se Danatellova tvář opuchla, nafoukla, nad očima visely horní víčka - v této oblasti bylo třeba zpřísnit kůži. Couturierova laserová technologie, operace.

Blepharoplastika má vynikající účinek proti stárnutí - eliminuje vrásky, opravuje horní víčko, rozšiřuje část očí a snižuje otoky související s věkem.V tomto případě byl veškerý dosažený pokrok rychle ztracen.Chcete-li "skrýt" víčka, módní návrhář jim přikryje silnou vrstvu make-upu.

Kosmetické injekce

Injekce Botoxu a kyseliny hyaluronové byly prvními kroky společnosti Donatella Versace k omlazení. Nejprve měly očekávaný účinek. Postupem času, kdy se výkon excelence stal nekontrolovatelným a návštěvy plastických chirurgů se nekontrolovaly, byly nutné injekce, aby se korigovaly důsledky neúspěšných operací.

Nyní injekce krásy pomáhají Donatelle nějak udržet její tónovaný obličej.Nemůže však počítat s dlouhodobým účinkem - po 1-2 měsících po zákroku se znovu objevují vrásky, kůže plave, Botox musí být injikován znovu a znovu.V důsledku toho tvář vypadá opuchlá, bez výrazů obličeje a vypadá jako maska.Kůže je příliš silná a lesklá.

Zvětšení rtů

Korekce objemu a tvaru rtů je jednou z prvních operací Donatella Versace.Navzdory použití vysoce kvalitních plniv, onihvězdy světové módy nezakořenily v těle.

Nejprve byla tvář hezčí, ale následně tělo reagovalo růstem vláknité tkáně a rty se začaly rozmazávat a vytvářely nerovnoměrný tvar bez obrysu. Vypadají příliš oteklé a nepřirozené.

Souhrnná tabulka operací

]
Druh operace) Rok Výsledek
Vkládání plniv na rty 2002 Zvýšení objemu,později - deformace
Korekce nosu 2005 Nos je zakřivený, špička klesla dolů k velmi rtům
Lícní implantáty 2005 Tvář ztratila symetrii
Kruhový facelift 2008 Vrásky se snížilyve velikosti, ovál tváře stal se nepřirozený a nafouklý
Oprava ve2008 Expresivní vrásky se snížily, byl odstraněn otok kolem očí spojený s věkem
Výplně na rtech a tvářích 2011 Kůže se ztenčila papírem, rty vypadají nepřirozeně
Botoxové injekce po celé tváři 2014 Kůže je lesklá, obočí klesá

Vzhled Donatella Versace v roce 2019

Donatella Versace popírá podstoupení plastické chirurgie, ale prohlížení fotografií před a po je obtížnévěř tomu.Dnes se Donatella Versace podobá parodii na sebe.Katastrofická štíhlost, tvář spíše jako maska ​​- to způsobuje bouři diskusí v sociálních sítích atisk. Miluje odhalit její ramena, paže a záda, upřednostňuje hluboké štěpení a ukazuje přehnanou pokožku.

Topless opalování na pláži vyvolává novináře, aby o ní psali a zveřejňovali fotografie s zmatenými komentáři.Všichni souhlasí s tím, že módní návrhářka ve své vášni pro plastickou chirurgii nezná opatření a neví, jak zastavit včas.Donatella Versace, stojící u kormidla slavného módního domu, přiměřeně vydržela všechny obtíže, soupeřila s ostatními spolužáky.

Ve snaze o prodloužení mládí se obrátila na chirurgii obličeje a výsledek byl nakonec poněkud žalostný.Operace, k nimž se Donatella uchýlila, byly mezi veřejnými lidmi nejběžnější, čím více otravnější bylo selhání veškerého úsilí v tomto směru.

Její tělo nepřijalo chirurgický zákrok, místo omlazení začalo urychlené stárnutí. Mnoho webů nabízí k porovnání fotografií Donatella Versace před a po operaci, takže uživatel sám může dojít k závěru, jak plast ovlivnil vzhled slavného módního návrháře.

Donatella nyní vypadá o 20 let starší než její věk.Může sympatizovat, protože touha zůstat mladá je nedílnou součástí každé ženy. Plastická chirurgie zlepšila kvalitu života mnoha lidí a přispěla k její popularitě.Donatella také doplnila seznam lidí, pro něž se plast stal noční můrou.

Video o Donatelle Versace a historii jejích plastických operací

Rozhovor s Donatellou Versace:

co oběti dělají Donatella kvůli kráse: