Dobré hydratační pleťové krémy po 30-40-50 letech.Ceny, recenze

Naše pokožka vyžaduje stálou péči.Měl by zahrnovat - výživu, hydrataci a regeneraci.Současně je hlavním bodem hydratace.Kůže potřebuje udržovat rovnováhu vody.Proto musíte vědět o dobrých zvlhčovačích pro obličej.

Kromě skutečnosti, že přípravek na obličej vyživuje a zvlhčuje pokožku, zpomaluje také její stárnutí a odstraňuje drobné vady na obličeji.Před zakoupením krému je nutné komponenty pečlivě prostudovat, protože ne vždy deklarované vlastnosti mají pozitivní vliv na pokožku.Všechny pleťové krémy mají podobné složení.

K jejich výrobě se používají tyto látky:

Název složky) Vysvětlení
Biologicky aktivní prvky Působí přímo na kůži, čímž se dosáhne pozitivního účinku.
Emulgátory Potřebné ke stabilizaci krémů.
Konzervační prostředky Prodloužení doby použitelnosti přípravku.
Aromatické látky Může být vyrobeno z přírodních nebo umělých surovin.

Druhy krémů

Existují různé typy krémů:

 1. Krémy ve dne iv noci mají téměř stejné složení. Pouze struktura noci je lehká a její složení neobsahuje silikon, díky čemuž pokožka získává zdravý vzhled.Přidají se také látky nekompatibilní s ultrafialovým zářením.
 2. Krémy proti stárnutí mají mnoho rozdílů. Patří sem: kolagen, koenzym, peptidy.Jsou schopni vyhladit malé vrásky a pokožku pružnou.
 3. Výživné a zvlhčující produkty mají různá složení. Druhá forma zahrnuje látky, které dodávají pokožce vlhkost.Patří mezi ně například kyselina hyaluronová.Živinový produkt má hustší složení, proto je špatně absorbován.Kompozice obsahuje rostlinné tuky.V zimě je nejlepší aplikovat výživný produkt a v létě hydratovat.
 4. Výrobek pro problematickou pleť zahrnuje exfoliační látky , jako je kyselina salicylová, měď, jíl.Tyto typy krémů je lepší koupit podle pokynů lékaře.
 5. Masážní produkt je vyroben z přírodních látek , které během procedury pronikají poměrně hluboko do pokožky.Extrakty v ceněpřírodní rostliny a aminokyseliny.

Jaký by měl být ideální krém na obličej

Krém musí splňovat následující podmínky:

 1. Produktpro obličej by měl být vybrán podle typu pleti.
 2. Musí být zakoupeno v souladu s věkovými požadavky.
 3. Prostředek by neměl obsahovat formaldehyd.
 4. Výrobce musí být v oblasti kosmetologie dobře zaveden.
 5. Náklady na krém by neměly být příliš nízké, aby nevzbuzovaly obavy ohledně jeho kvality.
 6. Kosmetici hovoří o takovém krému pozitivně a doporučují jej používat.

Hodnocení nejlepších krémů

Vždy je nutné pečovat o pleť obličeje.Samozřejmě ve věku 25 let nejsou na obličeji pozorovány změny související s věkem, ale metabolické procesy v buňkách probíhají pomaleji.

Po 30 letech

Hlavní hodnotou produktu po 30 letech je jeho účinnost.V takových krémech by měly být přítomny antioxidační, zvlhčující a opalovací látky.

Vichi Aqualia Thermal

Dobrý hydratační krém na obličej naplní buňky vlhkostí a užitečnými stopovými prvky.Má ultra lehkou texturu, díky které saturuje každou kožní buňku vlhkostí.Krém dodává pokožce obličeje zář a svěžest, zmírňuje podráždění a zlepšuje jeho barvu.Nepřetržité používání tohoto produktu pomůže pokožce zjemnit a zjemnit.

Produkt Vichi má následující výhody:

 • intenzivně zvlhčuje pokožku obličeje a nasycuje ji vlhkostí;
 • zabraňuje suché pokožce a snižuje tak riziko dehydratace;
 • zmírňuje nepohodlí způsobené suchostí;
 • dodává pokožce sametovou a hebkou pokožku;
 • chrání pokožku před negativními vlivy na životní prostředí;
 • zahajuje proces hojení kůže a obnovuje poškozené buňky.

Výrobek obsahuje účinné látky, které nasycují pokožku vlhkostí:

 1. Termální voda , která se extrahuje z přírodního zdroje vFrancie.To je základ krému, s nímž je vytvořen.Voda navíc obsahuje užitečné stopové prvky a minerály, které jsou v zemi.
 2. Kyselina hyaluronováje jedním z nejpopulárnějších zvlhčovačů v kosmetickém průmyslu, který se používá v každém zvlhčovači.Kyselina je schopna vázat molekuly vlhkosti, díky čemuž pokožka obnovuje vodní rovnováhu.Vytváří také elastická vlákna a syntetizuje kolagen.
 3. Aquabiorilje koncentrovaná látka, která dodává pokožce svěžest a pohodlí.
 4. Karagenanyjsou výtažky z mořských řas.Látka má omlazující účinek a zabraňuje stárnutí kůže.Má také hydrofilní vlastnosti a zadržuje molekuly vlhkosti v povrchových vrstvách kůže.

Krém se vyrábí ve skleněných nádobách o objemu 30 a 50 ml.Cena krému je od 1300 rublů.Kontraindikace zahrnují alergii na látky látky.Před nanesením přípravku na pokožku je třeba jej očistit od nečistotmake-up.Pak si trochu krém a naneste na dlani.Rozložte produkt na obličej a masírujte ho masážními pohyby, dokud se úplně nevstřebá.Krém nanášejte 2krát denně.

Krém na ošetření Mizon All in One Snail

Dobrý hydratační krém na obličej od korejských výrobců zvlhčuje a omlazuje pokožku a také bojuje proti všem jejím nedokonalostem.Výrobek je vyráběn v plastových nádobách o objemu 75 ml, které jsou baleny v lepenkové krabičce.Krém má lehkou konzistenci a je dobře vstřebáván.

Výrobek se týká přírodní kosmetiky.Ve složení nejsou žádné složky, které by mohly kůži poškodit.Není návykové, a proto je výsledek použití stejný jak na začátku, tak po několika měsících.

Každodenním použitím krému můžete:

 • zlepšit pleť;
 • se zbavit akné;
 • vyrábějí menší póry;
 • obnovují pružnost pokožky.

Krém má následující indikace:

 • akné a černé tečky;
 • první známky stárnutí kůže;
 • nezdravá pleť;
 • nerovnoměrný tón pleti.

Účinnou látkou v přípravku je hlen afrických hlemýžďů.

Kromě toho kompozice obsahuje:

 • lecitin;
 • olivový olej;
 • glycerol;
 • syntetický vosk;
 • glycerol.

Před nanesením produktu je třeba pokožku očistit od nečistot.Poté aplikujte lék na obličej tečkou a jemně ho poplácajte po povrchu.kůži.Aplikujte produkt 2krát denně, ráno a večer.Cena léku je od 1600 rublů.

Avene Eluage

Výrobek patří do skupiny farmaceutických kosmetických přípravků, které lze zakoupit na otevřeném trhu.Výrobek se vyrábí ve vhodné lahvičce s rozprašovačem, jehož objem je 30 ml.Textura krému je středně hustá a velmi mastná, takže je produkt určen pro použití na suchou pokožku.

Má příjemnou vůni a dávkovací čerpadlo spolehlivě chrání před kontaktem s kyslíkem, přičemž si zachovává užitečné komponenty.Produkt vyhlazuje vrásky, obnovuje zdravou pleť.

Aktivními složkami léčiva jsou retinaldehyd a frakce kyseliny hyaluronové.Používáte-li drogu každý den, nebude výsledek dlouho trvat.

Výrobek rovněž zahrnuje termální vodu, která zklidňuje a vyživuje pokožku.Chcete-li dosáhnout dobrého výsledku, musíte aplikovat krém každý den.

Nejlepší je použít ho večer.Malé množství produktu by mělo být vytlačeno pomocí dávkovače a aplikováno bodově na obličej.Výrobek je vyráběn v plastové lahvi s rozprašovačem, cena je od 1800 rublů.

Po 35

Dobrý krém na obličej by měl být vybrán po 35 letech po konzultaci s odborníkem.Koneckonců, musíte si vybrat zvlhčovač, který zvládne počáteční známky stárnutí a aktivuje vlastní síly těla.

Oley Regenerist

Produkt přitahuje svou účinností a přirozeností.To zahrnujekyselina hyaluronová a má výrazný zvlhčující účinek.Rovněž vyhlazuje vrásky a vyrovnává tón pleti.

Hydratační produkt také zahrnuje:

​​
 1. Vitamin B3. Zvyšuje účinek proti stárnutí hlavních složek, obnovuje rovnováhu lipidů a vody a pomáhá produkovat kolagen.
 2. Vaselineje nejlepší lék na sucho.Vyživuje a udržuje normální úroveň vlhkosti.
 3. Pepidypronikají hluboko do epidermis a pomáhají pokožce produkovat kolagen.

Krém je vyráběn v plastových nádobách o objemu 50 a 75 ml.Náklady na finanční prostředky jsou od 1 500 rublů.Před spaním musí být aplikován na dříve očištěnou pokožku.

Garnier 35+

Garnier 35+ je umístěn jako produkt péče o pleť, který pomáhá bojovat s prvními známkami stárnutí.Lék se používá pro: přítomnost povrchových vrásek, zhoršenou vodní rovnováhu pokožky, matnou pleť.

Krém se skládá z cenných složek:

 1. Rostlinné buňky mládí, které zvyšují regeneraci kůže.
 2. Polyfenoly se silným ochranným účinkem.
Dobrý hydratační krém na obličej Garnier 35+, po kterém můžete vidět výsledek na vaší tváři.

V důsledku použití produktu je pokožka vyhlazena o 84%, po měsíci nanesení krému jsou vrásky redukovány dvakrát.Krém se vyrábí v plastové nádobě s víkem.Její konzistence je příjemnáSnadno se nanáší a rychle se vstřebává.Pravidelným používáním produktu se eliminuje peeling a suchá pokožka.

Kromě toho přípravek nezanáší póry a umožňuje pokožce dýchat.Cena od 200 rub.

Dusík

Dusíkový krém je určen k ošetřování a ochraně suché pokožky.Má uklidňující účinek a dobře hydratuje pokožku.Složení produktu má speciální komplex složek, které zabraňují vzniku pigmentace související s věkem.Obsahuje faktor ochrany před sluncem, který zabraňuje negativním účinkům ultrafialového záření.

Po 4 týdnech každodenního používání se pigmentace na obličeji snižuje a pokožka se stává elastickou.Krém má lehkou strukturu, je dobře vstřebáván a nezpůsobuje lepivost.Výrobek se vyrábí v plastové lahvi o objemu 75 ml, cena od 320 rublů.

Po 40

Dobrý hydratační krém na obličej by měl být vybírán nejen podle typu pleti, ale také s ohledem na věk.To je jediný způsob, jak počítat s efektivním výsledkem.Ty krémy, které byly účinné po 30 letech, po 10 letech, již nefungují, protože pokožka zpomaluje procesy regenerace a metabolismu.

Goji krém

krém je populární produkt, který se týká produktů proti stárnutí.Krém omlazuje a zvlhčuje pokožku.

Obsahuje mnoho živin a má pozitivní vlastnosti:

 • vyhlazuje vrásky;
 • dělá pokožku pružnou;
 • má regenerační účinek;
 • vytváří kůžinabídka.

Produkt obsahuje:

 1. Goji z bobulového extraktu.Zahrnují vitamíny, minerály a aminokyseliny.Tato látka zabraňuje stárnutí kůže.
 2. Beta-karoten omlazuje pokožku a činí ji pružnou.
 3. Vitamin C zvyšuje ochranné vlastnosti pokožky.
 4. Aminokyseliny jsou odpovědné za obnovení rovnováhy vody a tuku v pokožce.
 5. Vitamin E dodává buňkám správné množství vlhkosti.

Produkt se vyrábí ve 30 ml plastových zkumavkách.Krém je docela drahý, od 1400 rublů, ale ekonomický.Jedna láhev stačí na 3-4 měsíce.

Před nanesením produktu na obličej musí být produkt očištěn.Naneste trochu krému na obličej.Masírujte pohyby do pokožky.5 minut po aplikaci je produkt zcela absorbován.

Kontraindikace krému je alergií na látky.

Filorga Iso-Structure

Prostředek na opravu obličeje napíná obrysy a vyplňuje vrásky.

Krém obsahuje:

 1. Kyselina hyaluronová a chronosféry , které aktivně bojují proti vráskám a stimulují také produkci kolagenu a elastinu.
 2. Jojobový extrakt,obnovující pružnost pokožky.
 3. Filorgazvyšuje elasticitu.

Krém by se měl nanášet jednou denně ráno nebo večer lehkým poklepáním.Cena produktu je od 510 rublů.

Lierac Conerence

Krém proti stárnutí s dlouhým matným efektem obnovuje mládípokožku a dodá jí zdravý vzhled.Krém je vhodný pro kombinaci a normální pleť a poskytuje účinnou ochranu proti glykoxidantům.Krémová formulace je obohacena o zvlhčovače a poskytuje pokožce dlouhý matný účinek.

Kromě toho nástroj opravuje hluboké a obličejové vrásky a obnovuje pružnost pokožky a zvlhčuje ji.

Prostředek obsahuje:

 • kyselinu hyaluronovou;
 • vitamíny C, E, B5;
 • Výživné a zvlhčující komplexy.

Produkt by se měl nanášet na očištěnou pokožku ráno nebo večer.Cena léku je 4300 rublů.

Po 45

Dobrý hydratační krém na obličej po 45 letech by měl zahrnovat složky proti stárnutí, protože v tomto věku regenerační procesy zpomalují a objevuje se uvolněná pokožka.

LiftActiv Supreme

Krém intenzivně pečuje o pleť a bojuje s únavou, vráskami a otoky.Díky 3D-optické technologii produkt vypuzuje pokožku a dává jí pololesklou záři.Její účinné látky stimulují obnovu a omlazení a chrání před faktory, které přispívají ke stárnutí.

Složení léčiva zahrnuje:

 • kofein;
 • adenosin, stimulující energetický metabolismus;
 • termální voda.

Po 1 měsíci.Při použití produktu se pokožka stává pružnější, vrásky jsou viditelně vyhlazeny.Lék je určen pro korekci kůže proti stárnutí a také pro matnou pleť.Kontraindikace zahrnují alergie.na obsah krému.Lék se nejlépe aplikuje v noci 1krát denně.Cena od 2 500 rub.

Garnier Aktivní zvedání + 45

Droga má speciální složení, které je optimálně zaměřeno na boj proti známkám stárnutí.Tajemství výrobce spočívá v rostlinných buňkách mládí, díky nimž dochází k přirozené regeneraci tkání.

Složení léčiva zahrnuje:

 • plody rakytníku;
 • ovocná vlákna;
 • glycerol;
 • tokoferol.

Maximální účinek používání krému nastává při stálém a dlouhodobém používání.Výrobek má příjemnou hedvábnou strukturu a snadno se vstřebává.Výrobek je vyráběn v plastových obalech.Cena od 250 rub.

L'Oreal „Age Expert“ každou noc 45+

Produkt se stará o pleť po 45 letech.

Jeho formule pracuje v následujících směrech:

 • regeneruje pokožku v jejích nejhlubších vrstvách;
 • vyhlazuje vrásky;
 • obnovuje elasticitu.

Krém obsahuje:

 • retinol acetát;
 • kyselina palmitová;
 • geraniol;
 • voda;
 • glycerol.

  Krém se nanáší každý večer na očištěnou tvář lehkými masážními pohyby.Cena produktu je od 320 rublů.

  Po 50

  Po 50 letech ztrácí pokožka svou pružnost rychleji než dříve.Obrysy obličeje jsou rozmazané a vrásky v obličeji jsou hluboké.Zastavení takových změn pomůže správnému krému.

  SativaAnti Age

  Aktivní krém se silným účinkem proti stárnutí.Stimuluje vlastní omlazovací procesy a zlepšuje pleť.Po použití produktu se vyhladí vrásky v obličeji, proces produkce kyseliny hyaluronové se normalizuje.

  Krém obsahuje:

  • hydrolyzovaný beta-glukan;
  • ketoglukonát vápenatý;
  • rakytníkový olej;
  • řada extraktů.

  Krém by se měl nanášet na čistou pokožku, nejlépe v noci.Cena od 1800 rub.

  Zeitun

  Zeitun krém je považován za nejlepší tonikum.Zlepšuje pleť a poskytuje o ni kompletní péči.Účinné látky přípravku zahajují proces přirozené obnovy pokožky, nasycují ji živinami a zvyšují její ochranné vlastnosti.V důsledku používání produktu stárnou skvrny, vrásky se vyhlazují a objevuje se zdravá záře.

  Krém obsahuje:

  • avokádový olej;
  • rakytníkový olej;
  • vitamín B3;
  • Vitamin A.

  Krém by se měl nanášet poklepáním na čistou pokožku obličeje.Nejlepší je aplikovat produkt večer, v zimě.Cena od 1500 rub.

  Logona s bio-granátovým jablkem a Q10

  Krém vyhlazuje vrásky a intenzivně zvlhčuje.Díky aktivní regeneraci, ke které dochází v noci, dochází ke zvlhčení a viditelnému napnutí pokožky.

  Použití nočního krému obnovuje zdravou pleť azlepšuje pružnost pokožky.

  Složení produktu zahrnuje:

  • hroznový olej;
  • kakaové máslo;
  • glycerol;
  • mandlový olej;
  • kukuřičný škrob.

  Krém se nanáší na pokožku obličeje masážními pohyby, dokud se úplně nevstřebá.Cena: od 1700 rub.Moderní kosmetický průmysl nabízí široký výběr krémů na obličej.

  Dobrý zvlhčovač nemusí být drahý.Vynikající lék dobré kvality lze vždy najít za přijatelnou cenu pro mnohé.

  Video o hydratačním krému na obličej

  Jak vybrat ten pravý krém na obličej: