Diamantový peeling pro pleť obličeje.Co to je, indikace, aparát, cena procedury, foto

Mikrodermabraze nebo diamantový peeling vám umožní udržovat mladý a zdravý vzhled pokožky a zbavit se kožních defektů v důsledku nemoci nebo zranění (akné, malé vrásky, pigmentace atd.).

Kosočtvercový peeling (mikrodermabraze) - coje to ​​

Diamond Peeling -metoda hardwarového broušení kůže na obličeji a těle, pro které kosmetologové používají speciální zařízení s různými tryskami potaženými diamantovými krystaly.

V závislosti na typu kůže a povaze problému odborník individuálně vybere trysku, pomocí které „odstraní“ horní vrstvu epidermis, čímž stimuluje aktivní regenerační procesy.

Během procedury se provádí vakuová masáž, která aktivuje krevní oběh a metabolismus. Diamantový peeling vám umožňuje zcela očistit pokožku stratum corneum, což vede k nasycení jejích buněk kyslíkem a stimulaci produkce kolagenu a elastinu.

V důsledku toho jsou vrásky a jizvy vyhlazeny, pigmentace klesá nebo zcela zmizí, póry jsou zúžené, kůže získává zdravou barvu a tónovaný vzhled.

Jaký je rozdíl mezi diamantovou mikrodermabraze a dermabraze

Název postupu je „mikrodermabraze“ (kosočtvercový peeling) a ve skutečnosti je to známo mnoha moderním ženám.Zvláštní pozornost by však měla být věnována skutečnosti, že v seznamu služeb salonu najdete podobná jména, ale nezaměňujte mikrodermabraze a dermabraze.Mají zásadní rozdíly, ačkoli zařízení s diamantovým povlakem se používá pro oba.

Kosmetologové doporučují dermatologii v obtížných případech, například v přítomnosti hlubokých jizev a jizev na kůži .Tento postup je velmi bolestivý, zahrnuje pronikání do hlubších vrstev kůže a jejichúraz tedy vyžaduje týden rehabilitace.

Mikrodermabraze je zase zcela bezbolestná, pokožka poté, co nevypadá poškozeně, stačí pouze 2–3 dny na rehabilitaci.

Diamantový vakuový peeling: indikace

Profesionální kosmetologové souhlasí s tím, že diamantový vakuový peeling je účinný v každém věku.Tomuto postupu by měla být věnována zvláštní pozornost u dívek od 25 let, protože v tomto věku se začínají objevovat první změny související s věkem.

Včasná a stálá péče pomocí brusných prostředků z diamantových čipů umožní, aby kůže zůstala mladá a zdravá co nejdéle. Indikace pro mikrodermabraze zahrnují:

 • akné a akné;
 • zvětšené póry;
 • pigmentace související s věkem, pihy;
 • malé vrásky na obličeji;
 • jizvy, rány, jizvy na kůži;
 • povislá kůže;
 • Nezdravá pleť.

Kromě toho postup pomáhá zbavit se zarostlých vlasů, známek celulitidy, postnatálních strií a jizev těla.

Výhody diamantového loupání

Loupání pomocí diamantových lupínků má oproti jiným metodám čištění a omlazení pokožky řadu výhod:

 • Diamantové částice použité v postupu jsou tak malé, že loupání je zcela bezbolestné, a proto nevyžaduje žádný druh anestézie.
 • Exfoliační částice, prach jsou okamžitě absorbovány zařízením, a proto jejichpožití klienta nebo kosmetologa je zcela vyloučeno.
 • Přístroj pro provádění postupu je vybaven mnoha tryskami navrženými k řešení různých problémů s přihlédnutím k typům pleti, proto je diamantový peeling relevantní pro ženy různých věkových skupin.
 • K poranění kůže nedochází, proto je po rekonstrukci období co nejkratší, po zákroku se může pacient vrátit do normálního života.

Diamantový peeling: klady a zápory

Po pochopení diamantového loupání, protože je známo, co je, je poměrně snadné zvážit klady a zápory.". Bezbolestnost postupu, jeho účinnost a patrné zlepšení kůže bezprostředně po loupáníjsou významnými argumenty ve prospěch mikrodermabraze.

Minusy diamantového loupání lze přičíst pouze relativně vysokým nákladůma některým zákazům, které bude muset být dodrženo první dny po něm (omezené vystavení slunci, tabu na kontrastní postupy a vysoké teploty, fyzická aktivita))

Jak provádět odlupování diamantů v salonu: krok za krokem

Kosmetolog zkoumá při počáteční konzultaci v salonu správný výběr trysek pro stav pokožky a také se ptá na shromažďování požadované anamnézy.To vám umožní zpočátku identifikovat možné kontraindikace a vyhnout se nepříjemným následkům. Samotný postup zahrnuje několik kroků:

Co je loupání diamantem.Ukázka postupu
 1. Příprava kůže: čištění speciálními nástroji, napařování na lépe otevřené póry, nanášení výživných krémů.
 2. Samotný loupání diamantem (co to je): ošetření obličeje jednou nebo více tryskami.
 3. Použití masky podle typu pleti.
 4. Naneste zvlhčovač.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro tvarování obličeje, omlazení, svalový tonus.Mistrovská třída Elena Karkukli

Cena loupání diamantem

Pro loupání diamantem není stanovena pevná cena, protožeNáklady na jednu mikrodermabraze relace závisí na regionu, profesionální úrovni kliniky nebo salonu, značce použitého vybavení a povaze problému, který má být vyřešen.

Cenové rozpětí služby je poměrně široké, v Moskvě za jedno sezení diamantového loupáníbudete muset zaplatit asi 3000 rublů , v jiných regionech jsou náklady nižší, v průměru od 1 000 do 2 500 rublů za sezení trvající 30–45 minut

Doporučení pro období zotavení

Po zákroku kosmetologové doporučují dodržovat několik pravidel během jednoho až dvou týdnů:

 • Používejte zvlhčovače (sérum a krém), přičemž kosmetické přípravky s obsahem alkoholu v kompozici nechávejte.
 • Předtím, než vyjdete za dne, používejte opalovací krém a vyhýbejte se přímému slunečnímu záření.
 • Zákaz zahrnuje lázeňský dům, saunu, solárium, jakovysokáteploty mohou způsobit podráždění.
 • Je třeba se vyhnout cvičení vedoucímu k nadměrnému pocení.
 • Stojí za to upustit od používání make-upů, které přispívají ke kontaminaci pórů (prášek, červenání, nadace).

Možné komplikace

Vzhledem k šetrnosti postupu je riziko jakýchkoli komplikací minimální.Poté, co jste se dříve seznámili s technickými vlastnostmi diamantového loupání, dobře rozuměli tomu, co to je, nepříjemným následkům se lze velmi snadno vyhnout.

Mohou vést pouze k ignorování kontraindikací, nízké kvalifikace kliniky nebo kosmetologa a nedodržení doporučení pro období zotavení. V tomto případě se na místě výkonu může objevit podráždění nebo zarudnutí kůže.

Je možné provádět loupání diamantů doma

Původní postup loupání diamantovými krystaly se provádí v salonech za použití zvláštního vybavení, jakož i pro jeho kompetentní provádění.musíte mít určité znalosti a dovednosti.

Na moderním trhu jsou však uváděna zařízení pro provádění mikrodermabraze doma.Jsou malé velikosti, vybavené několika tryskami a velmi snadno se používají.

Takové zařízení je ideální pro provádění preventivních postupů a umožňuje vám neustále poskytovat kompletní péči o pleť bezvýlety do salonu.

Které zařízení koupit pro loupání diamantů

Odborníci na krásu se domnívají, že včasné čištění pleti je jednou z nejdůležitějších součástí péče.Tuto funkci vykonávají konvenční peelingy a čisticí prostředky povrchově a nejhlubší čištění zajišťuje mechanický peeling.Pro mikrodermabraze doma budete potřebovat speciální přístroj.

Při výběru musíte věnovat pozornost těmto bodům:

 • Souprava musí mít několik diamantových a vakuových trysek pro různé typy pleti.
 • Bude nejpohodlnější používat zařízení se schopností řídit sací výkon a délku trvání postupu.
 • Zkontrolujte dostupnost náhradních filtrů v sadě nebo možnost jejich zakoupení.
 • Ujistěte se, že máte podrobné provozní pokyny.

Všechny popsané požadavky jsou plně splněnyfrancouzskou značkou Gezatone , což vám umožňuje provádět loupání diamantů doma.

Gezaton pro loupání diamantů

Co to je:přenosný stroj se 3 vyměnitelnými tryskami s diamantovými štěpky pro různétypy pleti a 3 vakuové trysky různých velikostí.Zařízení je vhodné pro použití na obličej a tělo, poskytuje možnost nastavení sacího výkonu, má časovač.

Kde koupit stroj na loupání diamantů

Koupit zkontrolovatznačky strojů pro loupání diamantů doma lze provádět následujícími způsoby:

 • v oblíbených internetových obchodech (OZON.ru Lamoda.ru);
 • v internetových obchodech se zdravotnickým zařízením a výrobky (INVITRO, Beauty Constellation);
 • ve velkých obchodních řetězcích a lékárnách.

Proč je kosočtvercový peeling diamantů dobrý

Podle profesionálních kosmetologů je jedním z nejúčinnějších zařízení pro domácí použití izraelská značka Pristine.

Pristine

Součástí jsou trysky nejen pro různé typy pleti, ale také pro těžko přístupná místa.Jeho použitím můžete dosáhnout efektu podobného procedurám v salonu: vyhlazení pokožky, odstranění stárnutí a jizev, vyhlazení vrásek atd.

Kolik procedur je třeba

Celý průběh diamantuloupání může zahrnovat 2 až 10 nebo více návštěv kosmetologa, prováděných v intervalu dvou týdnů.Počet relací je stanoven individuálně, v závislosti na povaze problémů a funkcích kůže.

Průměrná data vypadá takto:

 • Odstranění hrbolů na kůži, odstranění černých teček, odstranění zvětšených pórů - 2-4 postupy.
 • ​​
 • Vyhlazení vrásek obličeje - 3–7 sezení.
 • Odstranění pihy a věkových skvrn - postupy 5-10.
 • Celkový účinek proti stárnutí je dosažen za 5-8 relací.
 • Jizvy, jizvy, strie mohou být odstraněny po 10-12 procedurách.

Je možné provádět loupání diamantů v létě

Často je slyšet, že mechanické čištění obličeje se provádí pouze v mimosezonním období.Nemyslete si, že je to tak neotřesitelné pravidlo pro loupání diamantů.

Zkušení kosmetologové se domnívají, že v létě lze provést mikrodermabraze, a v některých případech dokonce nezbytnou (například pro majitele mastného typu pleti, stejně jako s těžkou akné).

V tomto případě je pouze důležité vzít v úvahu, žepo postupu diamantového loupání se kůže stává tenčí a zranitelnější , takže přímé sluneční světlo může způsobit popáleniny a zánět.V tomto ohledu bude po loupání nutné pečlivě dodržovat všechna doporučení kosmetologa, aby uvedené komplikace nezpůsobily.

Je možné provádět loupání diamantů na jaře

Jarní období kosmetologové uznávají jako jedno z nejdůležitějších pro preventivní loupání diamantů, protožeumožňuje vám účinně odstranit zarostlou vrstvu stratum corneum, vyrovnat strukturu pokožky a získat krásné jednotné opálení v létě.

Kontraindikace

Postup diamantového loupání je v některých případech zakázán, patří mezi ně:

 • přítomnost čerstvého poškození kůže (rány, škrábance)popáleniny, včetně spálení od slunce);
 • novotvary na kůži (bradavice, krtci atd.);
 • infekční a virová onemocnění, vysoká tělesná teplota;
 • sklerodermie;
 • onkologie;
 • epilepsie;
 • astma;
 • obdobítěhotenství a kojení;
 • alergické vyrážky a podráždění kůže.

Kromě toho se nedoporučuje provádět postup během menstruace, jakož i při exacerbaci jakékoli chronické patologie a špatného zdraví.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Proč by se diamantový peeling neměl provádět během těhotenství

Během těhotenství se v ženském těle vyskytují významné hormonální změny.Vzhledem k tomuto faktoru lékaři a kosmetologové s důvěrou doporučují upustit od mechanických procedur salonů, mezi něž patří loupání diamantů.

Chování těla během tohoto období a jeho reakce na určité vnější vlivy jsou nepředvídatelné , proto může mikrodermabraze vyvolat nežádoucí důsledky, například zvýšenou pigmentaci, alergické reakce, zánětlivé procesy atd.

]

Je kosočtvercový peeling vhodný pro mladou pleť

Odborníci na krásu jednomyslně souhlasí s tím, že kosočtvercový peeling není vhodný pouze pro mladou pleť, ale je také zobrazen, zejména pro akné.zjizvení, po akné atd.

Diamantový peeling - co to je, neexistuje lepší způsob, jak to zjistit, než to zkusit na vlastní pěst, protože pokud provedete tento postup prevence, počínaje od mladého věku, pokožka si po mnoho let zachová svěží, tónovaný vzhled.

Jak vypadá tvář po loupání diamantem.Fotopřed a po

PŘED A PO Peelingu diamantu

Videa o loupání diamantu na pokožce obličeje

Co je to loupání diamantové tváře podrobně od odborníka:

Lepší loupání diamantu ve srovnání s dermobraziya: