Design nehtů v černé barvě, s černým lakem, zlatem, stříbrem, kamínky.Novinky a fotografie

Nehty design v černé barvě je jedním z nejpopulárnějších trendů nehtu umění, s černým lakem, jsou použity barevné a pomocné materiály.Takový design je také žádán v oblasti prodlužování nehtů, když je potažen gelovými laky.Měli byste zvážit jemnosti designu manikúry v této barvě.

Které nehty k provádění černé manikúry

Toto je univerzální varianta, která vypadá stejně dobře na krátkých i dlouhých nehtech.Tendence malovat krátké nehty v jasných nebo tmavých barvách neztratila svůj význam.Dlouhé mandlové, čtvercové nebo „baleríny“ v černém provedení jsou zvláště účinné, ale pro „stylet“ by měly být změkčeny, pokud plány neobsahují záměrně agresivní obrázek.

Masivní černá manikúra

Design nehtů v černé barvě vypadá perfektně na krátkých nehtech čtvercového nebo měkkého kulatého tvaru.Černý lak se pečlivě ošetřuje, nanáší se bez klouzání na kutikule a pomocí štětce se pohybuje od nehtového lůžka po okraj.

K tomu, aby manikúra vypadala „svěží“ déle, musíte použít fixační prostředek, je lepší nanést podklad pod vrstvu laku, takže deska bude chráněna před pigmenty.

Nerovnoměrnost, tříska nebo jiná vada na černém lesklém povrchu je okamžitě patrná, a proto musí být před převzetím věcí důkladně vysušena.

Černobílá manikúra

Jedna z klasických barevných kombinací.Taková manikúra bude vhodná pro slavnostní událost a pro každodenní život.Se svou stručností dává prostor pro fantazii: šachová buňka, noviny, roztomilý panda obličej, vzor kůže leoparda - je vhodná volba pro každý vkus.

Můžete ji porazit různými texturami, které kombinují nejen černou a bílou, ale také například lesk s matnou vrstvou.

Černá a červená manikúra

Pro zvláštní příležitosti je velmi dobrý a výrazný mix.V závislosti na proporcích barev lze dosáhnout různých efektů.Vzhledem k tomu, že existuje mnoho odstínů červené, pomocí šarlatových, vínových, jahodových, rubínových a dalších, můžete provést stejný vzor s různými barevnými akcenty.

Karetní motivy, vzory lidového stylu a harlekýn jsou v takovém gamutu oblíbené.Možností by byl roztomilý slunéčko sedmitečné na hřebíku nebo otiscích květin a bobulovin.

Černá a růžová manikúra

Pastelové nebo šťavnaté maliny?Černá barva se úspěšně kombinuje s oběma možnostmi.Tato kompozice poskytuje vlastnosti emo kultury, ale můžete si vybrat úplně odlišné vzory v černé a růžové: geometrie, barevná bunda, bunda, duha, povlak bez vzorů a vzorů.

V mládežnické verzi jsou populární kreslené postavičky, kočky, mašle, starší ženy dávají přednost odstínu růžové s černým závojem nebo krajkou s přídavkem kamínků a „bujónu“.

Černá manikúra se zlatem

Elegantně a vkusně - jedná se jen o zdobení černého laku spangles, nití, fólií a malování v ušlechtilé kovové barvě.Taková manikúra vypadá dobře v kombinaci se zlatými prsteny na prstech.Je však důležité dodržovat smysl pro proporci, jinak se můžete místo elegantní dámy snadno změnit na cikánskou ženu.To platí zejména pro použití dalších dekorů: tekuté kameny, kamínky, korálky.

Výherní možnosti - střídání nehtů, Eiffelova věž, manikúra měsíce.V nichbarvy dávají velkolepý, ale ne nadměrný výsledek.Zlaté prvky mohou být buď intenzivně žluté, nebo více matné barvy starého zlata.

Černá manikúra se stříbrem

Další vzácná, ale jemnější a jemnější varianta ve srovnání se zlatem.Zajímavá je kombinace matných hřebíků s tlumenou černou barvou se stejným elegantním „černěným“ stříbrným nebo světlým leskem s bohatě lesklými holografickými prvky.

Vynikající design nehtů v černé barvě.Kombinace černého laku s jemným stříbrným vzorem.

Chromová litina, žíly v mramorovém vzoru, kovové tření, vzory rozbitého skla, holografický povlak - let představivosti je neomezený.Je žádoucí kombinovat se stříbrnými šperky.

Jaké další odstíny se používají v černé manikuře

Černá barva jde dobře se vším ostatním, ale může hrát roli pozadí i vzhledu.Můžete bezpečně experimentovat s kombinací různých textur, vzorů, proporcí a intenzity barev do společné kompozice.

Vypadá to nejlepší manikúra, která zahrnuje 2–3 barvy, není tak nudná jako monochromatická, ale není umělecká.K černé, můžete bezpečně přidat modré, žluté, oranžové, šedé, lila, vínové, smaragd, nahé odstíny, stejně jako různé prvky výzdoby nehtů.

Černá manikúra: možnosti designu

Lunární černá manikúra

Stejně jako francouzština, právě naopak: oblouk nenína volném okraji nehtu a v oblasti poblíž postele. Taková manikúra se provádí v kontrastních barvách, takže vypadá stylověji a luxusněji.Kromě toho mohou být kameny, jiskry a „kaviár“ použity navíc k oddělení zón.V černé barvě je znázorněna díra nebo zbytek nehtu zakrytý.

Chcete-li vytvořit takový design, musíte vyplnit ruku nebo použít speciální papírové lepivé šablony, které umožní i začátečníkům provádět ideální oblouk.První se nanáší na lakovaný lak na nehty a poté černý.

Francouzská černá manikúra

Černá bunda bez dodatečné dekorace se může zdát ponurá, proto je jako doplněk lepší ozdobit nehty malbou, fólií a jiskry.Další možností, která změkčuje závažnost černé bundy, je druhý oblouk jakékoli jiné barvy, které lze zaměnit za různé nehty.

Kombinace francouzské manikúry na čtyřech prstech a jedné ve měsíční verzi ve stejné barvě také vypadá originální.

Černá manikúra s drahokamy

Design nehtů v černé barvě doplněný drahokamy je jednoduchým řešením.Černý lak kombinuje průhledné i vícebarevné kameny.Hodně záleží na kvalitě štrasů.

Je žádoucí upřednostňovat akrylové, ale skleněné napodobeniny drahých kamenů známé společnosti, například Swarovski.

Krásně září, třpytí, hrají se speciální slitinou skla a facetováním.Můžete je zcela zakrýt jedním hřebem a zbytek nechat bez ozdob nebo na každém položit oblouk pod nebo nad, linii podél, diagonálně nebo napříč deskou, vlnu, klikatá nebo jakýkoli jiný vzor.

K tomu, aby kameny pevně držely, je třeba speciální lepidlo a na něj se nanese štědrá vrstva fixační látky.Takové hřebíky nepřežijí běžné úklid, ale taková oprava je dost pro to, abych šel do klubu nebo na rande.

Design nehtů v černém laku s geometrickými prvky

Čtverce, rohy, kosočtverce a kruhy, vyrobené v kombinaci s černou, vypadají jasně a stylově. Takové příběhy jsou stále v módě.Vytvoření geometrického designu nevyžaduje speciální dovednosti, hlavní věcí je získat tenký kartáč.

Mnoho laků určených k malování se prodává s takovým štětcem a jejich konzistence je optimální pro nanášení vzorů.Ek lze zakoupit samostatně.

Pro přísnou verzi byste měli zvolit šedou nebo pastelovou broskev, růžovou, fialovou, krémovou barvu a na léto barevné vzory na světlém pozadí nebo gradient sširoký rozsah.

Gradient in black manicure

Ideální pro ty, kteří nemají rádi monotónnost, ale jsou unaveni kresbami a vzory. Role konečné (počáteční) barvy je nejčastěji červená, šedá béžová, zřídka růžová, bílá, fialová, fialová, experimenty se žlutou, zelenou, modrou a oranžovou mohou potěšit neobvyklé výsledky.

Pro získání lambreho efektu naneste na proužky kosmetické pěny všechny potřebné barvy a přitlačte je na nehtovou desku.Je lepší namazat pokožku olejem, mastným krémem nebo speciálním nástrojem pro snadné odstranění laku.Dalším způsobem je smíchání okrajů pomocí frézovaného hrotu štětce.

Manikúra s černým gelem

Takový povlak ocení milovníci módy a ti, kteří jsou příliš líní na malování nehtů 2-3krát týdně.Gelový lak se příliš neliší od obvyklých, s výjimkou trvanlivosti.Je to ve verzi s černými nehty, kde nejmenší čip laku okamžitě upoutá vaše oko a zkazí všechno, gelové barvení se stane hodnou alternativou.

Matný černý lak na nehty

Lak na nehty v černém provedení s černým lakem z nejbližšího obchodu.Chcete-li to provést, po lakování nehtů, než budou zcela suché, musíte držet ruce nad vroucí vodou a nezakrývat fixačním prostředkem.

Matné nehty vypadají velmi neobvykle a nevyžadují další aktivní výzdobu. Kromě toho může textura nehtu připomínat kůži nebo být písčitá, drsná.Zároveň jsou první z nich dokonale kombinovány s druhými.Napodobení kapek vody, lesklé skvrny, kamínky také vypadají svěží.Matné vzory jsou zvláště důležité v chladném období.

Černá manikúra používající techniku ​​rozbitého skla

K vytvoření tohoto designu používají mistři film, který má holografický lesklý povrch, duhově a krásněoslnění.Proto je manikúra neobvykle slavnostní, zejména „fragmenty“ vystupují na černém pozadí.Jsou položeny po celém hřebíku nebo v jeho oddělené oblasti.

Z listu můžete vystřihnout obrázky potřebného tvaru a velikosti, nebo je nakrájet na různé kousky, které budou poté rozloženy jako mozaika.V každém případě se bude výsledek vždy mírně lišit od předchozího.

Manikúra s černým závojem

Veil je jednou z nejnovějších technik manikúry.Milost, aristokracie a sexualita - to je to, co přijde na mysl, když uvidíte závojový design.Základna neutrálního stínu je pokryta průsvitnou imitací vzoru krajky, pletiva nebo nylonu.

Závoj jde dobře s černým pláštěm nebo rámem na hřebíku, vzor závoje lze také provést pomocí písku, ale pak nebude fungovat jemná práce.

Mramorové nehty s černým lakem

Mramorový vzor vypadá jednoduše, ale stylově.Tenké černé žíly nepravidelného nespojitého tvaru a bez jasných okrajů na světle šedém, béžovém nebo mléčném pozadí opakují vzor na mramoru a totéž na zeleném pozadí napodobují malachit, černé pozadí s bílými pruhy - onyx.

Experimentování s barvením pozadí a čar kopíruje kresby většiny přírodních kamenů.Aby se obraz „neztratil“ a nevypadal v celé své kráse, je vhodné jej aplikovat na jeden nebo dva hřebíky, v kombinaci s kontinuálním nátěrem na všechny ostatní.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jakvytvářejte nehty gelovým polštářem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Manikúra v černé barvě s rubem

Ti, kteří mají rádi zrcadlené povrchy s ušlechtilým leskem, budou mít rádi design s rubem.Nejmenší prášek se opatrně vtlačí a vtře do základny, čímž vytvoří dokonale zářící a hladký povrch.

„Květinová chyba“ se nejlépe kombinuje s černou barvou, připomíná zadní stranu tohoto jarního hmyzu, nasycenou barvu se třpytí v zelené paletě nebo „polární záře“ - podobná předchozí verzi,ale s odstíny modré.Tato konstrukce hřebíků je soběstačná a nevyžaduje další dekorace.Holografické tření je velmi krásné a vytváří iluzi trojrozměrnosti.

Sametově černé provedení nehtů

Velvet nebo, jak se také říká „pískové“ nebo „cukrové“ nehty, vám umožní vytvářet úžasné a krásné možnosti pro nehtové umění.Jednou z nejpopulárnějších žen, zejména v zimě a na podzim, je „pletená“ manikúra.„Svetr“ kopíruje copánky a vzory, které zdobí vlněné věci.

Často je taková technika kombinována s přechodem a dosahuje ještě krásnějšího účinku.Sametové nehty jsou také dobré v monochromatickém provedení.Akrylový prášek používaný k vytvoření takové „teplé“ manikúry může být matný nebo obsahovat třpytky.Takový design je také vhodný pro kreslení detailů ve složitých vzorech a kompozicích.

Ve ​​stylu mehendi

Etnické styly, pokud se vzdají vedoucích pozic, pakne na dlouho.Taková manikúra vám umožňuje vytvářet kompozice od každodenního minimalismu po slavnostní design velkoryse zdobený kameny, kamínky a formováním. Indické vzory se vyrábějí tenkým štětcem a tečkami- nástrojem pro vytváření bodů různých průměrů.

Takovou manikúru lze doplnit jiskry, fólií.Provádí se ve dvou verzích: černé nebo zlaté vzory na jasném barevném pozadí nebo jasný ornament.Obraz často obsahuje velké množství teček, které společně tvoří komplexní ligaturu.

Kaviárová manikúra v černé barvě

K vytvoření kaviárové manikúry budete potřebovat speciální korálky s malým průměrem , které jsou známé také pod názvem „vývar“ a „vejce“".Jsou baleny v malých obalech a prodávány ve většině obchodů, kde jsou oddělení pro mistrovské umění.Základní možností je, že barva potahu na substrátu odpovídá barvě kuliček, ale můžete experimentovat, pokud si budete přát.

Přebytečná vejce se pohodlně čistí ventilátorovým kartáčem a vejce, která se z celkové hmotnosti vymanila, mohou být vrácena na své místo oranžovou holí.S takovým designem je nevhodné dělat domácí úkoly, „vejce“ se snadno drží na punčochách nebo oděvu, ale můžete se rychle přizpůsobit.

S kamifubuki

Jednoduchým, ale zajímavým způsobem zdobení nehtů je kamifubuki.Jedná se o konfetové kruhy, pouze malé velikosti, které se perfektně hodí do jakékoli techniky manikúry.Nález japonských mistrů se nejčastěji prodává v sadách, kdeprvky jsou reprezentovány třemi barvami a průměry kamifubuki.„Kapitoshki“ lze také připevnit na lak, ale fixaci nenahrazujte.

Taková manikúra nebude příliš perzistentní, ale může být použita pro zvláštní případ.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

S Yuki Flakes

Další nová položka z Japonska. Vločky Yuki jsou kousky hustě stlačeného nasyceného pigmentu. Každá deska má svůj vlastní jedinečný tvar a velikost.Takový zlatý list může být překrýván vločkami nebo může být roztřepán po povrchu nehtu, čímž se vytvoří kosmický zrcadlový zákal.

Základem je černý gel, gelový lak nebo jen lak, ale v druhém případě nemůžete Yuuki vločky smíchat.

Nové produkty

Designéři a mistři na nehty potěší zákazníky novými technikami, technikami a materiály.Vzhled nehtů v černé barvě s gelovým, černým lakem a ozdobnými prvky je rozmanitý.Jeho význam není časem ztracen a nejnovější zprávy ze světa nehtového umění a fotografické novinky lze sledovat na internetu nebo na stránkách specializovaných tiskových médií.

Video z manikúry v černé barvě, možnosti pro navrhování nehtů s černým lakem

Varianta designu nehtů v černé barvě „plaz“:

Nehty s černým lakem: