Dermahil z vaků pod očima při HSR mezoterapii.Recenze kosmetičky

Dermahil - řada kosmetických přípravků od jihokorejského výrobce Caregen Co. Ltd.Pravítka biomimetických peptidových přípravků se používají od vaků pod očima, tmavých kruhů a řešení mnoha kosmetických problémů.

Kosmetické přípravky - syntéza kosmetiky a farmakologie, patří do kategorie lékařské kosmetiky, která se sice bezpečně používá, ale má řadu funkcí a kontraindikací.

Výhody produktové řady

Dermahil z váčků pod očima, jakož i přípravky pro omlazení, řešení pro iontoforézy, koktejly pro mezoterapii a jiných estetických ošetření, a je patentován pověřený orgán CTFA pravítko.

Výhody používání kosmetických přípravků Dermaheal:

 • Základem všech přípravků je bohatý komplex nanokapslí s vysoce účinnými peptidy, aktivní růstové faktory, aminokyseliny, minerály, vitamíny.
 • Vzhledem k kosmeceutickým vlastnostemposkytuje hluboký účinek na dermální vrstvy, buněčnou strukturu, zajišťuje aktivaci regeneračních a regeneračních procesů.
 • Všechny přípravky podléhají vícestupňové kontrole a důkladnému čištění v laboratořích, což vylučuje přítomnost škodlivých nečistot a složek alergenů.
 • Kterýkoli z vládců Dermahilu je v bezpečí.Komponenty nezpůsobují zhoubné novotvary, mutace a poškození buněk.Prostředky poskytují ochranu před škodlivými účinky volných radikálů.

  Dermahil pomáhá zbavit se vaků pod očima bez chirurgického zákroku.

 • Účinek použití Dermahilu je dlouhodobý, látky, které mohou změnit strukturu buněčné DNA, jsou ve složení složek vyloučeny.Proto se dermální struktura po zavedení mesococtailů nemění.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída od Eleny Karkukli

Indikace pro použití mezoterapie pro oblast kolem očí

Mezoterapie pomocí řady přípravků Dermahil v periorbitální oblasti je účinným způsobem řešení různých problémů.

Například:

 • přítomnost obličejových vrásek a síť „nohou vrána“ kolem víček;
 • otok, zhoršený tok tekutin;
 • stopy hyperpigmentace;
 • tašky, tmavé kruhy pod očima;
 • potřeba dalšího tónování;
 • nedostatek vitamínů, výživa kůže;
 • neestetické změny způsobenéhormonální změny v těle nebo fyziologii;
 • snížená elasticita;
 • zpomalení fyziologických procesů metabolismu, syntéza kolagenu;
 • suchost, nedostatek vlhkosti.

Vzhledem k tomu, že epidermis v oční oblasti má tendenci ztenčit pod vlivem vnějších faktorů a změn souvisejících s věkem, používají se k řešení kosmetických problémů speciální přípravky určené pro použití ve zvláště citlivé oblasti.

Kontraindikace

Navzdory obecné bezpečnosti kosmetických přípravků Dermahil existuje řada kontraindikací užívání drog.

Meso-koktejly se nedoporučují používat v následujících případech:

 • individuální nesnášenlivost přípravků;
 • alergické reakce na jednotlivé složky kompozice;
 • maligní nádory, autoimunitní onemocnění;
 • diabetes mellitus ve fázi dekompenzace;
 • akutní herpetická infekce v akutním stadiu;
 • těhotenství, laktace;
 • u chronických onemocnění v aktivní formě;
 • epilepsie;
 • pro infekční patologie (postup je uveden až po zotavení).

Nežádoucí účinky

Dermahil z vaků pod očima se používá jako monoterapie nebo ve složitých programech.Všechny léky jsou tandemem kosmetických a léčivých vlastností.Složení založené na vysoce účinných peptidech v syntéze s bohatým komplexem vitamínů a minerálů zřídka způsobujealergie.

Po použití mesermoctailů dermatea ve vzácných případech lze pozorovat vývoj vedlejších účinků:

 • bolest v ošetřované oblasti;
 • výskyt malého, papuly, přesného zarudnutí v místě vpichu;
 • hematomy, modřiny;
 • otok v oblasti očí.

Všechny negativní důsledky zmizí, obvykle do 1-2 dnů. Mohou být snadno odstraněny samy o sobě použitím chladu, použitím terapeutických mastí s uklidňujícím účinkem.

Princip mezoterapie Dermahil HSR

Dermahil HSR je produktová řada vyvinutá za použití jedinečné technologie pro boj proti prvním známkám stárnutí.Mesococktail má revitalizační, omlazující, tonizující a zvlhčující vlastnosti.

Účinný účinek kosmetického přípravku je založen na těchto zásadách:

 1. Výrobek obsahuje více než 58 aktivních prvků, mezi nimi5 syntetických vysoce účinných peptidů, 2 antioxidantů a komplex aminokyselin, vitamínů, nukleových kyselin, koenzymů, koenzymů.
 2. Základem léčiva je nestabilizovaná kyselina hyaluronová 1%, co nejblíže vlastnostem endogenní kyseliny hyaluronové.Jeho obsah zajišťuje maximální hydrataci, zvyšuje aktivitu peptidů, účinnost a dlouhodobý výsledek užívání léčiva jako celku.
 3. Dermahil HSR díky svému jedinečnému složení umožňuje aktivaci metabolických a regeneračních procesůna buněčné úrovni.V důsledku toho je pokožka omlazená, zesílená, vyživovaná, hluboce hydratovaná prospěšnými látkami koktejlu.
 4. Když je dovnitř uveden koktejl, kůže se chrání před volnými radikály.Peptidová kompozice nevyvolává růst poškozených buněk, což blokuje vývoj nádorů.
 5. Doporučený věk pro mezoterapii koktejlem Dermaheal HSR je 40–60 let, kdy kůže podléhá mnoha viditelným změnám pod vlivem procesů stárnutí.

Lék může být použit na kůži obličeje, krku a dekoltu, stejně jako na celé tělo.

Po průběhu mezoprocesů lze pozorovat pozitivní účinek: reliéf je vyhlazený, malé vrásky jsou odstraněny, póry jsou zúžené, pokožka získává více tónovaný, svěží a zdravý vzhled.

Vlastnosti léčiva Dermaheal Eyebag Solution

Dermahil Eyebag Solution se používá při léčbě vaků pod očima, což jim umožňuje nejen maskovat je, ale také zcela odstranit vadu.Použití kosmetických přípravků se doporučuje pro kýly, silné otoky, tmavé kruhy a sáčky, ztrátu pružnosti, převislé oční víčka, únavu, ochablou pokožku.

Podle výrobce léčivo nemá žádné analogy, jedinečný vzorec je účinný díky složení, které zahrnuje biomimetické peptidy.

Jsou to:

 • Tripeptid 41 (CG-Lipoxin);
 • Nanopeptid 18 (CG-formade);
 • Oligopeptid 73 (CG-EPG);
 • Oligopeptid 61 (CG-Cellsolin).

Nástroj se používámezoterapie, zavedení koktejlu do hloubky 2 mm.První pozitivní změny jsou viditelné po první relaci, ale pro konsolidaci výsledku musíte projít postupem.Množství a intenzita je předepsána kosmetologem po posouzení stavu pokožky, podrobné historii kosmetického problému.

Dermaheal Eyebag Solution má pozitivní účinek na organismus:

 1. Pomáhá snižovat herniální vaky, snižuje rychlost hromadění lipidů a aktivitu dělení tukových buněk.
 2. Má zjasňující a omlazující vlastnosti, stimuluje dělení fibroblastů a zabraňuje destrukci kolagenu kolageny.
 3. Přispívá ke zlepšení dermální struktury regulováním syntézy kolagenu, prokolagenu a proliferací fibroblastů.
 4. Poskytuje protizánětlivý účinek, stimuluje dělení buněk, vytváří liftingový účinek, aktivuje syntézu své vlastní kyseliny hyaluronové a kolagenu.
 5. Lék vrací mládí stárnoucí kůži, nasycuje ji zevnitř živinami, stimuluje procesy syntézy látek - přirozené složky mezibuněčné matrice.

Každý z peptidů má vlastnost posilovače, který zvyšuje účinek mezoterapie.Při syntéze se třemi dalšími interaguje každá složka s ostatními třemi, čímž se doplňuje a zvyšuje vzájemná akce.

Vlastnosti řešení Dark Circle

Řešení Dermaheal Dark Circle je navrženo k opravěa těsnění oblasti očí, jakož i cílené odstranění tmavých kruhů.

Základem přípravku je peptidový nanokomplex, včetně:

 • dekapeptidu 4;
 • Oligopeptid 24;
 • Oligopeptid 34.

Problém tmavých kruhů v periorbitální oblasti se může vyvinout v důsledku negativních účinků prostředí, fyziologických poruch, chronické únavy a nedostatku spánku, poruch oběhu, stresu a změn souvisejících s věkem.

Dermahil Dark Circle Solution se používá v mezoterapii, aktivně působí na intradermální vrstvy takto:

 1. Podporuje utažení epidermisdíky stimulaci kolagenu, prokolagenu, dalších složek extracelulární matrice.V důsledku toho se reliéf vyhladí, odstraní se známky stárnutí (vrásky na obličeji, vrána nohou v rozích očí).
 2. Aktivuje mikrocirkulaci a metabolické procesy tvorby melaninu, díky čemuž dochází k obnově buněk a vyčírení kůže v citlivé oblasti.
 3. Zabraňuje poškození kůže na kůži, posiluje stěny krevních cév, vyrovnává tón pleti a má hluboký protizánětlivý a antioxidační účinek.

Kosmetolog předepisuje individuální kurz podle indikací, intenzivně může zahrnovat 4 až 10 relací mezoterapie koktejlem Dark Circle Solution.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Postup

Dermahil z vaků pod očima se používá ve složitých kosmetických programech, včetně mezoterapie.Délka jedné procedury je 50-60 minut, v závislosti na ošetřované oblasti.Subkutánní podávání léčiv provádí kvalifikovaný kosmetolog.

Injekční manipulace se provádějí pomocí injekčních stříkaček s mikrojehličkou, mezoscooterem nebo mezopistolem.

Postup se provádí podle standardního algoritmu:

 1. Před mezoterapií s koktejlem Dermahil se pokožka očistí od kosmetiky a nečistot a ošetří se antiseptikem.
 2. Lokální anestetika se používají k anestetizaci citlivé periorbitální zóny.
 3. Lékař určuje oblast podávání mesococktail.Lék se podává podle zvoleného schématu libovolnou metodou (injekční stříkačka, mezoscooter nebo mezopistol) intradermálně, hloubka - 2-3 mm.

Po zákroku je oblast znovu ošetřena antiseptiky.Uklidňující gely, krémy, masti se aplikují, aby se zabránilo výskytu mikrohematomů, přesného zarudnutí a otoku.Po zákroku se nedoporučuje vystavovat citlivou oblast slunečnímu záření, vylučovat návštěvu bazénu, solárium, tepelné procedury.

Po nanesení produktové řady Dermahil by ošetřené oblasti neměly být masírovány, natahovány.Po 3-4 dnech se doporučuje provádět lymfatická drenážní sezení, aby se normalizoval průtok lymfy.

Výsledky po mezoterapii

Dermahil z vaků pod očima dává viditelný efekt po prvních sezeních mezoterapie.Po aplikaci pravítek jako je Dermahil HSR s kyselinou hyaluronovou, roztokem Dark Circle z tmavých kruhů, roztokem Eyebag proti vakům pod očima lze pozorovat zvláštní účinek.

Například:

 • dochází k viditelnému omlazení pokožky;
 • proces stárnutí se zpomaluje;
 • jsou odstraněny známky fotografování;
 • klesá otok;
 • vyvážení;
 • jsou odstraněny stopy hyperpigmentace;
 • Epiderma vrací tonus, pevnost a pružnost.

Po použití patentovaných peptidových mesococtailů schválených příslušnými mezinárodními orgány dochází k intradermálnímu zotavení s viditelným trvalým účinkem.Pozitivní dlouhodobý výsledek je způsoben invazivním podáním léčiva s přímým nanokapsulovaným účinkem na buněčnou strukturu a extracelulární matrici.

​​

Doba trvání kurzu k dosažení účinku

Dermahilská terapie je rozdělena na intenzivní a podpůrnou.Intenzivní kurz zahrnuje 6-10 lekcí.Vypočítá individuálně počet procedur a pravidelnost kosmetologa.Zohledňuje se počáteční stav kůže, přítomnost a stupeň změn souvisejících s věkem, fyziologické vlastnosti, přítomnost kontraindikací.

Po intenzivním kurzu je jmenován podpůrný program s 1-2 sezenímimezoterapie Dermahilem za měsíc.Pokud neexistují indikace, mezoterapie se nedoporučuje pro mladé ženy do 25 let věku.Náklady na peptidové přípravky závisí na produktové řadě a rozsahu.Cena jednoho sezení na klinikách hlavního města je od 5 000 do 7 000 rublů.

Dermahil je zástupcem moderních kosmetických výrobků s jedinečným nanopeptidovým vzorcem.Mezoterapie léčivem pomáhá zbavit se vaků pod očima, tmavých kruhů, změn souvisejících s věkem bez chirurgického zákroku.

Návrh článku:Oleg Lozinsky

Video o Dermahilu

Dermahil z kruhů pod očima:

Technika podávání léčiv: