Dermahil na vlasy v mezoterapii.Složení, fotografie před a po, návod k použití

Dermahil pro vlasy může předepsat kosmetička před provedením mezoterapie.Tato droga z Jižní Koreje je jedním z nejpopulárnějších a nejvyhledávanějších a používá se pro celé tělo.A tam jsou některé rysy mezoterapie Dermahil, které stojí za to vědět.

Výhody mezoterapie kosmetikou Dermahil

Dermahil pro vlasy se používá zaváděním léčiva pod kůži (mezoterapie).Tento nástroj je určen k léčbě problémů s pokožkou hlavy, plešatosti, narušení integrity vlasů.Lék působí na kůži, stimuluje normální fungování buněk, poskytuje jejich ochranu a blokuje rozvoj onkologie.Kůže je vyživována energií, jsou zahájeny regenerační procesy.

Droga začíná působit v místě, kde byla podána, a všechny její výhodyplatí konkrétně pro konkrétní oblast.Dermahil má také jednu velmi důležitou vlastnost - nepřítomnost abstinenčního syndromu, který jej odlišuje od jiných drog, které je třeba užívat po dlouhou dobu.

Dermahil se podává pomocí mezoterapie.Tento typ léčby znamená zavedení bioaktivních látek používaných v kosmetologii pod kůži k omlazení, obnově a odstranění některých nemocí.

Přípravky pro tento postup jsou obvykle k dispozici ve formě malých lahví.Samotné prostředky jsou injikovány injekční stříkačkou.Mezoterapii musí provádět kvalifikovaný kosmetolog.

Dermahil je k dispozici v několika řádcích:

 • SR- prostředek k prevenci, zpomalení stárnutí a vyživování kůže;
 • SB- navrženo tak, aby odlehčilo pokožku a vyléčilo hyperpigmentaci;
 • ​​
 • HSR- hluboce hydratuje, vyživuje a odstraňuje účinky stárnutí;
 • SR Intensive- zahajuje procesy zvýšené regenerace, napíná pokožku, omlazuje.

Dermahil má poměrně složité složení, které zahrnuje prvky, jako jsou aminokyseliny a kyselina hyaluronová.

Ve složení jsou také přítomny následující složky:

 • 5 peptidů (acetyl-dekapeptid-3, tripeptid-6 a další);
 • vitaminy A, E, C, K, B;
 • glutathion;
 • nukleové kyseliny;
 • koenzymy;
 • minerály.

Mezoterapie používající Dermahil je předepsána v případech, kdy jsou vlasy velmi roztříštěné, lupiny nebo lišejníky, strukturavlasy poškozené, objevily se brzy šedé vlasy.Procedura netrvá déle než 1 hodinu, ale v některých případech může čas změnit sám lékař.

Kurz obvykle trvá 6 až 15 ošetření.Mezoterapie se provádí jednou týdně, ale pokud dojde ke zvýšení vypadávání vlasů, může kosmetolog provádět relace častěji (ne více než dvakrát týdně).Aby se pozitivní účinek projevil v plné síle, musíte dokončit celý kurz.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Nevýhody

Droga má určité nevýhody, a proto není postup vhodný pro každého.Před operací musí pacient konzultovat s lékařem, protože to může způsobit negativní reakci těla na některé ze složek.Když neprofesionálové pracují s osobou, je pravděpodobnější, že z procedury bude mít negativní účinek.

Mezi další nedostatky patří důsledky po zákroku: v místě vpichu se objevuje otok a zarudnutí.Je-li mezoterapie prováděna na obličeji, je to zvlášť zřejmé.

Kontraindikace při injekcích

Existují také kontraindikace, které je třeba zvážit před provedením mezoterapie.

Patří sem:

 • přítomnost onkologie;
 • diabetes;
 • herpes;
 • tuberkulóza;
 • přítomnost otevřených a hnisavých ran;
 • těhotenství;
 • AIDS;
 • různá kožní onemocnění;

Nezapomeňte vzít v úvahu vlastnosti těla a to, jak bude reagovat na lék.Po léčbě se mohou objevit nežádoucí účinky, jako je zarudnutí a svědění.

Nesprávné podání Dermahilu vede k následkům, jako je závažný zánět a hematomy.Negativní důsledky však zmizí do 5 dnů.Pokud vedlejší účinky přetrvávají a způsobují nepohodlí, měli byste se poradit s lékařem.

Řada produktů Dermahil: složení, recenze, ceny

Dermahil pro vlasy (mezoterapii lze také provádět na obličeji) je droga z Jižní Koreje, která zahrnujeněkolik druhů fondů.Liší se cenou, skladbou a dalšími vlastnostmi a jsou přiřazeny v závislosti na problému.Každý z přípravků je koktejlem léčivých látek.

Dermaheal HL

Dermaheal HL je peptidový produkt určený k aktivaci růstu vlasů, který chrání před plešatostí.Účelem tohoto léku je obnovit strukturu vlasů, obnovit krevní oběh a zvlhčit.Vlasy po zákroku se stanou silnými a objemnými.

Cena770 rub.
Forma uvolňování a indikaceLék je k dispozici v 5 ml lahvičkách.Používá se v případech zvýšené ztráty vlasů a zhoršení jejich struktury.
ProsVedlejší účinky jsou velmi nepravděpodobné, vhodné pro všechny věkové skupiny.
NevýhodyJe třeba dlouhodobé použití (10-13postupy).

Tento lék je jedním z nejčastěji používaných v mezoterapii.

Dermaheal Stem C'rum HL

Tento kosmetický přípravek je výživné sérum.Stem C'rum HL obsahuje více než 200 kmenových buněk a aminokyselin, které aktivně ovlivňují vlasy, vyživují je, snižují ztráty a obnovují krevní oběh.

Cena15 500 rublů.
Forma uvolňování a indikaceBalení obsahuje 5 lahviček po 5 ml.Nástroj se používá pro křehkost a poškození vlasů, ztrátu a alopecie (plešatost).
ProsÚčinek je dosažen krátkými čarami.
NevýhodyVysoká cena.

Po dokončení průběhu tohoto léku je zaznamenáno zlepšení stavu pokožky hlavy jako celku.

Dermaheal M. Booster Hair

Tento produkt obsahuje 4 účinné látky, které mají vliv na plešatost u lidí obou pohlaví.Prvky ve složení přispívají k posílení vlasových folikulů, růstu, regeneraci.Po aplikaci dochází k obnově buněk, což vede k posílení a obnově pokožky hlavy a vlasů.

Cena3600-4500 rub.
Forma uvolňování a indikaceLáhev po 100 ml.Používá se u mužů a žen s alopecí, zhoršováním vlasů, suchou pokožkou hlavy.
ProsVysoká účinnost.
NevýhodyCena, některé možnésnížení účinku po zákroku.

Výsledkem používání tohoto léčiva je zlepšení krevního oběhu pokožky hlavy a výživa vlasových folikulů.

Jak se přípravky používají

Dermahil pro vlasy (mezoterapii lze provádět pomocí různých liniových látek) lze podávat několika způsoby.Nejslavnější injekční metodou je zavedení léku pomocí stříkačky.Existuje však i jiná cesta, která nepoškodí kůži hlavy.

Vedlejší vedlejší účinky, které se objevují po zavedení jehly, se odstraní pomocí dalších krémů.Pro oba typy procedur je důležitá čistota pokožky a vlasů, nepřítomnost ran a dalších lézí v celé délce.

Injekce

Injekční metoda může být v kosmetologii nazývána „klasická“.Zahrnuje to zavedení léku pomocí stříkačky.Účinná látka tedy proniká hluboko do pokožky, což zvyšuje účinnost postupu.

Tato metoda má však také negativní aspekty.Po použití jehel zůstává na pokožce zarudnutí, svědění a mírná bolest.Je také důležité si uvědomit, že všechny zdravotnické prostředky musí být sterilní.

Malé znečištění může vést k infekci.Proto je důležité zvolit osvědčené kosmetologické centrum, kde si pacient může být jistý bezpečností a čistotou zařízení.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bobechstřední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Neinvazivní

Neinvazivní metoda znamená podávání léku, aniž by došlo k poškození přirozeného poškození kůže.Tato metoda se používá v různých případech v závislosti na pacientovi.Nejběžnějšími neinvazivními postupy jsou ionoforéza a fonoforéza.Ionoforéza znamená účinek elektrického proudu na kůži a fonoforéza - ultrazvuk.

V některých případech lze použít plynové trysky.Názory na tuto metodu se liší.Někteří tvrdí, že neinjekční podávání Dermahilu umožňuje, aby léčivo lépe proniklo kůží.Jiní se naopak domnívají, že tato metoda je výrazně nižší než metoda injekce.Neinvazivní podávání však může být kombinováno s invazivním.

Pro ty, kteří nemohou tolerovat injekce, bude metoda bez injekcí vynikající.Je také nejúčinnější v prevenci a pravidelné péči.

Opatření

​​

Před provedením postupu byste se měli vždy poradit se svým lékařem.To pomůže vyhnout se nežádoucím vedlejším účinkům po mezoterapii. Zanedbávání kontraindikací způsobí pouze újmu.

Je rovněž důležité vybrat kliniku nebo kosmetologické středisko, kde bude operace provedena.Neměli byste hledat levné, léky tam mohou být nekvalitní, nedostatek sterility.Je také vhodné věnovat pozornost hodnocení a hodnocení klinik.

Hygiena člověka je také nezbytná, i když před použitímLékař zpracovává kůži.V případě použití mezoterapie na obličej kosmetologové doporučují používat peeling.

Mohu sám mezoterapii?

Dermahil pro vlasy, mezoterapie, kterou lze provádět doma, se někdy nachází v lékárnách se soupravou pro podávání léčiva.V salonech vidí kosmetička všechno zvnějšku a ví, kam přesně je třeba jehlu vložit.Vše probíhá za sterilních podmínek a prostory jsou pro tyto operace speciálně vybaveny.

Mezoterapie bude pro začátečníka problematická, ale stále možná.Účinek bude o něco horší než v kabině, ale nebude vyžadovat další náklady.

Jak provádět mezoterapii samostatně: příprava a algoritmus akcí
Práce musí být prováděna s rukavicemi, noste dostatečný počet sterilních jednorázových injekčních stříkaček, které nebyly dříve vybaleny.

Dále je třeba postupovat podle tohoto algoritmu:

 1. Na pokožku hlavy se působí antiseptikem.
 2. Poté začnou injektovat Dermahil - podél vlasové linie.Před injekcí je pokožka mírně napnutá.
 3. Lék může způsobit bolest.V tomto případě lze do kompozice přidat léky proti bolesti.Ale pokud je bolest velmi závažná, měli byste zastavit postup a vyhledat pomoc.
 4. Dále se injekce podávají podél částí hlavy.
 5. Po každé injekci následuje dezinfekční ošetření.

Postup nevstřikování vlasů

Je nemožné provést neinjekční mezoterapii pro vlasy doma.Existuje však možnost, že injekční stříkačky nemusíte používat.V lékárnách najdete takové zařízení jako mezoscooter.Používá se speciálně pro mezoterapii as jeho pomocí můžete také vstoupit do Dermahilu.

Práce s tímto zařízením také vyžaduje dovednosti, které můžete trénovat na mesoscootrech s jehlami dlouhými 0,3 mm.Nepřinesou bolest a pomohou pochopit princip jednání.Jehly do 1 mm jsou již navrženy pro hlubší náraz a pro začátečníky to může přinést nepříjemné pocity.

Práce s mesoscooterem je následující:

 1. Jsou prováděna stejná hygienická a dezinfekční opatření.Zařízení je také ošetřeno antiseptikem.
 2. Přípravek se aplikuje na mesoscooter.
 3. Pohyb začíná od přední části a postupně se pohybuje směrem k zadní části hlavy.Pohyby nemusí být ostré.Pokud se postup provádí poprvé, mesoscooter se provádí na kůži pouze jednou.V další operaci se množství zvýší na 2.

  Mezoterapie vlasů pomocí Dermahilu pomocí mesoscooteru není tak účinná kvůli hloubce pronikání jehel

Po domácí mezoterapii se zařízení promyje vodou a nechá se vyschnout.

Mezoterapie a plazmoliferace: rozdíl, výhody a nevýhody metod, srovnání účinnosti

Kromě mezoterapie existuje také postup jako plazmolifting, který také zahrnuje omlazení a navrácení.Plazmolifting je úvodem do vlastní lidské plazmy, ale již nasycený krevními destičkami.Během mezoterapie se zavádí koktejl užitečných prvků.Mezi těmito postupy jsou i jiné rozdíly.

Plazmové zvedání Mezoterapie
Před zákrokemvyžaduje lékařské vyšetření.Přítomnost patologií a jiných závažných onemocnění je kontraindikací.Doporučuje se anestézie.Vyšetření je jednodušší, během něhož může pacient podle potřeby odmítnout anestezii.
Pacient daruje krev (přibližně 100 ml), která se pak destilací destiluje a nasycuje destičkami a čistí.Pacientovi je podávána směs prospěšných látek.
Náklady na zpracování 1 zóny během plazmoliferace jsou 8 až 11 tisíc rublů.Léčba mezoterapií - 3–5 tisíc rublů.
Riziko vedlejších účinků je sníženo na nulu, protože se injikuje vlastní krev, což minimalizuje riziko odmítnutí a alergií.Riziko alergické reakce je o něco vyšší, ale úroveň nebezpečí není tak vysoká.Mělo by se pamatovat na individuální nesnášenlivost.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Období rehabilitace

Období rehabilitace po mezoterapii trvá 1 týden.V tuto chvíli musíte být opatrní, zacházet s pokožkou a vlasy opatrně.

Během rehabilitace neprovádějte následující:

 • používejte kosmetiku, barvení vlasů, dotýkejte se pokožky během prvních 6-7 hodin;
 • masáž hlavy;
 • navštěvují solária a fitness kluby;
 • pít alkohol a silnou kávu;
 • méně na slunci.

V případě, že je pacient zvyklý pravidelně cvičit, může se vrátit do režimu pouze 1 den po zákroku.Ale je lepší minimalizovat cvičení.

Jihokorejský dermatil na vlasy - lék používaný v mezoterapii, který nemá analoga.Používá se nejen pro pokožku hlavy, ale také pro další části těla, pomáhá vyrovnat se s celulitidou a vrásky.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o mezoterapii vlasů

Vše o vlasové mezoterapii Dermahilem: