Deo Control Foot Cream, Viburnum.Pokyny, cena, recenze

Deo-Control, známý krém na nohy, je skutečnou spásou pro mnoho lidí, protože téměř každý člověk je spojen s takovým problémem, jako je nepříjemný zápach nohou.

A to vše proto, že organická hmota vylučovaná póry, špatná ventilace a horečka jsou ideální pro tvorbu bakterií, které rozkládají potní žlázy a vytvářejí chytlavou vůni.

„Deo Control“ je pro nohy aktivním krémem.Vlastnosti a složení krému.Kde koupit.Cena

Deo Control (krém na nohy) je nepostradatelným výrobkem osobní péče.Tento krém zužuje póry, je absorbován, nasycuje buňky a zvlhčuje pokožku, přičemž na povrchu zanechává tenkou vrstvu, která nohám umožňuje dýchat, ale varuje před výskytem škodlivých bakterií.Po celý den bude pokožka chodidel čistá, svěží a co je nejdůležitější, bude mít příjemnou a diskrétní vůni.

DeoControl ”(krém na nohy) obsahuje nejjednodušší složky:

 • Levandulový olej a minerální olej, který zjemňuje pokožku a dodává jí příjemnou vůni.
 • Bambucké máslo, které předběžně odstraňuje nepříjemné pachy.
 • Kakaové máslo, které obaluje pokožku, chrání ji před suchostí a prasklinami, obsahuje výživné a prospěšné složky.
 • Ether éteru zabíjí bakterie, dezinfikuje a má protizánětlivé vlastnosti.
 • Dubový mech působí jako aromatická přísada.
  Vitaminy A a E regenerují a posilují pokožku.
 • Mastek absorbuje přebytečnou vlhkost.
 • Zinek je účinná látka používaná při výrobě krémů a mastí pro problematickou citlivou pokožku.Soli zinku zužují póry, snižují pocení a mají antibakteriální účinek.

Nejprve ze všeho,„Deo-control“, krém aktivní pro nohy, normalizuje činnost mazových žláz , redukuje póry bez poškození těla.Nástroj snižuje množství potu.Díky antibakteriálním složkám krém zabraňuje rozkladu mastných kyselin, které způsobují nepříjemný zápach.

​​

Hrají také významnou roli v prevenci plísní, dezinfekční vlastnosti složek potlačují a chrání chodidla před škodlivou mikroflórou.

Krém má následující vlastnosti:

 • má pozitivní účinek na pokožku, zjemňuje ji a chrání,
 • dezinfikuje škrábance a rány,
 • ]
 • podporuje rychlé hojení,
 • zmírňuje únavu a stres na nohoupo dlouhé procházce zklidňuje pokožku.

Díky různým olejům v Deo-Control pokožka nevyschne a na ní se netvoří žádné trhliny.Protože krém nemá specifický zápach a neobsahuje složky, které by mohly poškodit kůži a tělo jako celek, lze jej použít po 14 letech bez ohledu na pohlaví a věk.

Přesto lékaři doporučují pečlivě přečíst složení, zejména u alergiků, protože krém obsahuje různé vitamíny, estery a oleje, které jsou často alergeny.

Lékaři nedoporučují používat aktivitu krému Deo-Control pro nohy během těhotenství.

Deo Control Foot Cream se také nedoporučuje pro osoby s alergiemi na éterické oleje, které tvoří produkt

Jelikož je tento produkt velmi oblíbený a rozšířený, lze Deo-Kontrol, prostředek na ochranu krému na nohy, nalézt téměř v každém obchodě, supermarketu nebo lékárně.Cena je docela rozumná, obvykle je to 80-90 rublů, ale v některých regionech Ruska může cena překročit hranici 100 rublů.

Výrobky jsou k dispozici ve dvou formách: ve sklenici s malým stěrkovým nožem pro aplikaci, o objemu 30 ml, a ve zkumavce o objemu 80 ml.

Po přezkoumání složení, vlastností a recenzí krému „Deo-Control“ lze s jistotou říci, že tento produkt je opravdu jedinečný.„Deo-Control“ je aktivní krém na nohy, který snižuje pocení o 42,5%.

Pro další zlepšení výsledku je třeba dbát na raduodborníci:

 • Používejte obuv a oděvy vyrobené z přírodních tkanin (kůže, bavlna atd.)
 • Mějte vyměnitelnou obuv pro různé typy činností.
 • Dodržujte hygienu.
 • Jezte správně.
 • Před spaním a mytím mýt nohou mýdlo, postupně snižovat teplotu vody, aby se dosáhlo termoregulace.Mýdlo je lepší užívat antibakteriální.
 • Za horkého počasí používejte pokud možno otevřené boty, aby byly póry nasycené vzduchem.
 • Pravidelně mění vložky.
 • K pití „Glukanátu vápenatého“, často nedostatku tohoto minerálu v těle, který může způsobit pocení nohou.Nezapomeňte se poradit s lékařem!

A dalším bodem je zdůraznění kombinace krému s jinými produkty této řady.Deodorant a Deo-Control gel se navzájem dokonale doplňují, což v konečném důsledku poskytuje nejvyšší možný výsledek.

Deodorační sprej

Varianta formy Deo-Control.Jedná se o jedinečný nástroj k řešení takového společného problému, jako je silný nepříjemný zápach nohou.Používání je velmi jednoduché: deodorant stačí postříkat na chodidla nebo okamžitě dovnitř boty.

Na rozdíl od mnoha je tento deodorant účinný nejen v každodenním životě, ale i ve sportu.Na celý den může stačit jen jedna sekunda, takže můžeme bezpečně říci, že Deo-Control je rozpočtový nástroj.

Je třeba poznamenat, žesprej nezpůsobuje alergické reakce .Absorbuje se téměř okamžitě a nezanechává žádné zbytky na nohou askvrny na botách.Díky svým blahodárným vlastnostem lze produkt použít i v jiných oblastech s velkým potem (dlaně, podpaží atd.).

Gel

Deodorační gel na rozdíl od jiných produktů řady Deo-Control udržuje pocení a nepříjemný zápach po dobu 48 hodin.

Tento nástroj je ideální pro dlouhé cesty, kde již nebudete mít možnost umýt si nohy.Díky gelové konzistenci se rychle vstřebává, vyživuje a chrání pokožku před škodlivými bakteriemi.

Na rozdíl od standardního krému a deodorantu má gel při aplikaci specifický zápach, ale po chvíli zmizí.V rozpočtovém plánu je také příjemně potěšující, jeho cena se pohybuje od 50 do 70 rublů.Lze jej použít bez ohledu na pohlaví, stejně jako všechny produkty této řady, ale s požadovaným limitem 14 let.

Nedoporučuje se používat během těhotenství.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, před a po fotografiíchkontraindikace.

Návod k použití krému „Deo Control“

Lékaři důrazně doporučují, aby: před změnou dezodorantu z jednoho řádku na druhý musíte počkat dva dnya teprve potom můžete začít používat deodoranty „Deo-Control“.To je nezbytné, aby byla pokožka zcela zbavena chemických prvků jiné značky deodorantu.Prostředky tohoto typu lze kombinovat pouzejeden řádek.

Pokyny pro používání krému:

 1. Deo-Control (krém na nohy) se používá před spaním, když je pokožka chodidel důkladně omytá antibakteriálním mýdlem.
 2. Po nanesení krému na chodidla si důkladně umyjte ruce, protože to zasychá epidermis a nemusí být vhodné pro jemnou pokožku rukou.

Návod k použití gelu:

 1. Gel se nanáší ráno, 15 minut po sprše, po zaschnutí nohou.
 2. Látka je třeba brousit na povrchu kůže, ale ne masírovat, a počkat, až se gel absorbuje.
 3. Poté, co se ujistíte, že deodorant je zcela absorbován a pokožka je suchá, můžete nosit ponožky.

Deodorant ve spreji se aplikuje před odchodem, postřikem jednoho na chodidlo nebo dovnitř boty.Nástroj poskytne nohám příjemnou vůni.

Pozor!Nepoužívejte deodoranty každý den, ale pouze v případě problému.

Každý z nich má jiný přístup, někdo postačuje jednou za dva dny a někdo jednou týdně, “poznamenávají odborníci.Důležitým bodem, který stojí za zmínku, je to, že Deo-Control nevylučuje vůni, která se již absorbovala do oděvů nebo bot.

„Deo Control: Viburnum“ a „Deo Control: Rexon“ - což je lepší.Recenze

Produktovou řadu Deo-Control vyrábějí dvě společnosti: Rexon a Kalina.
První je samozřejmě slavnější a žádanější.Její konkurent, ruská kosmetická a parfémová společnost Kalina.

Na první pohled je řada výrobků zcela stejná, dokonce i vnějšídesign je téměř identický.Spotřebitel však hlasuje více než světově proslulá společnost.

Podle recenzí Rexonův krém na nohy od společnosti Rexon lépe plní své sliby na etiketě.Přesto však společnost Kalina není daleko za svým hlavním soupeřem, její výrobky jsou o něco levnější - stále domácí výrobce.

Průměrné hodnocení zákazníků pro krém Deo-Control od společnosti Kalina je 4,2 bodu;Rexona vyřadila všech 5. Od zákazníků produktů Rexon můžete slyšet, že se strašná vůně nohou změnila na příjemnou vůni a výrobce nabízí vysokou kvalitu za málo peněz.

Lidé, kteří si koupili Deo-Control od společnosti Kalina a sdílejí své dojmy, tvrdí, že nástroj také dokonale vykonává svou práci.Nohy přestávají nepříjemně vonět, pocení se snižuje, ale ne tolik, kolik slibují.Nestačí to 24 hodin, ale docela den.Velkou výhodou je, že nákup těchto produktů je v rodinném rozpočtu zcela neviditelný.

Analogy krémů na nohy Deo Control

Pokud není možné koupit Deo Control, můžete si vybrat jeden z jeho analogů.

Setafil krém

Výrobek je vhodný pro každodenní péči a pomáhá v boji proti problematické kůži nohou.Hydratace trvá 24 hodin.Výsledek je již za týden viditelný: kůže se neodlupuje, vypadá skvěle, zarudnutí prochází.

Setafil spolehlivě chrání i před ultrafialovými paprsky. Vyžaduje seaplikace na čistou pokožku.

Diaderm Cream

Diaderm Cream se používá k péči o hrubou a prasklou pokožku nohou.Obsahuje komponenty odolné vůči vlhkosti, které pomáhají udržet vaše nohy měkké a vlhké co nejdéle.

K hojení mikrotrhlin a obnově pokožky dochází díky aktivnímu účinku éterických olejů v kompozici.Některé složky působí proti růstu plísňových bakterií.

Baziron Control Cream

Baziron Control spolehlivě chrání před ultrafialovým paprskem.Nezpůsobuje suchou pokožku, ale spíše ji zvlhčuje a vyživuje.Tento produkt čistí, zvlhčuje a léčí pokožku nohou a také udržuje potřebnou vlhkost.

Vyžaduje použití 2-3krát denně.Má příjemnou vůni, hospodárné použití.

Krém „Chistostop Deo“

Krém, který pomáhá vyrovnat se s vysokým potem a lze jej také použít k prevenci plísňových bakterií.Vhodné pro muže a ženy.

Kosmetický přípravek pokožku dlouho nevysuší a dlouho se vypořádá s nepříjemným zápachem.Odstraňuje příčinu pocení a nemaskuje ji.

Refarm Calcium Cream

Refarm Cream zmírňuje bolestv důsledku působení nerozpustných solí vápníku v kloubech a měkkých tkáních.Měl by být aplikován 2-3krát denně.Používá se po dobu 2-3 týdnů a po 3-4 týdnech lékaři doporučují opakovat kurz.

Hlavní složkou je biofosfonát,náhradní regulátor metabolismu vápníku na buněčné úrovni.

Krém „Sebum Control“

Krém byl vyroben v Polsku.Pomáhá bojovat s hyperfunkcí mazových žláz, které jsou zodpovědné za uvolnění potu.Textura je lehká a měkká.Absorbovaná „Sebum Control“ je dobrá a rychlá.Kůže je zvlhčená a neztuhne, produkt zanechává pocit svěžesti.166přírodní pleťová flóra;

 • chrání před pocením;
 • odstraňuje nepříjemný zápach potu;
 • upravuje činnost potních žláz;
 • osvěžuje bakterie a zabraňuje jejich vývoji;
 • je vhodný pro osoby s citlivým typem pleti;
 • nezpůsobuje pálení a zarudnutí;
 • neobsahuje alkohol;
 • má dobrou vůni.
 • Krása a čerstvost nohou vás po použití nezklame.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

  Deo Control krém na nohy: video

  Recenze krémů na nohy Deo Control:

  Účinek deodorantového krému pro nohy na pocení:

  Čerstvost, čistota a pohodlí jsou to, co vaše nohy potřebují.Speciální deodorant pro nohy z kosmetického koncernu Kalina Deo Control vám poskytne příjemné pocity a jemnou péči.