Co jsou plniva v kosmetologii

Výplně - co to je a zda stojí za to se uchýlit k podobnému postupu zaměřenému na udržení krásy - každý si klade takovou otázku až po vyslechnutí takových injekcí.Plniva jsou často zaměňována s léky obsahujícími Botox, což je v zásadě nesprávný názor.

Výplně - co to je

Dermální výplně předNENT gel se správnou aplikací, z nichž lze dosáhnout výrazného zlepšení vzhledu nebo pro korekci vad.Cílem těchto injekcí je odstranit příznaky související s věkem - vrásky a ztrátu tónu.

Rozdíl mezi mezoterapií, phillingem a botoxem

Složení injekcí a provádění postupu hrají klíčovou roli při objektivním posouzení účinnosti postupu.

Mezoterapie je určena nejen k odstranění změn souvisejících s věkem, ale také k osvěžení pokožky. Kosmetici často nabízejí mezoterapii jako alternativu k léčbě akné.

Přípravky používané pro tento postup sestávají pouze z přírodních prvků nezbytných pro pokožku, což z ní činí vynikající činidlo proti stárnutí a vyživování.

Výplně (plniva) jsou gelové přípravky používané k injekci do obličejových svalů (nasolabiální záhyb, oblast úst) k odstraněníhluboké vrásky na obličeji a věku.

Plnění se provádí za účelem udržení krásy a mládí, správné asymetrie obličeje a správných nedokonalostí pokožky.

Jako součást plniv mohou mít přírodní složky i syntetickou bázi.Nejoblíbenějším přírodním prvkem pro injekce tohoto typu je subkutánní tuk.

Výplně vám umožní zbavit se takových výrazných projevů souvisejících s věkem, jako je nasolabiální záhyb nebo vrásky kolem úst.

Kyselina hyaluronová se považuje za nejoblíbenější a nejbezpečnější formulaci pro podávání dermálních plniv.

Prostředky se liší nejen svou účinností, ale také jejich bezpečností, například injekce silikonem jsou nejlevnější, ale zároveň často „odcházejí“ z požadované oblasti a mohou způsobit alergickou reakci.

Injekce botoxu jsou lidé lépe známy, ale nejsou bezpečnější.Intoxikace může být nazývána nejčastějším důsledkem nesprávného podání Botoxu.Takové léky mají ve svém složení botuxin - poměrně silný jed pro nervové zakončení.

Botoxové injekce jsou účinné pro odstranění vrásek na čele, nosním můstku a oblasti očí

Na rozdíl od fillingu nebo motorické terapie je výsledek Botoxových injekcí okamžitě viditelný., což vám umožní mít jistotu účinnosti.

Kromě obecného rozdílu ve složení jsou dermální výplně a injekce Botoxu odlišné v účinku a rozsahu.Například, když se objeví malé vráskykolem očí a na čele se vyplatí obrátit se na injekce Botoxu.

Výplně se mohou zbavit takových výrazných projevů, jako jsou nasolabiální záhyby nebo vrásky kolem úst.

Oblasti korekce

Rozsah korekce se liší.Výplně se používají k opravě hlubokých vrásek v ústech.

Postup pro korekci a zvětšení rtů je velmi oblíbený u mladých dívek a žen středního věku.Podle sociálního průzkumu dívka, která si alespoň jednou cení jejího vzhledu, ale přemýšlela o absolvování podobného postupu.

Zvětšení rtů pomocí výplní je jedním z nejoblíbenějších opravných postupů, zejména u mladých dívek

V poslední době se často objevují reklamy na „domov“,specialisté na zavedení plniv.Nevěřte těmto „profesionálům“.Stejně jako u každého postupu by i na philling měl dohlížet kompetentní a vyškolený odborník používající kvalitní materiály.

Je injekce bolestivá?

Bolest v zákroku určuje osoba osobně.Při správném chování a použití kvalitního materiálu bude philling zcela bezbolestný.

Kliniky také praktikují použití látek s analgetickým účinkem ve formě místní aplikace na ošetřovanou oblast.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Výplně obličeje

Použití výplní je nezbytné pro umělé obnovení krásy obličeje.

Pro takový postup neexistuje věková hranice, existují však kontraindikace.Kontraindikace zahrnují jak osobní nesnášenlivost, tak nemoci oběhového systému.

Kolagenová plniva

Kolagenová plniva - z čeho jsou a co jsou vyrobeny - to jsou hlavní problémy, které vyvstávajíspravedlivý sex.Především stojí za to pochopit, co je kolagen.

Kolagen je jedním z hlavních elastických proteinů v těle, používá se v kosmetologii jak v boji proti změnám souvisejícím s věkem, tak při nápravě vad vzhledu.

Protein je součástí kůže, šlach a chrupavek.V lidském těle může být kolagen obsažen ve velkém množství - až 35% celkové hmotnosti bílkovin v těle.Kromě toho lze podobný protein nalézt v tkáních jiných savců.

Jako kosmetický prostředek se kolagen používá od dvou savců - člověka a prasete.

Na základě lidského kolagenu

Lidský kolagen se v kosmetologii používá již dlouhou dobu, jeho původ může být dvou typů: dárce a uměle syntetizovaný.

Při použití umělého lidského kolagenu je riziko alergické reakce prakticky minimální.Tento produkt je syntetizován in vitro uměle za použití kožních buněk pacienta.

Díky tomuto přístupuvýsledný kolagen je nejblíže tomu, co je již v těle a není s ním v rozporu.

Kolagen dárcovského původu se stal předmětem mnoha sporů.Předpokládá se, že tento konkrétní poddruh kosmetického přípravku je extrahován z kůže vězňů odsouzených k smrti.Etické vydání postupu pomocí výplní z takového materiálu se neustále objevuje ve zpravodajství.

Na základě prasečího kolagenu

Kolagen produkovaný prasaty je lidským tělem dobře znám.Po použití jsou vyrážky a alergie pozorovány velmi zřídka a pouze v malých projevech.

Nepochybnou výhodou tohoto druhu operace je přirozenost produktu.Kromě toho plniva na bázi kolagenu nejen vyhlazují vrásky, ale také zlepšují vzhled pokožky.

Plniva kyseliny hyaluronové

Hyaluronová kyselina je nejlepší alternativou k plnivům z umělých vrásek.Jeho účinnost byla prokázána vědci.Je důležité, aby se výsledek objevil téměř okamžitě.

Mezi výhody kontury obličeje při použití tohoto typu plniva lze uvést například dlouhou životnost (6–24 měsíců), absenci alergické reakce a řadu léčiv pro subkutánní podání.

V linii nejoblíbenějších léků pro úpravu obrysů obličeje a odstranění změn souvisejících s věkem jsou následující:

 • Restylane- příprava kurzucíl.Používá se k opravě forem hučení a odstranění vrásek.Účinek přípravku trvá asi 6 měsíců, ale v oblasti s pohyblivými svaly, například v ústech, účinek trvá méně.Pro konečné vítězství nad vrásky je nutná malá injekční dráha jednou za půl roku.Značka Restylane vyrábí několik řad plniv pro různé typy pleti.
 • Perline- Jeden z produktů značky Restylane, vhodný jako prostředek k eliminaci výrazných kožních změn souvisejících s věkem.Účinek postupu je pozorován okamžitě, významnou výhodou tohoto konkrétního léčiva je plná kompatibilita s kůží a lidským tělem.Lék není alergenní a je zcela vylučován z těla.
 • Belotero- značka plniv pro různé účely.Ve Spojených státech jsou injekce léků této značky poměrně běžné a počet typů injekcí je více než 5. Značka je oblíbená díky dlouhodobému účinku injekce (12 měsíců) a různým formulacím.Juviderm- účelem této drogy je trvanlivý obrysový plast a existuje dostatek druhů produktů, které uspokojí nejcitlivějšího zákazníka.Na trhu často najdete lék s lidokainem této značky - používá se pro zvláště citlivou pokožku.Stejně jako všechny přípravky pro tvarování je Juviderm k dispozici ve formě jednorázové gelové injekční stříkačky.Gel obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pomáházlepšit zdraví a krásu pokožky.
 • Styling- lék je na trhu s kosmetickými procedurami již dlouhou dobu, jeho inovativní složení je zaměřeno na prodloužení doby trvání gelu.Výrobce na této řadě nástrojů pracuje již dlouhou dobu.Podle sociálních průzkumů vypadá účinek užívání drog přirozeně, je docela plastický a trvá až 12 měsíců.
 • Princezny- kosmetické výrobky.Výrobce má ve své sestavě několik nástrojů pro úpravu změn obličeje a věku souvisejících s pokožkou obličeje.Je důležité, aby tyto výrobky byly na trhu kosmetických služeb více než 30 let.

Plniva na bázi hydroxyapatitu vápenatého

Kosmetologie se v poslední době aktivně vyvíjí a přináší do světa krásy stále více a více inovativních metod.K těmto vývojům patří hydroxyapatit vápenatý, materiál sám o sobě je anorganický, jeho přítomnost v těle lze zaznamenat na zubní sklovině a složení kostí.

Tento materiál je získáván z korálů poddruhů Porites, což je zvláště cenné. Podle odborníků tento konkrétní materiál pomáhá urychlit syntézu kolagenu v kožních buňkách.

Plniva z poly-L-mléčné kyseliny

Kyselina poly-L-mléčná se v kosmetologii používá k obnovení vnější tkání tkání.Droga je populární mezi těmi, kteří chtějí přirozeným způsobem napravit nedokonalosti obličeje.

Obecný účel použití fondůkyselina poly-L-mléčná - stimulace produkce kolagenu.Kyselina je zcela biologická a nezpůsobuje rejekci v tělesných tkáních.

Plniva na bázi polymethylmethakrylátových mikrosfér

Takovéto léčivo se používá jako injekce, která je inertní vzhledem k biologickým strukturám člověka.Tyto prostředky patří k umělým polymerům, které zvyšují objem, když se dostanou do vrásek.

Alternativy kosmetických injekcí s plnivy​​

Pleťové krémy na vrásky - co jsou

Kosmetické krémy proti stárnutí - plnivazaujímají důležité místo na polici mnoha žen ve věku.Právě tyto výrobky se staly oblíbenou a levnou alternativou kosmetických injekcí.

Revitalift Filler Loreal

Toto krémové plnidlo je určeno pro věky 35–40 let.Kompozice obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je schopna proniknout hluboko do vrstev kůže.Krém je oblíbený nejen díky svému rychlému a trvalému účinku.

Akce je rovněž zaměřena na zlepšení vzhledu kůže.Cena se liší v závislosti na místě výroby.Krém vyrobený v Německu stojí kolem 900 rublů, krém vyrobený ve Velké Británii - 1700 rublů.

Hyaluronové krémové plnivo Libriderm

Cream Libriderm bude stát asi 1000 rublů.Recenze na jeho použití jsou protichůdná.Mnoho žen píše, že toto plnivo způsobuje podráždění a zánět, a to vše kvůli chemickému složení.Jiní mluví odobrý výsledek.

Náplasti - co to je

Náplasti na obličej - se provádějí analogicky s běžnými maskami, postup lze provádět jako specialistaa sami doma.Maskovací náplasti jsou hotový produkt a nevyžadují čas na přípravu.

Výplně vlasů

Stejně jako u pokožky obličeje, i vlasy vyžadují péči a podporu.Výplně vlasů jsou malé ampule s přípravky, které urychlují regeneraci vlasů, dodávají lesk a odstraňují další vady vlasové linie.

Výplně v nasolabiálních záhybech

Stejně jako u jiných vrásek na obličeji se může uso žena objevit usolabiální záhyby.K jejich odstranění a odstranění byly vytvořeny speciální kompozice pro výplně různých společností:

 • Restylane Perline- švédská výplň se stabilním prodejem.Je pozoruhodné, že tato droga je oblíbená jak v Rusku, tak v jiných zemích světa.Jedná se o univerzální prostředek k řešení problémů, jako jsou hluboké vrásky v obličeji.
 • Princess Wolumje rakouský lék, známý svým přirozeným účinkem s malým rizikem.
 • Juviderm ultra- droga obsahuje lidokain, což činí postup nejen účinným, ale také prakticky bezbolestným.
 • Gluton- řada drog, která si díky velmi dlouhodobému účinku získává na popularitě - zhruba 1 rok.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Face Fitnesspro facelift, omlazení, svalový tonus.Hlavní třída Elena Karkukli

Výplně do rtů

Výplně do rtů mají velké množství variací, ale všechny jsou náchylné k separaci na rychle absorbované a pomalu vylučované.Všechna léčiva s obsahem kolagenu jsou rychle stravitelná:

 • Zirplast, Artekoll a Artefill - na základě hovězího kolagenu.
 • Dermologen, Isologen, Cosmoderm - založené na lidském kolagenu.
 • Přípravky obsahující anorganické sloučeniny s úplným vyloučením z těla po dobu přibližně 3 let:

  • Ellance - vytvořeno na základě polykaprolaktonu.
  • Sochařství - obsahuje komplexní kyselinu poly-L-mléčnou.
  • Radies - hlavní účinnou látkou je hydroxyapatit vápenatý.

  Plniva do lícních kostí

  Plniva do lícních kostí jsou u žen po čtyřiceti čtyřiceti letech nejčastěji požadována, je pozorována tendence ke ztrátě pružnosti kůže a zdravému vzhledu.

  Plniva do lícních kostí jsou zaměřena hlavně na stimulaci produkce kolagenu kůží obličeje, což má vynikající účinek proti stárnutí.

  Vstřikování plniv do lícních kostí před a po zákroku

  Při použití gelových výplní se objem zvětšuje, ale pokožka se neobnovuje, je to kvůli absenci silikonu nebopodobné výživné látky.

  Výplně pod očima

  Používání různých výplní v oblasti pod očima bylo donedávna kontroverzní otázkou.kosmetologie jako věda však nestojí a přináší nové prostředky. Látky použité v této zóně musí splňovat několik kritérií:

  • Hypoalergenicita.
  • Bezbolestné.
  • Snadná absorpce tělem a trvalý účinek.

  Který výplň je lepší

  Žádný kosmetolog nemůže jasně říci, které výplň je lepší, každý pacient si musí zvolit vhodné složení individuálně.Na trhu jsou prodejní lídři, ale to pravděpodobně není spojeno s kvalitou, ale s dostupností a přijatelností skladby.

  Korekce vzhledu s výplněmi

  Jak se provádí korekce nosu s výplněmi

  Provedená korekce nosu s výplněmi, jako je jakákoli oblast obličejezačíná předškolením.Zpočátku by si kosmetolog měl vybrat lék vhodný pro pacienta, přičemž by měl brát v úvahu všechny rysy struktury kůže a obličeje.

  Korekce tvaru nosu pomocí plniv

  Druhou fází je povrchová úprava a podání léčiva do kůže, po zavedení se nedoporučuje dramaticky měnit výrazy obličeje, smích nebo pláč.Někteří pacienti si všimli modřin a mírného otoku.

  Všechny důsledky postupu zmizí do 2-4 týdnů.Po uplynutí ověřovacího období stanoveného kosmetologem musíte projít posledním vyšetřením a klidně se vrátit do předchozího života.

  Nasolakrimální trhlina - korekce pomocí výplní

  Korekce nasolakrimálního lomu není snadný úkol,kůže v této oblasti je tenká a velmi citlivá.Doporučujeme provádět postup pouze na specializovaných klinikách s dostupností vybavení.

  Opravu nazolakrimální drážky by neměl provádět laik doma, může to ovlivnit zdraví očí a celkový zdravotní stav člověka je velmi škodlivý.

  Jak se provádí korekce nasolabiálních záhybů pomocí plniv

  Korekce nasolabiálních záhybů se provádí dvěma způsoby:

  • Zavedení kolagenu do dermis, což pomáhá vyrovnat záhyb.Kosmetologové tak dosáhnou největší přirozenosti, ale účinek bude viditelný pouze v průběhu času.
  • Zavádění gelu do kožních vrstev pro zvýšení objemu.Tento postup je účinnější, ale pro tělo méně bezpečný.

  Procedura začíná přípravou kůže a jejím odmaštěním, v některých případech se pro snížení citlivosti používají lidokain nebo podobná činidla.Při správné volbě kvalitního léku je postup rychlý a bez následků.

  Jak se provádí zvětšení prsou, korekce výplně?

  Korekce výplně je jedním z nejoblíbenějších postupů u žen různého věku.Hlavní metodu pro korekci tvaru a velikosti prsu lze považovat za použití plniv s kyselinou hyaluronovou.

  Kyselina se podobá ghoulu, je to způsobeno velkým objemem vody v buňkách tohoto polysacharidu.Zvětšení prsou procedurouPoužití kyseliny hyaluronové může zvětšit prsa a upravit velikost a tvar jakéhokoli poprsí.

  Tato možnost pro změnu tvaru prsu je pro mnoho přijatelnější kvůli nedostatku anestézie

  Konturování obličeje pomocí výplní

  Jakplastická chirurgie obličeje se provádí pomocí výplní

  Před zahájením operace tvarování se provede pečlivé označení a výběr léčiva.Po dokončení přípravy je pacient konzultován a samotný postup.Výsledek po injekci je okamžitě viditelný a trvá asi rok, vše záleží na použité látce.

  Kolik je plastových výplní obrysů - cena

  Obrysový plast je relativně nákladný postup, nejlevnější léky stojí asi 10 tisíc rublů, celkem tedy spolu se službami profesionála nákladydosáhnout několika desítek tisíc rublů.

  Kolik stojí vstřikovací plniva

  Vstřikovací plniva lze zakoupit prostřednictvím obchodního zástupce nebo internetu, náklady na jednu injekční stříkačku začínají na tisíc, levnější materiály mohou být nekvalitní a způsobit alergickou reakci.

  Navzdory nákladům na injekční roztok samotný není třeba mnoho, například asi 1 až 3 ml léčiva je potřeba pro průměrně zanedbaný nasolabiální záhyb.

  Dermalaxové plnivo

  Toto korejské injekční plnivo obsahuje anestetikum.Přestože Dermalax není v estetické kosmetologii příliš populárníRusko, jeho kvalita je ověřena klinickými studiemi v mnoha západních zemích.Cena je asi 7500 rublů.

  Kontraindikace

  Kontraindikace pro použití léků k vyplňování zahrnují těhotenství a laktaci, narušení oběhového systému.

  Nežádoucí účinky

  Nežádoucí účinky lze očekávat u různých léčiv, mezi obecné patří:

  • Edém a zánět;
  • svědění a alergická reakce.

  Rehabilitace po zákroku

  Pokud je zákrok proveden správně a neexistují žádné vedlejší účinky, obnova těla trvá asi měsíc a úplné odstranění léčiva z těla trvá asi rok.

  Nyní je zřejmé, proč jsou plniva jedním z nejpopulárnějších prostředků k nápravě kosmetických defektů.Co je to, jak ovlivňují tělo a všechny rysy postupu jsou známy.Kosmetolog popíše jednotlivé rysy v rámci přípravy na postup.

  Užitečné videozáznamy o plnivech

  Korekce nasolabiálního záhybu plnivem Princezny:

  Vstřikování plnivy na bázi kyseliny hyaluronovékyseliny:

  Workshop o plnivech: