Co jsou lipolytika pro hubnutí, obličej, tělo v mezoterapii

Lipolytika je přírodní doplněk (sója), který se používá ke zlepšení celkového stavu těla, což přispívá ke snížení tělesné hmotnosti, ke zlepšení pleti.Taková přísada je oblíbená v různých kosmetických procedurách.

Lipolitika - co je to?

Zvláštní přírodní doplněk, který může rozkládat tukovou tkáň, která zase přispívá ke snižování hmotnosti, se nazývá lipolytikum.

Tento způsob hubnutí je pro tělo bezpečný a přirozený. Je to také několik typů injekcí používaných k kosmetickým účelům, aby se v problémových oblastech úplně odstranil tělesný tuk.celé tělo.

Použití lipolytik navíc významně zlepšuje stav pokožky a urychluje v ní metabolismus, což zase pomáhá udržovat výsledek po dlouhou dobu a zabraňuje návratu hmotnosti.

Po těchto injekcích se nemusíte omezovat na sladkosti, cvičení, stravu nebo neustále vyrábět kosmetické zábaly na hubnutí.Požadovaný výsledek podpoří metabolismus obnovený po použití lipolytik.

Lipolytika na hubnutí

Ženské tělo přispívá k hromadění tukových buněk na různých místech těla, záleží na dědičnosti, výživě,sedavý životní styl.U některých žen jsou problémovými oblastmi boky, někdo má žaludek nebo nohy, paže a předloktí.

Samozřejmě je nemožné opravit postavu pomocí diet a fyzických cvičení, protožetakové manipulace jsou zaměřeny na celé tělo, což povede ke ztrátě celkové hmotnosti.Tím se problém zcela neodstraní, stane se méně znatelným, problémové zóny budou stále vystupovat na pozadí tenčí postavy.

Lipolitika: co to je - to je způsob, jak vytvořit postavu svých snů, přirozeně ji opravit a udržet požadovaný výsledek po dlouhou dobu. Díky inovativním technologiím lze injekce použít v jakékoli části těla, například:

 • hýždě;
 • břicho a boky;
 • vnitřek boků;
 • ramena a předloktí
 • ruce, zápěstí;
 • krk;
 • obličej.

Lipolitika na obličej

Používá se k úpravě oválu a k odstranění nadbytečných tuků v krku, bradě, tvářích, očních víčkách a dalších záhybech pod očima.Tvář znatelně ztrácí na váze, barva se vytrácí a kůže je zdravá.

Pacient je po několik let vizuálně mladší.Takový postup poskytuje úžasné výsledky, přímo ovlivňuje problémovou oblast a odstraňuje nedostatky.

Lipolytika pro břicho

Jedna z nejčastějších problémových oblastí u žen všech věkových skupin.I s nízkou hmotností můžete nahradit vyboulenou bříšku a další vrstvu po stranách.

V tomto případě je nejdůležitějšípoužití lipolytik.Takové rozhodnutí pomůže opravit žaludek, dát mu požadovaný tvar, který bude mít pozitivní vliv na celou postavu jako celek, bez ohledu na počáteční hmotnost pacienta.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Jak lipolytika působí

Akce lipolytik je zaměřena na rozklad tukových buněk.Tento proces se nazývá lipolýza.Ihned po zavedení léčiva do těla účinné látky rozpoznají tukovou tkáň a pronikají do ní přes membránu.

Úspěšně eliminují nejen viditelná usazování tuku v podkožní tkáni, ale nacházejí se také hluboko mezisvalová vlákna, vedle stěn krevních cév.Poslední účinek léku má velmi pozitivní účinek na tělo, eliminuje problém zablokování krevních cév a zabraňuje stagnaci v nich.

Po proniknutí lipolytik do tukové buňky membránou se v ní začíná proces rozpadu nebo štěpení.Hustá hmota se přemění v kapalnou emulzi a její úplné zničení.

Výsledná tekutina je vylučována z těla přirozeně skrz okolní krevní cévy a poté močovým systémem.Produkty rozkladu nezůstávají v lidském těle, ale zcela a bezpečně je nechávají.Účinek zůstává po dlouhou dobu díky normalizaci metabolismu.

Jinými slovy, lipolytika -co to je:

 • je to bezpečný prostředek, pomocí něhož je možné úplné zničení tělesného tuku dosáhnout i na těch nejdostupnějších místech;
 • pomáhá obnovit rovnováhu lipidů a krevní oběh;
 • normalizují metabolismus;
 • zhubnou přirozeně, bez použití stravy a fyzické aktivity.

Co jsou přímé lipolytika

Tyto doplňky stravy jsou rozděleny na přímé a nepřímé, existuje mezi nimi rozdíl ve účinku.Složení přímých lipolytik zahrnuje dvě aktivní složky, díky kterým je proces lipolýzy aktivnější.

Látky pronikají rychleji do podkožní tkáně a účinněji odbourávají tuk.Reakce rozkladu probíhá intenzivněji.

Nejúčinnější přímé lipolytika jsou:

 • fosfatidylcholin;
 • Aqualix.
 • deoxycholát sodný;
 • Dermastabilon;
 • Revitální celulitida;
 • MPX lipolytický komplex.

Každá z hlavních složek obsahuje kromě hlavních složek také pomocné látky.Tyto léky jsou určeny pro radikální hubnutí, odstranění velké hmotnosti.

Co jsou nepřímé lipolity

Vyznačují se jemnějším efektem, vhodným pro korekci těla a odstranění problémových oblastí se širokou oblastí nebo hmotností.Po zavedení nepřímých lipolytik jde váha hladce a pokožka jako celek se zlepšuje.

Tyto léky jsou při kontrole velmi účinnécelulitida, „pomerančová kůra“ (zjemňuje pokožku, vyhlazuje ji, obnovuje zdravý tón) a cholesterol „tubercles“.

Nejoblíbenější nepřímé lipolytika:

 • alsatin;
 • Kofein;
 • SlimBody
 • Artičokový extrakt.
 • Injekce lipolytik

  Lipolytika: co to je - jedná se o vynikající alternativu k plastické chirurgii, která se v poslední době stala populární.Tento injekční program se provádí v kurzu, který závisí na zvoleném léčivu, problémové oblasti a tukové hmotě.

  Tento postup by měl být prováděn pouze na důvěryhodných klinikách pod dohledem kvalifikovaného odborníka.Vlastní manipulace doma je přísně zakázána.Měli byste také dodržovat všechna doporučení lékaře před a po.

  Lipalytikum Aqualix: jeho vlastnosti

  Aktivní složkou tohoto léčiva je sodná sůl kyseliny 12-alfa-hydroxy-5-beta-24-deoxycholové, je to přirozená složka tělakterý je produkován játry.

  Pomáhá aktivně štěpit enzymy, včetně tuků, jeho použití navíc velmi rychle a aktivně pomáhá zbavit se dalších liber.Proces lipolýzy je bezpečný.

  Excipienty jsou galaktózový polymer, který pomáhá udržet aktivní složku v tkáňových buňkách.Je také zcela vylučován z těla produkty rozkladu.

  Aqualis „pracuje“ po dobu 20 dní, během této doby vše zničízbytečný tělesný tuk.Po dobu 21 dnů bude vidět maximální výsledek.

  Cena za ampuli je 4 000 tisíc rublů.Jejich počet se používá v závislosti na problémové oblasti:

  • face - 1-2 pcs;
  • tělo - 1 až 4 ks.

  Dermahil lipolytikum: jeho vlastnosti

  Jedná se o preparát se širokým profilem, který rozkládá nejen nadbytek tělesného tuku, ale také zlepšuje pružnost pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, vyrovnává tón pleti.a barva, vrací čerstvost.Má regenerační vlastnosti, vyhlazuje jizvy, stárnutí.

  Složení zahrnuje základní aminokyseliny syntetizované v těle, antioxidanty, nukleové a hyaluronové kyseliny, vitaminy a stopové prvky.Existují také kontraindikace, je nutné se poradit s lékařem.

  ​​

  Doba používání - 2 sezení, v případě potřeby se zvýší na 4, trvá až 2 měsíce.Náklady - 9000 tisíc rublů za relaci.

  Lipolab (lipolab) lipolytikum: jeho vlastnosti

  Účinný nástroj používaný k odbourávání tuků v břiše, stehnech, kolenou, zádech, předloktí, pažích, krku.Kompozice zahrnuje fosfatidylcholin, benzylalkohol, methylparaben, deoxycholát sodný a některé další pomocné složky.

  Pro jednu aplikaci je zaručeno snížení objemů na 5 cm. Jsou prováděny 3 chody s přestávkou 3 týdny.Počet injekcí je od 4 do 15.

  Náklady - 7 000 tisíc rublů.

  PHDC lipolytický: jeho vlastnosti

  Kombinovaný lék kombinuje vlastnosti přímého a nepřímého účinku, složení zahrnuje L-karnitin, melilot;fosfatidylcholin, deoxycholát sodný, kofein.Působením na membránu tukových buněk je rychle rozděluje, zvyšuje pružnost krevních cév a urychluje vylučování produktů rozpadu z těla, urychluje metabolismus.

  Kontraindikováno u všech nemocí jater a žlučníku.Používá se jako injekce ke snížení tělesného objemu.

  Použití 1 cyklu za 14 dní, od 4 do 6 injekcí.Cena - 990 rublů.

  Lipolytika slimpody: její vlastnosti

  Lipolytika s nepřímým účinkem, která zahrnuje extrakt ze zeleného čaje, L-karnitin, kofein, organický křemík, benzoát sodný.Používá se k opravě těla a obličeje, používá se jako anticelulitidový přípravek, má účinek na zvedání a vyhlazení tónu pleti.

  Prodáno v balení po 10 ampulkách, cena 1 ampule je 750 rublů.Provádí se od 7 do 15 sezení, s intervalem 1 týden.

  PPC lipolytikum: jeho vlastnosti

  Bezpečné léčivo bezbolestné podávání (injekce se provádějí bez lokální anestézie), vylučujez nadměrného sentimentu, pomerančová kůra, celulitida, dělá pokožku pružnější a svěží.

  Účinnou látkou je deoxycholát sodný.

  Používá se k opravě kyčlí, břicha, zad, paží, předloktí, krku.Cena - 570 rublů, 1 relace se provádí každé 3 týdny.Potřeba postupů od 7 do 15.

  Fúzní lipolytikum: jeho charakteristika

  Složitá lipolytika účinně bojuje proti místní obezitě celého těla.Kompozice obsahuje dvě aktivní složky fosfatidylcholinu, deoxycholát sodný.Umožní vám rychle ztratit až 10 cm. Je kontraindikována pro všechna onemocnění kardiovaskulárního systému.

  Cena - 1100 rublů za ampuli, aplikovaná jednou týdně, trvání kurzu - až 15krát.

  Lipolytický MPH: jeho vlastnosti

  Jedná se o komplexní nástroj pro korekci těla a obličeje, odstranění nadbytečného tělesného tuku.Složení léčiva zahrnuje deoxycholát sodný, L-karnitin a zmrzlinu, což přispívá k bezbolestnému podání.

  V průměru pacient po zákroku ztratí až 5 cm tukové tkáně, je nutné provést až 6 sezení, v závislosti na stupni obezity a požadovaném výsledku.

  Cena - 700 rublů.

  Michelangelo lipolytikum: jeho vlastnosti

  Lék určený k lipolýze lokální obezity pomáhá zlepšit oběhový systém, urychlit metabolismus, obnovit tón pleti.Účinný v boji proti celulitidě, zcela eliminuje ukládání tuku ve stehnech, břiše, hýždě, pažích, předloktí a bradě.

  4 až 6 injekcí se podává v intervalu 14 dnů.Pro konsolidaci výsledku je možné znovu podat žádost jednou za šest měsíců.

  Cena - 1 500 tisíc rublů na ampuli.

  LipolitickýFosfatidylcholin: jeho charakteristika

  Účinně odstraňuje přebytečnou mastnou tkáň, jak na těle, tak na obličeji, lze ji zavést do jakékoli oblasti - to je oproti ostatním obrovská výhoda.Výsledek je patrný po druhé injekci.Byla zaznamenána dobrá snášenlivost jejích složek pacienty, absence alergické reakce a bezbolestné podání.

  Cena je vedena od 7 do 14 relací v intervalu 3 týdnů a činí 750 rublů.

  Lipolitics Martinex: charakteristika

  Lék aktivně bojuje proti tukovým depozitům v podkožní tkáni, krevních cévách, vnitřních orgánech, svalových vláknech, což znamená významnou ztrátu hmotnosti adalší libry.To je skvělý způsob, jak nejen zhubnout, ale také provést postup očištění těla od přebytečných tekutin a cholesterolu.Vhodné pro jednotlivce s místní obezitou.

  Používá se ke snížení kyčlí, břicha, hýždí, nohou, paží.Opravuje ovál tváře, odstraňuje dvojitou bradu, tváře a „tašky“ pod očima.

  Cena za injekci se liší v závislosti na problémové oblasti:

  • osoba - 7 000 rublů;
  • tělo - 5 000 rublů.

  Počet procedur závisí na požadovaném výsledku, obvykle 3 až 10.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice: ) Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.
  Jak je mezoterapie lipolytiky

  Mezoterapie lipolytiky jeinovativní metoda, která eliminuje nadbytek podkožního tuku a celulitidy v krátké době, což zaručuje maximální výsledky.Komplex také obsahuje užitečné stopové prvky, které obnovují pružnost pokožky.

  Proceduru provádí lékař na klinice, lék je vybírán individuálně v závislosti na vlastnostech těla a problémové oblasti.

  Lipolytika pod očima

  Hlavním úkolem injekce není jen rozkládat tukové buňky, ale obnovit pružnost pokožky, vyhladit vrásky a obnovit její zdravý vzhled.Proto se doporučuje zvolit léčivo obsahující nukleovou kyselinu, hyaluronové kyseliny, které jsou schopné detoxikace a regenerace na mezibuněčné úrovni.Zaručuje to návrat mládí, úpravu obrysů a odstranění věkových skvrn.

  Injekce se podávají subkutánně při 6 mm, podle toho jsou zapotřebí 2 až 6 sezení, v závislosti na léčivu.Procedura trvá v průměru 10 minut.

  Lipolitika v tvářích

  Účinkem injekcí je eliminace přebytečné tukové tkáně, zlepšení krevního oběhu (obnoví zdravou pleť), zvýšení odtoku lymfy (zmírnění otoků aedém), vyhlazuje pokožku a obnovuje její pružnost.

  Složení zahrnuje aminokyseliny, vitaminy, kofein, nukleové kyseliny, hyaluronové kyseliny.Postup se provádí bodovou injekcí subkutánně s hloubkou 6 mm.Kurz - od 2 do 6 lekcí.

  Lipolitika pro bradu

  Zaměřeno na spalování přebytečného tuku, korekceovál a facelift by měly obsahovat aminokyseliny, kofein, antioxidanty, kyseliny nikotinové a hyaluronové.Aktivně odbourává tukové molekuly, vyhlazuje vrásky, obnovuje pružnost pokožky, schovává věkové skvrny.

  Je nutné provést 2 až 6 sezení, lék se podává subkutánně do hloubky 6 mm.

  Lipolytika pro břicho a boky

  Aktivní lipolytika se používají k odstranění nadváhy a nápravy problémových oblastí.Jsou injikovány bodově subkutánně do hloubky 12 mm, v závislosti na léčivu, je použito 5 až 10 ml.Relace se opakuje od 1 do 3 týdnů.Kurz je 4 až 15krát.

  Postup trvá 15 až 20 minut.

  Lipolitika pro tělo

  Jsou injikovány bodově do problémových oblastí subkutánně, na jílu do 12 mm.Jejich působení je zaměřeno na urychlení metabolismu, zlepšení krevního oběhu, spalování přebytečné tukové tkáně podkožní tkáně, svalových vláken a krevních cév.

  Kurz závisí na zvolené drogě, trvá od 4 do 15 relací, s intervalem od 1 do 3 týdnů.

  Masáž po lipolytikách: jak provádět

  Masáž po použití lipolytik pomáhá tkáňům aktivněji odbourávat tuk a obnovit injekce po injekci. Pozitivně ovlivňuje celý organismus, a to:

  • zabraňuje (nebo snižuje) tvorbě otoků;
  • zvyšuje přísun krve;
  • takový účinek lipolytik urychluje rozklad tukových buněk, cožpřispívá k maximálnímu výsledku, a tím se zkrátí délka kurzu;
  • zlepšuje fungování imunitního systému;
  • napíná svaly, obnovuje tón pleti;
  • rychle odstraňuje produkt rozpadu z tkání.

  Masáž by měla být zahájena pouze 14 dní po zákroku, prováděno 1krát po dobu 5 až 7 dnů.

  Lymfatická drenáž - pomáhá odstraňovat přebytečnou tekutinu, zlepšuje krevní oběh. Pro obličej: měl by být prováděn s jemnými pohyby na kůži, počínaje od čela po časovou část.Pod očima: počínaje nosem přesouvajícím se k časové části.Pro tváře: pohybující se od brady k ušnímu uchu, od horního rtu k ušnímu uchu.

  Co jsou to lipolytičtí kosmetologové vám řeknou

  Pro tělo: používejte jemné pohyby k pohybu od kotníku k lýtku;pak z kolene na slabiny;břicho - pohybujte ve směru hodinových ručiček od pupku do stran.

  Lipolitika: doporučení po zákroku

  1. Je zakázáno navštěvovat lázeňský dům, užívat horkou koupel nebo zůstat na slunci po dobu 3 dnů po zasedání.
  2. Vyhněte se fyzické námaze.
  3. První den je nutné odpočívat pasivně.

  Lipolitika: účinek po aplikaci

  Liší se v závislosti na léčivu a obvykle se stane viditelným po 2 injekcích.Pacient ztrácí až 5 cm na sezení v oblasti těla.

  Po injekcích na obličej je výsledek patrný po 1 aplikaci, objem podkožní tkáně klesá na 5 mm, zlepšuje se barva kůže, jemné vrásky jsou vyhlazeny.

  Jak častoMůžete si aplikovat lipolytika

  Po skončení kurzu je obvykle nutné provést jednu sezení každých šest měsíců, aby se výsledek konsolidoval.

  Obecně se injekce podávají ne více než dvakrát ročně.

  Lipolytické tablety pro hubnutí

  Lipolytické tablety v pilulkách Lecitin je léčivo, jehož účinek je zaměřen na spalování tukových buněk a tvarování těla.Mnoho žen to dává přednost tomu, aby se zabránilo subkutánním injekcím.Účinek akce nemusí být maximální jako injekce, je předepsán osobám, které netrpí místní obezitou.

  Aplikuje se perorálně ve 3 dávkách po 2 g, průběh je od měsíce do 3.

  Lipolitika a alkohol: kompatibilita, důsledky

  Je přísně nedoporučováno kombinovat alkohol a lipolitu.Nápoje obsahující alkohol rozšiřují krevní cévy, což nepříznivě ovlivňuje proces lipolýzy.Objeví se otoky a produkty rozkladu se z těla špatně vylučují.

  Důsledkem bude minimální účinek injekcí, jakovytváří se přebytečná tekutina, která není úplně vylučována.

  Lipolytika: kontraindikace

  1. Individuální nesnášenlivost.
  2. Onemocnění jater a žlučníku.
  3. Laktace.
  4. Těhotenství.
  5. Diabetes mellitus.
  6. Onkologie.
  7. Onemocnění kardiovaskulárního systému.
  8. Porušení koagulace krve.
  9. Onemocnění centrálního nervového systému.
  10. Ledvinové onemocnění.
  11. Dermatózy.

  Lipolytika: nežádoucí účinky

  1. Alergická reakce - zarudnutí, pálení.
  2. Subkutánní těsnění.
  3. Hematomy.
  4. Pigmentační porucha.
  5. Nevolnost.
  6. Teplota stoupá.
  7. Tvorba vředů v místě vpichu.

  Lipolitika - cena zákroku: Moskva a regiony

  )
  Jméno )Cena v Moskvě, rublů.Cena v regionech, rublech.
  Aqualix 9000 4000
  Dermahil 150009000
  Lipolab 9000 7000
  PHDC 1800 990 Slimbody 1500 750
  PPC 900
 • Fúze 1500 900
  MPH 1100 700
  Michelangelo 2500 1500
  Fosfatidylcholin 1500 750
  Martinex 9000-15000) 5000-9000

  Lipolytika: co to je - jedná se o léky, které správně odbourávají přebytečnou mastnou tkáňruyuschie tvar obličeje obrysy.Mají omlazující účinek, díky kterému je pokožka pružnější a svěží.Jsou rychlé a efektivní ve srovnání s tradičními produkty na hubnutí.

  Autor: Elena Petrova.

  Videoklipy o lipoliptikách

  Lipoliptika - jaké to je odstranit přebytečný tuk.Autor sdílí své zkušenosti:

  Zavedení lipoliptik v praxi: