Co je striplastika.Kurzy pro začátečníky doma.Pohyb, hudba, oblečení.Kde začít

Stripplastika je symbióza aerobiku, gymnastických cvičení a svůdného tance.Začátečníci se mohou doma naučit půvabnému a smyslnému umění striplastiky.Chcete-li to provést, musíte znát základy tanečního směru, obratně si vybrat správné oblečení a boty a také postupovat podle několika jednoduchých doporučení pro domácí trénink.

Co je striptoplastika

Módní moderní směr je jedinečnou kombinací pohybů profesionální choreografie, plastické a fitness, s kapkou smyslnosti a schopností ovládat tělo.

Striptýz a striptýz mají velmi málo společných rysů:

 • Základem striptýzy je sexualita, umění přímého svádění.přes hranol postupné pomalé expozice.Striptýz může být jasný, honosný, showgirls nebo klasický pylonový výkon.
 • Bnení místo pro vulgární plasticitu , tanec není spojen se svádění nebo svlékáním.
 • Prokázaná milost, sexualita, ale překračující meze slušnosti.
 • V striplastice je důležité připravit tělo na tanec, velká pozornost je věnována protahovacím a cvičebním pohybům.

  Odizolování pro začátečníky doma dá nejen krásné tělo, ale také potěšení ze samotného procesu

Stripplasty -je to práce na sobě, na vašem těle a emocích.Je důležité nejen naučit se základní pohyby, techniky, ale také najít svůj vlastní individuální styl.

​​

Výhody striptoplastiky

Tanec není o věku nebo společenském postavení, ale o vnitřním pocitu harmonie a svobody.

Odizolování pro začátečníky doma má kromě estetiky také řadu výhod:

 • Silný fitness efekt. Důraz je kladen na fyzickou aktivitu ve třídách striptoplastiky, takže účinek na obličej nebude dlouho trvat.Tanec pomáhá zpřesnit postavu, ženskou, plastickější a pružnější.Třídy jsou také zaměřeny na posílení všech svalových skupin, což vám umožní zbavit se ochablé pokožky a vrátit tělu tón.
 • Hubnutí. Intenzita striplastiky při ztrátě kiloklorie je ekvivalentní kondici, pilates nebo tvarování.Cvičení i doma pomáhá zbavit se několika kilo navíc.
 • Vznik ženské siluety. Dance vám umožní zapojit všechny svalové skupiny doVýsledkem je, že tělo je napnuté, vytváří se krásná úleva.
 • Vlastnictví vlastního těla. Tanec pomáhá dosáhnout harmonie a harmonie vnitřního světa, aspirací a individuality s vlastním tělem.Po několika třídách se záda narovná a zdá se, že zvyk drží držení těla správně, hladce a hladce.Chůze dívek, které se zabývají pásovými plasty, je ženštější a sebevědomější.
 • Prevence stresu, řešení psychologických problémů. Třídy striptoplastiky pomáhají ženám získat větší jistotu, zbavit se mnoha komplexů.Tanec usnadňuje snášení stresových situací, zmírňuje stres po náročném dni, dává obtěžování a pozitivní přístup.Pohybuje se nejen tělo, ale také nervový systém, který také někdy potřebuje odpočinek.

Kromě přínosu pro psychické zdraví cvičení zlepšuje krevní oběh, má příznivé účinky na klouby, kardiovaskulární systém.

Jak si vybrat místo v místnosti

Pro začátečníky je obzvláště důležité dosáhnout atmosféry ponoření, prostředí pro praktikování plastových proužků by mělo probudit smyslnost, pozitivní emoce.

Při výběru nebo vybavení pokoje je třeba vzít v úvahu řadu požadavků:

 1. Dostatečný prostor. Místnost by měla být dostatečně prostorná, aby neomezovala pohyby.Tanec je svoboda, proto by v místnosti neměly být žádné cizí předměty ani nadměrné hromadění.
 2. Zrcadla. Totopovinný prvek v místnosti pro praktikování pásových plastů.Zrcadlová stěna po celé délce nebo zrcadlo po celé délce vám pomohou ponořit se do tréninku, pozorovat sebe, ovládat pohyby.
 3. Návrh. Chcete-li přidat vášeň, výraz, potřebujete červenou barvu a růžová přinese tóny romantiky, pomůže sblížení.Osvětlení je důležitou součástí, můžete použít zářivky.Správná atmosféra pomůže vytvořit řadu žárovek podél zrcadel.

  Provádění striptoplastiky bude vyžadovat hodně volného prostoru

Je žádoucí, aby byla učebna oddělena tak, abyNeporušujte důvěrnost procesu. Místnost by měla být dobře větraná a samotné okolí a dekorace by měly být vhodné pro striptoplastiku.

Výběr pohodlného oblečení a obuvi

Striplastika pro začátečníky doma zahrnuje výběr oblečení a obuvi.

Požadavky na oděv jsou následující:

 • Pohodlí, pohodlí a praktičnost. Může to být vrchol a legíny, krátké kraťasy a tílko.Oblečení by mělo dávat sebevědomí, nemělo by zasahovat do volného pohybu a nemělo by způsobovat nepohodlí.

  Oblečení a obuv by měly být pohodlné

 • Obrázek. V jednoduchých domácích oděvech je obtížné cítit se jako upír nebo svůdkyně.Oblečení by mělo tanečníkovi pomoci zvyknout si na tuto nebo tu roli.
 • Fabric. Pohyby v plastu pásu jsou spojeny s napínacími prvky, takže musí být silný, pružný, hladký.

Existuje také řada požadavků na obuv:

 • Pro zahřátí je lepší obuv s plochými podrážkami, jako jsou Češi, lepší.
 • Podešev by neměla sklouznout po podlaze, protože by to mohlo mít za následek zranění během tréninku.
 • Po získání prvních zkušeností můžete začít tančit v botách s malou patou.Patka by měla být dobře připevněna.
 • Kroky tance ve striptýzu naznačují emancipaci.Chcete-li plně prokázat své dovednosti, můžete tančit ve vysoké podpatky.Hlavní věc je cítit pohodlí a pohodlí.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Sušení těla pro dívky.Výcvikový program, podrobné nutriční menu na měsíc po dni.

Výběr hudby

Můžete tančit s jakoukoli hudbou. Seznam skladeb ve stylu R'n'B je tradičně vybírán.Rytmus rytmu a blues, šťavnaté vokály , zvláštní směr a celá filozofie, kterou hudební styl zprostředkovává, pomáhá předvádět dovednosti a otevírat se na maximum.Skladby Britney Spears, Pussycat Dolls, Jessica Simpson nebo Rihanna mohou přesně vyjádřit náladu tance.

Je-li tanec stylizovaný, můžete si vybrat zvukový doprovod filmu, který vytvoří krásné představení.Hudba by měla odpovídat náladě, fantazím, ale ne zásadám.To je jediný způsob, jak dosáhnout účinku úplné emancipace.

Chcete-li si odpočinout v tanci, odevzdat se hudbě, prokázat plasticitu a půvab, můžete si vybrat pomalé relaxační kompozice.Citově otevřenýSmyslové rytmy Enigmy, svůdný hlas Milen Farmerové, Touch And Go, Madonna nebo Christina Aguillera vám pomohou.

Program pro výcvik striptyplastů

Striptyplastika pro začátečníky doma je systémový program krok za krokem, který zahrnuje následující třídy:

 1. Protahovací cvičení , příprava těla na tanec.
 2. Defile. Abyste se mohli naučit, jak se elegantně pohybovat, musíte nakreslit nebo podmíněně uvést přímku.Vezměte si ramena mírně dozadu a hrdě zvedněte hlavu.Chcete-li úkol zkomplikovat, můžete si na hlavu položit knihu.Nyní, když se zvedl na prstech na nohou, je třeba elegantně vykročit vpřed po konvenční linii a mírně mu třást boky.Je důležité nepřekračovat hranici mezi svůdným krokem a vulgárností.
 3. Působí. Taková cvičení jsou nutná k odstranění svorky jeviště, k relaxaci, k pocitu jako diva na jevišti.
 4. Výuka plastů na podlaze. Jednoduché cvičení vám pomůže naučit se plasticitě na podlaze.Posaďte se na podlahu jako v provázku, ale ohněte jednu nohu pod sebou.Zadní strana by měla být rovná a boky by se neměly otáčet.Volná noha se natahuje, pata má sklon k hýždí.Protahování se provádí po dobu 30 sekund, poté změňte nohu.
 5. Výcvik v plastu poblíž zdi a sloupu. Jednoduché cvičení pro začátečníky: stojte čelem k tyči, držte ruku ve výšce růstu, položte jednu nohu na její základnu a ohněte se zpět.Vezměte druhou nohu na stranu a přejdětekolem pólu.K diverzifikaci cvičení můžete držet tyč pomocí jedné nohy nebo společně s rukou a provádět rotace.Nejprve stačí dokončit 1 - 2 tahy a postupně zvyšovat počet.
 6. Práce s předmětem, tanec u židle. V tanci můžete použít jakékoli rekvizity, hlavním úkolem je organický a nedostatek nepohodlí.Představená židle může nahradit pól a vytvořit tak vzrušující atmosféru.

  Pásový plast je vícesložkový proces, který zahrnuje použití rekvizit

 7. Nastavení soukromého tance. Soukromý tanec se skládá ze tří hlavních etap: půvabný východ, taneční jízda, která se projeví v celé své slávě.Druhou částí je vytvoření kontaktu s mužem v tanci.Třetí je krásné dokončení kompozice.Můžete si představit, že z knihy uvedete motiv filmu nebo zápletky.

Zatížení a složitost závisí na úrovni tanečnice.Protože výuka tanečního stylu je dlouhý proces, musíte k němu přistupovat se vší vážností.Před zahájením výuky je důležitá emoční nálada, pocit vitality a touha porozumět novým aspektům svůdného tance.

Standardní zahřívání - základní prvky

Pro začátečníky i zkušené tanečníky je nezbytné standardní zahřátí před procvičením strip-plastu.Aby se doma usnadnily složité vazy, je nutné svaly zahřát.

K tomu existuje řada jednoduchých cvičení:

 1. Nohy se rozprostírají na šířku ramen od sebe, ruce v pase,se provádějí kruhové pohyby hlavy, otáčení a poté se otáčí dozadu a dopředu do stran. Provádí se cvičení se čtyřmi počty.

  Je třeba zahájit trénink pomocí lehkých cvičení

 2. Cvičení pro ramenní opasek. Ramena se střídají střídavě, a pak společně, postupně se zvyšují v amplitudě.
 3. Zahřívání hrudníku. Otočí body vpřed a vzad a na stranu a poté kruhové, spojující body.
 4. Zahřívání na zádech. Stojící, ruce podél opasku.Provádí se míchání lopatek, zaoblení a narovnání hřbetu.Efektivní cvičení pro protažení zad je kočička.
 5. Nabíjení páteře. Držte ruce dopředu a poté je nakloňte a natáhněte ruku.Zadní poloha je rovná.
 6. Zahřívá se na svaly stehen. Tělo v oblasti stehen se pohybuje střídavě doleva a doprava a maximálně napíná svaly.

  Cvičení pro zahřátí před stripováním se neliší od zahřívání před jakýmkoli jiným tréninkem

 7. Cvičte "osm" boků. Vypadá to, že boky jsou tužkou, která do vzduchu přitahuje číslo 8.
 8. Cvičení pro nohy. Jsou provedeny dřepy v pozici sumo.Nohy jsou široké od sebe, ponožky jsou otočeny ven.
 9. Lunges kopal dopředu a ze strany. Vezměte nohu dopředu nebo na stranu, udělejte si dřep na přidělené noze, poté zvedněte a vraťte nohu dopočáteční pozice.
 10. Provádění vlnyk přípravě těla na hladké provedení prvků.Lehněte si na podlahu, ohněte si kolena, postavte nohy na šířku boků.Natáhněte ruce a přitiskněte dlaně k podlaze.Při výdechu nasaďte žaludek a zvedněte pánev a zpět z podlahy.Při inspiraci narovnejte tělo a vytvořte přímou linii od ramen k kolenům.Na výdech zaujměte výchozí polohu.

  Dobré zahřátí pomůže vyhnout se zranění během tréninku

Doba zahřátí je asi 30 minut.Je nutné nejen zahřát tělo, ale také zatěžovat svaly.

Protahovací cvičení

Protahování pomáhá připravit tělo na taneční trénink, uvolnit svalové napětí, obnovit pružnost a lehkost.Příprava na tanec zahrnuje zahřátí, které zahrnuje protahovací cvičení, pro rozvoj dynamiky pohybu a statiky.

​​

Základní třídy protahování:

 • Stojící rovně, nohy od sebe, kolena mírně ohnutá.Hlava se mírně nakloní, jedna ruka se natáhne, jako by za imaginárním objektem.Opakujte akci několikrát, střídejte ruku.
 • Když jste stáli blízko zdi, opřete se o zeď.Proveďte pomalý dřep, posuňte dlaně podél zdi, poté co jste stanovili polohu, pomalu stoupejte.
 • Lunges trup vpřed.V tomto případě by pravá ruka měla být navinuta za hlavu a levá ruka na stranu.Hladkým tempem provádějte naklápění, upevňování pozice a poté vraťte tělo do původní polohy.

  Stretchpomáhá připravit svaly na další zatížení

Statická cvičení jsou cvičení, při nichž jsou aktivovány všechny svaly těla, zatímco části těla zůstávají téměř nehybné.

Několik statických cvičení pro striplastiku:

 • The Ballerinas Stand. Ve stálé poloze, s nohama širokým od sebe, provádějte dřepy na nohou se zdviženými patami co nejvíce.Squatting se provádí rovnoběžně s polohou podlahy.
 • Neúplné polykání. Ve stoje a rovně střídavě jedna a potom druhá noha je ohnuta zpět na maximální úhel.Póza musí být držena po dobu 5-10 sekund.
 • Prkno na jedné noze. Tělo, jako ve standardní tyči, je drženo rovnoběžně s podlahou, ale jedna noha se rozprostírá směrem nahoru.

  Postavení balerín perfektně zapadá do systému cvičení pro striptoplastiku

Dynamické zahřívání zahrnuje cvičení, která zahrnujíurčité části těla:

 • houpačky, kruhové rotace nohou a pažemi;
 • se naklání do strany a dopředu;
 • dřepy.

  Zahřívání pro striptoplastiku zahrnuje také dynamická cvičení

Pokaždé, při natahování svalů, je třeba výsledek opravit a postupně zvyšovat zatížení.

Práce na koordinaci

Po prvním kroku k úspěchu v plastické chirurgii pásů - strečink,můžete pokračovat v koordinačním tréninku:

 • Pozice stromu.Chcete-li se narovnat, ohněte nohu a přitiskněte chodidlo k vnitřnímu povrchu stehna, prsty směřující k podlaze.Zvedněte ruce se sepnutými dlaněmi nebo držte před sebou.
 • Svahy. Nohy od sebe 2krát širší než ramena, paže natažené po stranách a nakloněné doleva, fixace pro 3 respirační cykly.Poté se nakloňte na druhou stranu a dolů, jednou rukou se dotkněte kotníků a druhou vytáhněte.
 • Držení těla v poloze břízy. Ramena, zátylek na krku a krk by měly být na podlaze se vzpřímeným tělem.Ruční pomoc je povolena.

  Odizolování vyžaduje dokonalou koordinaci těla

 • Postavte se na jednu nohu v poloze „volavka“. Jedna noha je zvednuta tak, že stehno je rovnoběžné s podlahou nebo vyšší.Přitáhněte si ponožku na sebe.Rameno stejného jména by nemělo být úplně nataženo.Dlaně obou rukou směřují dolů, jako by spočívaly 2 míčky.Se zavřenýma očima udržujte rovnováhu.Na konci cvičení vylezte 3-5 krát na špičku.

Výsledkem pravidelné práce na koordinaci bude úplné držení těla v tanci: krásné skoky se sebevědomým přistáním, půvabná procházka tanečnice, schopnost vyrovnat se, provádět pa v pruhu plastu.

Pro trénink koordinace doma stačí provádět následující cvičení denně:

 1. Postavte se s nohama od sebe a roztáhněte ruce do stran.V této poloze zamrzněte na půl minuty a zavřete oči.
 2. Vzestupmaximálně na ponožkách, zavřete oči, nakloňte hlavu dozadu a postavte na 30 sekund.
 3. Kočičí chůze.Položte stuhu nebo provaz na podlahu a procházejte se po ní, upravte chodidla před sebou.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina glutamová - co to je, pro co a jak se používá ve sportu a kulturistice.

Rozvoj plasticity

Výrazná plasticita patří k úderným dovednostem tanečnice v pruhu.

K jeho rozvoji musíte pravidelně provádět následující cvičení:

 • Rotace těla. Proveďte osm pohybů celým tělem.Pohybujte se plynule a postupně zapojujte celé tělo.Ujistěte se, že rotace začíná od hrudníku, nikoli od dolní části zad.

  Dalším závazným požadavkem je vysoká plasticita

 • Vyvíjíme plasticitu rukou. Cvičení Swan Wings je základním prvkem tance.Počáteční pozice - paže natažené podél těla.Nejprve musíte kartáče pomalu otáčet.Poté zvyšte amplitudu a připojte loketní klouby.Nakonec pomalu zvedněte ruce pomocí ramen.
 • Vlna. Základní prvek.Provádí se pohyby rukou a poté se aktivuje tělo.Chcete-li prvek zkomplikovat, musíte přidat půvabný postup vpřed.

Jak se učit tančit z videonahrávek

Stripplastika je těžká fyzická práce, neměli byste čekat na bleskové zázraky, ale pravidelně to dělatdoma můžete dosáhnout úžasných výsledků.Pro začátečníky jsou k dispozici manuály a tréninkové video lekce.

Četnost tříd

Aby se dosáhlo pozitivního výsledku, měly by se třídy s nepružnými plasty provádět pravidelně.Školení by mělo být prováděno nejméně 2-3krát týdně.

Po několika cvičeních se objeví pocit kondice, plné držení těla.Po 3 až 6 měsících se můžete systematicky učit, jak doma tančit strip-plastic, a to za předpokladu systematického provádění vzdělávacího programu.

Striplastika rovnoměrně zahrnuje všechny svalové skupiny

Jako by umělec maluje obraz, tanečnice vytváří malé představení, oslavu milosti a svádění.Je možné se i pro začátečníky naučit, jak se stripovat doma bez pomoci profesionálního trenéra.Krásná hudba, plynulé a precizní pohyby, flexibilita kočky, romantická atmosféra - to vše je oslavou krásného tance ve stylu svůdného strip-plastu.

Užitečné videoklipy o striptoplastice

Sada pohybů pro striptoplastiku:

Základy striptoplastiky pro začátečníky: