Co je Botox pro obličej, injekce, nano Botox injekce do čela, nasolabiální záhyby, podpaží

Co je to Botox a proč je jeho použití v estetické kosmetologii tak populární, mnozí, kteří znají problém vrásek na obličeji, vědí.Stres, hormonální problémy zanechávají své stopy na vzhledu ženy.Botox injekce pro omlazení obličeje pomůže zachránit situaci.

Obsah
 1. Botox pro obličej - co to je, jak to funguje
 2. Facial Botox - výhody a nevýhody
 3. Indikace
 4. Kontraindikace
 5. Lze podávat injekce Botoxuběhem těhotenství
 6. Injekce Botoxu a kyseliny hyaluronové: což je lepší
 7. Druhy Botoxu
 8. Injekce Botoxua dysport - rozdíl
 9. Botulotoxin Refinex - japonský obličejový botox
 10. Je Botox škodlivý pro obličej
 11. Botoxové injekce do čela od vrásek
 12. Kolik Botoxových injekcí je potřeba na litrpřibližně
 13. Botoxová injekce mezi obočím
 14. Kolik Botoxových injekcí je potřeba mezi obočími
 15. Botox: nižšítřetina obličeje
 16. Botoxové injekce do nasolabiálních záhybů
 17. Botoxové injekce do podpaží
 18. Jaký je postupBotoxové injekce
 19. Když Botox začne působit po injekci
 20. Jak často mohou být injekce Botoxu podávány
 21. Jak dlouho trvá injekce Botoxu
 22. Kolik stojí Botoxové náklady - cena, náklady na injekci Botoxu
 23. Kde mohu koupit Botox proca
 24. pro Botox osobu doma sdimexid a solcoseryl
 25. Po injekcích Botoxu
 26. Masáž obličeje po Botoxu
 27. Co dělatpo injekcích Botoxu
 28. Po injekcích Botoxu, kdy můžete hrát sport
 29. Je možné pít alkohol po injekcích Botoxu
 30. Botoxové injekce na obličej: vedlejší účinky
 31. Po injekcích Botoxu oční víčka klesla
 32. Otok po injekcích Botoxu
 33. Důsledky předávkování Botoxem
 34. Kosmetika s účinkem Botox - Botox bez injekcí
 35. KrémBiobotox pro tvář
 36. Sérum Nano Botox pro tvář: pozitivní a negativní recenze
 37. Botoxový efekt sérového obličeje.Recenze
 38. Qi-Klim Botox krém na obličej.Recenze
 39. BotoxActiveExpert (Botox Active Expert) - obličejová maska.Recenze
 40. Krém na obličej thajského hada (s jedem kobry) s účinkem Botox
 41. Obličejová maska ​​s účinkem škrobu - Botox.Recept
 42. Neúspěšné injekce Botoxu: foto
 43. Botox pro obličej: před a po fotkách
 44. Botox na obličej.Co to je: video

Botox pro obličej - co to je, jak to funguje

Jeho název je přesnější a přesnější - botulotoxin- Jedná se o virus botulismu, který byl podroben speciálnímu čištění a zpracování.Zpočátku byl Botox používán pouze pro lékařské účely, protože po subkutánním podání uvolňuje sval a je méně citlivý.

Taková vlastnostDroga přispěla k tomu, že se začala aktivně používat při léčbě obličejové neuralgie, strabismu a různých bolestivých zranění.Později byl lék používán k vyhlazení vrásek a vyrovnání tvaru obličeje s vrozenou asymetrií k odstranění účinků traumatu.

Užívání léku je možné pouze za lékařských podmínek kvalifikovaným odborníkem.

Aby se předešlo problémům, které mohou nastat v důsledku specifik těla pacienta, doporučuje se nejprve projít elektromyografickým procesem.Jedná se o absolutně bezbolestnou metodu, při které se zkoumá biologická aktivita svalů.

Botox pro obličej - výhody a nevýhody

Navzdory dostupnosti a jednoduchosti postupu má použití injekcí své vlastní výhody a nevýhody.

Jednou ze zřejmých bezpodmínečných výhod injekcí Botoxu je, že tento postup umožňuje dosáhnout kosmetického účinku srovnatelného s chirurgickým zákrokem.Ačkoli výsledek plastické chirurgie trvá mnohem déle, je bezpečnější a levnější používat botoxovou terapii jednou ročně.

Botoxové injekce ve srovnání s jinými způsoby omlazení dávají rychlejší účinek.

Stopy injekcí zmizí po několika hodinách, stejně jako otoky.

Použití léčby botulinem je bezpečné, protože léčivo prošlo řadou vědeckých a laboratorních studií a jeho účinnost a bezpečnost byla prokázána.Problémy, které mohou nastat během procedury,důkaz o práci nekvalifikovaného specialisty, pokud byl pro postup vybrán vysoce kvalitní padělaný lék.

Dvě hlavní nevýhody terapie Botexem:

 • nedostatečná bezbolestnost postupu;
 • Odstranění vrásek na relativně krátkou dobu.

Bolest během řízení je přísně individuální a závisí na prahu bolesti u osoby.Injekce pod kůži se provádějí bez analgézie (pouze v některých případech se používá krém obsahující léky proti bolesti), ale během sezení specialista používá velmi tenké jehly a injekce nejsou povrchní, takže bolest, která během procedury vzniká, je minimální.

Další minus terapie Botoxem je, žepomáhá pouze v boji proti vráskám v obličejia nemůže se vyrovnat s vážnými hlubokými změnami, které vznikají v důsledku nadměrné suchosti kůže nebo fyziologie.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Indikace

Měli byste si uvědomit, že injekce Botoxu do obličeje jsou zaměřeny na opravu obličejových a kosmetických nedokonalostí v obličeji.Takový lék se však také používá k eliminaci nadměrného pocení a obnovení vlasů, ale to se stává mnohem méně často.

Injekce se mohou vypořádat s mnoha obličejovými problémy souvisejícími s věkem.

Pomocí Botoxu se zbaví:

 • frontálnía obočí;
 • vrásky v rozích očí;
 • periagentikulární záhyby a záhyby na bradě;
 • nosní vrásky;
 • krční záhyby;
 • korekce tvaru rtů, obočí.

Kontraindikace

Existují určité kontraindikace, které musí zvážit každý, kdo se má podrobit tomuto postupu:

 • Vzhledem k individuální nesnášenlivosti léku může nastat alergická reakce, a proto je u lidí, kteří jsou náchylní k alergiím, lepší postup vyhnout.
 • Terapie je kontraindikována u lidí s onemocněním krve, neuromuskulárními a endokrinními chorobami a chronickým plicním onemocněním.
 • Je lepší se vyhnout Botoxu v pooperačním období s infekčními a zánětlivými procesy v zonelice, která byla vybrána pro injekci.
 • Je přísně zakázáno provádět botoxoterapii během těhotenství, laktace a menstruace.
 • V době podávání léčiv, jako jsou antibiotika a jakákoli silná léčiva, je lepší odložit injekci, protože interakce léčiv a botulotoxinu zvyšuje účinek toxinu.

Je možné podávat injekce Botoxu během těhotenství

Některé ženy nevidí nic špatného se skutečností, že dostanou injekce jednou nebo dvakrát během těhotenství.Hormonální pozadí se však během těhotenství mění, a proto není vždy možné ujistit se, jaká bude reakce těla na Botox.

V laboratorních studiích účinků injekcí Botoxu na těhotná zvířata byly získány tyto výsledky:

 • u plodu byly zjištěny problémy s růstem kostí a nárůstem hmotnosti;
 • Možnost potratu se několikrát zvýšila.

Výrobci látky varují těhotné ženy před injekcemi, zejména v raných stádiích, protože během tohoto období je dítě velmi citlivé na různé toxiny.

Existují časté případy, kdy žena dosud neví o začátku těhotenství a nadále dostává injekce Botoxu.V tomto případě důsledky do značné míry závisí na ženském těle, protože mnoho matek, které se do této situace dostaly, porodilo zcela zdravé děti.

Injekce botoxu a kyseliny hyaluronové: což je lepší

Jedním z kvalitativních analogů Botoxu je kyselina hyaluronová.A pokud injekce Botoxu uvolní svaly obličeje a dosáhne se hladkých vrásek, injekce pokožky buněk kyseliny hyaluronové nasycují tekutinu, která pomáhá obnovit pružnost pokožky, zabránit suchu a zpomalit stárnutí.

Kyselina hyaluronová produkovaná buňkami lidského těla přestává být produkována s věkem, a proto je terapie založená na této kyselině zaměřena na doplnění látek nezbytných pro kůži.

Kyselina hyaluronová se ve srovnání s Botoxem dokáže vypořádat s poměrně hlubokými vráskami , omlazuje nejen obličej, ale celé tělo.

Obě metody však nejsou bezbolestnéinjekce kyseliny hyaluronové se nepodávají intramuskulárně, jako injekce Botoxu, ale subkutánně, což je velmi důležité pro lidi s velmi citlivou pokožkou.

Obě metody omlazování neslibují dlouhodobý účinek a jejich náklady jsou ve stejném rozmezí.Výběr jedné z možností může být diktován jak lékařskými indikátory, tak preferencí klienta.

Typy botoxu

Je známo, že v kosmetologii existují dva z nejslavnějších typů Botoxu pro obličej - jedná se o injekce botulinového toxinu a dysport.Relativně nedávno se objevily takové analogy drogy jako xeomin a lantox.

Kromě skutečnosti, že všechny léky mají zcela odlišné výrobce - botox byl dovezen z USA, dovoz - z Francie, xeomin - z Německa a lantox - z Číny, liší se také ve výrobní technologii, přidávání pomocných látek k dávkování a dávkování.

Injekce Botoxu a dysportu - rozdíl

Dysport je francouzský analog Botoxu, jeho složení je stejné - je založeno na stejném typu botulotoxinu A, pouze v nižší koncentraci.Dysport se používá k omlazení obličeje a krku a je také populární v boji proti nadměrnému pocení.

Na rozdíl od Botoxu je tento lék „mírnějším“ lékem, a proto se už mnoho let používá při léčbě dětské mozkové obrny u dětí. Toxicita léku má sklon k nule, protože při injekčním podkožním pronikání dokrev, mícha a mozek.

Dysport je méně nebezpečný pro použití během rokutěhotenství , ale to neznamená, že se tento postup doporučuje během těhotenství.

Botulinum Toxin Refinex - japonský obličejový botox

Je důležité vědět, že Botox pro obličej a absolutně všechny jeho analogy jsou látky, které se liší pouze svou hmotnostístupeň čištění léčiva od různých nečistot a látek.

Takže botulotoxin Refinex, vyráběný v Japonsku, je nejčištěnějším lékem.

Pomocné látky obsažené v jeho složení - dextrán a sacharóza snižují riziko nežádoucích účinků a náklady na léčivo jsou ve srovnání se stejným botoxem nižší.Popularita tohoto omlazovacího produktu v Rusku nabývá na síle.

Je Botox škodlivý pro obličej

​​

Při použití Botoxu pro obličej je třeba si uvědomit, že jde o jed, který je jedovatý. Jeho koncentrace pro kosmetické použití je zanedbatelná anemůže být fatální.

Někteří klienti poznamenali, že po zákroku měli problémy se žaludkem a dýcháním, ale to bylo z velké části kvůli nesnášenlivosti kosmetického přípravku.

Navzdory velkému počtu vedlejších účinků, při řádně organizovaném a provedeném postupu nehrozí vůbec žádné nebezpečí.

Botoxové injekce do čela z vrásek

Eliminace vrásek na čele je jedním z nejpopulárnějších kosmetických postupů obličeje prováděných pomocí Botoxu.Je důležité, aby takový postup probíhal v jakémkolivěk a trvá méně než půl hodiny.Kosmetičtí lékaři varují, že po injekci se mohou objevit nežádoucí účinky, jako jsou závratě, problémy s tlakem a dokonce i nevolnost, ale to vše rychle pomine.

Kolik injekcí Botoxu je potřeba na čelo

Počet injekcí na čelo se liší v závislosti na věku klienta.Takže pro ženy do 30 let stačí podat jednu injekci a pokusit se vytvořit užitečný zvyk, než se mračit a nevtlačovat oči.

Botox pomůže ženám od 30 do 40, pokud již byly vyzkoušeny jiné metody (kosmetika, masáž) a přestaly fungovat.Účinek však nebude dlouhý a jedna injekce zde nemůže udělat.

Ženy starší 40 let injekcí Botoxu do čela nepřinesou správný výsledek bez použití další kosmetiky.

Botoxová injekce mezi obočím

Botoxová injekce mezi obočím umožňuje, aby byl záhyb jasnější, zbavil se vrásek obočí a dokonce mírně zvedl víčko.

Tento postup trvá pouze 10 minut.Po jeho zadržení se může objevit malý otok, který uběhne za několik dní.V některých případech se může objevit bolest hlavy a alergická reakce.

Kolik injekcí Botoxu je potřeba na obočí

Procedura se obvykle provádí ve dvou fázích, přičemž interval mezi nimi je 10 dní.Při úpravě tvaru obočí se obvykle podává 2 až 5 injekcí.Když jsou vrásky vyhlazeny, počet injekcí se obvykle zvyšuje a dosahuje 10.

Při injekciBotox v obočí by se neměl bát předávkování, protože maximum, které se může stát, je dočasná ochrnutí obličeje, ale podle odborníků to není vůbec nebezpečné.

Botox: dolní třetina obličeje

Dolní třetina obličeje je považována za velmi rizikovou oblast pro Botox, takže před zahájením injekce je lepší zkontrolovat, jak kvalifikovaný odborník provádí postup.Ve spodní části obličeje jsou obvykle korigovány nasolabiální záhyby, oblast brady, rtů a obecný ovál obličeje.

Botoxové injekce do nasolabiálních záhybů

Nasolabiální vrásky jsou jedním z prvních, které se objevují na obličeji.Procedura Botox pomůže zmírnit tyto vrásky a použití dalších produktů pro pokožku tento účinek zlepší.

V některých případech může výsledek trvat od šesti měsíců do 2 let.

Riziko komplikací je v tomto případě minimální, je však důležité si uvědomit, že časté používání této metody způsobí, že osoba bude emocionálně nepohyblivá.

Botoxové injekce do podpaží

Při silném pocení nebo hyperhidróze se často používají Botoxové injekce.

Lék se vstřikuje do podpažní tkáně, ochromuje nervové zakončení a blokuje spojení nervových impulsů s mozkem, v důsledku čehož přibližně nepříjemný zápach a nadměrné pocení zmizí asi rok.

Jak se provádí postup injekce botoxu

Botox pro obličej - co je podrobněji popsáno výše - se provádí pouze za zvláštních podmínek, spovinné lékařské ošetření.Lék se vstřikuje super tenkými jehlami do oblastí označených markerem.Po zavedení léku se svaly, které tvoří výrazové vrásky, uvolní, čímž se vyhladí vrásky.

Když Botox začne působit po injekci

Úplný účinek je patrný pouze pár dní po injekci a některé vedlejší účinky ve formě otoků, alergií nebo některých visících víčekokamžitě viditelné.

Jak často lze podávat injekce Botoxu

Předpokládá se, že injekce Botoxu fungují lépe, čím častěji se léčivo podává.Odborníci však doporučují používat tento postup ne více než jednou za 3 měsíce.

Jak dlouho trvají výsledky injekce Botoxu

Účinek injekcí Botoxu trvá od 3 měsíců do 6 měsíců.

Pokud pravidelně používáte tento postup, doba trvání účinku se prodlouží.

Kolik stojí Botox osoby - cena, náklady na injekci Botoxu

Botoxoterapie není nejlevnější postup, ale ve srovnání s plastickou chirurgií lze ceny považovat za dostupnější.Ceny za postup se liší v závislosti na složitosti situace a počtu potřebných injekcí.Nejdražší je omlazení krku (asi 20 000), čelo a kříženec (až 10 000) budou levnější a nos (až 3 500) je nejlevnější oblastí.

Kde si mohu koupit Botox na obličej

Kosmetici nedoporučujípostup doma.Tento nástroj však lze zakoupit prakticky v jakékoli internetové lékárně.

Takový nákup bude stát méně než návštěva salonu, ale laik nebude schopen:

 • vypočítat počet a objem injekcí;
 • správně identifikují oblasti nezbytné pro injekce;
 • vytvářejí nezbytné sterilní podmínky.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Botox pro obličej doma pomocí dimexidu a solcoserylu

Postup pro salon Botox může být nahrazen kosmetickými maskami.Masky s přídavkem látek, jako je dimexid a solcoseryl, pomohou obnovit svěží a mladistvou pokožku.

Solcoseryl je léčivo, které se používá pro popáleniny a omrzliny, protože má dobré regenerační vlastnosti.Dimexid má antimikrobiální a protizánětlivý účinek.

Před použitím těchto léků pro účely proti stárnutí je třeba se seznámit s pokyny a kontraindikacemi a před použitím masky na kůži byste ji měli nejprve vyzkoušet na lokti.

Výroba masky proti stárnutí doma není obtížná.K tomu je nutné kombinovat dimexid s vodou 1 až 10, navlhčit vatový tampon ve směsi a otřít dříve očištěnou pokožku, vyjma oblastí kolem očí a rtů.

Potémalé množství masti na bázi solcoserylu se nanáší na kůži a drží takovou masku asi hodinu, pak ji musíte omýt teplou vodou a namazat pokožku lehkým výživným krémem.

Takovou masku musíte použít po dobu 2-3 měsíců a po několika sezeních můžete masku opustit přes noc.

Péče po injekcích Botoxu

Během několika dnů po injekcích je vhodné nepoužívat slané a kořeněné a omezit příjem tekutin, aby se zabránilo otokům.Také byste se měli asi 2 týdny zdržovat přímého slunečního světla a navštěvovat solárium.

Masáž obličeje po Botoxu

Po Botoxu je přísně po dobu jednoho měsíce přísně zakázáno jakékoli tření kůže, včetně masáže.Po uplynutí této doby se naopak doporučuje masáž, ale je lepší ji svěřit odborníkovi.

Botox používá následující typy masáží:

 • terapeutická masáž podle Jacquetovy metody;
 • plastická masáž;
 • lékařská a kosmetická masáž.

Co nelze udělat po injekcích Botoxu

Je nemožné:

 • Po zákroku nemůžete jít spát asi 5-6 hodin.
 • Je třeba se vyvarovat jakýchkoli mimických reakcí po dobu jednoho až dvou dnů.
 • Sport a solárium bude muset být odloženo o 1-2 týdny.
 • Na měsíc bude třeba vyloučit návštěvu sauny nebo vany.

Po injekcích Botoxu, když můžete sportovat

Po injekcích po dobu 2 týdnů je nutné vyloučit fyzickou aktivitu, protožezvýšená srdeční aktivita a zvýšená srdeční frekvence ovlivňují obličejové svaly - botox, který je do nich zaveden, může být nerovnoměrně distribuován.V případě, že látka během sportu spadne do rizikových zón, mohou nastat vážné zdravotní následky.

Je možné pít alkohol po injekcích Botoxu

Lékaři důrazně doporučují nepít alkohol nejméně jeden den před procedurou Botox, protože jde o zásah do životních funkcí těla, při kteréminterakce s alkoholem může způsobit vážné otravy.

Po zákroku je vhodné omezit konzumaci alkoholu na týden.

Botoxové injekce do obličeje: vedlejší účinky

Pokud byl Botoxový postup proveden neúplně kvalifikovaným odborníkem, může se u klienta vyskytnout některé vedlejší účinky.

Po injekcích Botoxu oční víčka klesla

Byly případy, kdy při podání léčiva látka překročila přijatelné limity a došlo k poškození okolních oblastí obličeje.Taková neplánovaná expozice je dočasná.

Pokud se například horní víčko dostane například do, jeho dočasná nehybnost nebo opomenutí se může stát vedlejším účinkem, který po měsíci sám zmizí.

Edém po injekcích botoxu

Při nesprávně provedených manipulacích se po injekci často vyskytují otoky.Abyste se jim vyhnuli, musíte také dodržovat všechna pravidla pro používání Botoxujasně znát kontraindikace jeho použití.

Na nějaký čas se může ve výrazech obličeje objevit asymetrie, ale po krátké době tento nežádoucí účinek zmizí.

Důsledky předávkování Botoxem

Je nutné dávku Botoxu na obličej správně dávkovat.Všichni profesionální kosmetologové vědí, že se jedná o látku, se kterou je třeba dávat pozor, příznaky předávkování se mohou objevit několik hodin po injekci ve formě dušnosti, řečových poruch a celkové slabosti těla.

Při prvním výskytu příznaků předávkování pacientem se důrazně doporučuje hospitalizace.

Případy předávkování jsou vzácné, ale mohou nastat v důsledku náhodného podání nebo dokonce požití léku při nekvalitních postupech.

Botoxová kosmetika - Botox bez injekcí

Mnoho žen, které vyzkoušely produkty na bázi Botoxu, které nemusí být injikovány pod kůži, tvrdí, že je velmi dobráalternativa k botox terapii.

Krém Biobotox (biobotox) pro obličej

Krém „Biobotox“ pro vrásky díky Botoxu a nepoživatelným složkám hub pomáhá snižovat vrásky, obnovuje jejich pružnost a napínátvář kontury.Cena tohoto kosmetického přípravku je asi 1 000 rublů.

Podle četných recenzí žen, které již krém vyzkoušely, je použití zcela bezpečné a nezpůsobuje alergie.

Nano sérumFacial Botox: pozitivní a negativní recenze

Sérum Nano Botox je jedním z omlazovacích prostředků, jejichž recenze jsou protichůdné.Na jedné straně složení produktu poskytuje nárokovaný omlazovací účinek, ale podle recenzí těch, kteří vyzkoušeli sérum, je tento účinek krátkodobým nebo dokonce neviditelným pouhým okem.Cena produktu na různých stránkách online lékáren se pohybuje od 900 do 1300 rublů.

Kromě toho si mnoho kupujících stěžovalo na prezentaci výrobku, přičemž si všimlo jeho heterogenní konzistence.

Botox účinek sérového obličeje Shary.Recenze

Jeden z nejlepších sérových účinků na kůži.Unikátní složení, které obsahuje kyselinu hyaluronovou a rostlinné složky, má nejrychlejší účinek proti stárnutí na kůži.Cena vás také přitahuje - můžete si koupit jedno balení léku pro maximálně 100 rublů.Balení trvá 2 dny používání a celý komplex obnovy pokožky trvá asi měsíc.

Mnoho žen již tento kosmetický produkt vyzkoušelo a souhlasilo s tím, že cena v tomto případě nezhoršuje kvalitu.

Qi-Klim Botox krém na obličej.Recenze

Látky, které tvoří tento krém proti stárnutí, pomáhají pokožce produkovat kolagen.V průběhu času je pokožka znatelně vyhlazena.Cena krému je 400 rublů.

Podle recenzí, včetně zaměstnanců farmaceutického řetězce, je tento krém oblíbený u žen, přestože díky jeho měkkéVýsledky expozice se neobjeví okamžitě.

BotoxActiveExpert (Botox Active Expert) - obličejová maska.Recenze

Maska na obličej Botox aktivní odborník obohacuje pokožku o přírodní látky a je absolutně neškodný.Japonský med, bambucké máslo a arašídy, jakož i kyselina hyaluronová, které tvoří jeho složení, zabraňují stárnutí pokožky a dodávají jí potřebné vitamíny.Můžete si koupit masku za 1 000 rublů.

Podle mnoha žen se maska ​​zcela vyrovnává se svými funkcemi a také dokonale chrání pokožku před mrazem před vysycháním a napínáním.

Thajský had (s kobřím jedem) pleťový krém s účinkem Botox

Krém proti stárnutí s kobří jedem, který je jeho součástí, je úplným analogem Botoxu, protože také uvolňuje svaly.odstranění jejich napětí a blokování nervových impulzů.Cena krému je 700 rublů.

Jedinou negativní je thajská produkce, což znamená, že je velmi obtížné koupit smetanu v maloobchodě v ruských obchodech.Ale můžete si ji objednat online.

Maska na obličej s účinkem škrobu - Botox.Recept

Dobrý analog rozpočtové masky na obličej je maska ​​se škrobem, vařená doma.Chcete-li jej vařit, musíte smíchat 30 g škrobu, přesně stejné množství zakysané smetany tuku, 5 lžiček.přírodní mrkvová šťáva a ½ litru vody.

Všechny složky jsou smíchány, pak je maska ​​nanesena v husté vrstvě na kůži a po půl hodině může být omytá teplou vodou.

Neúspěšné injekce Botoxu: fotografie

Botox pro obličej: před a po fotografiích

Botox pro obličej.Co je to: video

Botoxové injekce v oblasti: horní třetina obličeje, čelo, obočí, viz video:

Kdy injikovat Botox?Podívejte se na videoklip: