Chirurgie ke zvýšení poprsí.Cena, recenze, před a po fotky, videa

Moderní estetická a plastická chirurgie neobstojí, stále existují nové metody a léky pro omlazení a korekci vzhledu.

Nové techniky se stávají bezpečnějšími a účinnějšími , takže čím dál více lidí se uchýlí k plastickým chirurgům, aby opravili, opravili problémové oblasti obličeje a těla, odstranili tuk nebo zvětšili prsa.

Pro spravedlivé pohlaví je důležitá velikost prsou, proto rozhodnutí o zvětšení mléčných žláz pomocí chirurgického zákroku vyžaduje každý den obrovské množství mladých dívek a žen.

Jedna z důležitých otázek, které vyvstanou před operací:„Kolik stojí chirurgický zákrok na zvětšení poprsí?“

Řekneme vám o všech souvisejících nuancíchs finanční stránkou tohoto typu plastické chirurgie: pojďme porovnat přibližné ceny v různých městech Ruska a Evropy.Zjistíme, jestli existují propagační akce a skvělé nabídky, a pokud ano, kde přesně.

Mamoplastika - co je to?

Operace zvětšení prsou v estetické plastické chirurgii se nazývá „mamoplastika“a je jedním z nejúčinnějších chirurgických prostředků pro korekci prsu: objem, tvar, obrysy atd.

]

Nyní existuje mnoho klinik, které slibují rychlé a dobré výsledky a zároveň nabízejí slevy.Finanční záležitost je zde důležitá, ale pokud se rozhodnete pro postup, měli byste před operací vzít v úvahu řadu nuancí.

Mezi hlavní faktory patří následující:

 1. Při výběru kliniky , u které máte v plánu provést operaci, se o ní předem zkuste dozvědět: recenzeostatní lidé, můžete vidět fotografie „před“ a „po“.Je také lepší zjistit o lékařech, kteří tam pracují.
 2. Po prvním krokumusíte jít na kliniku a promluvit si se specialistou , aby předpověděl: co byste měli očekávat po operaci a jaké výsledky byste měli očekávat.
 3. Rovněžje vhodné se předem dozvědět lékaře o možných kontraindikacícha komplikacích, jakož i o možnostech jejich odstranění.
 4. Pečlivě prostudujte implantáty a jejich kvalitu , protože to platí pro celý život (až na výjimky).
 5. Také,zjistěte rehabilitační obdobía jak budete muset po operaci pečovat o svá prsa.

Jaké jsou kontraindikace pro mamoplastiku?

Zaprvé nelze operaci provést, pokud je žena těhotná nebokojení.Za druhé, některá onemocnění jsou kontraindikací: onkologie, infekční onemocnění a onemocnění vnitřních orgánů. Kromě toho musí být pacientovi nejméně 18 let.

Výběr implantátů

Existuje několik kritérií pro výběr implantátů, a mnozí se domnívají, že cena je nejdůležitější, ale je to chyba.

Kvalita prsních implantátů je důležitější, proto musí lékař vzít v úvahu všechny individuální vlastnosti ženského těla.

Tvar a velikost prsních implantátů vybere odborník na základě individuální postavy a požadovaného výsledku.

Při výběru implantátů byste měli věnovat pozornost těmto podrobnostem:

 • plniva- jedná se o silikonové gely (nejčastěji)jsou to oni, kteří jsou vybíráni lékaři, dělají prsa přirozenějšími) nebo se solným roztokem uvnitř (tato možnost je levnější, ale často uniká);
 • forma -kulatá nebo anatomická (vypadají přirozeněji), vše záleží na přání ženy a vlastnostech její hrudi;
 • struktura -mohou být texturované nebo hladké.První z nich jsou celkem stabilní, o nichž nelze říci: mohou se posouvat v zbytečném okamžiku.

Náklady na operaci v Moskvě a v moskevském regionu

Když se ptáte sami sebe, jak moc operace ke zvýšení nákladů na busta vyžaduje, musíte předem zvážit a zvážit řadu faktorů, které závisí naceny.Na různých klinikách odpovídající ceny ajinde je možné získat dobrou slevu.

Takéhodně závisí na metodice operace .V případě zvětšení prsou se rozlišují 4 způsoby umístění implantátu.

Patří sem:

 • endoprotetika s infamamárním přístupem (průřezem prsou);
 • artroplastika s periareolárním přístupem;
 • endoprotetika s transaxilárním (axilárním) přístupem;
 • endoprotetika s transumbilickým přístupem.

Inframamární přístup je nejoblíbenějšía řez po něm je téměř nepostřehnutelný, takže ve většině případů se operace zvětšení prsou provádí pomocí této techniky.

V Moskvě bude taková operace v průměru stát 140 tisíc rublů.Například v klinikách Delta navrhují provedení operace tímto způsobem za 90 tisíc rublů, v rodinné klinice - za 80 tisíc rublů a v MedicCity - za 168 tisíc rublů.

Endoprostetika s periareolárním přístupem je ideální, pokud potřebujete dotáhnout hrudník- řez je proveden přes dvorci.Tímto způsobem jsou instalovány kulaté a slzné implantáty.

Jizva po operaci je neviditelná, což je hlavní výhodou této metody.Nevýhodou však je - bradavka bude téměř necitlivá.V Moskvě je v tomto případě průměrná cena 143 tisíc rublů.

Rodinné klinika nabízí provedení operace pro 80 tisíc rublů a pro MedicCity za 164 tisíc rublů.Nejdražší nabídka - v "Evropské MC", 983 tisíc rublů.

S axilární technikouv podpaží je proveden incizní přístup , takže na hrudi nebudou žádné jizvy a implantáty (kulaté) budou umístěny velmi symetricky.

Ale pro chirurga je to nejobtížnější možnost a způsobuje mnoho obtíží.V Moskvě stojí axilární protetika v průměru 146 tisíc rublů.Nejziskovější možnosti: v rodinné klinice (80 tisíc rublů) a v medialitě (92 tisíc rublů).Nejdražší v "Evropské MC" (983 tisíc rublů.).

Transumbilický přístup se provádí přes pupek , takže na hrudi nedojde k zjizvení.Operace se provádí tímto způsobem jen zřídka, protože při tomto způsobu existují také různé obtíže a mnoho nevýhod.

Tímto způsobem lze dodávat pouze kulaté solné implantáty, nikoli skutečnost, že budou umístěny symetricky.Solné implantáty jsou krátkodobé a méně kvalitní než silikonové, proto se chirurgové jen zřídka obracejí k tomuto typu protetik.

Endoprostetika s transumbilickým přístupem bude v průměru stát v Moskvě 98 tisíc rublů. Minimální ceny začínají od 90 tisíc rublů.Levná nabídka k provedení operace v Lantaně - za 92500 rublů.Operace v programu Correct bude stát třikrát dražší - 230 tisíc rublů.a „ART Plastic“ - 300 tisíc rublů.

V případě neúspěšné operace nebo komplikací budou náklady na opakovanou operaci náhrady prsů v Moskvě stát téměř stejně - od 130 tisíc rublů (Osnova, K +31) do 930 tisíc rublů.(„Evropská MC“).

Cena mamoplastiky je v průměru 120–200 tisíc rublů. Korekce bradavek a oblastí je navíc v roce 2005třikrát levnější.Ale pokud plánujete zvětšit prsa spolu se zpřísněním, pak se cena zvýší na 300 tisíc rublů (také v průměru). Výměna implantátů bude stát asi 50–60 tisíc rublů.

Cena také závisí na zvolených implantátech: silikonové budou stát 30 až 60 tisíc rublů a anatomické jsou o něco dražší vzhledem k jejich přirozené formě.

Silikonové prsní implantáty jsou odolné vůči přirozenému opotřebení v důsledku respiračních pohybů na hrudi.

Základní náklady na mamoplastiku obvykle zahrnují analýzy, materiály a práci samotného chirurga. Protézy, lůžková a anestézie však musí být placeny zvlášť.Navíc budou náklady stále na období zotavení, ale zde v žádném případě nemůžete ušetřit, jinak v budoucnu dojde ke komplikacím.

Pokud se podíváte na náklady na operaci v moskevském regionu, ceny se pohybují od 90 000 do 250 000 rublů, ale recenze klinik ponechávají mnoho přání, takže je lepší to udělat v hlavním městě.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Breast lifting bez implantátů - všechny metody, metody a postupy.Účinnost, fotografie před a po.

Náklady na mamoplastiku v Petrohradu

Pokud máte v úmyslu operovat ne v Moskvě, ale v Petrohradě, měli byste vědět, ževna některých klinikách jsou ceny dvakrát levnější než v Moskvě .Nepovolený přístup bude stát nejméně 50 tisíc rublů.(klinika „Dlouhověkost“).Na jiných klinikách se náklady pohybují od 100 do 160 tisíc.

Totéž pro cenu s periareolárním a axilárním přístupem - z 50 tisíc rublů.alespoň (na stejné klinice „Dlouhověkost“). Transumbilický přístup je o něco dražší- z 81 tisíc rublů (GrandMed) na 243 tisíc (Skandinávie).Opakovaná artroplastika bude stát nejméně 60 tisíc rublů a v průměru 95 tisíc rublů.

Náklady na chirurgický zákrok v zahraničí

V zahraničí budou náklady na mamoplastiku také záviset na chirurgovi, prestiži kliniky a ceně implantátů. Status kliniky je v tomto případě velmi důležitý a samozřejmě bude stát dražší - v důsledku toho můžete mít pochybnosti a nedojde ke komplikacím.

Zohledněte také náklady na anestezii, hospitalizaci a náklady na testy, které celkem mohou činit více než 10 tisíc rublů.

Náklady na zvětšení prsou ve Švýcarsku začínají od 10 000 EUR , včetně hospitalizace a pooperační péče.Zde můžete zvětšit prsa buď pomocí vysoce kvalitních implantátů, nebo bez jejich použití (to znamená, že lékař zvětší prsa, vezme si vlastní tuk).

Mají takétechniku ​​Macroline - prostředek ke zvýšení poprsí bez chirurgického zákroku .Úroveň služeb a kompetence chirurgů je zde nahoře.Na druhém místě z hlediska služby (a to se prakticky neliší od Švýcarska) je Německo.

V oblasti plastické a estetické chirurgie zaujímá německá medicína jednu z vedoucích pozic ve světovém žebříčku.V zemiNejlepší odborníci přicházejí do práce, a to i za účelem opravy plastových chyb ostatních lékařů.

Aplikované technologie 3D modelování umožňují pacientovi ukázat plánovaný výsledek ještě před operací.Výhodou je cena - ceny se pohybují v průměru od 8 do 9 tisíc eur a existují poměrně levné kliniky - 3–4 tisíc eur.

Implantáty německých výrobců budou trvat dlouhoa doba rehabilitace bude trvat pouze 1–2 týdny.V Itálii a Rakousku bude mamoplastika stát v průměru 7 tisíc eur.Pokud vezmeme v úvahu východní Evropu, pak jsou ceny mnohem dostupnější.

V Izraeli budou náklady na chirurgické rozšíření poprsí stát od 4 000(na nejobvyklejší klinice) do 15 000 (na specializované klinice s lékaři nejvyšší úrovně a odpovídající úrovní služeb) dolarů.

Aby bylo možné přesně zjistit, jak moc operace ke zvýšení busty v Izraeli stojí, je třeba konzultovat odborníky kliniky.

V Izraeli umožňuje software, stejně jako v Německu, lékaři vidět možný výsledek trojrozměrného modelování a určit, zda existuje asymetrie.Při výběru implantátu pomůže také program založený na šířce prsou.

Díky procesu zvětšení prsou, který ukazuje pacientka, si může sama říct, kdy bude dost. Hospitalizace po operaci není nutná , za den můžete opustit nemocnici, a pokud neexistují žádné komplikace, za týdenpacient může odletět domů.

V Polsku, České republice a Lotyšsku budou náklady na operaci zvětšení prsou záviset na použité metodice a budou se pohybovat od 3 000 do 5 000 EUR.

V Thajsku a Indii bude chirurgické zvětšení prsou stát 3 až 5 tisíc rublů. Služba je dobrá, ale ne špičková.Všechny standardy a požadavky jsou splněny s vysokou kvalitou.

Je možné provést splátkovou transakci nebo půjčku?

Mnoho bank poskytuje půjčky na plastickou chirurgii, protože klinika není úvěrovou institucí a nebude fungovat se ztrátou.Ve vzácných případech může klinika poskytnout splátkový plán pro samotnou operaci, alestále musíte za implantáty platit zvlášť a okamžitě .

Pokud hledáte kliniky nabízející speciální nabídky za přijatelné ceny, kontaktujte Medioniku.

Existují nejatraktivnější a nejlevnější nabídky.V této instituci můžete provádět operaci za 105 tisíc rublů, včetně nákladů na testy, implantáty a dodatečné náklady.Jedná se o tzv. All-inclusive nabídku, kde za nic jiného nemusíte platit navíc.

Užitečná videa o mamoplastice, funkcích a nákladech na chirurgii ke zvýšení poprsí

Běžné mýty o plastech a implantátech prsou, doporučení odborníků: