Černá maska ​​proti černým skvrnám a akné.Recepty, jak si vyrobit, aplikovat doma, kolik si ponechat

Černá maska ​​z černých teček je považována za nejneobvyklejší kvůli své tmavé barvě, ale docela efektivní.Při jeho používání se můžete obejít bez kosmetických salonů, protože se vyrovnávají s takovými nedostatky, jako jsou akné, černé skvrny, černé tečky, a po aplikaci ji pokožka září krásou a zdravím.

Proč používat černou masku

Černá maska ​​odčerné tečky mají následující vlastnosti:

 • clears;
 • odstraňuje černé tečky, hrboly a loupání;
 • odstraní mrtvé buňky;
 • pozastavuje stárnutí;
 • snižuje vrásky;
 • vyživuje pokožku vitamíny a minerály;
 • snižuje podráždění a zánět;
 • snižuje póry;
 • odstraňuje přebytečný tuk a matuje pokožku.

Účinek filmu černé masky z černých teček Černá maska ​​

Černá maska ​​z černých teček nejlépe zvládne problémy s obličejem a výsledek překonává všechna očekávání aNenechávej tě čekat.Existují čtyři typy černých masek, které jsou rozděleny podle toho, co je obsaženo v hlavní kompozici.

Černé masky mohou zahrnovat:

 1. Černá hlína. Tento produkt je nepostradatelným čisticím prostředkem na obličej.Při pravidelném používání je pokožka pružná, napnutá bez hlubokých vrásek a nedokonalostí.Černá hlína zlepšuje metabolické procesy, obnovuje kožní buňky a vyživuje je vitamíny a minerály.Obsahuje: vápník, hořčík, křemen, železo, zinek, křemík.Čistí pokožku na buněčné úrovni.
 2. Aktivní uhlí. Masky, které obsahují aktivní uhlí, pomáhají odstraňovat černé skvrny, protože pohlcují všechny nečistoty na buněčné úrovni bez poškození kůže, mají sušicí a čisticí vlastnosti, odstraňují záněty a snižují póry.
 3. Léčivé bahno. Masky obsahující terapeutické bahno mají mnoho užitečných vlastností, protože zahrnují minerální látky, organické sloučeniny ve vysokých koncentracích a vitaminy.Tyto masky zvyšují krevní oběh, mají baktericidní účinek a hojí rány.Léčivé bahno se tvoří ve vodních tělesech, bažinách, prochází různými biochemickými procesy a má vysokou terapeutickou aktivitu.
 4. řasy .Řasy obsahují životně důležité enzymy, aminokyseliny, hormony a vitamíny, zpřísňují a obnovují pokožku, odbourávají tuky.

Všechny masky s těmito přísadami jsou černé.Každý typ masky se aktivně používá v kosmetologii a plní určitou funkci.

Hlavním rozdílem mezi těmito maskami je konzistence.Konzistence bahenní masky leží na pokožce jednodušší a plastickější než u uhlí a řas.Jílová maska ​​má těžší a hustší strukturu a aktivní uhlíková maska ​​rychle schne a může napnout pokožku.Všechny komponenty pokožku dokonale očistí a osvěží, po použití se stanou atraktivní a získají zdravý vzhled.

Výhody černé masky

Černá maska ​​z černých teček s nedokonalostmi na kůži a obličeji se dokáže v krátké době vypořádat, ovlivňuje to samou příčinu vzniku problému.

Hlavní výhody masky:

 • se výsledek objeví okamžitě po omytí;
 • zlepšuje metabolismus a barvu pleti;
 • neexistují žádné vedlejší účinky a kontraindikace;
 • není obtížné odstranit;
 • nejdostupnější metoda čištění pokožky;
 • Dokonale se hodí pro ženy, muže, teenagery;
 • jsou zahrnuty pouze bezpečné a přírodní složky.

Maska je vhodná pro každého, kdo má nerovnou pokožku, akné a černé tečky.Aktivně obohatí pokožku o vitamíny, minerály a aminokyseliny.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída Eleny Karkukli

Omezení použití

Černá maska ​​z černých teček je vhodnější pro ty, kteří mají mastnou a problémovou pleť.Pro suchou pokožku se nedoporučuje.Tato maska ​​může pokožku vysušit a způsobit zarudnutí.

Nedoporučuje se používat černou masku, pokud existují:

 • alergické reakce na složky masky;
 • kožní choroby (plísňové, bakteriální);
 • těžký zánět, rány, spálení od slunce;
 • cévní sítě na obličeji.

Jak používat černou masku

Použití černé masky je pohodlné, snadné a rychlé.Před použitím musíte zajistit, aby nedošlo ke alergické reakci na složky masky.K tomu naneste směs na zápěstí a sledujte reakci.Pokud není alergie, musíte si očistit obličej a použít masku, aniž byste ovlivnili citlivé oblasti pokožky.

K dosažení požadovaného výsledku je velmi důležité použít masku na čistou pokožku bez make-upu.K čištění nepoužívejte drhnutí, loupání, tonikum a krém.

Maska se aplikuje v kruhových pohybech po dobu nejvýše 15 minut.Opatrně ji odstraňte před zrcadlem, nemůžete ji vybrat nehty ani ji náhle odtrhnout.Přeexponování se nedoporučuje, aby nedošlo k odlupování.

Posledním krokem je aplikace zvlhčovače.Poté není obličej otřen pleťovým mlékem, tonikem, protože pokožka je v tuto chvíli zranitelná, díky hlubokému čištění může dojít ke zranění.Takové akce mohou způsobit zánět a vést k nepříjemným následkům.

V závislosti na kožní reakci se doporučuje používat černou masku z černých teček ne více než dvakrát týdně. Chcete-li dosáhnout lepších výsledků, použijte kurz 2 měsíce, pak si udělejte přestávku 2 týdny a můžete to opakovat.

Je velmi důležité správně malovat a odstraňovat masku, protože může poškodit pokožku a dosáhnout očekávaného účinku.Pokud používáte zakoupenou masku, musíte dodržovat doporučení uvedená v pokynech.

Jak si vybrat správnou černou masku a ne narazit na falešnou

Hlavní znaky padělku:

 • výrobce není uveden;
 • není uvedena žádná značka;
 • je narušena celistvost obalu, nálepka křivky;
 • Kód šarže není uveden na dně zkumavky.

Předstírání může vyvolat vyrážku a alergickou reakci, takže si musíte zakoupit černou masku pouze od oficiálního zástupce a zadáním objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek.Při nákupu produktů v obchodech musíte vyžadovat certifikát kvality.

Černá maskaBLACK MASK

Výrobce - Korea.Tato slavná maska ​​se hluboce a rychle čistí od černých skvrn, nasycuje vitamíny.

Složení:

 • bambusové uhlí;
 • pšeničné klíčky;
 • grapefruitový olej;
 • kolagen;
 • Vitamin B5.

Cena - 700 rublů.

„Clay Magic“ od společnosti L'Oreal

Producent - Germany.Maska se používá pro všechny typy pleti.Skládá se ze 3 druhů jílu, eukalyptu a aktivního uhlí.Má protizánětlivé a adsorpční vlastnosti, dobře rozpíná nečistoty, odstraňuje lesk, tóny, dodává pokožce svěží a dobře udržovaný vzhled.

Náklady - 368 rublů.

„Clear Proof“ Mary Kay

Výrobce - USA.Maska eliminuje akné v krátké době, rozpouští zátky akné, odstraňuje odumřelé částice kůže, čistí a matuje pokožku.Použité složky: hnědé řasy, kořen lopuchu a salicylový roztok.

Doporučeno pro problematickou pleť.

Cena je 650 rublů.

Shiseido „Fine Toiletay“

Výrobce - Japonsko.Maska nasycuje pokožku minerály, čistí a matuje.Použité komponenty: bahno ze dna moře a mořských řas.

Cena - 150 rublů.

Maskový film Helen Gold Black Mask

Producent - Polsko.Maska profesionálně a hluboce čistí, redukuje póry, redukuje vrásky a omlazuje pokožku.Průběh léčby je navržen na 30 dní.Výsledek po kurzu: pokožka je čistá bez akné a akné.Maska se skládá z aktivovanéuhlí, černý jíl, vitamín B2, B1.

Cena - 690 rublů.

Krémová maska ​​AFY

​​

Výrobce - Čína.Krémová maska ​​hluboce čistí, vyhlazuje povrch a odstraňuje černé tečky.Skládá se z přírodních a účinných složek.Hlavní složka: tmavá hlína čínského původu.

Cena - 400 rublů.

Maska-filmová nosní maska ​​

Producent - Korea.Filmová maska ​​dokonale čistí nečistoty, odstraňuje odumřelé buňky, matuje a vyživuje pokožku minerály.Hlavní přísada: sopečná hlína z ostrova Jeju.

Cena - 300 rublů.

Maska s uhlím Black Out Pore

Producent - Korea.Maska je určena pro kombinovanou a problémovou pleť, odstraňuje černé tečky v krátkém čase.Složení: dřevěné uhlí, jíl a rostlinné výtažky.Cena - 380 rublů.

BIOAQUA čisticí maska ​​

Výrobce - Čína.Maska bojuje s nedokonalostmi na kůži, účinně eliminuje komedony a mastný lesk.Složení: bambusové uhlí, želatina, aloe a výtažek z máty.Tento koktejl uklidňuje a obnovuje všechny vrstvy pokožky.

Cena - 180 rublů.

Maska pro čištění pórů Lioele Blackhead Clear

Výrobce - Korea.Výsledek aplikace: čistá a hladká pokožka bez akné.Hlavní přísady: jíl a řasy.

Cena - 990 rublů.

Domácí recepty černé masky

Technologie výroby černých masek doma je velmi jednoduchá.a nezabere to moc času.Doma je použití masky velmi pohodlné, ale v ní můžete dělat to, co máte rádi, dívat se na televizi a jen relaxovat.

Maska želatiny a aktivního uhlí pro obličej

Tato maska ​​je vynikající pro problematickou pleť, protože účinně čistí, má adsorpční vlastnosti, zmírňuje zánět a dodává pokožce svěžía dobře udržovaný výhled.

Želatina a aktivní uhlí - nejoblíbenější černá maska ​​z černých teček doma

K tomu použijte:

 • 1 lžička suché želatiny;
 • 1 tableta uhlí;
 • 2 čajové lžičky vody.
 1. Smíchejte všechny ingredience a míchejte, dokud se hrudky nerozpustí.
 2. Výsledný roztok byl infundován po dobu 15 sekund.
 3. Očistěte obličej a naneste masku štětcem.
 4. Po úplném vysušení ji vyjměte.
 5. Pokud dojde k pocitu sucha, použije se zvlhčovač.

Je vhodné používat masku pravidelně, nanášet ji každý týden jednou měsíčně, po krátké přestávce můžete kurz opakovat znovu.

Recenze o účinnosti této masky jsou ve většině případů pozitivní.Mnozí tvrdí, že výsledky jsou lepší než u drahých produktů.Nedoporučuje se používat masku pro lidi se suchou pokožkou kvůli možnému loupání.

Černá maska ​​aktivního uhlí a lepidla

Jeho účinek je viditelný po první aplikaci: zmenšují se póry, černé skvrny a záněty.Tato maska ​​je absolutněbezpečné, lepidlo neabsorbuje kůži.Používá se k vytvoření filmu.

Příprava:

 • Uhněteme aktivní uhlí (3 ks). Přidejte do něj lžičku PVA lepidla a vše promíchejte do homogenní hmoty.
 • Maska se aplikuje plynulým pohybem po dobu 15 minut po odstranění filmu a zbytek se omyje chladnou vodou.
 • Maska z uhlí a vajec

  Výsledek: tónuje, absorbuje nečistoty a toxiny, čistí, osvěžuje, snižuje vrásky.

  K vaření budete potřebovat:

  • Aktivní uhlí (2 ks).
  • Vejce.
  • Bramborový škrob (10 g).
  • Olivový olej (4 ml).

  Příprava:

  1. Tablety se pomele, přidají se vejce, škrob, oliva a vše se promíchá.
  2. Vaječný žloutek se přidává pro suchou pokožku, protein pro mastnou a kombinovanou pleť.Žloutek brání loupání kůže a bílkovina odstraňuje přebytečný tuk a schne.
  3. Dále je třeba pokožku očistit a výslednou směs nanést.
  4. Po vysušení se složení odstraní, zbytek se propláchne vodou.

  Maska uhlí a vody

  Výhody aktivního uhlí: zmírňuje černé skvrny, odstraňuje mastnotu a zmírňuje zánět.

  Příprava:

  • Rozdrťte 3 tablety uhlí a smíchejte s 1 polévkovou lžičkou vody.
  • Prostředek naneste na dříve očištěnou pokožku, opláchněte po sušení.
  • Tento postup by se měl opakovat jednou týdně.

  Maska z uhlí a jílu

  Tato maska ​​je vhodná pro ty, kteříchce zúžit póry, očistit pokožku od nečistot a zmírnit zánět.

  Složky:

  • černý jíl (30 g);
  • teplá voda (20 ml).
  1. Nalijte požadované množství jílu do nádoby, vylijte vodu, promíchejte a rozbíjejte hrudky.
  2. Před nanesením masky je důležité vyčistit obličej od kosmetiky.
  3. Masku aplikujte jemným pohybem a po zaschnutí opláchněte teplou vodou.
  4. Postup by se měl opakovat každý týden, aby se zabránilo tvorbě nových černých teček.

  Výsledek:zvlhčená pleť obličeje bez černých teček a černých teček, nasycených stopovými prvky a vitamíny.

  Maska s uhlím a medem

  Med řeší mnoho kožních problémů.Protože se jedná o jedinečný přírodní produkt, obsahuje stopové prvky, vitamíny, éterické kyseliny, enzymy.

  Příprava:

  1. Nasekané uhlí (1 polévková lžíce) smíchejte s tekutým medem (1 polévková lžíce) a důkladně promíchejte.
  2. Na tvář se směs nanáší po dobu 10 minut, poté se promyje vodou.
  3. Postup se musí opakovat jednou za 7 dní.

  Výsledek je viditelný okamžitě po první aplikaci: počet černých teček je výrazně snížen.

  Černá maska ​​s aloe

  Užitečné vlastnosti šťávy z aloe: obsahuje vitamíny a minerály, má baktericidní vlastnosti, zvlhčuje a čistí akné.

  Složení:

  • Coal - 2 tablety;
  • Voda - 1 lžička;
  • šťáva z aloe - 2 lžičky;
  • med - 1 lžička

  Příprava:

  1. Přidejte uhlívodu a nechte 2 minuty, poté přidejte šťávu z aloe a med.
  2. Maska se jemně nanáší na obličej po dobu půl hodiny a poté se spláchne.

  Doporučuje se používat jednou za 7 dní. Ve dvou týdnech aplikace se tvář změní a bude zářit zdravím.

  Maska s aktivním uhlím a jogurtem

  Kosmetická maska ​​obsahující jogurt a uhlí omlazuje, zvlhčuje, čistí pokožku, vyživuje kyselinou mléčnou, živými bakteriemi a vitamíny.

  Příprava:

  1. Smíchejte 1 lžičku.citronová šťáva s 1 polévkovou lžičkou.laktivní uhlí a 2 lžíce.jogurt.
  2. Výslednou hmotu promíchejte a naneste na obličej 10 minut.

  Maska potěší výsledkem po prvním použití.

  S černým jílem a octem

  Jablečný ocet bojuje s věkem, černými skvrnami, vrásky a čistí pokožku toxinů a v kombinaci s aktivním uhlím má maska ​​omlazující účinek.

  Složení:

  • uhlí - půl čajové lžičky;
  • černá hlína - 1 lžička;
  • ocet (s výhodou jablko) - 2 lžičky;
  • voda - 1 lžička
  • Příprava:

   1. Dřevěné uhlí se rozemele jílem, octem a vodou.
   2. Všechny složky se smísí a získá se homogenní směs.
   3. Musí být nanesena po dobu 10 minut a poté opláchnuta.

   Maska s bahnem a bylinkami

   Maska je vhodná pro všechny typy pleti, bude mít hojivý účinek, čistí póry a ulevuje od akné a akné.

   Příprava:

   1. Prášek zřeďte terapeutickým bahnem vodou na konzistenci kyselé smetany a rovnoměrně naneste na kůži po dobu 10 minut,
   2. Masku omyjte teplou vodou.

   Bahenní maska ​​bude mít maximální účinek, pokud se k ní přidá voda heřmánku a máta.Heřmánek zmírní zánět, zklidní a zvlhčí. Kurz se skládá z 10 masek, které by měly být aplikovány jednou za 7 dní.

   Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

   Rozdíly mezi hotovými a domácími prostředky

   Nakoupené a domácí složení má řadu rozdílů:

   • Zakoupenovýrobek má dlouhou skladovatelnost.
   • Některé zakoupené masky používají drahé a vysoce kvalitní suroviny, má maximální účinek v krátkém čase.
   • Zakoupením zakoupené masky můžete ušetřit čas na přípravu složení domu.
   • Použití domácího léčiva může ušetřit peníze, protože možnost nákupu bude stát mnohem víc.
   • Pomocí domácího léčiva je možné vybrat nejvhodnější ingredience.
   • V domácích prostředcích nejsou žádné konzervanty ani barviva.
   • Domácí přípravky jsou méně pravděpodobné, že způsobují alergie a podráždění.

   Všechny černé masky odstraňují černé tečky z černých teček a důkladně je čistí.Chcete-li vybrat nejvhodnější a nejziskovější variantu zakoupené masky, musíte si prohlédnout vlastnosti a složení, zvážit výhody a nevýhody.

   Design článku:Vladimír Veliký

  • Video o maskách proti černým tečkám

   Černá maska ​​proti černým tečkám doma:

   Ověření reklamy na černé masky.Opravdu tato maska ​​funguje: