Brazilské vyrovnávání vlasů Brazilská foukání: regenerace keratinu, Cocochoco vyhlazující sérum.Recenze a ceny

Pro ženy, které chtějí získat dokonale rovné vlasy, je v současné době snadné dosáhnout výsledku díky četným metodám vyrovnávání kadeřů prezentovaných na moderním kosmetickém trhu.Jedním z nejúčinnějších je narovnávání vlasů brazilskou metodou používající keratin.

Podstata a náklady na postup

Unikátní metoda, která umožňuje ženám s kadeřemi dosáhnout dokonalostirovné vlasy bez poškození.

Jeho použití má dva důležité směry:

 • úplné vyhlazení kudrnatých zámků;
 • obnova přírodních vlasů po mnoha barveních, jakož i negativní faktory,obklopující každého člověka v moderním světě - neustálý stres, problémy s tělem, negativní přírodní prostředí.

Brazilské keratinové vyrovnávání vlasů má poměrně jednoduchou podstatu - díky speciálním přípravkům nejen vytvoříte krásný účes, ale také dodáte zdraví své kadeře.Hlavní složkou kompozice je tekutý keratin, který spolu s dalšími látkami proniká hluboko do struktury vlasů, vyhlazuje vnější šupiny a zabraňuje jejich uvolnění.

Porozita a drobivost přírodních vlasů je patrná zejména u žen, které přirozeně mají kudrnaté vlasy, protože jejich hustota je relativně malá.To vede ke skutečnosti, že vypořádat se s takovým účesem je téměř nemožné.

Cílem brazilského vyrovnávání vlasů je předcházet problému nezbedných vlasů.Nasycení vlasů proteinem, který tolik potřebují, získáte hladké a elastické kadeře.

Kromě větší hustoty je vlasová šachta těžší a pod vlivem této síly je vyhlazena a zahojena.

Brazilské technologie vyrovnávání vlasů vám umožní vyrovnat se s nejtvrdšími a zlobivými kadeřemi, díky nimž jsou dokonale hladké a hedvábné

Náklady na proceduru jsou poměrně vysoké, často se liší v závislosti naze salonu, protože kadeřníci používají různé typy keratinu.Standardně je požadováno zhruba 6 000 rublů k narovnání vlasů střední délky.

Rozdíl mezi chemickým a brazilským vyrovnávánímvlasy

Američan nebo chemické vyrovnávání vlasů je ve své podstatě zcela odlišné od brazilského jazyka.Chcete-li rozdíly podrobněji posoudit, měli byste se ponořit do stávajících technologií.

Chemické vyrovnávání Brazilské vyrovnávání
Permanentníúčinek - vlasy se navždy vyrovnávají Má trvání účinku - obvykle ne více než šest měsíců
Používá se chemické složení Složení na přírodní oleje a přísady
Silně vysušuje vlasy Kromě vyrovnávání pomáhá zlepšovat strukturu vlasů
Nedoporučuje se používat na bělené vlasy nebo na ty, které byly vystaveny chemickým látkám.Zvlněný Doporučený postupI pro jakýkoli typ vlasů

Rovnání keratinů je jemnější verzí chemického postupu, který vám umožní, aby vaše vlasy byly hladší a hedvábnější.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Výhody vyrovnávání keratinu

Při použití postupu existuje obrovské množství výhod a pozitivních aspektů:

 1. Vlasy mají krásný a estetický vzhled, i když předtím byly silně poškozeny.
 2. Další silný léčivý účinek.
 3. Pomáhá narovnat i velmi tuhé a kudrnaté kadeře, aniž by to poškodilo jejich strukturu.
 4. Během procedury se nepoužívají žádné škodlivé chemikálie.
 5. Snižuje elektrostatický účinek, účes neztrácí svoji krásu ani po dešti.
 6. Každá srst ošetřená kompozicí se stává pružnou a mnohem odolnější.
 7. Neztrácí vlasy, dobrý objem se udržuje po dlouhou dobu.
 8. Keratin je dobrou ochranou proti UV záření.

Nevýhody vyrovnávání keratinem

Navzdory všem pozitivním účinkům, stejně jako u jakéhokoli kosmetického postupu, má vyrovnávání vlasů několik nevýhod:

]
 1. V průběhu sezení jsou vlasy vystaveny velmi vysokým teplotám - přibližně 230 stupňů, takže pokud se nepoužijí správně, je velmi snadné je poškodit.
 2. Nástroje, které pomáhají narovnat kadeře, mají vysokou cenu, takže postup prováděný i na středně dlouhých vlasech bude drahý.
 3. Poměrně málo typů keratinu není určeno k výslovnému použití, takže často musíte čekat 3 dny, než si umyjete vlasy nebo použijete gumu s vlásenky.
 4. Je-li formaldehyd součástí přípravku, měl by se člověk připravit na štiplavý zápach.Doporučuje se postup provádět v místnosti s otevřenými okny, aby nedošlo k otravě.
 5. Složení přípravků zahrnuje velké množství složek, alergické reakce jsou poměrně vzácné, ale mohou nastat.

Kontraindikace

Pokud má osoba následující kontraindikace, pak aniv žádném případě by se nemělo provádět vyrovnávání.Na první pohled neškodný díky použití přírodních látek se může stát nebezpečným.

Kontraindikace:

 1. Na pokožce hlavy jsou dokonce i nejmenší rány nebo škrábance kontraindikací.
 2. Přítomnost dermatologických onemocnění, jako je psoriáza, ekzém - měli byste se nejdříve poradit s lékařem.
 3. Silné vypadávání vlasů - po zákroku jsou mnohem těžší, takže se situace jen zhorší.
 4. Období těhotenství a kojení.
 5. Přítomnost rakoviny.

Brazilské vyrovnání za použití různých technologií

Příprava na vyrovnávání v Brazílii

Obrovské množství komplexů keratinů určených proRovnání vlasů umožnilo provádět procedury nejen v kosmetických salonech, ale i doma.Je dostatečně snadné je zakoupit v internetových obchodech, pečlivě prostudovat složení a doporučení.

Název SloženíPopis Náklady
Kerarganic Přírodní keratin, černý kaviárový extrakt, arganolej, čajovníkový olej, kokosový olej, výtažky z bambusu, granátového jablka, aloe, slunečnice, nanočástic stříbra a zlata, hedvábných aminokyselin, omega 3,6,9 Plně organické složení bez formaldehydu.Pomáhá obnovit a narovnat jakýkoli typ vlasů,hluboce vyživují a omlazují je.Obnovuje vlasy na buněčné úrovni.Šampon - od 400 do 2150 rublů

Rekonstrukce masky - od 1800 do 16800 rublů

Maska pro dodatečnou úpravu - od 500 do 2500 rublů

Keratinový reseach keratin, orgánové oleje, kokos, minerál, pšeničné klíčky, bílkoviny, kolagenové aminokyseliny, cetearylalkohol, sorbitol, slunečnicový olej, vazelína, dimethikonol, kyselina linolová, kokosový sarkosin, amodimedikon, solitokoferol acetát Nástroj používaný profesionály k narovnání tvrdých a kudrnatých vlasů.Rekonstruuje kadeře a narovná je, nasycuje je zevnitř prospěšnými látkami, díky nimž jsou lesklé a měkké.Nejedná se o expresní činidlo, proto je třeba na vlasy namočit až 3 dny Asi 8 000 na litr
Inoar Keratin, formaldehyd, arganový olej, bambucké máslo, jojobové, kakao, pšeničné zárodečné bílkoviny, panthenol, bílý jíl Složitý prostředek keratinu, který pomáhá narovnat tvrdé, kudrnaté vlasy.Procedura může být provedena za pouhých 2,5 hodiny a výsledek trvá téměř 5 měsíců.Zvyšuje přirozený lesk a usnadňuje styling 14500 pro 1 litrový komplex šamponů, keratinů a hydratačních masek
Cadeveu Brasil Cacau 2 typů keratinu, aminokyseliny, kakaové máslo, D-panthenol Díky obsahu kakaového másla pomáhá nejen narovnat vlasy, ale také je vyživuje a zvlhčuje užitečnými látkami.Ovlivňuje celou strukturu vlasů a zakrývá jeochranná vrstva proteinu, která zvyšuje jejich pružnost a sílu.Platí asi 4 měsíce.Přibližně 2 000 000 pro základní sadu 3 kroků po 60 ml
Cocochoco Minerály z Mrtvého moře, výtažky z různých bylin a rostlin s léčivými vlastnostmi,keratin z ovčí vlny, kyselina hyaluronová Pomáhá narovnat velmi kudrnaté a kudrnaté kadeře a obnovuje je po poškození malbou a zvýrazněním.Dobře se hodí pro jakýkoli typ vlasů, který vydrží až šest měsíců, chrání vlasy před tepelným poškozením Asi 10 000 rublů na litr
HONMATokyo Vnitřní molekuly-silán, hydrolyzovaný keratin, acetylcystein, výtažky aloe vera, listy zeleného čaje, speciální systém Luna Matrix, olej z praxeaxi, botox Progresivní péče a narovnání i těch nejvíce poškozených pásů.To vám umožní, aby byly slabé kadeře lesklejší a jasnější, umožňuje vám léčit poškozené oblasti a obnovit je na buněčné úrovni, díky čemuž jsou vaše vlasy pružné a poslušné 12 000 rublů

) Rovnání vlasů brazilskou technologií vyfukování

Brazilské vyrovnávání vlasů znamená správné provedení standardního postupu, který zahrnuje 3 hlavní kroky:

 1. Nejprve pečlivěopláchněte si hlavu brazilským šamponem, abyste je kompletně očistili od všech nečistot.Neobsahuje sírany, ale také čistí a připravuje kadeře pro další postup, odstraňuje elektrostatiku a otevírá vločky.Nechte je na vlasech asi 10 minut, poté důkladně opláchněte.
 2. Vlasy se suší a poté se na ně nanese prostředek obsahující keratin.Každý vlas je pokryt keratinovou vrstvou v malých pramenech, aniž by to nutně ovlivnilo kořeny.Nechte jej asi 10 minut.Je nezbytné rozčesávat vlasy hřebenem s častými zuby, aby se odstranil přebytečný produkt.
 3. Poté, co si vlasy ponecháte na keratinu, zcela je osušte fénem.Každý pramen vlasů je žehlen rychlými pohyby 4 až 8krát při teplotě asi 230 stupňů.
 4. Hlava se umývá bez použití šamponu, poté se použije speciální maska ​​pro dodatečnou úpravu.Odstraňuje se také čistou vodou a poté se vlasy suší a naskládají.

Pro dosažení maximálního účinku se nedoporučuje přeskočit žádný z kroků postupu, jinak výsledek rychle zmizí.

Rovnání vlasů pomocí Coco Choco žehličky

V současné době společnost předkládá 2 různé sady pro rovnání vlasů najednou s různou účinností.

Po nanesení produktu byste si neměli okamžitě umýt nebo upravit vlasy, ale výsledek je neobvykle vysoký.

Postup:

​​
 1. První věcí, kterou musíte udělat, je důkladné opláchnutí vlasů pomocí speciálního vlasového šamponu určeného k hloubkovému čištění.Postup opakujte 2-3krát - pomůže to odhalit vlasovou kutikulu a všechny existující léze.Po šamponování, suchývlasy s ručníkem a pak fénem při střední teplotě.Před vyrovnáváním by kadeře měly být zcela suché.
 2. Rozčesejte všechny vlasy hřebenem a rozdělte je na části.Obvykle stačí 4 sdílené položky, ale v případě potřeby můžete udělat více.
 3. Vezměte pramen vlasů, přibližně 1 cm od kořene, aplikujte produkt rovnoměrně po celé délce vlasů a poté použijte hřeben s malými častými zuby k odstranění přebytku keratinu a rovnoměrné distribuci produktu.
 4. Hlava potažená přípravkem by měla být ponechána půl hodiny, aby složky pronikly do vlasové šachty.
 5. Hlavu zcela osušte fénem, ​​dokud zcela nevyschne proudem studeného nebo sotva teplého vzduchu.
 6. Procházejte se po všech pramenech vlasů železem a každých 5-7krát setrvejte.Pohyby musí být rychlé, protože zde je hlavním faktorem počet opakování.Teplota by měla být 230 stupňů.
 7. Lék by měl být uchováván další 3 dny bez mytí hlavy a bez použití sponek do vlasů nebo elastických pásků, aby nedošlo k náhodnému vytvoření záhybů.Po uplynutí této doby si umyjte vlasy a upravte je podle potřeby.

Keratin narovnávání Cadiveu Brasil Cacau

Třífázový profesionální vyrovnávač vlasů, který vám umožní umýt vlasy téměř okamžitě po použití.

Abyste dosáhli výsledku, musíte projít následující sérií kroků:

 1. Vlasy důkladně opláchněte šamponovým pravítkemdůkladně vyčistěte veškerou kontaminaci.Obarvené vlasy by se měly umýt 2krát, zatímco produkt drží asi 3 minuty, aplikuje se na přírodní vlasy 3krát po dobu 8 minut.
 2. Když jsou vlasy čisté, je třeba je vysušit asi 80%.
 3. Sušené kadeře by měly být rozděleny na 3 části: 2 od chrámů a jednu na zadní straně hlavy.Nejprve se zpracovává týlní oblast.Keratinová maska ​​číslo 2 se nanáší speciálním štětcem ve vzdálenosti asi 2 cm od kořenů a po aplikaci se vlasy důkladně rozčesávají hřebenem, aby se odstranily nadbytečné prostředky.Poté jsou časové oblasti zpracovány stejným způsobem.Všechny vlasy by měly být ošetřeny keratinem rovnoměrně.
 4. Ošetřené vlasy se suší v chladném vysoušeči vlasů, dokud zcela nevyschnou.Poté se začnou narovnat.Vlasy jsou opět rozděleny do 3 stejných částí, z nichž jsou z každé oblasti odebrány malé prameny široké maximálně 1 cm a každá z nich by měla být vyžehlena.K dosažení tohoto účinku se kořeny zpracovávají 10krát a 6 až 8krát na délku, ne více než 5krát na koncích.U přírodních vlasů je nastavena teplota 230 stupňů, pro barvené vlasy 200 stupňů.
 5. Po vyrovnávání nechte vlasy vychladnout.To bude stačit asi 5 minut, poté budete muset vlasy opláchnout čistou vodou bez použití šamponu a naneste masku 3 Deep Condition Mask.Mělo by být ponecháno asi 20 minut, poté opláchnuto a stylováno.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob-haircut pro střednívlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Funkce vyrovnávání vlasů doma s vyhlazovacím sérem

Brazilské vyrovnávání vlasů díky možnosti nezávislého použití získalo na celém světě obrovské množství fanoušků.Přední společnosti, které vyrábějí keratinovou kompozici pro profesionální použití, často mají řadu, která vám pomůže dosáhnout účinku doma.

Konečný výsledek, i když se bude lišit od salónu, bude stále pomáhat narovnat kadeře, odstranit rozštěpené konce a obnovit strukturu vlasů.

Chcete-li provést postup doma, měli byste provést několik akcí:

 1. Opláchněte dobře hlavou, poté ji osušte ručníkem a pročesejte kartáčem.
 2. Upevněte usušené vlasy na zadní stranu hlavy a poté postupně oddělte jeden pramen pro další zpracování.Vyrovnávací sérum vložte do stříkací láhve.Nastříkejte z ní pramen vlasů a pak je vyčesejte.
 3. Udržujte kompozici na vlasech asi čtvrt hodiny, poté ji osušte pomocí vysoušeče vlasů.Vezměte keramické železo a zahřejte na 240 stupňů.
 4. Popadl jsem malý vlásek a prošel jím asi pětkrát železem.Poté už nemůžete vlasy umýt 3 dny.

Péče o kadeře po zákroku

Brazilské vyrovnávání vlasů je nákladný postup, proto byste měli pečlivě zvážit následnou péči.

První věc, kterou musíte udělat, je zaplatitpozor na tyto nuance:

 1. Nakupte šampon a kondicionér, který neobsahuje síran ani chlorid sodný.
 2. Po zákroku nemyjte vlasy nejméně 3 dny.Nedoporučuje se bodat vlasy gumovými pásy nebo sponkami do vlasů, aby se zabránilo záhybům.
 3. Pro styling a styling by laky a pěny měly být používány bez alkoholu, síranu a chloridu sodného, ​​protože otevírají vlasovou kůžičku.
 4. Některé značky keratinu vám umožňují barvit vlasy 3-4 dny po zákroku, ale je lepší počkat několik týdnů.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Výsledek po narovnání vlasů keratinem

Mnoho výhod, které žena, která se rozhodne provést keratinem narovnání vlasů, získá:

 1. Struktura vlasů je mnohem hladší a zdravější.Váhy pohodlně pasují a zastavují konce.
 2. Vlasy svítí mnohem silněji, jsou měkké a hedvábné, zejména pro etnický typ.
 3. Vlasový styling je mnohem jednodušší, vlasy se již smršťují a nezapadají přesně do stylových účesů.
 4. Vlasy jsou zahojeny na molekulární úrovni, keratin a protein tvoří ochranné vrstvy, které je chrání před změnami teplot.

Výsledek správně provedeného postupu trvá 3 až 5 měsíců, v závislosti na použitém produktu.

Rovnání vlasů pomůže zbavit se problému rozcuchaných vlasů a získá úhledný účes.To platí zejména pro ženy, které mají dlouhé kadeře.Brazilské ženy, ačkoli se v této oblasti staly inovátory, již dlouho nejsou jedinými uživateli této techniky.

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video na téma: Rovnání brazilských vlasů

Brazilské rovnání: co to jetakový:

Brazilské vyrovnávání vlasů: video report: