Botoxové injekce do čela.Výsledky, fotografie před a po, důsledky, recenze

Botoxové injekce pro omlazení obličeje (injekce na čelo, nasolabiální záhyby, tváře, lícní kosti) jsou populární moderní procedurou často používanou v kosmetologii.Má vynikající schopnost korigovat účinky kožních změn souvisejících s věkem a je dostatečně bezpečná, aby dokázala dělat více než jednou.

Velkou výhodou této metody omlazení je schopnost rychle a bez komplikací zjemnit obličej i po jedné bezbolestné injekci.

Jak botoxové injekce ovlivňují čelní vrásky

Korekce čelních vrásek pomocí Botoxu se provádí zavedením správné dávky v určitéoblast obličeje. Kde jsou umístěny mimické svaly čela.Toxin typu A přítomný v přípravku má tendenci se rychle hromadit vrásku, což pomáhá vyhladit jej.

Stává se to kvůli dočasnémuochrnutí čelních svalů, které jsou zase ve velmi těsném kontaktu s kůží.Výsledkem je, že to vše vede k dočasnému vyhlazení pokožky a vrásky v této oblasti úplně zmizí.

Někteří pacienti, kteří nejsou obeznámeni s moderním postupem omlazení jejich vzhledu pomocí léků obsahujících botulotoxiny, jsou zmateni strachem, že po injekcích se nebudou moci zamračit nebo pohnout čelními svaly.

Tyto poruchy jsou však ve skutečnosti nepřiměřené, protože jeden imobilizovaný sval nebude schopen ovlivnit všechny ostatní, proto výrazy obličeje nepoškodí a nedojde k žádným zvláštním změnám.Neschopnost zamračit se nastane pouze v případě neúspěšného postupu.

Moderní injekce Botoxu na čelo, nasolabiální záhyby nebo jiné oblasti obličeje pouze zjemňují pokožku a tvář mladou a nemají žádné takové účinky.

Hlavním úkolem postupu je odstranit vodorovné vrásky. To je patrné zejména při zvednutí obočí.Proto lékař žádá pacienta, aby před injekcí udělal překvapený obličej, aby zjistil přesné místo vpichu.

Upozornění! Pokud se po zákroku požadovaný účinek neobjevil a vrásky jsou stále patrné, lékař nesprávně vypočítal dávku léku.

​​
Dávkování Rozsah Klíčové vlastnosti
10 - 20 jednotek.Ženy

20 - 40 jednotek.Pro muže

Botoxové injekce do čela Použijte pro dočasné vyhlazení vrásek.Pokud je dávkování nesprávné, mohou to mít následky ve formě pochmurné tváře
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro tvarování obličeje, omlazení,svalový tón.Master class od Elena Karkukli

Jak a kdy se projevuje účinek injekcí Botoxu na čelo

Když vidíte pozitivní efekt, záleží na několika faktorech. Dávka podaného léčiva a vlastnosti těla pacienta.Ihned po injekci botulotoxin zastaví uvolňování acetylcholinu.

Proto se na nějaký čas svalový pohyb snižuje a dochází k paralýze.Takový úvod může trvat 1-2 dny.A tato osoba uvidí první výsledky do 2 týdnů.

Jak dlouho vydrží výsledek injekcí Botoxu do čela

Botox je běžný toxin, který bude postupně opouštět tělo. Čím méně zbývá, tím lépe fungují svaly obličeje.V souladu s tím se objevují nové řádky výrazů.Proto postup není věčný, musí se pravidelně opakovat.

Botoxové injekce do čela.Důsledky (výsledek) zákroku jsou zobrazeny na fotografii před a po léčbě botulinem.

Droga v průměru trvá v průměru až 7 měsíců.

Je toxický pro Botox.Možné negativní důsledky

Podle četných studií jsou Botox a jeho analogový Dysport uznávány jako absolutně bezpečné prostředkypro omlazení obličeje injekcí.Představeno v rocetělesná dávka je minimální a působí pouze na místo, kde byla injekce podána.

Stojí za zmínku, že samotný Botox v medicíně je lék, který je často předepisován k léčbě nejen dospělých, ale i dětí.Například je indikován pro těžké migrény.

Kontraindikace postupu

Stejně jako u každé kosmetické chirurgie, injekce Botoxu (do nasolabiálních záhybů, na čelo a jiné oblasti obličeje) mají důsledky, zejména pokud nedodržíte doporučení neboignorovat kontraindikace.

Aby se předešlo komplikacím a negativním následkům po injekcích Botoxu na čelo, mělo by být provedeno komplexní vyšetření zaměřené na identifikaci kontraindikací.

Injekce botoxu jsou u lidí kontraindikovány za těchto okolností:

 • onkologická onemocnění;
 • hemofilie;
 • těhotenství, menstruace, laktace;
 • chřipka a SARS;
 • rehabilitace po plastické chirurgii obličeje;
 • neuromuskulární onemocnění;
 • alergie (nesnášenlivost na složky léčiva);
 • užívající antibiotika nebo antikoagulancia.

Období zotavení a jeho vlastnosti

Podle lékařů tento postup neovlivňuje celkový stav těla. Pokud procedura nezanechá na obličeji modřiny nebo otoky, neexistuje žádná zvláštní doba rehabilitace.Nicméně i tyto nežádoucí účinky se objevily, během několika dnů zmizí.

Jediné, co musíte udělat, je prvních 24 hodinnamáhání výrazů obličeje, grimasa, pomůže to léku správně se distribuovat a asimilovat.Může nastat bolest hlavy, která nebude trvat dlouho.

Co se nedoporučuje po postupu

Aby se předešlo nepříjemným komplikacím, stačí znát a dodržovat pravidla období zotavení.

Tato pravidla zahrnují následující:

 1. Po kosmetickém zákroku musíte být několik hodin ve svislé poloze, neměli byste se ohýbat ani ležet.
 2. Na ulici je pouze ochranný krém nanesený na obličej.Vyhýbejte se slunci a v žádném případě se neopalujte.
 3. Nedotýkejte se místa vpichu rukama, nedotýkejte se.
 4. Sledujte dietu a úplně se vzdejte alkoholu.
 5. Během prvních 30 dnů by neměly být používány lázně a solária, tělocvičny nebo tělocvičny.
 6. Nesmí být povoleno zahřívání obličejových tkání krémy nebo jinými akcemi.To může vést ke skutečnosti, že injekce Botoxu do čela budou neviditelné, protože neutralizují následky zahřívání.

Možné komplikace, vedlejší účinky a jejich příčiny

Mezi vedlejší účinky a možné komplikace v důsledku nesprávného postupu patří následující:

 • opomenutí nebo naopak, nadměrné zvedání víček;
 • porušení výrazů obličeje;
 • ptóza;
 • otoky, hematomy;
 • asymetrie obličeje;
 • křeče víček;
 • subkutánní krvácení;
 • bolest hlavy.

Většinou takové vadyprojevuje se nesprávně provedenou technologií, nesprávně zvoleným dávkovacím nebo injekčním místem.

Pokud se obracíte na vysoce kvalifikované odborníky, vyzvedněte si salon, který má všechny certifikáty, kde se používají pouze vysoce kvalitní a spolehlivé přípravky a zařízení, pak můžeme odpovědět, že nehrozí žádné riziko.

Před zákrokem se musí lékař seznámit s anamnézou pacienta , objasnit, která léčiva pacient v současné době užívá, a provést test alergické reakce.

Hodně záleží na výběru kliniky , aby se předešlo problémům, stojí za to pečlivě zvážit tyto volby.

Botoxové injekce (injekce do čela, nasolabiální zóny a dalších oblastí obličeje) jsou neškodné a bezbolestné procedury , které se mohou okamžitě zbavit vrásek a omladit vzhled.

Abychom se znovu cítili mladí a krásní a vyhnuli se možným negativním důsledkům, měli bychom si pečlivě vybrat kliniku a kvalifikovaného lékaře.Výsledek pak potěší jeho dokonalostí.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Užitečná videa o injekcích Botoxu do čela a důsledcích

Proč injekce Botoxu na čele, interbrow:

Botoxové injekce do čela.Důsledky postupu - výsledek:

Botoxové injekce do čela - výsledek před a po zákroku: