Botox pro vlasy - co to je, jak se postup provádí, prostředky a jejich vlastnosti pro kadeře, fotografie a recenze

V podmínkách neustálého zaměstnávání moderních žen se postup hojení vlasůBotox stává pro mnohé skutečnou spásou .Agresivní vnější prostředí, slabost těla, nedostatek vitamínů a mnoho dalších faktorů negativně ovlivňuje vlasy, což přispívá k jejich slabosti a ztrátě.

Podle kosmetologů vám správně provedená procedura pomůže obnovit zdravý a krásný vzhled vlasů.

Co je to botox pro vlasy?

Botox je postup využívající kosmetiku vyrobenou z přírodních složek, která obnovuje vlasy po dobu 1 až 3 měsíců .Tato technika je často zaměňována s narovnáváním kadeří, ale jednoduše uzdravuje a zbavuje vlasy nepříjemných účinků: nažloutlosti, pórovitosti a chmýří, nikoli poslušnosti kadeře.

Složky použité ve formulacích

 • Keratin.Tato látka je základem růstu a zdraví vlasů.
 • Aminokyseliny pomohou obnovit vodní rovnováhu, metabolismus bílkovin a posílit vlasové folikuly
 • Aloe extrakt má silné regenerační vlastnosti, zvlhčuje pokožku a výrazně zlepšuje krevní oběh
 • Různé vitamíny, včetně nejvýznamnějšíchužitečné pro kadeře: A, B, C a E.

Mechanismus účinku postupu

Používá se proWellness kosmetika je bifázická.Během procesu se mísí samostatně nebo přímo na vlasy.

 1. První fáze: chemické složení se vtírá do vlasů.Díky tomu se užitečné látky snadněji pronikají do struktur vlasůkryt.Zabraňuje však vyluhování částic léčiva.
 2. Druhá fáze: koncentrát přírodních složek aktivně vyživuje, obnovuje a obecně významně zlepšuje stav vlasů.

Indikace a kontraindikace

Botox se doporučuje, pokud má vlasy následující vlastnosti:

 1. Křehkost.
 2. Suchost.
 3. Nedostatek oslnivosti.
 4. Porozita.
 5. Křehké konce.
 6. Pomalý růst.
 7. Časté ztráty.

Před zákrokem by měl být proveden test na možnou alergickou reakci těla.Při poraněních na hlavě, a zejména nádorech, během těhotenství a kojení budete muset tuto péči s kosmetikou odmítnout, protože účinek je radikální.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Přehled výrobců vlasových botoxů

Fiberceutická nitrolytová řada od L'Oreal (Francie)

Do této řady jsou zahrnuty následující kosmetické přípravky:

 • Čisticí šampon.
 • Sérové ​​plnivo.
 • Péče o těsnění.
 • Maska pro zachování účinku.

Procedura může být provedena po nedávném barvení vlasů.Obnovovací relace s častým používáním nebudou škodlivé.Účinek trvá až 10 máchání.

Vitaminy, oleje, keratiny a bílkoviny po první aplikaci výrazně obnoví vlasy.

Podrobné pokynypomáhají snadno pochopit sled akcí.Cena není nižší než 7000 rublů.na sérii.

Ampule vlasového botoxu od společnosti Kallos Cosmetics (Maďarsko)

Kosmetické roztoky společnosti Kallos Cosmetics poskytují obnovení všech typů vlasů po aplikaci komplexu 6 ampulí.Produkt se snadno nanáší a snadno se dávkuje opakovaně uzavíracím víkem.

Cena: 400-500 rub.

Znamená H-BRUSH botox capilar z Honma Tokyo (Japonsko)

Používá se jako komplex dvou činidel: šamponu a aktivního regeneračního činidla.

Postup se liší od podobných postupů ve schopnosti obnovit i ty nejvíce poškozené vlasy barvením, zesvětlením nebo jednoduše nedostatkem potřebné péče.

Extrakty z listů čajovníku a aloe vera poskytují štíhlou a zdravou přírodní péči.

Cena: 12 000 rub.

Produkt Botox pro vlasy od Kashmir Keratin Hair System (Izrael)

Série pro Botox doma se skládá z láhve s chemickým složením a ampulek s výživnými přírodními vlasy.Při použití se mísí dohromady.Příznivým rozdílem od jiných prostředků je zachování 70% keratinu, který vstoupil do vlasů spolu s látkou navždy.

Zástupci jiných kosmetických linií se mohou pochlubit retencí keratinu po dobu 6 měsíců, po které se omývá.Cena: průměrně 5 000 rublů

Ampule Magic Efecto Botox od Tahe Cosmetics (Španělsko)

Použitím jedné ampule obnovíte vlasy, eliminujete efekt lepení, zrychlíte růst ahustotavlasová linie, dává lesklý lesk.Liší se od složení jiné kosmetiky používající arganový olej.Cena: 11000 rub.

Nano Botox pro vlasy

Nano Botox je moderní produkt pro péči o vlasy a výživu, který má oproti vyrovnávání keratinů mnoho výhod, s nimiž se často porovnává kvůli podobnosti postupů.a pravidla aplikace.

Vzorec obsahuje kolagen a keratin.Použití léčiva má následující vlastnosti:

 • narovnání vlasů;
 • dosažení účinku „vln“ (tekoucí kadeře);
 • zbavení šupin a posílení struktury vlasů;
 • odstranění průřezu a křehkosti;
 • lesk a hedvábí
 • zvlhčující a vyživující vlasy;
 • zabraňující vyluhování keratinu.

Charakteristickým rysem inovativního přípravku na regeneraci vlasů Nano Botox je, že na rozdíl od narovnání keratinu je metoda pro kadeře méně nebezpečná, protože koncentrace formaldehydu ve směsi je minimální, což vylučuje možnost intoxikace.

Lék nezanechává mastný účinek, neváží kadeře, ale vizuálně snižuje objem, vyrovnávací účinek však zůstává po dlouhou dobu.Mezi hlavní výhody produktu patří jeho účinnost a odolnost vlasů vůči faktorům prostředí.

Účinek hladkosti, lesku a rovnoměrnosti trvá po dobu 7 až 12 dnů.

Jaké řešení zvolit?

Před použitím produktuje nutné prostudovat složení a ujistit se, že na jeho složky není alergie.Pro snazší navigaci je třeba individuálně rozhodnout, která metoda se nejlépe hodí - ampule nebo celá řada kosmetiky.

Všechny předložené prostředky jsou profesionální.Při výběru mohou být hlavním argumentem ceny, protože některé sloučeniny stojí hodně.Před zakoupením celé sady si však můžete zakoupit sondy.Ukázalo se tedy, že to ušetří a rozhodne, zda je tato kosmetika vhodná či nikoli.

Hlavní pravidla pro používání

Existují 2 důležitá pravidla pro používání kosmetického přípravku:

 1. Používejte rukavice.To pomůže vyhnout se podráždění rukou jejich silnou citlivostí.
 2. V případě kontaktu s očima, nosem nebo ústy vypláchněte okamžitě a důkladně.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Fáze postupu

Přípravná fáze

Postup domácího Botoxu bude trvat 40 minut až 2 hodiny - totoZávisí na délce vlasů a podmínkách pokynů pro kosmetický přípravek.V přípravné fázi je důležité vlasy důkladně umýt speciálním šamponem.Poté přebytečnou vlhkost odstraňte ručníkem, ale nemusíte si vlasy otírat.

Hlavní krok

Sérum se samostatně aplikuje na každý pramen pomocí stříkačky.2-3 cm k ústupu od pokožky hlavy Po aplikaci můžete jemněrozčesávání vlasů pro zvýšení účinku.Dále se na kadeře aplikuje výživná maska.V závislosti na délce a stavu vlasů zůstává po dobu 10-15 minut.

Závěrečná fáze​​

Po požadované době se maska ​​omyje vodou bez šamponu.Dále nechte vlasy oschnout samy od sebe, nebo to udělejte pomocí studeného vzduchu z vysoušeče vlasů.

Opatření

Botox pro vlasy lze provádět doma, ale po zajištění, že na komponenty získaných produktů není alergie.Používejte je přísně podle pokynů.A pokud se složení dostane na sliznice těla, opláchněte je studenou tekoucí vodou.

Lidové recepty na botox účinky

Botoxová maska ​​založená na medu a želatině

Potravinová želatina zvyšuje pevnost vlasů,jejich lesk pomáhá narovnat se.Je to přírodní kolagen.Maska se nanáší na důkladně omyté vlasy.

Med obsahuje železo a jód, jehož nedostatek začíná srážením, zinek, což přispívá k regeneraci kůže a aktivnímu růstu vlasů.Vitamin B zabraňuje ztenčení a dává zdravý záři.Měď - je zodpovědná za pigmentaci a saturaci barev.

Recept:

Pivte zelený čaj pevně.Poté přelijte čaj a polovinu obsahu nalijte na 1 čajovou lžičku želatiny.Počkejte, až želatina nabobtná.Nyní lžička medu (tekutina) a několik kapek (4-5) kosmetikyoleje.Výsledná směs se rozpustí ve vodní lázni.Naneste na vlasy po dobu 30 minut, poté důkladně opláchněte.

Botoxová maska ​​na bázi zeleného čaje

Zelený čaj zachovává maximální množství vitamínů, protože ve srovnání s černým čajem podléhá minimálnímu zpracování.Katechiny posilují vlasy, taniny pomáhají vyrovnat se s jejich obsahem tuku, niacin chrání před šedými vlasy a řada aminokyselin dává vlasům zdravý lesk.

Recept:

Je třeba zředit želatinu, jak je popsáno v receptu výše, a uvést ji ve vodní lázni do hustého stavu.Poté přidejte 8 kapek olivového nebo mandlového oleje.Distribuujte směs přes vlasy.Zahrejte kosmetický uzávěr fénem, ​​nasaďte jej a poté vyčkejte 30 minut.Opláchněte masku bez použití šamponu.

Botoxová maska ​​na bázi avokáda a proteinu

Avokádo bude vynikajícím zdrojem manganu, draslíku, fosforu a vápníku pro vlasy.Vlasy jsou lesklé a měkké a pokožka se zbaví lupů.

Recept:

V mixéru srazte 1 kuřecí protein spolu se čtvrtinou avokáda.Počkejte na homogenní hmotnost.Přidejte 7-10 kapek oleje (druh oleje závisí na typu vlasů).Naneste na zámky, opláchněte po 30 minutách.

Botoxová maska ​​s kyselinou hyaluronovou

Recept:

 1. 4 kapky kyseliny mléčné (ne více než 80%))
 2. 20 ml.keratin.
 3. 6 ml.kyselina hyaluronová (1-4%).
 4. 2 tobolky vitaminu E a kyseliny askorbové.
 5. 20 ml.arganový olej.
 6. 4 ml.kolagen.
 7. 3 mlpanthenol.

Postup vaření krok za krokem vypadá takto:

 1. Nejprve musíte vyplnit skleněnou misku arganového oleje.
 2. Dále se přidají všechny ostatní složky.
 3. Směs se upraví na homogenní hmotu.
 4. Maska se aplikuje na kadeře a na hlavu se nasadí kosmetický uzávěr.
 5. Po dobu 5 minut musíte zahřát hlavu fénem a poté 30 minut.vydrží složení na hlavě.
 6. Opláchněte masku šamponem.

Péče o vlasy po zákroku

Nezáleží na tom, zda byl Botox proveden v salonu nebo doma - je třeba dodržovat řadu pravidel, aby účinek zůstal po dlouhou dobu. Základní pravidla pro péči o vlasy:

 • Hlava se může umýt nejdříve tři dny po zákroku.Jinak můžete smýt některé živiny získané z Botoxu.
 • Vyberte si šampón bez sulfátů.Umyjte si hlavu studenou vodou.V ideálním případě by měla být voda vařena.Doporučuje se pěnit hlavu a opláchnout šampon nejméně dvakrát za relaci.
 • Chcete-li zvýšit cirkulaci pokožky hlavy, proveďte lehkou masáž.
 • Kadeře se otírají čistě, počínaje od konců až po kořeny.
 • Nestahujte vlasy pevně ani nepoužívejte vlásenky po dobu nejméně několika týdnů - vlasy po zákroku jsou příliš citlivé na vnější vlivy.
 • Nepoužívejte žehličky, vysoušeče vlasů a jiné předměty pro péči o vlasy
 • Nepoužívejte balzámy, masky a jinou kosmetiku po dobu prvních 2 týdnů.Vlasy a bezDíky postupu Botox jsou navíc silné a plné vitamínů.
 • Je důležité, aby prameny byly pečlivě vyčesávány zdola nahoru.
 • Nezdravé jídlo, zejména smažené potraviny, výrazně ovlivňuje stav vlasů.Správná výživa pomůže vašim vlasům zůstat ve skvělé kondici déle.

Výsledky aplikace: před a po fotografiích

Nepřeskočit nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Co je lepší botox pro vyrovnávání vlasů nebo keratinů?

Keratinové narovnání nastává jinak než u Botoxu:

 1. Nejprve se vlasy důkladně omyjí.
 2. Na sušené vlasy se nanáší keratinová kompozice.
 3. Maska zůstává po dobu 30 minut.
 4. Vlasy se znovu suší fénem.
 5. Každý pramen je vyžehlen až 8krát.

Poslední odstavec nejvíce rozlišuje dva podobné postupy.V důsledku procesu žehlení jsou vlasy podrobeny většímu tepelnému ošetření, což znamená méně šetrné zacházení s vlasy.

Je důležité poznamenat, že Botox je zaměřen spíše na léčení než na kosmetický účinek.Zatímco vyrovnávání keratinu se používá k maximalizaci vzhledu.

Zde je několik pěkných efektů narovnání keratinu:

 • Styling a česání jsou snazší.
 • Vlasy jsou pružnější a lesklejší.
 • Rozdělené konce zmizí.
 • Prameny jsou narovnány.

Keratin není schopen dát vlasům jeho dřívější vzhled, protože nemá na vlasy léčivý účinek (na rozdíl od Botoxu).Je důležité vzít v úvahu následující: účinek Botoxu trvá v průměru 2 měsíce, zatímco vyrovnávání keratinu trvá až 5 měsíců.

Co je lepší zvolit Botox nebo laminaci vlasů

Tento postup umožňuje rychle obnovit vaše vlasy zdravou a krásnou strukturou.Během kosmetické péče se na vlasy nanáší biolaminát.

Vlasy získávají porézní ochranný film.Nedovoluje, aby agresivní prostředí negativně ovlivnilo vlasy, a zároveň díky pórovitosti umožňuje produkci kyslíku.

Výhody laminace:

 1. Objeví se lesk.
 2. Účes je objemnější.
 3. Silnější kadeře.
 4. Živiny jsou zadržovány ve vlasech prostřednictvím filmu.

Vážným mínusem postupu je jeho křehkost - laminování nebude trvat déle než měsíc.Botox ovlivňuje vlasy zevnitř.Laminace obsahuje užitečné látky, které jsou venku ve formě ochranného filmu.

Laminováním jsou vlasy úplně rovné, zatímco Botox se nedokáže vypořádat se složitými kadeřemi.Další rozdíl se týká barvení vlasů.Botox vám to umožňuje za pár týdnů, zatímco po laminování musíte počkat nejméně 14 dní.

Pokud jsou vlasy vážně poškozené, je výhodné podstoupit proceduru Botox.Pokud jsou vlasy zdravé a chcete je dále posilovat a chránit předPři vystavení škodlivým environmentálním faktorům je lepší věnovat pozornost laminování.

Jak vyrobit Botox pro vlasy doma

Stanovisko trichologů a dermatologů

Kosmetické přípravkypro Botox jsou vyvíjeny odborníky s přihlédnutím k různým charakteristikám zdravotních problémů vlasů spotřebitele.Není známo, jak lidové metody ovlivní stav vlasů a těla jako celku.Proto byste měli používat osvědčenou kosmetiku.

Ošetření botoxem se nejlépe provádí v profesionálním kosmetickém salonu.Specialisté to provedou správně.Na jejich straně jsou znalosti a zkušenosti.Domácí experimenty do-it-yourself mohou zhoršovat stav vlasů.

Pokud se rozhodnete mít doma Botox, měli byste být opatrní a důvěřovat pouze těm receptům, které mají mnoho pozitivních recenzí.

Botox doma je vhodné a relativně levné ošetření vlasů.Hlavní věc je dodržovat všechna pravidla a přísně dodržovat pokyny.Vlasy pak budou lesklé, hedvábné a zdravé.

Užitečná videa o vlasových přípravcích Botox