Botox na vlasy, recenze, důsledky.Co je tento postup, jak se to dělá.Který Botox je lepší, kolik

Sociální průzkumy ukázaly, že polovina respondentů si stěžuje na problémy s vypadávání vlasů a jejich křehkost.Kosmetičky nabízejí výběr z mnoha metod léčení vlasových folikulů a kadeří.Botox pro vlasy je mezi nimi také běžný.Recenze o něm jsou většinou pozitivní a jeho účinky jsou příjemné už několik měsíců.

Jaký je postup

Každý zná „injekci krásy“, která nesouvisí s názvem postupu. Součástí injekcí proti stárnutí je botulinum.Sérum použité k obnově vláken nezahrnuje tuto látku do svého složení, ale je vyrobeno na základě neurotoxinového proteinu produkovaného bakteriemi skupiny Clostridium botulinum, jejíž název je botulotoxin.

Toxin má jedinečné vlastnosti.Přestože je časté užívání návykové, je v kosmetologii hojně využíváno.Podstatou působení látky je vytvoření jakéhokoli kanálu, když vstoupí do vlasů.Botox se používá jako tunel, skrz který se do vlasových buněk dostávají užitečné mikro- a makroprvky.

Účinek je okamžitý - folikulární výživa se vyskytuje na molekulární úrovni.

Arabští vědci se stali zakladateli této metody.Vyvinuli toxinovou taktiku a přijatelné dávkování.Vytvořený produkt obnovuje křehké kadeře, dodává jim pružnost a hebkost, vlasy se stanou objemnými, lesklými, hladkými a lehkými.

Lék transportuje komplex vlasů, proteinů a aminokyselin do vlasové šachty. Navíc po vstupu živin do vlasové báze se díky Botoxu v nich zadržují několik měsíců, a to i při denní hygieně hlavy.

Složení přípravků

Botox pro vlasy (recenze, důsledky souvisí s kvalitou použitého séra) - použité dvoufázové činidlo.Každá je umístěna do samostatných lahví a aplikována postupně.Nemíchejte komponenty.

Pořadí použití je následující:

 • Fáze č. 1.Obsahuje produkty, které podporují tvorbu průchodů ve vlasech, skrz které pronikají živiny.uvnitř.
 • Fáze č. 2.Sestává z koncentrátu prospěšných přípravků, které vyživují cibule avlasy i botulotoxin.Ona má obnovující účinek.

Hlavní výrobci botoxu vyrábějí léčivo pouze touto metodou.Rozdíly mezi značkami spočívají v koncentraci a názvu složek, které tvoří Botox.

Přípravky obvykle obsahují:

 • Intrasilán(botulotoxin nebo jeho analog).Molekula látky snadno mění svou strukturu pod vlivem prostředí.Má lineární tvar se ztrátou vlhkosti a po nasycení vodou se rozvětví.Tato vlastnost umožňuje živinám navázat se na prospěšné složky a proniknout hluboko do vlasů.Tím, že je uvnitř, posiluje a léčí tkáně.
 • Elestine. On dělá kadeře poslušné a lehké.Díky němu je možné dosáhnout jednoduchosti pokládky a její následné konzervace.
 • Keratinové aminokyseliny(keratin) - materiál pro „náplast“ poškozených vlasů.
 • Kyselina hyaluronová. Prvek, který zabraňuje suché pokožce hlavy a křehkým vlasům.Vyživuje žárovky a udržuje vodní rovnováhu uvnitř vlasů.
 • Oleje(nezbytné).Vlasy leskněte, zjemněte zámky.
 • Koncentrované rostlinné výtažky(eukalyptus, zelený čaj, heřmánek, ibišek, aloe).Tyto fytokomponenty mají antitoxický účinek, zvyšují krevní oběh.
 • Vitaminy A, C a Evyživují pokožku, zvyšují růst vlasů a činí z nich hedvábně lesklé.

Princip činnosti

Botox obnovujevlasy přehřáté účinkem barviva, vypálené, ztenčené stylingovou kosmetikou.Kromě toho vyživuje a revitalizuje žárovky.Používané léky obnovují lesk a hladkost vlasů. Současně nevzniká vzhled lepení a vážení současně.

Molekuly séra podporují pronikání do hloubek živin a vlhkosti, kde jsou tyto komponenty utěsněny.Tato akce pomáhá zabránit jejich mytí a zachovává až 70% prospěšných látek, které dobře fungují a zlepšují strukturu pramenů.

Tento postup vám umožňuje zapomenout na problém rozdělení konců po dobu nejméně 3-5 měsíců. Kroutí se navíc stane objemným a poslušným vůči jakémukoli stylu.Posílení cibule a zvýšení metabolického procesu v nich zabraňuje vypadávání vlasů a předčasné plešatosti.Růst vlasů se zlepšuje, je zabráněno vypadávání vlasů.

Indikace postupu

Botox pro vlasy (recenze, důsledky, podle odborníků, prosím, ženy s určitou strukturou vlasů) doporučeno:

 • majitelům poškozených vlasů způsobených systematickým barvením nebo po setření;
 • majitelům tupých pramenů bez lesku a majících oddělené konce;
 • ti, kteří si přejí mít poslušné kadeře, které se snadno upraví.

Nevýhody

Často ženy, které používají postup, si všimnou, že musí umýt vlasy častěji a jejich zámky jsou mastnější rychleji.Denní hygiena hlavyrychleji čistí injikovanou sloučeninu, takže účinek Botoxu může být krátkodobý.Majitelé mastných vlasů by se měli před provedením postupu poradit s odborníkem.

Mezi další nedostatky patří:

 • Po nedávném povolení mohou složky Botoxu v těle vyvolat alergickou reakci.
 • Je riskantní absorbovat složky do kůže pro těhotné a kojící ženy.
 • Sérum použité v postupu je nebezpečné, pokud se na kůži vyskytují škrábance nebo otevřené rány.
 • Časový interval mezi cestami specialisty je nejméně 5 měsíců, je nežádoucí znovu navštívit salón Botox před doporučeným obdobím.

Použitá léčiva obsahují složky, které mohou vyvolat alergickou reakci z ženského těla.

Negativní účinky

Botox pro vlasy (recenze - důsledky postupu mohou způsobit nepředvídatelné komplikace), obsahují sérový botulotoxin - látku, která dosud nebyla studovánado konce.Komplikace se může projevit jako individuální nesnášenlivost na složky séra.

V tomto případě není opakovaný postup vyloučen, můžete zkusit změnit značku použité drogy.

Nejčastěji se projevují nepříjemné následky:

 • výskytem lupů;
 • otok pokožky hlavy nebo změna její barvy;
 • svědění;
 • vypadávání vlasů, je-li současně s Botox propuštěn.

Návštěva salonu častěji než 3 až 5 měsíců po posledním zákroku Botox a opětovné uzdravení vlasů nepřinese žádoucí účinek získávání lahodných pramenů.Poté, co se tento lék přehnal, zástupci slabšího sexuálního rizika zhoršují stav vlasů.

Je možné to udělat pro těhotné ženy

Během těhotenství se metabolické procesy v těle ženy mění, takže tento postup nemusí přinést očekávaný účinek nastávajícím matkám. Problémy s prameny u žen čekajících na narození dítěte se vyskytují nejčastěji kvůli nedostatku vitamínů.

Botox není schopen saturovat celé tělo ženy živinami, jeho účinek ovlivňuje pouze vlasy a pokožku hlavy.Složky použitých léků nemají žádný negativní dopad na plod, neabsorbují se do krevního řečiště.

Asijští výrobci udělují výjimku.Často obsahují látku nebezpečnou pro ženu a plod - formaldehyd. Chemická sloučenina pod vlivem tepla proniká do plic osoby a může způsobit vážné otravy.

Nastávající matky, které se rozhodnou pro postup, by měly znát složení přípravku uvedené na etiketě.Pokud je ve výrobku, který se má použít, přítomen formaldehyd, je lepší postup odmítnout.

Požadavky na postup

Dopad Botoxu navlasy jsou určeny složkami, které tvoří sérum.

Požadavky na ideální přípravu jsou následující:

 • Po ukončení postupu by prameny měly mít hedvábný vzhled, měly by být rovnoměrné,hladký.
 • Ideální lék účinně vyživuje prstýnky od kořene po konce.
 • Bezchybné sérum může narovnat vlasy kudrnaté od narození.
 • Botox, prováděný s kvalitním přípravkem, zabraňuje vypadávání vlasů a urychluje růst vlasů.

Hodnocení nejlepších výrobců

Léky používané při chování Botoxu produkují mnoho známých kosmetických značek.

Každý má své vlastní charakteristiky:

 1. Španělské sérum Magic Efecto Tae. Aplikováno na kudrnaté a bělené vlasy.Nasycený hydratačními přísadami.Kromě toho obsahuje: arganový olej (zabraňuje stárnutí, vyživuje cibule, posiluje vlasy), kyselinu hyaluronovou (stabilizuje vodní rovnováhu pokožky hlavy a kadeře, zabraňuje průřezu konců vlasů a křehkosti), keratin (obnovuje strukturu poškozených vlasů), kolagen (poškozuje těsnění)dává objem).
 2. Izraelská kosmetika Kashmir Keratin Hair System. Kromě obnovování kadeří zabraňuje jejich ztrátám a aktivuje růst.Obsahuje: botulotoxin C (přenáší živiny do stonku a drží je tam), keratin, hedvábné bílkoviny (dodává pevnost, elasticitu), lněný olej (nasycené vitamíny, posiluje), 16prospěšné aminokyseliny.
 3. Maďarský přípravek Kallos. Populární, ale méně nasycené činidlo, obsahuje: keratin bohatý na vodu, kyselinu hyaluronovou, kolagen.
 4. Brazilský Botox Honma Tokyo. Výrobek se skládá výhradně z přírodních složek: komplex vitamínů a aminokyselin přírodního původu, výtažek ze zeleného čaje (vykazuje antitoxické účinky, chrání vlasy před škodlivými účinky).

Technika postupu a konečný výsledek

Schéma provádění profesionálního botoxu zahrnuje následující kroky:

 • Vlasy jsou podrobeny maximálnímu vyčeření, takže složky séra jsou snadno absorbovány.K tomu, umyjte prameny profesionálním šamponem.
 • V závislosti na požadavcích pokynů k přípravě se koncentrát zředí ve vodě nebo se smíchají 2 fáze činidla.Někteří výrobci vyžadují zahřívání léku na 40 stupňů.
 • Sérum se nanáší na mírně vlhké vlasy.V závislosti na značce vydrží 10 až 40 minut.Na sérovou masku se nasadí ochranné víčko a hlava se umístí do stacionárního vysoušeče vlasů.Zahřívání naneseného produktu podporuje jeho pronikání hluboko do vlasů.
 • Na konci stanovené doby pro udržení séra na vlasech se na ně nanese těsnicí směs.
  Po 5 minutáchumyjte si vlasy teplou vodou bez šamponu.

Podrobnější postup postupu uvádí výrobce léku vnávod k použití. Tento postup nevyžaduje sofistikované vybavení a zvláštní znalosti. Po odchodu do salonu dostávají ženy poslušné, lehké vlasy bohaté na živiny, které mohou zaujmout zamýšlený obraz a udržet je několik dní.

Pravidla pro péči o vlasy po ošetření Botoxem

Botox pro vlasy (recenze, důsledky postupu potvrzují, že provádění zvláštních opatření pomůže zachovat účinek po dobu 3-5 měsíců)vyžaduje stanovení podle následujících pravidel:

 • Po mytí vlasů je žádoucí okamžitě je vysušit fénem, ​​protože vlhkost je nepřítelem Botoxu.
 • Příliš vysoká okolní teplota nebo příliš nízká mohou účinek zničit.V horkém počasí byste měli hlavu zakrýt panamou nebo deštníkem, pokud je venku zima - oblékněte si klobouk.
 • Sušení studeným vzduchem je pro vlasy méně traumatické.
 • Nežádoucí časté používání stylingových výrobků: žehlení, curling.
 • Je neocenitelné, pokud jde o zachování účinku dodržování výživy.Prospěšné budou obilné, mléčné a fazolové výrobky.Vitamíny používané v potravinách pomáhají pohybovat botulotoxinem hluboko do vlasů.
 • Neměli byste sbírat vlasy v těsné housce nebo ocasu.Struktura pramenů v této poloze je poškozena a nemá čas na návrat do normálu po zákroku.
 • První praní se doporučuje nejdříve 3 dny po Botoxu.V budoucnu je lepší používat sírany, které neobsahují sírany, které ničísložky séra.
 • Nejméně 1krát týdně by péče o vlasy po Botoxu měla zahrnovat používání vyživujících, hydratačních masek.Je lepší, když se oleje stanou jejich základem.

Jak často provádět postup kosmetického ošetření

Výrobci séra tvrdí, že účinek Botoxu může trvat 6 měsíců.Praxe používání a recenze návštěvníků salónů však ukazují maximální zachování 3 až 5 měsíců.Frekvence aplikace séra by proto neměla překročit 1 čas za 3 měsíce.

​​

Kosmetologové kromě toho radí, včetně přerušení mezi postupy v délce 1 měsíce a individuálního přístupu k frekvenci použití, v závislosti na typu a stavu vlasů. Je třeba poznamenat, že příliš časté používání séra způsobuje, že kadeře jsou slabé, křehké, suché.

Je povoleno barvit vlasy

Botox na vlasy a současné zbarvení pramenů, jak o tom svědčí recenze žen, způsobují nežádoucí následky.Jedná se o 2 vzájemně se vylučující postupy.Pokud chcete změnit barvu po Botoxu, měli byste použít barvy na bázi peroxidu vodíku.Složka zajistí přístup barviv k vlasům.

Tento článek uvádí pravidla postupu Botox pro vlasy, jakož i jejich přezkumy a důsledky.

Barvení by mělo být prováděno v souladu s následujícími pravidly:

 • Mezi postupy musíte počkat 3 týdny, jinak barva nebudeposkytne požadovaný odstín nebo vlasy vůbec neovlivní.
 • Barvení se nejlépe provádí barvou bez amoniaku.
 • Volba ženy by se měla zastavit ve stínu o jeden tón tmavší, než se očekávalo.
 • Použití tónovaných šamponů na pramenech, které prošly Botoxem, použití basy a henny je nepřijatelné.

Účinek Botoxu - jak moc to drží

Zachování účinku závisí na kvalitě použité drogy a na tom, jak svědomitě majitel elegantních vlasů dodržuje doporučení ohledně péče o prameny.. Období uváděné výrobci séra, během nichž jsou kadeře dobře upravené, je 6 měsíců.

V ideálním případě však maximální účinek trvá 10 umyvadel, po kterých postupně mizí.

Zdravé a krásné vlasy jsou výsledkem neustálé péče a výživy.Ne všechny prameny jsou obnovitelné po použití konvenčních masek a balzámů.Nouzovým opatřením v případě vážného poškození je Botox pro vlasy.Recenze těch, kteří se rozhodli pro postup, naznačují nástup okamžitých následků ve formě hlubokého zotavení a zotavení kadeře.

Video o Botoxu pro vlasy, pravidla a postupy

Proces a výsledek:

Botox provlasy doma: