Bonder na nehty.Co to je, typy, rozdíl s primerem, jak používat.Nejlepší pojiva: Lisa, Cody, Ingarden, Ibd, Glenio

Prodloužení nehtů je složitý proces.Postup se provádí ve fázích a v souladu s určitými pravidly tak, aby nedošlo k poškození nehtové destičky a dosažení trvalého výsledku.Ve stavebním procesu se používá bonder k připojení materiálu k povrchu.

Co je to hřebíkový bonder a k čemu je?

Hřebíkový bonder je takový nástroj, který umožňuje upevnit umělou desku hřebíkem v procesu budování, zlepšit kvalitu připevnění a rozšířit výsledek postupu.Nástroj se aplikuje na nehty jemně, aniž by šel dál a nedostal se na pokožku a kůžičku.Jinak bude proces muset začít znovu.

Bonderové znaky zahrnují:

 • rovnoměrné rozložení produktu po povrchu nehtové desky v důsledku lepivé struktury helia;
 • maximální kontaktumělý materiál s povrchem nehtu;
 • hladké spojení hřebíku a následného materiálu pro stavbu.

Výrobek je hustý a má konzistenci podobnou lepidlu, proto má dobrý adhezní účinek.Pro trvanlivé lepení použijte bonder jako oboustrannou pásku.Při stavbě dodatečně aplikujte základní nátěr - ochrannou látku.Oba nástroje se vzájemně doplňují a nelze je používat samostatně nebo zaměnitelně.

Výhody

Výsledek manikúry přímo závisí na kvalitě produktu - bonder by neměl být levný.

Specializovaná formulace má důležité výhody:

 • brání dalšímu loupání;
 • vytváří ochrannou vrstvu, díky nástroji jsou nehty chráněny před negativními účinky na vrstvy manikúry;
 • zajišťuje rovnoměrné uložení na oba povrchy;
 • pevně spojuje nehtovou desku s materiálem;
 • pokrývá povrch rovnoměrně díky struktuře helia.

Hřebíkový bonder je nástroj, který nelze při stavbě vynechat.Nemá žádné analogy.

Pokud v procesu nepoužíváte bonder, výsledkem je nekvalitní aplikace, loupání a poškození nehtu.Trvanlivost manikúry bude minimální.

Nevýhody

Bonder má některé drobné nevýhody, ale takový nástroj je stále nezbytný.

Nevýhody zahrnují následující body:

 • nejde o univerzální prostředek nápravy, bondernelze použít bez základního nátěru, povede to ke zničení nehtové destičky;
 • při použití je zapotřebí speciální ultrafialová lampa, že bonder nevysychá obvyklým způsobem;
 • dodatečné výdaje na nákup - mnoho mistrů manikúry raději nástroj nepoužívá, ale v důsledku toho úspory vedou k špatně provedené manikuře.

Primer a Bonder: rozdíly, podobnosti

Mnoho začátečníků, aby se ušetřily peníze, vyměňte bonder jinými prostředky - primerem.Ale to není ani analog, ale prostředek k přípravě hřebíku pro následné vrstvy manikúry.Základní nátěr je zodpovědný za zdraví nehtové destičky, vytváří ochranný film, díky kterému škodlivé látky nepronikají dovnitř.Bez bonderu se nehty zlomí a odlupují a nanesený gel se rychle opotřebuje.

Složení bonderu je odlišné od primeru, mají různé funkce a techniky použití.Úplně první vrstva je základní nátěr, vytváří vodo-alkalickou rovnováhu, chrání nehty před chemickým napadením.Látka se používá jako základ pro vyrovnání nehtové desky.

Jeho funkce nejsou pouze ochrana, ale také čištění, dezinfekce, odstranění přebytečné vlhkosti.Bez základního nátěru bude manikúra nerovnoměrná.Navíc přirozeně schne bez dalších zařízení.

Bonder brání další delaminaci díky dobrým vlastnostem lepidla.Po zaschnutí první vrstvy nástroj fixuje materiál na hřebík.Pokud používáte bonder bezzákladní nátěr je poškozen.Po aplikaci musí být produkt sušen pod speciální lampou.

Rozlišovací vlastnosti těchto výrobků jsou následující:

 • základní nátěr funguje jako základní nátěr, bonder jako lepidlo;
 • primer má kapalnou konzistenci, bonder má lepivý gel;
 • 84) proces a doba sušení: u základního nátěru - přirozeným způsobem u bonderu - pod lampou.

Prostředky nemůžete použít jednotlivě nebo úplně ignorovat.Primer je základem pro další aplikaci, bonder je látka pro lepení dekorativního povlaku.Je zakázáno nahrazovat oba produkty běžným lepidlem, protože výsledek bude mít krátkou životnost a po odstranění manikúry se povrch nehtů velmi opotřebuje.

Druhy bonderů

Při stavbě nebo používání gelových laků se používá jeden z typů bonderů - bez kyselin a kyselin.

Vlastnosti Kyselina Bez kyseliny
Které hřebíky se hodí Poškozené, mastné.S normálním obsahem tuku.
Složení Kyselina methakrylová, butylacetát, ethanol.Ethylacetát.
Vlastnosti Dává povrchu hladký vzhled, dezinfikuje, zabraňuje vývoji bakterií, odmašťuje, dehydruje.Jemnější vzhled, vytváří dobrou přilnavost, odmašťuje, odstraňuje škodlivé bakterie a vysychá.
Proč se používá Pro akrylové budovy.Pro stavbutipy, šelak, gelový lak.
Leštička na nehty pomůže vašemu hřebu posílit a nezlomit se

Mnoho odborníků na různé druhy bonderů zahrnuje dehydrataci - čisticí prostředekhřebík, ale nechrání před účinky plísňové infekce.Nemá vliv na barvu dalšího povlaku, nedeplikuje nehtovou desku a zabraňuje lámavosti a loupání.Dobře se hodí pro lidi s alergickými nemocemi.

Jak používat pro gelové leštění?

Nejběžnějším povlakem pro manikúru je gelový lak.Liší se od běžného laku v době aplikace, způsobu sušení, složení a trvanlivosti povlaku.Aplikuje se také gelový lesk, ale musí být vysušen pod ultrafialovou lampou.Kvalitní manikúra je schopna vydržet a udržovat trvalou barvu po dobu 3 týdnů.

Lak na nehty je takový univerzální prostředek, který je stejně vhodný pro gelové laky, nehtové špičky nebo jiná rozšíření.

Vytvoření manikúry pomocí gelového laku se provádí postupně:

 • příprava nehtů - odstraňování otřepů, zpracování okrajů pilníkem na nehty, kutikuly;
 • vyrovnávací paměť pro vyrovnávání povrchu;
 • odstranění zbytků prachu;
 • nanesení primeru a bonderu;
 • nanášení základního nátěru;
 • sušení pod lampou;
 • nanesení první vrstvy a další sušení;
 • v případě potřeby - potahování nehtu další vrstvou gelového laku, sušení pod lampou;
 • potahování speciálními prostředky k zabráněnívzhled čipů a lesklý lesk.

Nejlepší z nejlepších výrobců: Lisa, Cody, Ingarden, Ibd, Glenio

Cenově dostupný a rozmanitý gelový lak má dobrou trvanlivost.Používá se v salonu a doma, technika provádění není složitá, hlavní věcí je mít všechny potřebné nástroje a UV lampu v arzenálu.Perfektní vyrovnání nehtů, dobrá ochrana a vysoká přilnavost závisí na základně.

Mezi různými výrobky byly jako nejlepší uznány tyto základny pokrytí:

 1. „Lisa“ - původní název - Venalisakombinuje cenudostupnost a dobrá kvalita.Rychle schne, dlouhodobě si uchovává výsledky a je snadno odstranitelný.Produkt má hustou konzistenci, není štiplavý zápach.Materiál je téměř neškodný, díky praktickému kartáčku je základna snadno nanášitelná.S tunou možností výběru barev je Venalisa mnohem levnější než jiné analogové báze.
 2. Kodioceňují manikuristé za svou slušnou kvalitu a trvanlivost a širokou paletu barev.Produkt je hypoalergenní s jednotnou konzistencí, bez impregnací a štiplavého zápachu.Základna má pohodlný flexibilní kartáč, díky kterému je nástroj aplikován poměrně jednoduše.Jeden z nejdůležitějších a nejžádanějších profesionálních nátěrů, aplikovaný i na nehty náchylné k těžké křehkosti;
 3. Ingardenje kompozice, která vám umožňuje dosáhnout dokonalé manikúry.Pohodlný kartáč dělá práci příjemnou a snadnou, konzistence je hustá, díky níž je dosaženorovnoměrné použití bez šíření.Prakticky bez zápachu, nezpůsobuje alergie, dobře zarovná nehtovou desku.Ingarden posiluje nehty, zabraňuje tvorbě třísek a trhlin, poskytuje vysokou odolnost a snadno se odstraňuje;
 4. Ibd- cenově dostupný a ochranný nástroj, který posiluje nehty.Sortiment má mnoho barev a odstínů, výrobek je vysoce kvalitní a má dlouhou životnost - až 3 týdny.Povlak je bez zápachu, neškodný, bezpečný.Stejně dobře se používá doma i v salonech krásy;
 5. Glenioje cenově dostupný nástroj s dobrými uživatelskými vlastnostmi.Rovnoměrně aplikovaná, poskytuje slušnou odolnost, krásné rovnoměrné barvy.Povlak v arzenálu má mnoho odstínů, je neškodný a nemá nepříjemný zápach.

Základem pro aplikaci gelového laku je nutnost.Připravuje hřebík na další vrstvy manikúry, vyrovná jej a chrání před negativními účinky barvících pigmentů.Základna po aplikaci ztvrdne v ultrafialové lampě.Teprve potom můžete aplikovat gelový lak nebo jiný povlak.

Přehled Bonder Lisy

Bonus Venalisa má ve svém sortimentu 60 odstínů, což umožňuje jeho použití v každodenním životě nebo při zvláštních příležitostech.Povlak se používá jako základ pro jednoduchou manikúru nebo zdobenou verzi s následnou aplikací obrazů, kreseb a drahokamů.

Venalisa se dobře vyrovnáhřebíky, což vytváří pevný základ pro následující vrstvu.Objem láhve je 7,5 ml, střední štětec s vysokou elasticitou distribuuje produkt rovnoměrně.

Nejlepší je použít bonder ve 2 vrstvách - vícevrstvý odstraňuje pruhy a zvyšuje jas barvy.Vysušte každou vrstvu pod UV lampou.

Výrobek nezpůsobuje alergie, chrání nehty před ultrafialovým zářením a toxickými látkami obsaženými v produktech na manikúru.Procedura trvá asi hodinu, účinek trvá až 3 týdny.Venalisa je podle četných recenzí považována za nejdostupnější a nejlepší nástroj pro lakování gelů.

Cody

Americká značka je oblíbená pro mnoho výhod.Vysoce kvalitní povlak je poskytován jedinečnou kompozicí, která je bez zápachu a nepoškozuje nehtovou desku.Používejte výrobek doma a v salonech.

Leštička na nehty je nástroj, který je povinný pro použití v procesu vytváření manikúry.Codyho základna má objem 7,2 a 30 ml.Kartáč pro nanášení je poměrně elastický a houževnatý, konzistence optimální hustoty.

Látka se během aplikace nešíří, ale je rovnoměrně distribuována po celém povrchu desky.

Odolnost výrobku dosahuje 3–4 týdny.Bohatá paleta barev umožňuje experimentovat a vytvářet jasné vzory.Po potažení můžete povrch ozdobit kamínky, aplikovat kresby nebo aplikovat běžný gelový lak.Nástroj zůstává na nehtech po dlouhou dobu, bez praskání abez poškození nehtů po odstranění.

Ingraden

Inovativní povlak Ingarden kombinuje:

 • snadné použití;
 • trvalý účinek;
 • bezpečnost při používání.

Pomocí tohoto nástroje můžete posílit nehtovou desku - složení obsahuje užitečné složky - silikon a pryskyřice, které přispívají k obnově nehtu.Látka se používá i při přecitlivělosti, na nehty, které jsou náchylné ke křehkosti, delaminace.

Paleta barev má 180 odstínů, takže si ženy mohou vybrat gelovou barvu pro jakoukoli náladu.Výsledek trvá déle než 4 týdny.Pro nasycenou barvu se používají 2 vrstvy.Americký nástroj je uznáván jako univerzální základní nátěr pro následné lakování gelem, biogelem, akrylem, šelakem.Objem láhve je 11 ml.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

IBD

​​

Inovativní produkt používaný v salonech a doma.Snadno se nanáší díky elastickému kartáčku a silné konzistenci, rovnoměrně pokrývá celý povrch nehtu.Produkt se nerozšíří, dobře přilne k následující vrstvě, poskytuje dlouhý výsledek.

Výhody gelu zahrnují:

 • neškodnost látky - obsahuje pouze gel, který nezpůsobuje alergické reakce.Výrobek je bez zápachu, není nebezpečný pro zdraví;
 • rychlé sušení, díkycož zajišťuje vysokou rychlost postupu;
 • přístupnost - za cenu nižší než její protějšky, ale nikoli nižší kvality;
 • snadná aplikace;
 • paleta barevných palet;
 • šetří dlouhý výsledek - až 4 týdny;
 • posílení nehtů, jejich výživa, ochrana před vystavením následným vrstvám a ultrafialovému záření.

Manikuristé mezi všemi výhodami zdůrazňují hlavní věc - Ibd je rychle odstraněn bez poškození nehtů.

Materiál se rozpustí po dobu 10 minut, poté se vytvoří film, který se snadno valí z povrchu.V tomto případě nehtová deska není poškozena.

Glenio

Glenio je cenově dostupný produkt s bezpečným složením a vysokou kvalitou.Sortiment má bohatou paletu barev, takže si můžete udělat manikúru buď klasickou v pastelových barvách, nebo světlou s letním designem.

Standardní lahvička má objem 7 ml, pohodlný kartáč umožňuje rovnoměrné nanášení produktu a jeho konzistence neumožňuje jeho rozprostření po obvodu nehtu.Glineo je považováno za jeden z nejlepších základů pro stavbu jakéhokoli druhu.

Další značky

Další účinné báze jsou:

 1. Základní vrstva CND- americká značka je uznávána jako referenční základ pro stavbu.Za cenu dražší než analogy, ale kvalita odpovídá ceně.Konzistence je ekonomická, což může výrazně snížit její spotřebu během aplikace.Díky praktickému kartáčku se práce provádí rychle a bez námahy.
 2. Beautix UVBase- francouzštinavýrobce poskytuje trvanlivost výsledku až 2 týdny.Dobré opotřebení materiálu, vysoká přilnavost, díky čemuž základna po dlouhou dobu neodlupuje z povrchu nehtu.Objem láhve je 15 ml, cena je nižší než u předchozích analogů.Jedinou nevýhodou - Beautix UVBase se nedoporučuje pro zarovnání nehtové desky.
 3. UNO Rubber Base- produkt je určen nejen pro zdravé, ale také náchylné k delaminaci, tenkým nehtům.Základna je odstraněna bez brusky nebo speciálního pilníku.Nástroj vyrovnává nehtovou desku ekonomicky, ale v procesu sušení dochází u mnoha žen k nepohodlí.
 4. Vogue nehty- gumová základna pro další aplikaci gelového laku.Tento nástroj je vhodný pro francouzskou manikúru.Je to ekonomické díky své husté konzistenci.Objem láhve je 10 ml.
 5. KLIOje základna ruského výrobce s léčivými vlastnostmi.Díky ní jsou nehty zesíleny a vyživovány, produkt je kombinován s mnoha gelovými laky.Cena je vyšší než u zahraničních výrobců.
 6. Bluesky Rubber Coverje značka čínského výrobce s hustou konzistencí.Základna je uložena po dlouhou dobu, výsledek trvá 3–4 týdny.Nástroj je odolný proti opotřebení.Její cena je podprůměrná, ale láhev se neuchovává dlouhou dobu - její trvanlivost po otevření není delší než 6 měsíců.
 7. Lianail SOBS-02- domácí značka nezatěžuje nehty, je díky tekuté struktuře dobře aplikována.Vrstva bonderu se odstraní tvrdým pilníkem nebo mechanickým namočením.Dozarovnejte nehtovou desku, jedna vrstva nemusí stačit.
 8. TNL BASE GEL- korejský výrobce nabízí produkt, který má léčivé a neškodné složení, které obsahuje pouze přírodní složky.Hlavní výhodou je nízká cena produktu.Jedinou nevýhodou je, že konzistence není tlustá, při nepřesné aplikaci produkt teče dále než nehtová deska.

Srovnávací tabulka nákladů na bondery různých výrobců

Značka

Cena, rub.

CND Base Coat 1700
Beautix UVBase 900 [
KODI 600
UNO pryžová báze 650
INGARDEN 600
Vogue nehty 550
KLIO) 650
Bluesky Rubber Cover 320
Lianail SOBS-02 400
TNL BASE GEL 300
Ibd 400
) Venalisa 400
Glenio 300

Nejlepší značky pojivPodle hodnocení zákazníků

Leštička nehtů je nezbytným nástrojem, bez kterého není budova dokončena.Jedná se o látku, která připevňuje materiál k nehtové desce, která nemá žádné analogy.

Podle četných recenzí byly značky Ingredin a Cody považovány za nejlepší - tyto výrobky jsou cenově dostupné a poskytují dlouhodobé výsledky.

 1. Ve stavebním procesu jsou důležité konzistence a tvar bonderu, kvalita štětce - základní vrstva CND, Venalisa a Ingarlen.jsou považovány za univerzální, profesionální značky.
 2. Zajistěte dokonalé vyrovnání nehtové desky bonderu pod značkami Kodi, Glineo, KLIO, UNO Rubber Base.
 3. Rychlé odstranění základny při minimálním požadovaném úsilí zajišťují základny Lianail SOBS-02, Ibd, Kodi, Ingarden.

Různá pojiva na nehty umožňují mistrovům převádět do reality nejnáročnější myšlenky designu manikúry.

Nástroj poskytuje dlouhou přilnavost umělého materiálu k povrchu nehtu.Jedná se tedy o takový produkt, bez kterého nemůže jediné rozšíření udělat.

Autor:Tatyana Makoveeva

Návrh článku:Mila Fridan

nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Video o leštičích nehtů

Příprava nehtů pro nanášení gelového laku: