Bodyflex pro začátečníky.15 minutový ranní komplex: video cvičení na hubnutí s Marina Korpan, Greer Childers.Fotky a výsledky

American Greer Childers, tvůrce programu Bodyflex, vydal tréninkové video, které popisuje 15minutový ranní dechová cvičení kombinovaná s nekomplikovanou fyzickou aktivitou.

Co je to tělesný flex?

Bodyflex (video, 15minutový ranní komplex) je technika, která pomáhá vytvářet tónované tělo bez celulitidy, dodává svalům pružnost a dokonce se zbavuje vrásek.Dýchací komplex se provádí v několika fázích.Níže bude považován za podrobný diagram.

Podstatou bodyflexu je aerobní cvičení, tj.cvičení se provádějí, když se absorbuje velké množství kyslíku.Dostatek v těle spaluje tělesný tuk.Jak to jde?Když zadržujete dech po maximální možnou dobu, začne se v krvi hromadit oxid uhličitý.

V tomto případě se arteriální stěny rozšíří.Když vdechnete, tělo dostane nadbytek kyslíku.Je to tento nadbytek, který je schopnýspalovat tuk a ovlivňovat pohodu.Protože v normálním životě člověk nedýchá správně, při inhalaci, částečném naplnění plic nedochází ke snížení tělesné hmotnosti.

Někteří vědci, kteří studovali program a účinek této techniky na tělo, dospěli k závěru, žeúčinnost systému bodyflex je mnohem vyšší než jakákoli jiná fyzická činnost.

Výhody hubnutí

Bodyflex (video, 15minutový ranní komplex) umožňuje zhubnout díky správné technice provádění dýchací části.Kyslík přebírá roli odlučovače tuků.K dispozici je masáž hladkých svalů a stěn žaludku.Po úplném a sebevědomém zvládnutí správné inhalace a výdechu vzduchu se cvičení postupně zavádí.

Při provádění 15minutového komplexu se spaluje velké množství kalorií a spotřebuje se na něj hodně energie.Jsou uvedeny například výpočty kalorií.Autor programu nazývá číslem 3500 kalorií za předpokladu, že cvičení jsou dokončena do hodiny.V souladu s tím se během 15-20 minut tréninku ztratí 875 kcal.

Pro srovnání se během provozu spotřebuje stejné množství energie za 1,5 hodiny.Člověk tak postupně a jistě ztratí další objemy a kilogramy.

Autor upozorňuje na nutnost zdravé výživy bez omezení.Pokud zároveň snížíte také obsah kalorií a množství stravy, je to plné obecného zhroucení, slabosti a neochoty pokračovat v programu.

Výhody

Příznivci ohybu těla vypracují několik výhod systému:

 • Hubnutí nastává hladce a postupně.Tělo nezažívá stres a šok.Navzdory hladkosti plynou objemy rychle.
 • Práce trávicího traktu je normalizována, metabolismus je zvýšen a zrychlen.Proto je zakázáno udržovat jakoukoli stravu.Veškeré jídlo je optimálně tráveno a trávicí trakt funguje efektivněji.
 • Během cvičení se žaludek začíná postupně zmenšovat.To znamená snížení množství spotřebovaného jídla na pohodlný limit pro tělo.Současně je vyloučeno systematické přejídání - přebytečné jídlo se jednoduše nevejde do žaludku s cvičení.
Bodyflex je soubor cvičení a videí, které podporují hubnutí a zlepšují celkové zdraví.
 • Plíce zlepšují jejich práci.Membránové dýchání, poskytované pro třídy, je vlastní pouze novorozencům a dětem u kojenců.S věkem se dýchání stává mělkým a mělkým.To způsobuje problémy s dýchacím přístrojem.Bodyflex čistí, otevírá, vyživuje kyslíkem a zvyšuje kapacitu plic.Tyto změny jsou prospěšné pro další vnitřní orgány.

Nevýhody

Bodyflex (video - 15minutový ranní komplex) - schopnost zhubnout rychle a snadno, ale stejně jako každý program má řadu nevýhod.

Jsou to následující:

 1. Povolání vyžadujíželezná vůle a stálost.Velikosti jdou pouze s každodenním tréninkem.Jinak se plnost jistě vrátí, a to i při solidním nárůstu všech objemů.
 2. Mnoho uživatelů, kteří začali pracovat na bodyflexu, zaznamenali potíže spojené se závratěmi, nevolností a tmou očí.Diafragmatické dýchání není u dospělých inherentní, a proto jsou úvodní kroky dány těm, kteří mají velké potíže.
 3. Bodyflex (vybavení uvedené ve videu), které zahrnuje 15minutový ranní komplex, nebude pro profesionální sportovce efektivní.Se silným a vyškoleným tělem, které netrpí obezitou, nadváhou a objemem, nebude schopno je ještě zdokonalit uchýlením se k cvičení bodyflexu.

Kontraindikace

Výcvik Bodyflex, přestože je vysoce účinný, může být zakázán, pokud:

 • ) Osoba, která ji provádí, trpí hypertenzí.Při zadržování dechu tělo cítí stres.Fyzická aktivita v tomto okamžiku nutí srdce pracovat rychleji.V tomto případě se nevyhnutelně zvyšuje krevní tlak.
Hlavní kontraindikací je hypertenze.
 • Třídy se vyskytují během těhotenství.Při správném provádění dechové praxe dochází ke stálému stlačování a „masáži“ stěn břicha.Taková komprese negativně ovlivňuje stav plodu v děloze.Pokud si přejete, můžete nechat protahovací cvičení podřízeno tichému a přesnému provedení.
 • Tato operace byla nedávno přeplánována nebo zraněna.
 • V době cvičení došlo k exacerbaci chronického onemocnění.
 • V těle jsou poruchy nebo dysfunkce štítné žlázy.
 • Chirurgie na páteři byla odložena.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Sušení těla pro dívky.Výcvikový program, podrobné nutriční menu na měsíc po dni.

Metoda Greer Childers

Podstatou metody Greer Childers je saturace plic kyslíkem, což je nezbytné pro zdraví celého těla a hubnutí v důsledku rozkladu tukových buněk.Každá osoba, která nemá výše uvedené kontraindikace, se může zapojit do flexe těla.

Dětská technika spočívá v použití minimálního počtu položek. Hlavní věc je správné dýchání. Provádění dechových cvičení je podrobně popsáno níže.Fyzická aktivita je prováděna během 8 - 10 "airless" sekund, když je aktivní spalování tuků.

Technika Marina Korpan

Marina Korpan se stala známou díky úspěšné symbióze dvou technik: bodyflex a oxysize.Poté, co pečlivě prostudovala program bodyflex, rozhodla se ho upravit pro sebe a ponechala základní principy a cvičení.Obézní člověk ztrácí váhu saturací těla kyslíkem.

Tato technika bude užitečná pro obézní lidi a je vhodná i pro mladou matku, která nemá čas na sportovní a sportovní kurzy.v tělocvičně. Na programu se mohou podílet ženy i muži. Nebyly zaznamenány ani věková omezení.

Kontraindikace tříd jsou stejné jako u bodyflexu.Rozdíl spočívá v provádění dechových cvičení, která jsou výsledkem kombinace tělesné flexe a oxyseasy.

Technika dýchání Marina Korpan:

 1. Prudký dech nosem s největší možnou nafouknutím břicha.
 2. Při třech krátkých dechech se žaludek postupně táhne dovnitř.
 3. Následuje prudká a silná výdech se současným úplným zatažením břicha dovnitř.
 4. Závěrečná fáze se skládá ze tří předběžných výdechů.

V následném cvičení se doporučuje zakoupit sportovní vybavení požadované technikou Marina Korpan.

Metoda dýchání v bodyflexu

Při provádění tříd je důležité přísně dodržovat techniku ​​dýchání, díky níž bude školení účinné.Zpočátku bylo doporučeno držení těla, ve kterém jsou nohy šířky ramen a mírně ohnuté.Ruce uchopte nohy mírně nad kolena.Vypadá to jako nedokončený pokus člověka sedět na židli.Není nutné snižovat hlavu, je lepší se dívat přímo před sebe.

Samotný respirační komplex se skládá z 5 kroků:

 1. Po složených a natažených rtech s kachnou je třeba vydechnout veškerý vzduch z plic a poté musí být rty pevně uzavřeny..
 2. Bez otevření rtů se nosem vdechuje maximální možné množství.vzduch.Při vdechování je charakteristický hlasitý hluk kyslíku pronikajícího do plic.
 3. Hlava mírně stoupá, rty jsou stále pevně stisknuté.2-3 secpozději se ústa otevřou dokořán s ostrým tříslem.Výdech by měl vycházet z hloubky bránice, ne z hrdla.Zpočátku je taková výdech obtížná, ale neustálá praxe a přísné dodržování doporučení autora tyto nedostatky napraví.
 4. Čtvrtý krok v cvičení je nejdůležitější a nejtěžší.Po úplném výdechu kyslíku z plic se rty znovu uzavírají, hlava klesá a žaludek je pevně vtažen dovnitř a nahoru.Vypadá to, že se vmáčkne do sebe.Udržujte tuto polohu doporučeno po dobu 7-10 sekund.Ve stejném období se provádí cvičení pro všechny svalové skupiny.
 5. Relaxace a inhalace.Po tak dlouhém dechu vzduch vnikl do plic se zvukem připomínajícím hlasité vykřiknutí překvapení nebo vzlykání.

Kde zahájit výuku

Pokud je rozhodnutí zapojit se do flexe těla solidní a informované, můžete začít s přípravou na kurzy nákupem sportovního vybavení. Pro trénink budete potřebovat běžnou židli, jógovou podložku a sportovní uniformu. Tím, že máme k dispozici toto jednoduché vybavení, můžeme začít studovat.

Aby se předešlo chybám při provádění techniky, je pro začátek je lepší se zapojit pod vedením autora, které jsou uvedeny ve video materiálech nebo knihách.Cvičení je nutné opakovat v rozsahu úplné konsolidace.

Autor vytvořil techniku ​​pomocís ohledem na čas potřebný pro výcvik.Je nutné je dodržovat.Je také důležité, abyste se jasně řídili doporučeními, aniž byste vymýšleli svá vlastní cvičení a nezvyšovali trvání lekce.Cvičení začíná vývojem respiračních principů.Není vhodné pokračovat ve cvičení bez pečlivého dýchání.

Dále je studium základních poloh, ve kterých bude uživatel umístěn, spojeno s respirační aktivitou.A teprve potom mohou být cvičení pro všechny svalové skupiny spojena se správným dýcháním v určité poloze.

Druhy cvičení v bodyflexu

Video s bodyflexem (15minutový ranní komplex) zahrnuje tři typy cvičení:

 • Dynamická nebo izotonická cvičení. V bodyflexu je nucena pracovat pouze jedna konkrétní svalová skupina.Například břišní svaly.
 • Statická nebo izometrická cvičení. Je schopen aktivovat několik svalových skupin najednou.
 • Protahovací cvičení. Potřebný pro pružnost a pohyblivost svalů.U elastických svalů se takový nepříjemný a nebezpečný jev, jako je křeče, nikdy nestane.

Hlavní komplex bodyflex

Všechna cvičení se provádějí až po poslední fázi pětfázového dýchání.Docela hodně cvičení.

Nejoblíbenější pózy a techniky:

 1. Pozice „Leo“- musíte vstát,ruce těsně nad patellou.Po zadržení dechudokořán se otevřou oči, tváře se napnou, kruh tvořený rty klesne dolů a jazyk vyčnívá z úst co nejvíce.Cvičení opakujte 5krát.
 2. „Ošklivé grimasa“- pozice zůstává stejná.Dolní čelist vyčnívá dopředu, rty přehnuté kachnou se také rozprostírají dopředu až k hranici a rozšiřují krk.Hlava hluboce hází nahoru, jako byste potřebovali zachytit polibek na stropě.Póza je držena po dobu 8 sekund.a vyžaduje pětinásobné opakování.
 3. „Side Stretch“- při výdechu klesá levé koleno k levému kolenu a pravá noha a pravá paže se natahují a tvoří přímou linii.Zároveň se musíte namáhat, abyste si nacvičili svaly na vaší straně.Podobná pozice je přijata doprava.Potřebujete 3 opakování po 8 sekundách.na každou stranu.
 4. „Stahování nohou dozadu“- dechová cvičení se provádějí při stání na kolenou a loktech.Ruce položí dlaně na zem.Po posledním výdechu se rovná levá noha zvedá s špičkou nataženou na sebe.Postup se opakuje třikrát.Akce s pravou nohou jsou podobné.
 5. „Seiko“- počáteční poloha je podobná předchozí pozici, ale levá rovná noha se odloží stranou.Při výdechu stoupá rovná noha co nejvýše, špička a celá noha směřují k hlavě.Svaly jsou velmi napjaté.Póza se opakuje 3krát na každé noze.
 6. „Diamond“- stojící rovně, musíte složit ruce na úrovni hrudníku, dotýkat se pouze prstyobě ruce.Je důležité zvedat lokty co nejvýše a ne dolů.Po výdechu se konečky prstů začnou silně tlačit.Cvičení se opakuje 3krát.
 7. „Preclík“- sedí na podlaze, levá noha spočívá v úhlu na podlaze a pravá ohnutá noha je umístěna nad levou stranou.Levá ruka uchopí pravou nohu, pravá ruka spočívá na podlaze za zády.Při výdechu levá ruka přitahuje pravou nohu blízko těla, zatímco tělo se otáčí doprava.Opakujte - třikrát na každé noze.
 8. „Nůžky“- rovné nohy stoupají z břišní polohy nízko nad podlahu.Na výdechu jsou nohy vychýleny do stran, přičemž pravá noha je nejprve nalevo a poté zleva doprava.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina glutamová - co to je, pro co a jak se používá ve sportu a kulturistice.
​​

Výsledky

Zkušení uživatelé říkají, že při provádění 15minutového ranního komplexu bodyflex se můžete zbavit 9-10 kg za 1 měsíc.S výhradou přesné implementace doporučení ve videu nebo v knize.

Výsledek může být nižší, pokud byla cvičení provedena nesprávně.Také se doporučuje sledovat a normalizovat hormonální pozadí následovníky těla.Poté technika povede k požadovanému výsledku.

Návrh článku:Oleg Lozinsky

Video o flexi těla

Komplex pro hubnutí tělesné flexe:

Technika dýchání: