Bobová stříška pro krátké vlasy s prodloužením, na noze, stupnice.Vhodné pro fotografie, pohled zepředu a zezadu

Tandem ze dvou klasických účesů - bob a bob - je největší poptávka.Bob-haircut získal popularitu pro všestrannost, nenáročnost, praktičnost a co je nejdůležitější - řadu možností pro výkon i na krátkých vlasech.Můžete to ověřit na fotografii.

Jaké typy tváří jsou vhodné pro srážky s bobem

Takový střih jde všem díky rozmanitosti variací.

Úspěšně se přizpůsobí jakýmkoli rysům a tvarům obličeje:

 • Na obdélníkový typfazole asymetrické fazole fit střední délky.Prodloužení dopředu vizuálně zúží spodní část a zjemní obraz.Údery způsobí, že ovál bude méně protáhlý a nedostatečná šířka nahradí objem světla po stranách.
 • Trojúhelníkový obličej úspěšně vyvažuje bobovou kabinu pro prodloužení zepředu na bradu a objem na zadní straně hlavy.
 • Střih se vejde do oválné tváře téměř v jakémkoli provedení: střední nebo krátké délky, s rány a bez rány.
 • Kulatý obličej vizuálně prodlužuje krátkou zadní část hlavy, zamkne se pod bradou a bazální objem vlasů.Dlouhý třesk na boku poskytne jasnější obrys.
 • Pro čtvercový typ je vhodná asymetrická fazole s roztrženým okrajem.

Klasické upravené bobové auto

Tento účes se liší od tradičních bobů přítomností maturit. Klasický bob-car je krátký symetrický střih s rovnoměrným řezem rovnoběžným s dolní linií lícních kostí a rovným dělením.Délka pramenů může být až ke ušnímu lalůčku nebo o něco nižší.Třásně jsou silné nebo mírně naředěné, kapky do obočí nebo mírně nižší.

Postupné pokyny, jak stříhat bob-car pro krátké vlasy s fotografií:

 1. Oddělte vlasy od okraje čela k svislému dělení.hranice .Od nejvyššího bodu týlního výběžku, od centrálního oddělování, oddělte zónu dvěma diagonálními děleními ve směru k hornímu rohu ucha.Spodní týlní zóna, zvýrazněná trojúhelníkovým dělením, určuje úhel sklonu předních a bočních pramenů.
 2. Cutzačněte vlevo, hlava klienta je nakloněna dopředu. Krok 1-2 cm od okrajové linie a oddělte pramen vlasů rovnoběžně s diagonálním rozdělením spodní týlní oblasti.Přitáhněte ji k sobě, prsty držte rovnoběžně s oddělovací linií a proveďte řez.Takto byl získán 1 kontrolní řetězec.Úhel chlapa 45 stupňů.
 3. Oddělováním oddělte druhý pramen a připojte jej k prvnímu. Propletením je dohromady a provedením řezu, vyrovnání délky druhého pramene s prvním.Následující prameny jsou řezány ve stejném pořadí, podle schématu, pramen po prameni, pohybující se nahoru po vybrané oblasti.Pro každý nový řetězec se ovládání stává předchozím.Úhel prodloužení v každé fázi by měl být stejný.
 4. Po dosažení týlní kostije dělení hladce zobrazeno v horizontále a začíná od jednoho bodu.Ve střední zóně bude stoupání pramenů nejvyšší.
 5. Pravá strana je oříznuta podobně jako vlevo. Poté, co byl ovládací prvek nastaven na pravý pramen, by měl být zmenšen na střed doleva, aby se porovnala délka a vyvážení střihu.
 6. Po dosažení horní týlní oblastise sestřih provádí pomocí metody overlay.Oddělte pramen vodorovným dělením a zarovnejte jej se dnem.Po uchopení provazů prsty a jejich držení rovnoběžně s hlavou, vytvořte pro sebe chlapa o 45 stupňů a rovnoměrně zkraťte délku na ovládání.
 7. Na vyčnívajících časových bodech rozdělte parietální a temporální oblast postranním dělením .Vyberte ovládací prvek nad uchem pomocí vodorovného dělení.Ohýbání hlavy klienta na jeho straně,důkladně rozřeďte pramen.Udržujte částečné překrývání s ovládacím prvkem v týlní oblasti, přitáhněte jej k sobě (úhel chlapa 45 stupňů), a dokonce i jeho délku.Následující prameny jsou řezány nakreslením 0 stupňů podle vzoru „pramen po prameni“ až do frontu-parietálního dělení.Stejným způsobem vypracovejte opačnou stranu.
 8. Abyste mohli zpracovat třásně, musíte nejprve oddělit jeho zónu.Dominantou je dočasný výčnělek .Oddělte kontrolní vlákno diagonálně na pravé straně a odřízněte jej v opačném směru podle vzoru „pramen po prameni“ a nechte jej prodloužit.Stejným způsobem vytvořte levou stranu.Učešte třesky růstem vlasů, upravte roh ve středu a vytvořte třásně v přímé linii.
 9. Vysušte vlasyfénem a upravte tvar střihu nůžkami.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Kare-bob pro krátké vlasy: s ranou nebo bez rány?

Vzhled osoby je vnímán jako jediný holistický obraz, který se skládá z jednotlivých detailů.Aby byl obraz vytvořený střihem úplný a harmonický, je třeba věnovat zvláštní pozornost třeskům.

Při správném výběru může člověka zkrášlit zvýrazněním ctností a také skrýt nebo zmírnit nedokonalosti.V některých případech rysy obličeje umožňují obejít se bez rány

Střih se šikmými rány

Rovnoměrná textura půvabně položená na jedné straně pramenůšikmé rány - jedna z možností pro dokončení střihu.Takový třesk má několik odrůd, a proto je vhodný pro jakýkoli typ obličeje, strukturu vlasů a stáří.Šikmé rány pomohou umístit akcenty a přiblížit tvar obličeje k ideálu.

Střední šikmá třmen je vyrobena hladkým ostříháním vlasů a snadným ztenčením konců.Jeho délka nespadá za linii obočí, což znamená, že zámky neklesnou na oči. Lze jej pokládat přímo nebo z jedné strany.

Krátký šikmý okraj může být vyroben v hladkých a hladkých řezných nebo roztržených liniích.První možnost zvýrazní účes jasnou a grafickou siluetou vhodnou pro oválný typ se správnými funkcemi.Úder s roztrženými špičkami lépe skryje nedokonalosti a zjemní ovál obličeje.

Rány jsou hozeny zpět

Tato možnost stylingu není vhodná pro každého, protože může upozornit na nedokonalosti obličeje.Neházejte rány zpět majitelům trojúhelníkového nebo čtvercového typu.Otevřené čelo dále zdůrazní nevyváženost trojúhelníkové plochy a způsobí, že čtverec bude hrubší.

Údery můžete vrátit pomocí stylingových nástrojů.Naneste malé množství přípravku na mokré vlasy, položte jej prsty, nasměrujte jej z obličeje do zadní části hlavy a nechte uschnout.Druhou možností je lehký hřeben a vyhlazení vlasů hřebenem od čela směrem k zadní části hlavy.Chcete-li výsledek uložit, můžete lak na vlasy opravit střední fixací nebo bodnutím neviditelným.

S asymetrickými třásněmi

Diagonální třásně szačíná u chrámu s rovnoměrnou hranou, vede diagonálně přes čelo v přímé linii na opačnou stranu obličeje.Taková asymetrie zdůrazní měkké linie stříhání vlasů s objemnými šíji, ale bez oříznutí koruny.

Fotografie z fazolového stříbra pro krátké vlasy s asymetrickými rány

Diagonální frézovaná třásně je nejúspěšnější volbou pro jakýkoli typ struktury obličeje a vlasů.Ředění tlustých třesků bude lehčí a mobilnější.Tenké a řídké vlasy trochu ztenčení dodá objem.Roztrhaný třesk s nerovnoměrně řezanými prameny bude vypadat více kreativní.

Krátké asymetrické třásně nepřesahuje za čelo, což činí tvář co nejotevřenější.Ideálně takový třesk zapadá do široké tváře a vizuálně prodlužuje ovál.

Řezání bobů bez třesku

Absence třesku může být docela vhodná pro řezání třesku: prameny stejné délky na čele, řezané pod úhlem;asymetrické prameny různých délek;roztrhané zámky - taková řešení vypadají stylově v kombinaci s krátkými vlasy, dokonce i na fotografiích.Možnost ostříhání bez rány pomůže úspěšně skrýt těžké čelo nebo výrazné tváře.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Vůz s oholeným chrámem.

Vyholený chrám je prvek, díky kterému bude hotový účes odvážný a kreativní.Velikost oblasti řezu se může lišit od malého proužku nad uchem po čtvrtinu hlavy.

Složitost a chuť takového střihu v plynule odvozeném přechodu z krátké strany na protější stranu, kde kadeře zůstaly dlouhé.Můžete si vlasy oholit úplně nebo nechat krátkého ježka do 2 cm. Chrám se oholí na straně, kde jsou vlasy méně silné.

Pokud chrám není zcela oholený, lze jej doplnit oholeným vzorem.Bude vhodný jakýkoli předmět - geometrie čar a čísel, abstraktní a monogramové vzory, slova, tisk s napodobením vzoru zvířecích kůží a mnohem víc, vše záleží na dovednosti stylistky.Zajímavým řešením je spojit ořezanou zónu jasnou nebo kontrastní barvou.

Oholený chrám je poměrně odvážný krok, ale zároveň přispěje k aktualizaci obrazu. Tento styl trochu zavazuje soudržnost kreativity obrazu jako celku.

„bob-car“ v neoklasicistním stylu „Grunge“

„grange“ styl znamená účinek lehké nedbalosti a lehkosti, který harmonicky zapadá do stylu bob-haircut pro krátké vlasy.Fotografie ukazují, že takový střih není prováděn po stejné délce, ale ve střídavých vrstvách krátkých a dlouhých pramenů.Tento typ bob-car je velmi podobný kaskádě ve výkonové technice.Tenké vlasy dodají objem a vzdušnost.

Vrstvení takového střihu bude úspěšně skrývat velké čelo a výrazné lícní kosti, díky čemuž budou funkce měkčí.U baculatých dívek je správnější prodloužit účes.

Uvedení takového účesu je docela jednoduché: na mokré vlasynanést pěnu pro styling a šířit se drcením.Chcete-li dosáhnout maximálního objemu, suché vlasy u kořenů směřujte dolů.Pomocí hřebenu nebo rukou dejte účesu požadovaný vzhled - od lehké nedbalosti po úplné rozcuchání a fixujte lakem.Bude to vypadat stylově česané na zadní straně hlavy nebo střídání přímých a selektivně zkroucených pramenů.

Krátký bobový vůz s ostrými řeznými liniemi

V takovém zastřihování bobů nejsou žádné vrstvení a schody.Na krátkých vlasech jsou plátky zhotoveny rovnoměrně, s přesnými a jasnými obrysy jako na fotografii.Pokud chcete šokovat, můžete provést variantu, kdy je jedna strana zkrácena a plynule přechází do klasického bobového vozu ve druhé polovině hlavy.

Dále zdůrazňuje filigránové barvení vlasů s jasnými a neobvyklými barvami v kombinaci se zvýrazněním nebo zbarvením.Vhodné pro tenké a silné vlasy.

Objemové texturování s jemnými liniemi řezu

Přidáním několika nuancí k tradičnímu fazolovému vozu je méně závažné a přísné.Prameny v obličeji jsou tvořeny výraznou gradací.Oblast šíje je tvořena lehkým vrstvením.Konce vlasů se stříhají po celé délce s lehkým, nerovnoměrným odstupňováním.

Podle stylistů je tato volba ideální pro tenké vlasy, což jí dodává větší objem.

Ostré bob-car pro vzácné vlasy

Dobrým řešením by bylo vyřezat bob-car v anglické technice přesnými liniemi,snadné odstupňování a kombinace vrstvení na krátkých vlasech (to je patrné zejména na fotografii).

Objem na tenkých a řídkých vlasech lze získat díky krátce oříznutým týlním pramenům a zkoseným střihem, aby se prodloužil časový a obličejový obličej.Střih přidá texturu a opticky správné tváře kulatého a trojúhelníkového tvaru.

S maturitou pro velmi silné vlasy

Maturita bude dobrým řešením pro vytvoření lehké a dynamické textury na hustých a těžkých vlasech.Tato možnost umožňuje odstranit nadměrný objem v týlní oblasti a po stranách a ponechat parietální prameny podlouhlé.Na zadní straně hlavy a chrámů jsou prameny vyříznuty z různých délek.

Frontální zóna vypadá protáhlejší a týlní vypadá výš.Velmi silné vlasy mohou být dále tvarovány pro vzdušný efekt.Různé délky vytvářejí vícefázový vzhled, díky kterému je účes živější a pohyblivější.Hodí se ke všem podobám rány, vhodné pro daný typ obličeje.

Chcete-li dát účesu texturu a dynamiku, stylisté doporučují provádět ombre skvrny.

Vůz s kudrnatými vlasy

Kudrnaté kadeře vypadají výrazně, pokud jsou nerovnoměrně oříznuty.Jako základ je lepší vzít protáhlou verzi bob-car, vypracovanou drsným střihem a částečným odstupňováním.

Kudrnaté vlasy obecně nejsou poslušné, což je třeba při řezání zvážit. Příliš krátký zátyl bude tedy vypadat příliš svěží a chaotickýměla by zůstat střední délky. Oddělování pramenů v obličeji by se mělo provádět pouze na spodní části kadeře, aby se krásně a správně hodily do účesu.

Bob s protáhlými předními prameny

Střih s protažením zahrnuje zkrácenou zadní část hlavy a dlouhé prameny vpředu.Výsledkem je varianta s dlouhými pohyby a otevřeným krkem současně.Přechod od krátkého krku k prodloužení vpředu může být ostrý nebo hladký v závislosti na typu obličeje.

Přední kadeře mohou být buď symetrické, nebo různé délky;hladká nebo lehká vlna. S podlouhlým okrajem bude takové bobové auto vyvážit čtvercový a kosočtvercový tvar obličeje, skrýt příliš špičaté lícní kosti.

K úpravám stylů se používá kulatý kartáč.Přímým horkým vzduchem nasaďte na mokré vlasy vysoušečem vlasů a provlékněte prameny po pramenech se šlemi.Tahání se provádí dolů nebo mírně vpřed.V případě objemu by prameny měly být během sušení mírně zvednuty u kořenů.

Krátké bobové auto „na noze“

Charakteristickým rysem této varianty účesu s ostříháním je design zátylku na krku.Vizuálně je rozdělena na 2 části - „klobouk“ a hladkou „nohu“.Abychom dosáhli nádhery, je „klobouk“ vystřihován maturitou.Vlasy tvořící „nohu“ jsou střihané velmi krátce, dokonce si je můžete podle libosti oholit.

Otevřený krk a objemný týl vytvářejí tvar připomínající „pupen“.Zkosený střih vlasů časové zóny a předních kudrlinek se provádí prodlouženímod šíje k tváři.Délka může dosáhnout středu ucha nebo těsně pod lalok.

Boyish bob-car

Praktické a efektivní stylování krátkých vlasů v bezstarostném chlapeckém stylu se provádí na základě klasického účesu z bob-car z fotografie.

Za tímto účelem natřete pěny na styling na mokré vlasy a vyfoukejte je vysoušečem vlasů, zvedněte zámky u kořenů hřebenem nebo difuzorem. Po rozčesávání vlasů prsty se dosáhne stylové nedbalosti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.
​​

Asymetrický střih vlasů

Charakteristickým rysem asymetrie jsou krátké vlasy na jedné straně a delší na straně druhé.Oblast šíje je navržena v klasickém stylu s asymetrickým důrazem na boční a přední stranu.

Posun dělicí čáry je povolen, takže bude možné upravit tvar obličeje.Pokud uděláte mírně roztrhané konce, bude možné udělat nejen elegantní styl, ale také možnost s lehkou nedbalostí.

Asymetrický střih má mnoho výhod a vždy vypadá výhodně.Nepoměr čar a tvarů snadno odvrátí pozornost od nedokonalostí obličeje.Provedení takového střihu vyžaduje maximální přesnost, soulad s proporcemi a studium všech podrobností.Dokonalá hladkost vlasů zdůrazňuje čistotu grafických kontur.

Aby byl obraz ještě kreativnější, stylistéčasto se uchylují k barvení v jasných barvách. Zbarvení může být buď úplné nebo částečné - část sestřihu, některé prameny nebo kontrastní tipy.

Víceúrovňový účes

Účinek vrstvení se vytváří stříháním vlasů do šíje za použití techniky „žebříku“. Vzhled „roztržených dentilů“ na špičkách je dosažen ošetřením vysokých a objemných kadeří pomocí metody zabíjení. Schody mohou být hladké a konzistentní, ostré s potrhanými přechody, mohou mít různé délky a hloubky.

Volba závisí na typu vlasů.Na hustých vlasech je lepší stříhat kroky různých úrovní a hloubek, čímž se snižuje objem.Pro tenké, časté a mělké přechody jsou vhodné, takže střih vypadá nádherně.Třásně jsou nejčastěji šikmé s bočním dělením nebo dokonce s klenutým řezem a prudkou strukturou převodovky.

Vícevrstvá struktura dokonale koriguje fuzzy lícní kosti, široké čelo a krátký krk.

Jak stylovat bob-auto na krátkých vlasech?

Jako každý krátký sestřih, bob vyžaduje pozornost a péči.Položení takového střihu nezabírá mnoho úsilí a času.

K tomu budete potřebovat výrobky na vlasy, kartáče a styling:

 1. Rozdělte pěnu pro styling na mokré, čisté vlasy. Vysušte vlasy fénem a zastrčte konce pramenů dovnitř.Neméně zajímavá je možnost s vytaženými konci.
 2. Naneste gel na vlasy a oddělte je centrálním oddělováním.Pomocí železa vyrovnejte kadeře zamknutím zámkem a zkroucení špiček dovnitř.
 3. Nanášejte pěnu na mokré vlasy. Suší se fénem a kulatým hřebenem, počínaje od zadní části hlavy, a každý pramen se rozčeší jeden po druhém.Opravte výsledek lakem.
 4. Distribuujte pěnu na úpravu vlasů a navíjejte je na natáčky. Odstraňte natáčky a sbírejte kadeře ve vysokém účesu.Můžete uvolnit několik tváří v obličeji a vytvořit tak romantický obraz.
 5. Naneste pěnu na vlasy, aby se přidal objem , navlékněte prameny na měkké natáčky a vysoušeč vlasů vysušte v režimu „teplého vzduchu“.Odstraňte natáčky a rozmotejte kadeře do malých zámků, což jim poskytne mírně nedbalý vzhled.

Vlasový styling pomůže vytvořit účes pro každou příležitost - pro každý den, dovolenou a jen pro náladu.Kromě standardních možností stylingu lze účes bob upravovat vytvořením odvážných a kreativních účesů na krátkých vlasech nebo pomocí doplňků jako na fotografii.

Dříve nebo později si každý chce změnit svůj obrázek a bob-car je podle stylistů možností, která si zaslouží pozornost.Díky jednomu střihu se můžete neustále měnit a být odlišní: odvážný a kreativní, jemný a romantický, stylový a luxusní.

Profesionální stylista vytvoří účes, který skryje nedostatky a zdůrazní ctnosti, přičemž zohlední rysy a tvar obličeje, tvar, věk a charakter.

Video o srážkách s bobem

Hlavní třída o srážkách na bobech:

Hlavní třída.Bob Tracy: