Biorevitalizace obličeje.Což je lepší, jaký je rozdíl, ceny: Aquashine, Ial System, Yalupro, Filorga, Princess Rich

Biorevitalizace obličeje je dnes velmi populární u žen starších 35 let.Toto je bezpečná omlazovací metoda bez použití plastické chirurgie.Která biorevitalizace je lepší, lze zjistit studiem všech jejích typů.

Koncept biorevitalizace

Kůže je největší orgán, ve kterém každou sekundurůznébiochemické procesy.Kyselina hyaluronová je základem intercelulární tekutiny, která je odpovědná za produkci elastinu a kolagenu, díky čemuž pokožka zůstává pružná a krásná.

Po 35 letech zpomalují produkci kyseliny hyaluronové různé faktory, v důsledku čehož pokožka ztrácí svou přirozenou elasticitu a objevují se první vrásky.

Biorevitalizační postup je subkutánní podávání kyseliny hyaluronové v určitých problémových oblastech.Hyaluron, zavedený do hlubších vrstev dermis, váže vlhkost a udržuje ji, současně vyhlazuje vrásky v obličeji a odstraňuje defekty, jako je akné nebo cévní růžovka.

Výhody a nevýhody postupu

Vzhledem k tomu, že biorevitalizace si u spravedlivého pohlaví získala velkou popularitu, je třeba zdůraznit její výhody oproti jiným metodám, jakož i nevýhody.

Mezi jeho výhody patří:

 • okamžitý výsledek.Ihned po zákroku je účinek znatelný, kůže je hladší, malé vrásky a vady kůže zmizí;
 • absence potřeby chirurgického faceliftu, což může, jako každá jiná operace, vést k nepředvídatelným důsledkům a komplikacím;
 • téměř úplná absence vedlejších účinků, protože hyaluron je přirozenou součástí hlubokých vrstev kůže;
 • dlouhodobý účinek.Po jednom zákroku si pokožka udržuje a akumuluje účinek po dobu 6 měsíců.Při provádění celého kurzu může účinek trvat až 2 roky.

Stejně jako u každého postupu není biorevitalizace bez nedostatků.

Patří sem:

 • výskyt bezprostředně po zákroku v místě vpichu papule na obličeji.Zmizí však po 24–72 hodinách;
 • výskyt mikrohematomů, které ačkoli nepředstavují ohrožení zdraví, jsou nepříjemnou kosmetickou vadou.Projděte také rychle;
 • výskyt alergických reakcí.Takový účinek se málokdy pozoruje při nesnášenlivosti léku, takže kosmetologové doporučují, aby byl před zákrokem proveden test na alergii.

Jaký je rozdíl mezi injekčními a nevstřikovacími postupy?

Biorevitalizace obličeje (což je lepší, injekce nebo nevstřikování, bude popsáno později) se provádí v podmínkách kosmetologických místností zkušenými lékaři.

Existuje mnoho intradermálních způsobů dodávání kyseliny hyaluronové.Ale globálně lze rozlišit dvě hlavní metody - pomocí subkutánních injekcí a speciálních zařízení s vhodnými tryskami, jakož i laserovou procedurou.Dále bude každý z druhů podrobněji posouzen.

Biorevitalizace injekcí začíná očištěním kůže a aplikováním lokálního anestetika, pokud pacient upřednostnil postup pro subkutánní podávání léčiva.

Dále je stanoveno místo, kde se má léčivo podávat, a lékař začne podávat mikroinjekce.Pokud se postup provádí pomocí zařízení, pak se kyselina hyaluronová nanáší na povrch kůže pomocí speciálních trysekdoručen do jeho nejhlubších vrstev.

Laserová biorevitalizace začíná také očištěním povrchu kůže.Poté musí být na kůži nanesen gel obsahující hyaluron.Když je kyselina vystavena laseru, změní svou strukturu a vstoupí do kůže, aniž by narušila integritu krytu.

Laserová biorevitalizace má oproti injekci velkou výhodu, protože léčivo se dodává pod kůži, aniž by došlo k jeho poškození.

V tomto případě bude nevýhodou to, že kyselina hyaluronová nevstoupí do nejhlubších vrstev kůže, což znamená, že účinek bude méně výrazný.

Cena laserové biorevitalizace je odpovídajícím způsobem vyšší.Biorevitalizace injekcí je považována za nejúčinnější postup.Jeho nevýhodou však bude možný výskyt nepohodlí během injekcí.Oba typy jsou stejně užitečné pro pokožku, kterou si vybrat, každý pacient se rozhodne pro sebe.

Indikace postupu

Biorevitalizace je indikována od 35 let s významnými změnami kůže.

Mezi hlavní indikace patří:

 • suchá kůže;
 • nadměrný výskyt věkových skvrn;
 • obnova kůže po operaci, loupání, vystavení UV paprskům;
 • ztráta přirozené elasticity kůže;
 • kožní vady, jako jsou akné, pavoučí žíly;
 • Fuzzy ovál tváře.

Kontraindikace

Biorevitalizace obličeje (což je lepší, bude podrobněji popsáno dále v článku) by neměloprovádí se bez předchozí konzultace s lékařem.Stejně jako každý jiný postup má i řadu kontraindikací, kterým by měla být věnována pozornost.

Mezi nimi je třeba poznamenat:

 • těhotenství a kojení;
 • jakákoli virová onemocnění;
 • dermatologická onemocnění kůže;

  Biorevitalizace obličeje je kontraindikována u lišejníků a kandidózy a jiných kožních onemocnění

 • autoimunitní onemocnění;
 • individuální nesnášenlivost jednotlivých složek.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.
Možné nežádoucí účinky

Ihned po zákroku se může v místě vpichu na pokožce objevit mírný otok.Jedná se o normální kožní reakci, vada obvykle ustoupí za 1-2 dny.Tento proces můžete urychlit pomocí produktů obsahujících výtažky z arniky.

Pokud je kůže přecitlivělá, mohou se vytvářet hematomy, které také rychle vymizí.Ve vážných případech je pozorována alergická reakce na léčivo.Tomu lze snadno zabránit provedením testu citlivosti na konkrétní lék předem.

Pro jakékoli nepříjemné kožní problémy, které se objevily po zákroku, je nejlepší konzultovat lékaře, který ho provedl.Kosmetolog vám řekne, jak lépe řešit možné komplikace.

Jak se připravit na postup?

Biorevitalizace není příliš komplikovaný postup, ale vyžaduje také určitou přípravu.Chcete-li vyloučit možné kontraindikace, musíte se předem poradit s kosmetologem.

Po dobu 3–4 dnů bezprostředně před samotným postupem je nezbytné:

 • vyloučit alkohol, kávu, kouření, energetické nápoje;
 • přestat brát určité léky, jako jsou prášky na spaní;
 • opalování opalování na slunci a v soláriu;

Fáze provádění

Biorevitalizační postup byl vypracován po dlouhou dobu, veškeré komplikace během procesu jsou prakticky sníženy na nulu.

Ve stadiu přípravy určí lékař oblasti, v nichž je nutné léčivo podávat, a určí také lék a různé metody, které budou použity.

Fáze řízení začíná očištěním obličeje kosmetických zbytků a ošetřením antiseptikem.Poté se injekčním způsobem podání ošetřuje obličej podle přání pacienta anestetikem.

Po nějaké době se anestetikum očistí od obličeje a kosmetička pokračuje v přímém podávání hyaluronu.Vstřikování se provádí v přesně definovaných oblastech. Samotný postup trvá od 20 do 90 minut v závislosti na počtu vpíchnutí a závažnosti problému .

Ve ​​fázi dokončení se používají kosmetika, která zklidňuje pokožku a zvyšuje účinek postupu.Dále lékař zkoumá kůži na možné problémy a komplikace a dávádalší doporučení péče.V případě potřeby je pro následující postup stanoveno datum.

Po dokončení biorevitalizace se doporučuje:

 • během prvních několika dnů nemít být v horkých místnostech a pod spáleným sluncem;
 • nepoužívají makeup;
 • odmítají navštěvovat tělocvičnu;
 • dodržovat hygienická pravidla a přísně dodržovat pokyny lékaře.

Při řádné péči o pokožku po zákroku vady jejího chování zmizí co nejrychleji a kůže se začne rychleji transformovat a získat požadovanou elasticitu.

Zásady volby léčiva

Biorevitalizace obličeje (kterou vám kosmetolog řekne lépe a efektivněji při osobní konzultaci) by se měla provádět se správným lékem.Konečný výsledek nakonec závisí na správnosti volby, kvůli které se pacienti obracejí na kliniku.

Přípravky lze rozdělit na hotové směsi (nebo „koktejly“) a koncentrovanou kyselinu hyaluronovou.V kosmetologii je také obvyklé rozdělit léky na generace.

První generace. Čistá neředěná kyselina hyaluronová s nízkou hustotou.Rovnoměrně a úplně vyplňuje buňky v místě vpichu a hydratuje a vyživuje pokožku.Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Druhá generace. Kromě hyaluronu obsahuje přípravek vitaminy a aminokyseliny, které zlepšují pokožku a vyživují ji dalšími stopovými prvky.Takové léky se častěji používají u pacientů starších 40 letČistá kyselina hyaluronová již nedokáže zvládnout omlazení.

Třetí generace. Nukleové kyseliny jsou přítomny ve složení a pomáhají opravovat přerušené vazby v kožních buňkách na úrovni DNA.V tomto případě je obnovena produkce kolagenu a elastanu, jakož i kyseliny hyaluronové.

Předepisování

Kosmetolog předepisuje lék po prozkoumání kůže a zjištění anamnézy pacienta.Zohledňuje se také věk pacienta.Existují léky, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a pouze pro určité.

Například v mladším věku je vysoká koncentrace injikované kyseliny hyaluronové nepřijatelná a ve vyšším věku (nebo se závažnými změnami kůže) jsou vyžadovány další nutriční složky.

Kosmetolog navíc upozorňuje na takové ukazatele, jako jsou:​​

 • suchá kůže, hloubka vrásek;
 • typ pleti (suchý, kombinovaný, mastný);
 • přítomnost dříve provedených kosmetických procedur;
 • očekávaný účinek.

Aquashine

Výrobce:Jižní Korea.

Složení: kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností s přídavkem:

 • koenzymů a minerálů (8 druhů);
 • peptidy (4 druhy);
 • vitaminy (14 typů);
 • aminokyselin (24 druhů);
 • nukleová kyselina.

V řádku jsou 3 produkty:

 • Revofil Aquashine soft;
 • Revofil Aquashine BR;
 • RevofilAquashine BTX. “

Všechna tato léčiva jsou určena pro kůži starší 35 let.Účinek spočívá v zpřísnění a vyhlazení pokožky, vymizení pigmentace související s věkem a zvýšení přirozené záře.Všechny tři léky vykazovaly vysokou účinnost po prvním použití a patří k nejoblíbenějším v kosmetologii.

Juviderm hydrát

Výrobce:USA (výrobní závod ve Francii).

Složení:kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností, mannitol.

Léčivo Yuviderm Hydrát má pozitivní účinek ihned po použití.Kůže je vyhlazená a elastická.Speciální inhibitor, mannitol, zabraňuje ničení kyseliny hyaluronové, zpomaluje proces stárnutí a má antioxidační účinek.

Lék je přípustný nejen pro jeho vedení pod kůži obličeje, ale dokázal také opravit výstřih, paže, krk.

YaluPro

Výrobce:Itálie.

Složení:Aminokyseliny, kyselina hyaluronová.

Produktová řada JaluPro se skládá ze dvou odrůd - JaluPro a JaluPro HMW.Jejich složení je stejné, liší se pouze koncentrace kyseliny hyaluronové.Biorevitalizace léčivem "YaluPro" je zaměřena na potírání počátečních příznaků stárnutí, účinkem je zvlhčení a posílení vlastní imunity pokožky.

Obsahuje 1% kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulovou hmotností.Druhý typ je koncentrovanější (2%)vysokomolekulární hyaluron, určený k potlačení zjevných příznaků stárnutí a uschnutí kůže.Účinek začíná okamžitě, zvyšuje se po 2 týdnech a trvá až 6 měsíců.

Systém iontů

Produkce:Itálie.

Složení:kyselina hyaluronová.

Systém iontů se skládá z čisté kyseliny hyaluronové neživočišného původu v koncentraci 1,8%.Po zavedení pod kůži vytváří stabilní vazby v molekulách, díky čemuž si pokožka udržuje vlhkost a stává se pružnější a hladší.Droga se hromadí v tkáních až 12 dní a účinek trvá až 3 měsíce.

Repleri

Výroba:se vyvíjí v Rusku a vyrábí se v čínských podnicích.

Složení:Kyselina hyaluronová.

Ruské přípravky pro repliku se v kosmetologii hojně používají nejen v Rusku, ale také po celém světě.Patří mezi pět nejvíce hypoalergenních léků na světě.Biorevitalizace Reoreri je zaměřena na prevenci předčasného stárnutí kůže.Tento biorevitalizant má dlouhodobý účinek, protože léčivo je v tkáních až 7 měsíců.

Viscoderm

Produkce:Itálie.

Složení:kyselina hyaluronová

Linie přípravků Viscoderm je představována třemi druhy, jejichž rozdílem je koncentrace hyaluronu.Prvním typem je plnivo s koncentrací 0,8% kyseliny.Je indikován pro počáteční známky stárnutí.Používá se 1,6% kyselina hyaluronovávýraznější změny.

Může být také použit k přípravě na konturování nebo na těžkou dehydrataci.Nejsilnější koncentrace léčiva - 2% - se používá pro těžké příznaky stárnutí, hluboké vrásky, věkové skvrny a fuzzy kontury obličeje.

Znakem tohoto léčiva je jeho hypoalergenicita způsobená neživočišným původem kyseliny hyaluronové, kterou tělo přijímá ve 100% případů.

Revi brilliants

Produkce:Rusko.

Složení :

 • kyselina hyaluronová;
 • kvercetin (oncoprotector);
 • trehalóza (chrání buňky před destrukcí);
 • pterostilben (antioxidant).

Lék vyrábí ruská společnost, která se vážně zabývá výzkumem hyaluronu a jeho účinků na organismus.Díky datům získaným během testů byl vytvořen lék, který zaujímá jedno z předních míst v biorevitalizačních technikách obličeje a dalších částí těla.

Komplex látek, které tvoří kůži, poskytuje nezbytnou výživu a hydrataci.Ať už je zvolen jakýkoli způsob dodávání léčiva pod kůži, změny jsou vždy viditelné okamžitě po zákroku. Výsledek bude lepší, pokud provedete dva postupy s rozdílem 3–4 týdnů. Vzhledem k dobře vybraným složkám trvá účinek tohoto léku asi rok a půl.

Princezna Rich (Princezna Rich)

Produkce:Rakousko.

Složení:hyaluronát, glycerin.

Zvláštností tohoto léčiva ve vztahu k ostatním je přítomnost glycerolu v prostředku.Díky tomu se hyaluron stává viskóznějším, měkčím a rovnoměrněji distribuovaným pod kůží.

Glycerin také zvyšuje účinek kyseliny hyaluronové a delší účinek postupu.

Hlavní činností, stejně jako u jiných léků, je obnovení rovnováhy vody v pokožce a zlepšení její přirozené pružnosti.„Princezna bohatá“ je jednou ze čtyř drog v řadě tohoto výrobce, nejoblíbenější a zároveň nejlevnější.

Lék si zaslouží oblíbenou popularitu kvůli vysokému stupni čištění a sterility a také ke snížení možných alergických reakcí na nulu.

Teosyal (Teosial)

Produkce:Švýcarsko.

Složení:Kyselina hyaluronová.

Charakteristickým rysem tohoto přípravku je nejčistší rostlinná kyselina hyaluronová, která splňuje všechny farmaceutické normy v Evropě.Výrobci zahrnuli 8 položek do řady léků, z nichž každá má úzce zaměřený účinek.

S Teosyalem můžete vylepšit konturu rtů nebo korigovat asymetrii, zvlhčit pokožku, opravit hluboké vrásky a zjemnit konturu obličeje.Za každý úkol je zodpovědný určitý výplň z vlasce, jehož výběr zůstává na kosmetice podle přání pacienta.

Účinek biorevitalizace s Teosialem trvá až 12 měsíců, což je ve srovnání s ostatními téměř 2krát déleslavné výplně.Pokud provádíte udržovací terapii, výsledek zůstane po dlouhou dobu.

Hyalrepair

Produkce:Rusko.

Složení:

 • kyselina hyaluronová;
 • vitaminy;
 • stopové prvky;
 • glycin;
 • prolin;
 • L-karnitin.

Existují 3 typy léčiva, které se od sebe liší kromě pomocných látek, které jsou součástí, kromě kyseliny hyaluronové.Všechny jsou určeny k použití od 30 let.

 • Hyalrepair 02obsahuje kromě hyaluronu, vitamínu C, glycinu, prolinu a lysinu.Je určen k hydrataci suché pokožky, odstranění akné a jizev a přípravě na plastickou chirurgii.
 • Hyalrepair 04obsahuje hyaluron, vitamín C, glycin, cystein, glutathiol.Jeho působení, kromě hlavního, je také zaměřeno na léčbu fotocitlivosti a vaskulární rosacea.
 • Hyalrepair 08obsahuje hyaluron, vitamin C a L-karnitin.Jeho působení je zaměřeno na pomoc regeneraci pokožky po hubnutí a na boj proti projevům celulitidy.

  Meso-Wharton (Mesovarton)

  Produkce:USA.

  Složení:

  • syntetický analog peptidu lidského embrya (P199);
  • kyselina hyaluronová;
  • aminokyseliny;
  • vitamíny.

  V tomto přípravku je základem patentovaný peptid, který po požití stimuluje obnovu kmenových buněk.Výsledkem je, že mrtvé buňky jsou nahrazeny novými,výroba elastanu a kolagenu je nezbytná k udržení pokožky ve stavu pružnosti.

  Díky vitamínům a aminokyselinám, které tvoří pokožku, je více chráněna před agresivními vnějšími faktory.Účinek je chráněn až jeden rok.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

  Meso-Xanthin

  Produkce:USA

  Složení:

  • kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností;
  • fucoxanthin;
  • vitaminy;
  • antioxidanty;
  • nukleová kyselina;
  • aminokyselin.

  Hlavní látka léčiva, fucoxanthin, se získává z řas, jejím účinkem je probuzení buněk a obnovení jejich normálního fungování.

  Metabolismus v buňkách je regulován a začíná se produkovat přírodní kolagen.

  Kyselina hyaluronová, která je součástí kompozice, zvyšuje účinek zvlhčováním a vyživováním vnitřních vrstev kůže.

  Zbývající složky příznivě ovlivňují celkový stav dermy, její schopnost odolávat vnějším faktorům a udržovat normální metabolické procesy.

  Yvoire Hydro

  Výrobce:Jižní Korea.

  Složení:Nenavázaná kyselina hyaluronová.

  Lék je určen k aplikaci na povrchovou a střední vrstvu kůže. Bojuje s jemnými vráskami, drobnými změnami kůže a známkami fotografování.Doba trvání účinku je 2 měsíce.

  Filorga

  Výrobce:Francie.

  Složení:

  • kyselina hyaluronová;
  • vitaminy;
  • antioxidanty;
  • minerály.

  Tato linie zahrnuje 2 léky určené pro různý věk.Výplň použitá pro biorevitalizaci mladé pokožky přispívá k prevenci stárnutí, k celkovému zlepšení stavu pokožky.Věk pokožky podporuje složení s kyselinou hyaluronovou a glycerinem.Proces stárnutí se zpomaluje, účinek trvá až 5 měsíců.

  Gialual

  Produkce:Ukrajina.

  Složení:Kyselina hyaluronová, estery kyseliny jantarové.

  Přípravek viditelně vyhlazuje pokožku, nasycuje ji nezbytnou vlhkostí.Kyselina jantarová, spárovaná s kyselinou hyaluronovou, velmi účinně bojuje se známkami stárnutí a změn souvisejících s věkem v pokožce díky zvýšené výměně energie v buňkách.Antioxidanty neutralizují volné radikály, které se aktivně podílejí na procesu stárnutí.

  Hyaron

  Produkce:Jižní Korea.

  Složení:vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová, hyaluronát sodný.

  Produkt vyživuje pokožku vlhkostí, vyhlazuje vrásky, odstraňuje jizvy a posiluje pružnost.Alergické reakce se prakticky nepozorují.Účinek trvá až 6 měsíců.

  Aminoal Strong

  Produkce:Itálie.

  Složení:

  • kyselina hyaluronová;
  • aminokyseliny;
  • síran sodnýchondroitin.

  Má silný účinek, vytváří stabilní intracelulární vazby pro tvorbu kolagenu a elastanu.Produkt vyhladí pokožku, zmírní vrásky a účinně bojuje s kosmetickými vadami.Je důležité objasnit, že v Rusku je tento lék certifikován jako „voňavkářské a kosmetické výrobky“, což znamená, že může být použit pouze pro nevstřikovací typy biorevitalizace.

  Butel

  Produkce:Itálie.

  Složení:kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností.

  Znakem tohoto biorevitalizačního činidla je velmi vysoká molekulová hmotnost hyaluronu.To pomáhá akumulovat efekt a udržet jej mnohem déle než ostatní plniva.

  Droga je k dispozici ve třech typech v závislosti na věku.Výsledek zákroku také závisí na stupni změn v kůži souvisejících s věkem.Obecně jsou všechny účinné při potírání projevů věku na kůži, kosmetických defektů a sušení.

  Dermahil

  Produkce:Jižní Korea.

  Složení:

  • biomimetické peptidy;
  • aminokyselin;
  • vitamíny.
  • Biomimetické peptidy jsou chemické sloučeniny, které při požití replikují buňky lidského těla.Mohou nahradit kolagen, elastan a díky svému chemickému složení výrazně zvyšují jejich účinek.

   Bohatý „koktejl“ léčiv, rovněž součástí tohoto plniva, pomáhá udržovat vodurovnováha uvnitř pokožky zvyšuje její odolnost vůči vnějším faktorům a chrání před předčasným stárnutím.

   Ceny za biorevitalizaci na klinikách v Moskvě, Petrohradu, v regionech

   Biorevitalizace tváře (která je lepší, popsaná výše) je mezi středními a staršími ženami velmi žádaná.Ceny za tento postup se liší.Níže jsou uvedeny přibližné ceny v různých městech.

   Město Průměrná cena ve městě (v závislosti na přípravě a metodě)
   Moskva 10 250 rublů.
   Petrohrad 8850 rublů.
   Kazaň 9 750 rublů.
   Jekatěrinburg 7 960 rublů.
   Krasnojarsk 9 770 rublů.
   Soči 10 000 rublů.
   Jaké výsledky lze dosáhnout: před a po fotkách

   Biorevitalizace obličeje je účinným postupem proti stárnutí bez použití chirurgických metod.Díky tomu můžete výrazně snížit a v některých případech zcela odstranit příznaky stárnutí kůže.

   Následující text shrnuje, jaké účinky lze dosáhnout biorevitalizací:

   • Hydratuje a elastikuje pokožku.
   • Jak se zbavit věkových skvrn, akné, jizev.
   • Zlepšení stavu kůže po plastické chirurgii.
   • Posílení anticelulitidového účinku a zpřísnění pokožky s prudkým úbytkem hmotnosti.
   • Zpomalení procesu stárnutí, vyhlazení vrásek.

   Nejlepší léky proPodle lékařů biorevitalizace podle lékařů

   Nejlepší biorevitalizanty, které obsahovaly pouze kyselinu hyaluronovou, byly kosmetology uznány jako:

   • Systém IAL (systém IAL).
   • Teosyal.
   • Beautelle.
   • Jsou úspěšní díky své vysoké účinnosti, nepřítomnosti nežádoucích účinků a snadnému odstranění léčiva z těla.

    Mezi plnivy obsahujícími kromě hyaluronu koktejl užitečných látek byly zaznamenány následující:

    • Aquashine (Aquashine).
    • Meso-Wharton (Meso-Wharton).
    • Dermahil.

    Kosmetologové dávají přednost těmto lékům pro jejich bohaté složení, pozitivní účinek na kůži a snadné použití.

    Biorevitalizace obličeje je skvělou příležitostí k omlazení a získání krásného tvaru obličeje bez použití chirurgických metod.Existuje mnoho různých postupů, z nichž jeden je pro konkrétního pacienta nejlepší - zkušený kosmetolog vám pomůže určit.

    Vytvoření článku:Mila Fridan

    Video o biorevitalizaci

    Co lze skutečně očekávat od biorevitalizace: