Bioreparace - co to je, účinek postupu, účinek, užívané léky: Hyalripier, Aquashine, foto, cena, recenze

Bioreparace je moderní injekční technika pro obnovu kožních buněk, jejímž hlavním rysem je poskytnout přirozený průběh procesu regenerace struktury epidermálních vrstev.

Mechanismus postupu je založen na použití subkutánního podání přípravků kyseliny hyaluronové. Tato kyselina je přírodní složkou tkáně savců.

Díky své chemické struktuře a významné molekulové hmotnosti si mohou molekuly kyseliny hyaluronové zachovat kolosální (mnohonásobně větší než vlastní) počet molekul vody.To přispívá k přirozené ochraně vlhkosti v lidských tkáních a v důsledku toho k udržování pružnosti a pevnosti pokožky.

Vědecký výzkum v oblasti kosmetologie prokázal, že s věkem se tělo začíná potýkat s nedostatkem produkce kyseliny hyaluronové.Buňky epidermis rychle ztrácejí vlhkost přijímanou z vnějšku - syntéza nových buněk se zpomaluje, objevují se vrásky, rýhy a záhyby.

Překážkou pro hromadění kyseliny hyaluronové v lidském těle je existence enzymu, který ji ničí - hyaluronidáza.Modifikované komplexy této kyseliny vyvinuté v posledních letech jsou méně citlivé na enzymy, což umožňuje dosáhnout delšího účinku.

Vědci našli způsob, jak extrahovat soli kyseliny hyaluronové oddělením od molekul lipidů, proteinů a nukleových kyselin.Zvýšení koncentrace hyaluronu s nízkou penetrací v přípravcíchpodporuje vysokou úroveň zadržování vody v hlubších vrstvách kůže.

Kromě toho je taková kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností vynikajícím dirigentem pro další užitečné látky nezbytné pro výživu pokožky a intenzivní omlazení.Proto se během postupu bioreparace zavádějí biosyntetizované přípravky kyseliny hyaluronové pod kůži v kombinaci s aminokyselinami a vitaminy.

Bioreparanty (složky léčiva), díky své rezistenci vůči enzymu hyaluronidáze, vyvolávají rychlou regeneraci tkáně na buněčné úrovni. Doba expozice složek léčiva je asi 3 týdny.

Tentokrát stačí, aby prospěšné látky co nejvíce nasycily pokožku, zlepšily její barvu, hladinu vlhkosti a podkožní mikrocirkulaci - vrásky jsou narovnány, zmačkané a suché, zmizely jizvy atd.

Technika provádění postupu bioreparace.

Injekční kosmetologie je nejúčinnějším způsobem přenosu živin přímo do dermálních vrstev a hlavním příkladem je bioreparace.

Výhody bioreparace mezi jinými injekčními metodami jsou:

 1. složení léčiva zahrnuje kromě kyseliny hyaluronové také aminokyseliny, vitaminy a peptidy různých druhů;
 2. poskytuje antioxidační účinek léčiva v důsledku zařazení glutathionu, cysteinu a methioninu do jeho složení;
 3. tento postup nezpůsobuje otok kožní tkáně;
 4. absence rehabilitačního období;
 5. vysoká odolnost bioreparantů vůči přirozené degradaci působením enzymu hyaluronidázy, která zajišťuje účinné zahájení procesů obnovy kožních buněk.

Bioreparace je složitá procedura, ne mnohoje známo, co to je.Obvykle se dělí na: přípravnou fázi, hlavní a finální.

Přípravná fáze zahrnuje použití lokální anestézie a očištění kůže od vnějších kontaminantů.

Hlavní stádium bioreparace je charakterizováno ošetřením obličeje, krku a dekoltu pacienta pomocí „papulární metody“.Tato metoda je založena na velkém počtu mikroinjekcí (v krocích po 1-2 cm), na jejichž místech se dočasně tvoří načervenalé hlízy - papuly.

Na obličeji je léčivo vstříknuto do dermis v každé zóně zvlášť:

 1. v oblasti brady - podél linií od středu brady nahoru,hladce se pohybující k uším;
 2. v oblasti lícních kostí - klenuté od rohů rtů k uším a chrámům;
 3. v čele - od jejího středu a plochy mezi obočím směrem nahoru a podél obloukových linií k chrámům;
 4. v oblasti očí a očních víček - podél linií od vnitřního rohu horního víčka ve směru k vnějšímu okraji oka a od vnějšího k vnitřnímu podél spodního víčka.

Během injekce je přísně řízen průměr papule: ne více než 1 mm v očních víčkách a ne více než 3 mm ve zbývajících částech obličeje a krku.

Na krku a dekoltu se provádějí mikroinjekce:

 1. podél bočních linií krku od shora dolů a dopředu od hrudníku po bradu;
 2. podél linií V od středu hrudní kosti do oblasti klíční kosti.

Papíry jsou dočasné a jsou spojeny s injekční metodou: léčivo je injikováno pod kůži ve velmi malém úhlu k jeho povrchu.Rychlost resorpce výsledných hlíz je přímo závislá na viskozitě použité hyaluronové kyseliny a na individuálních vlastnostech těla pacienta.Tato doba je často 1 až 7 dní.

Poslední fází biologického zpracování je aplikace zvláčňujícího a regeneračního krému.

Je třeba připomenout, že k upevnění účinku biologické úpravy je třeba podstoupit průběh těchto postupů - jedná se minimálně o 3 sezení s odstupem 3 týdnů.Během tohoto období je nutné se vyhnout přehřátí těla (je nepřijatelné navštívit sauny, pláže atd.), Které mohou vyvolat biodegradaci podávaného léku.

Bioreparace pro lidi, kteří vědí, co pomáhá při řešení řady kožních problémů:

 1. suchost;
 2. dehydratace;
 3. ochablost;
 4. prověšené tváře a brady;
 5. rosacea (tvorba vaskulárních "hvězd");
 6. hyperkeratóza (silné odlupování stratum corneum epidermis);
 7. po akné (stopy černých teček a jizev);
 8. nadměrný lesk kůže na čele a bradě;
 9. zvětšené póry;
 10. pihy;
 11. věková místa a mateřská znaménka;
 12. vrásky a další.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Bioreparace bez injekce: vlastnostilaserový postup.

Na rozdíl od typického postupu bioreparace se laserová bioreparace provádí bez injekcí.Tato metoda je založena na použití laseru od italského výrobce Smartxide DOT DEKA pomocí hyaluronového komplexního přípravku v kombinaci s vitaminy, peptidy a aminokyselinami.

Laserové omlazení je radikální metoda, která není vhodná pro každého.

Základem laserové terapie je zahřívání dermis, které přispívá k aktivaci fibroblastů, které zajišťují pružnost a pevnost pokožky.

Složky bioreparantů se pod vlivem paprsku dostávají pod kůži - okamžitě se aktivuje intracelulární syntéza vnitřní kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu.Vitamíny, peptidy a aminokyseliny, které spadají do epiteliální tkáně, se okamžitě vrátí na pokožku zdravým vzhledem a krásou.

Laserové omlazení má třítýdenní účinek intracelulární expozice, jako je tomu u klasické bioreparace, ale tento postup trvá poměrně kratší dobu.Cena zákroku závisí na typu použitého léku, velikosti problémové oblasti kůže, odborné kvalifikaci, dostupnosti doplňkových služeb atd.

]
Typ bioreparace Klasické vstřikování Nevstřikování laserem ]
Doba trvání postupu30-60 minut 30-40 minut
Délka kurzu3-5 relací s přestávkou

3 týdny 2krátrok

3 sezení s přestávkou

3 týdny 2krát do roka

Období obnovy kůže1-7 dní 1-2 dny
Cena podniku3500-12000 rub.17000-23000 rub.

Pochopení toho, že za to odpovídá laserová bioreparace, pomůže opravit výrazné kožní změny související s věkem, suchost, hyperpigmentaci, ptózu (ochablé tkáně), obnovit pružnost tkání, zlepšit barvu a celkový stav.pokožka, vyhlazení vrásek obličeje, utažení obrysu obličeje a aktivace přirozené obnovy pokožky.

Kontraindikace laserového postupu proti stárnutí jsou: kůže, infekční, onkologická onemocnění, epilepsie, těhotenství a kojení, hypertenze, onemocnění ledvin, přecitlivělost na složky léčiva atd.

Bioreparace peptidů: výhody a nevýhody postupu.

Peptidy jsou řetězcem 2 až 5 aminokyselin. Zvyšují odolnost zralých buněk a invazí do stárnoucích buněk přispívají k jejich přirozenému ničení.Volná místa jsou obsazena novými aktivními a zdravými buňkami.Taková ochranná funkce peptidů, založená na normalizaci metabolismu, způsobuje omlazení lidských kožních buněk.

Funkční vlastnosti peptidů souvisejí se strukturou jejich molekul.V závislosti na kombinaci různých sekvencí aminokyselinových zbytků v molekule existuje celá řada peptidových forem. Přidělit:

 1. imunomodulační peptidy;
 2. peptidy, které regulují melanogenezi (výskyt senilních skvrn);
 3. stimulanty intercelulárního metabolismu;
 4. stimulanty ochranné funkce kůže;
 5. neurotransformery;
 6. peptidy stimulující mikrocirkulaci a lymfatickou drenáž;
 7. peptidy stimulující fibroblasty;
 8. peptidy, které aktivují syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Regulují základní procesy vitální činnosti zevnitř, peptidy urychlují dělení buněk a poskytují rychlou obnovu epitelových tkání.Chrání zralé buňky aktivací procesů proti stárnutí v nich.

Opakované studie zavádění peptidů do bioreparačních procesů naznačují řadu výhod:

 1. zvýšená pevnost a pružnost kůže;
 2. výrazná stabilizace pigmentace, zlepšená barva kůže;
 3. zmenšení hloubky jizev a vrásek;
 4. optimální hydratace kůže;
 5. bezpečnostní a hypoalergenní postup.

Doporučuje se podrobit se úplné terapii, aby se konsolidovaly výsledky bioreparace peptidů.Průběh procedury zahrnuje 4 sezení s frekvencí 2 až 4 týdny.Cena - 8500 rublů.v jedné relaci.

Nevýhody bioreparace peptidů zahrnují skutečnost, že optimální účinnost postupů u pacientů je zaznamenána po určité době.Klinické výsledky se hromadí od postupu k postupu.Takové manipulace jsou určeny pouze pro pacienty od 40 let a staršíněkdy používá mladší kategorie lidí.

Neinvazivní biologická úprava: způsob podání, jeho působení.

Neinvazivní postup bioreparace založený na použití peptidové kosmetiky nové generace korejské společnosti LiDoRe v kombinaci s estetickými kosmetickými prostředky pomůže obnovit mladistvost pokožky.Tato kosmetika je peptidový koktejl (sérum), který aktivně stimuluje regeneraci kůže zevnitř.

Neinvazivní terapie je založena na metodě „pohánění“ aktivních složek séra vzduchovým štětcem pod tlakem vzduchu. Taková technologie proti stárnutí zahrnuje:​​

 1. krok čištění využívající loupání plynu a kapaliny;
 2. stříkání séra na povrch kůže a jeho foukání pod tlakem vzduchu;
 3. drenážní masáž.

Čištění kůže probíhá ve třech fázích:

 1. odstraňovač make-upu;
 2. loupání kapalina-plyn - bezkontaktní postup čištění a leštění obličeje;
 3. čištění minerální vodou za použití vzduchového kartáče stříkáním při tlaku 8 atmosfér a rychlosti 200-300 m /s.

Čištění a leštění pokožky loupáním plynem a kapalinou má mechanický a teplotní účinek na kůži pro kvalitativní odstranění odumřelých epidermálních buněk, optimální zvlhčení hlubokých dermálních vrstev a jejich obohacení kyslíkem.

Krok atomizace syrovátky je inovativním způsobem transportu živných složek léčiv proti stárnutí směrem dovnitř.integuments pomocí stlačeného plynu a kapaliny.Procedura trvá 20-45 minut.Během této doby pronikají klíčové komponenty do hlubších vrstev epidermis a poskytují tak silný léčivý účinek.

Drenážní masáž se používá k normalizaci krevního oběhu a boji proti hromadění tekutin v podkožní tkáni, která je vyjádřena jako vaky pod očima, otok a otok.

Tento postup rovněž zabraňuje narušení rovnováhy voda-sůl, doprovázený výskytem druhé brady, nasolabiálních záhybů a vrásek na obličeji. Hardwarová lymfatická drenáž je založena na mikroproudech, které stimulují horní vrstvy kůže.

Lehké elektrické impulsy způsobují přirozenou kontrakci a relaxaci podkožních svalů - zvyšuje se průtok krve, buňky jsou obohaceny kyslíkem a prospěšnými složkami omlazujícího koktejlu.

Takové manipulace na obličeji pomáhají vyhladit vrásky poblíž úst a na čele.

Drenáž je však zakázána u pacientů s infekčními a onkologickými chorobami, jakož i u pacientů se záněty kůže nebo oteklé mízní uzliny v krku a obličeji.

Výhody neinvazivní biologické úpravy jsou následující:

 1. Terapie bez jehel a injekcí.
 2. 100% bezkontaktní a hygienické postupy.
 3. Použití plynů šetrných k životnímu prostředí.
 4. Zlepšený průtok krve a zvýšená penetrace živin do buněk.
 5. Bezbolestnost postupu.
 6. Nedostatek doby zotavení.
 7. Okamžitý účinek proti stárnutí.
 8. Nedostatek chemických dráždivých látek.

Bioreparace obličeje: indikace a kontraindikace.

Mnoho žen dává přednost bioreparacím obličeje z důvodu účinnosti a rychlosti postupu.Tento způsob regenerace kůže, založený na získání hlubších vrstev pokožky živin z vícesložkových bioreparantů, má řadu indikací.

Bioreparace se používá k prevenci a potírání kožních změn souvisejících s věkem:

 1. vrásky různých hloubek;
 2. akné a akné;
 3. suchá seborrhea;
 4. pigmentace;
 5. druhá brada;
 6. ochablé oční víčka a tváře;
 7. pihy a mateřská znaménka;
 8. jizvy, jizvy;
 9. strie atd.

Procedura má kontraindikace pro zánět kůže, onkologická a katarální onemocnění, přítomnost maligních nádorů, herpetickou infekci, epilepsii, diabetes mellitus, autoimunní artritidu.

Výhody a nevýhody bioreparace kolem očí, víček, rtů, krku a dekoltu.

Hlavním úkolem technologie bioreparace je zachování a obnovení krásy a záře pokožky.

Výhody použití této metody k omlazení obličeje, krku a dekoltu jsou:

 1. odstranění obličejových a hlubších vrásek kolem očí, očních víčekrty a krk;
 2. zdravá pleť (silné dobíjení kůže);
 3. eliminacepigmentace;
 4. rovnoměrná barva a reliéf kůže;
 5. regulace úrovně vlhkosti dermálních vrstev;
 6. zvyšující tón a pružnost svalů obličeje, krku a dekoltu;
 7. zotavení z plastické chirurgie;
 8. ochrana před předčasným stárnutím pod vlivem stresu, stravy, kouření, opalování;
 9. vyhlazující účinky chemických peelingů a laserového resurfacingu.

Bioreparace může mít také vedlejší účinky spojené jak s individuálními vlastnostmi těla, tak s profesionalitou kosmetologa.

Po invazivním postupu je možné:

 1. blanšírování nebo zarudnutí obličeje;
 2. drobné krvácení v místě vpichu;
 3. otok tkáně;
 4. alergická reakce na léčivo.

Stopy biologického ošetření s jehlou zmizí na obličeji do 2 dnů, na krku a dekoltu po dobu 2-3 dnů.Vzhled otoků a hematomů ukazuje na nekvalitní techniku ​​pro provedení omlazovacího postupu.

Abychom se vyhnuli alergickým reakcím na složky léku, měli bychom se poradit s lékařem a stanovit reakci těla na kyselinu hyaluronovou.

Jaké mohou být komplikace po bioreparaci.

Je zakázáno používat jakoukoli kosmetiku ke stanovení účinku bioreparace první den po zákroku.Výjimkou jsou léky s protizánětlivými a antiseptickými účinky.Přehřátí těla by mělo být zabráněno po dobu 1-2 týdnů: návštěvasauny, koupele, pláže, solária, pijí alkohol, vylučují fyzickou aktivitu atd.

To vše je způsobeno tím, že pod vlivem zvýšené teploty dochází k přirozenému rozkladu kyseliny hyaluronové - hlavní složce léků proti stárnutí používaných v bioreparaci.

Nepříznivý účinek na účinnost terapie proti stárnutí byl také pozorován při podávání antikoagulancií, dodržování „hladových“ diet a menstruačního cyklu u žen.

Jak se liší biorevitalizace od bioreparace?

Bioreparace a biorevitalizace jsou dva postupy proti stárnutí, které se často považují za stejné, ale není tomu tak.Rozdíly jsou výrazné při analýze složení použitých drog, mechanismu účinku a účelu.

Biorevitalizační přípravky se vyznačují uniformitou svého složení, protože jsou reprezentovány pouze molekulami kyseliny hyaluronové.Bioreparace je synergická interakce prospěšných stopových prvků, antioxidantů nebo aminokyselin s molekulami kyseliny hyaluronové.

Složení léčiva a poměry bioreparantů v něm jsou přísně definovány a mají vědecké zdůvodnění.Modifikované vazby kyseliny hyaluronové s pomocnými složkami ji činí odolnější vůči přirozené destrukci enzymem hyaluronidázy, který určuje dlouhodobější účinek postupu bioreparace ve srovnání s biorevitalizací.

Mechanismus účinku postupu biorevitalizaceTo je spojeno s aktivní retencí velkého množství molekul vody uvnitř kožních buněk čistým hyaluronátem, který přispívá k aktivní práci fibroblastů, které udržují pružnost tkání.

Jak bioreparace funguje a co je jasně znázorněno na diagramu

Další výhodou bioreparace v účinnosti omlazovacího procesu je nejen stabilizace úrovně vlhkosti pokožky, aktivace fibroblastů, ale takéintegrovaná výživa kožních buněk, která umožňuje řešit mnoho problémů se stárnutím.

Biorevitalizace podporuje hydrataci kůže, obnovuje její pružnost a zajišťuje odolnost epitelových tkání vůči méně šetrným kosmetickým procedurám nebo aktivnímu ultrafialovému záření.

Kromě vlhkosti a pevnosti pokožky má bioreparace také obecný stabilizační a dlouhodobější účinek obnovení stavu pokožky. Víceúčelové použití takové terapie určuje orientaci osob starších 40 let, zatímco biorevitalizace je vhodná pro pacienty ve věku 25–35 let.

Co je pro pokožku lepší: bioreparace nebo biorevitalizace?

Bioreparace se nazývá inovativní odvětví biorevitalizace, protože obě metody mají stejný směr a jejich složení je podobné jejich přípravám.Podle zjištěných výsledků je však účinek bioreparačních léčiv jedinečný v procesech regenerace a obohacení kožních buněk živinami zevnitř.

Čistá kyselina hyaluronová (vbiorevitalizace) je schopna zůstat v kůži ne déle než 3 dny, zatímco zlepšená struktura hyaluronu a jeho aktivních složek (peptidy, vitamíny, aminokyseliny atd.) se do 3 týdnů nezkolabuje, poskytuje zásobu živin a nepřetržitou syntézu vlastního hyaluronukyseliny pro produkci kolagenu a elastinu.

Kromě aktivace fibroblastů ke zvýšení elasticity tkáně poskytují bioredukty antioxidační ochranu a zabraňují rozvoji melanogeneze související s věkem (výskyt senilních skvrn).

Účinek bioreparace je zachován po dobu šesti měsíců (celý průběh - 3–5 sezení 2krát ročně) a od biorevitalizace - pouze asi 3 měsíce.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Co si vybrat mezoterapii nebo bioreparaci, jaké jsou rozdíly?

Mezoterapie a bioreparace jsou dva injektovatelné postupy proti stárnutí s rozdílem v použitých přípravcích.

Bioreparace v zásadě obsahuje endostimulátor - kyselinu hyaluronovou, která se rozkládá na mikroelementy, které podporují syntézu kostní tkáně kůže, její vlastní kyselinu hyaluronovou a tvorbu nových aktivních buněk místo umírání.

Mezoterapie je rovněž založena na zavedení kyseliny hyaluronové, avšak vzhledem ke svému živočišnému původu neexistuje trvalý účinek jako u bioreparace (7 dní oproti 21 dny).Společně s hyaluronem živinové složky (vitamíny, aminokyseliny atd.), Které tvoří „sklad“ užitečných látek, spadají do středních vrstev dermis.

Trvání výsledku proti stárnutí zcela závisí na době, kdy byl lék uvnitř tkání, ačkoli probíhající změny nejsou příliš dlouhé, jsou okamžité.To je nejednotnost výhod postupu: pro udržení mládí je nutné podstoupit 3–5měsíční běh drahých procedur s frekvencí 7 dní.

Náklady na jeden postup jsou 2200–5500 rublů.pro zpracování jedné zóny (obličej, krk nebo dekolt).

Mezoterapie se provádí v lokální anestézii, proto je téměř bezbolestná, přestože jehla dosáhne dermálních vrstev.

Na základě výsledků manipulací se dosáhne následujícího:

 1. zlepšení barvy kůže;
 2. jsou vrásky vyhlazeny;
 3. kruhy pod očima jdou;
 4. jsou póry zúžené;
 5. zvyšuje elasticitu a tón pleti.

Mezi vedlejší účinky mezoterapie patří: postinvazivní zarudnutí kůže, malé jednotlivé modřiny, otoky a nekvalifikované postupy, vysoká pravděpodobnost vzniku zánětlivých procesů, zjizvení, zhrubnutí kůže a atrofie určitých oblastí.

S ohledem na oblast intervence se doporučuje přistoupit k této události se vší odpovědností: plně prozkoumat kartu pacienta, provést analýzy a vybrat spolehlivého specialisty.

Drogy,používá se v bioreparaci.

V závislosti na typu složek, které jsou spojeny s kyselinou hyaluronovou, existuje:

 1. peptid;
 2. koenzym;
 3. vitamin;
 4. biologická úprava nukleových kyselin atd.(co to je a jaké drogy se používají, je uvedeno níže).

Nejoblíbenější biopreparanty:

 1. Hyalripayer biopreparant 02. Cena - 12000 rub.

Složení: modifikovaná kyselina hyaluronová, glycin, prolin a lysin.

Očekávaný účinek postupů: zvýšení úrovně hydratace, tonusu a pružnosti pokožky má liftingový účinek.

 1. Biopalivo Hyalpayer 04. Cena - 12 200 rublů

Složení: modifikovaná kyselina hyaluronová, cystein, glutathion.

Očekávaný účinek postupů: podporuje obnovu kůže pod vlivem okolních faktorů, ultrafialových paprsků a náhlých změn teploty - odstraňuje pigmentaci, zlepšuje pleť.

 1. Hyalpayer bioreporter 08. Cena - 12 800 rublů

Složení: modifikovaná kyselina hyaluronová, L-karnitin.

Očekávaný výsledek: liftingový efekt a štěpení tukové tkáně v problémových oblastech.

 1. Aquashine (Revofil AQUASHINE).Cena - 12 000 rublů.

Složky: modifikovaná kyselina hyaluronová, aminokyseliny, peptidy, vitamíny a minerály.

Očekávaný výsledek postupů: stimuluje syntézu kosterních tkání, odstraňuje jizvy a zužuje póry.

 1. Meso-Wharton P199 (Mesovarton P199).Cena - 16500 rublů.

Složky: modifikovaná kyselina hyaluronová, syntetický peptid Wharton Jelly Peptide P199 - peptid lidského embrya, komplexy vitamínů, aminokyseliny, růstové faktory atd.

Očekávaný výsledek: Povzbuzuje rychlou regeneraci kůže díky masivní tvorbě kmenových buněk.

 1. MesoXanthin F199 (Mesoxanthin F199).Cena - 16500 rublů.

Složky přípravku: modifikovaná kyselina hyaluronová, karotenoid F199 (extrakt z mořských řas), peptidy, růstové faktory atd.

Očekávaný výsledek: obecné obnovenía účinek proti stárnutí.

 1. Teosyal redensiti (Theosial Redensity).Cena - 14 900 rublů.

Složky přípravku: modifikovaná kyselina hyaluronová, aminokyseliny, antioxidanty, vitamin B6, měď, zinek.

Očekávaný výsledek: stimulace regenerativních procesů, ochrana buněk před volnými radikály - zář pokožky, utahovací účinek.

 1. Spherogel.Cena - 5900 rub.

Složky: modifikovaná kyselina hyaluronová, vitamíny, aminokyseliny, peptidy.

Očekávaný výsledek postupů: liftingový účinek, odstranění otoků, odstranění pigmentace, jizvy a strie.

 1. laboratoř Essel.Cena - 13500 rub.

Složky: modifikovaná kyselina hyaluronová, biomimetické peptidy, esenciální vitamíny, stopové prvky a živiny, esenciální aminokyseliny, rostlinné extrakty.

Očekávaný výsledek: obnova kolagenních vláken, vyhlazení jizev, zdvihací účinek, posílení stěn mikrovláken atd.

 1. Twac Eyes.Cena - 3000 rublů.

Složky: modifikovaná kyselina hyaluronová, polydeoxyribonukleotidy.

Očekávaný účinek: odstranění všech typů vrásek, strií a jizev.

 1. Face.Cena - 3 200 rub.

Složky: kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností.

Očekávaný účinek: odstranění vrásek na obličeji, syntéza kolagenu a elastinu.

 1. Nukleoform bohaté.Cena - 4300 rublů.

Složení: modifikovaná kyselina hyaluronová, polydeoxyribonukleotidy.

Očekávaný účinek: odstranění akné skvrny, prevence pigmentace a zvedání kůže.

 1. Mesoeye c71.Cena - 5000 rublů.

Složení: modifikovaná kyselina hyaluronová, peptidy, nukleotidy.

Očekávaný účinek: zvedání, dermomodulace, revitalizace.

Co je levné, ale efektivní?

V dnešní době existuje celá řada přípravků pro biologickou úpravu: kromě hydratačního účinku poskytují všechny také pružnost pokožky, normalizují metabolické procesy na buněčné úrovni, dokonce vyrovnávají barvu a úlevu pokožky.Cenové rozpětí je velmi široké a je určeno vlastnostmi léčiva, požadovaným výsledkem a počtem nezbytných postupů.

Nejdemokratičtější lze nazvat ruskou přípravou série Hyalripayer.: Hyalpayer bioreparant 02, 04 a 08.

Bioreparace s ním je indikována u pacientů se zřetelnými známkami foto a chronického stárnutí, s různými defekty reliéfu kůže, s převahou procesů smrti nad regenerací.Vhodné pro osoby starší 50 let.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Jak se starat o kůži během rehabilitačního období?

Péče o obličej během rehabilitačního období spočívá v periodické (několikrát denně) léčbě chlororgixidinem.Můžete také použít bipoten plus nebo rychle absorbující pěnivý pantinol.

Před samotným výkonem (přibližně za 7 dní) se doporučuje použít lék, který posiluje stěny krevních cév. Takovými léky jsou například askurutin, který pomůže zabránit tvorbě modřin v místě vpichu.

Kde si mohu koupit léky k biologickému zpracování?

Přípravky pro biologické zpracování si můžete zakoupit přímo na klinikách plastické chirurgie, kosmetických salonech nebo na oficiálních webových stránkách specializovaných společností.

Kolik je trvání kurzu bioreparace, kolik postupů by mělo být provedeno?

Kurz využívající biopreparanty Hyalripyer zahrnuje 3-4 sezení s frekvencí 1krát za 3 týdny.Udržování účinku je pozorováno po dobu 6-8 měsíců, po kterých se doporučují jednorázové fixační postupy.

Cena kosmetického postupu sestává z nákladů na samotný nástroj a práce specialisty v rozmezí od 1 000 do 5 000 rublů v závislosti na druhu poskytovaných doplňkových služeb.

Bioparapie obličeje: před a po fotografiích, účinek a recenze kosmetologů a lékařů.

Z pohledu kosmetologů a lékařů je postup bioreparace vynikající alternativou plastické chirurgie díky aktivaci přirozených procesů regenerace tkání a normalizace metabolismu.Tuto techniku ​​nelze označit za široce dostupnou.

Existují však dostupné ceny pro léky domácích výrobců, jako například: Gialripier 02, 04 a 08.Celkové náklady na omlazovací sezení se liší v kaplích o 27 000 rublech.

Pro postup biologické úpravy byste měli kontaktovat osvědčené kosmetologické kliniky, které vyberou dobrého specialisty a individuální léčebný postup, aby se minimalizovalo nepohodlí tohoto procesu.

Používání moderních léčiv v biologickém preparátu poskytuje nejlepší výsledky v oblasti kosmetologie zaměřené na potírání příznaků stárnutí bez chirurgického zákroku.

Omlazení obličeje pomocí postupu bioreparace, video

Biorevitalizace nebo bioreparace - co to je:

Jak se provádí bioreparace: