Biogel na nehty - co je to?Pokyny, jak aplikovat lak na nehty pro posílení nehtů doma

Ve snaze o krásu a trvanlivost jejich manikúry, každá dívka slyšela o biogelu pro nehty (co to je a proč - později v článku).Posiluje nehtovou desku, aniž by ji poškodila, dává dobře upravený vzhled a zabraňuje delaminaci nehtu.

Biogel pro nehty - co to je, proč je to potřeba.Klady a zápory.Recenze

Biogel se skládá z přírodních složek, které nemohou poškodit zdraví a způsobit nežádoucí účinky.Kompozice může zahrnovat stromovou gumu, proteiny, minerály a vitamíny (obvykle A a E).Díky nim vzniká léčivý účinek na nehty a zrychluje se jejich růst.

Produkt můžete použít následovně:

 • Biogel pro nehty je produkt, který lze použít jako povlak, který posiluje nehty.Takové použití je vhodné pro obnovu nehtů.
 • Pro prodloužení nehtů.
 • Pokud gel modeluje, vytvoří se pomocí něj objemové vzory a jednotlivé prvky manikúry.

Použití biogelu v manikúru má klady i zápory.

Pros:

 • Hřebík je chráněn před prostředím, traumatickými prvky atd.
 • Vitamíny a minerály v biogelu vyživují nehty.
 • Povlak je prodyšný a zcela přirozený, což znamená pohodlné nošení a nepřítomnost negativních reakcí těla.
 • K odstranění gelu nemusíte hřebík vyřezávat, rozpustí se a pod vlivem speciálních prostředků se uvolní.
 • Gel dává nehtům dobře upravený vzhled a vypadá velmi přirozeně.
 • Gel nemá nepříjemný zápach jako laky.

Nevýhody:

 • Cena gelu přesahuje náklady na gelové leštění nebo akryláty z důvodu vysokých nákladů na komponenty.
 • Přírodní složky Neje schopen poskytnout stejné dlouhé opotřebení jako akrylové.

Manikúra pro biogely (transparentní, barevná) - prodloužení nehtů.Gelová sada pro prodloužení nehtů.Recenze

Pro manikúru pro biogely jsou zapotřebí speciální nástroje a materiály

 • Gelová lampa. Biogel s jeho pomocí schne a vytvoří hustý povlak, který nikdy nevytvoří pravidelný lak.
 • Základní a vrchní vrstva .Je to základ, který zajišťuje trvanlivost manikúry a chrání nehty před negativními účinky laků.Horní část vytváří zrcadlený a rovnoměrný povlak, který dokáže skrýt malé vady.Chrání také před mechanickými účinky různých domácích potřeb.
 • Transparentní biogel pro nehtyje nástroj, který může vyřešit mnoho problémů s nehty.
 • Odmašťovač. Odstraňuje přirozeně se vyskytující mazu a veškeré nečistoty z povrchu nehtu.To přispívá k lepšímu sevření základny nehtem.
 • Nástroj pro odstraňování kutikuly a koupele pro ruce. Teplá koupel zjemní vaše ruce a čisticí prostředek na pokožku vám pomůže zbavit se přebytku.
 • Nástroje na manikúru pro tvarování nehtů (včetně pilníků na nehty a buffů). Nezapomeňte dezinfikovat i své vlastní nástroje na manikúru a včas je naostřit nebo vyměnit, protože jsou matné a mohou poškodit kůži.
 • Gelový kartáč. Gel je vždy ve sklenici bez kartáče.Textura je velmi hustá, takže je vhodný střední štětec,který pokryje asi třetinu nehtu.

Samotná manikúra je následující:

 1. Umyjte si ruce a vylijte do ruční lázně teplou vodu se solí nebo oleji.Předběžně aplikujte odstraňovač kutikuly.Účinek tak bude silnější a bude snazší pracovat.
 2. Po 3-5 minutách otřete ruku měkkým ručníkem a zatlačte pokožku pryč.K odstranění kůže, která se rozrostla na nehty a dospělé kůžičky.Je třeba se vyhnout řezům a poraněním kůže.
 3. Tvarování hřebíků pomocí pilníku na nehty a vyleštění nehtů měkkým buffem.
 4. Odmaštěte nehty hadříkem, který nepouští vlákna.Takže základna je lépe uchopena a vlákna, která zůstanou z běžných ubrousků, nebudou rušit rovnoměrné pokrytí.
 5. Hřebíky přikryjte tenkou vrstvou základního pláště, lehce odkloněnou od kutikuly a zakrývající konec.Tímto způsobem se můžete vyhnout čipům, které začínají vždy špičkou nehtu.Vysušte povlak po dobu 30 sekund.
 6. Biogel pro nehty - co to je, každý ví.Průhledný gel se shromažďuje na kartáčku a distribuuje se na nehtové desce.Gel můžete rozložit po částech, protože je poměrně tlustý.Začněte od konce hřebíku a postupně se přesuňte na jeho začátek, kterým se gel vyrovná a vyrovná.Vysušte v lampě jednu minutu.Opakujte postup pro hustší povlak.
 7. Společnost Top pomůže dokončit manikúru.Zakrytí hřebu, utěsnění okrajů a bočních válečků může snadno prodloužit trvanlivost a dobu nošení manikúry.Suší se v lampě po dobu 1 minuty.Pokud existuje vrstva lepidla, odstraňte ji odmašťovačem.

Barvamanikúra se liší od průhledné v přítomnosti pigmentu a designu.Taková manikúra zabere trochu více času a bude vyžadovat trochu představivosti.

Nástroje, které potřebujete, jsou stejné jako u průhledné manikúry, pouze biogel by měl zvolit požadovanou barvu.

Barevná manikúra musí být provedena podle některých pravidel:

 1. Nejprve musíte vytvořit základní manikúru.
 2. Zakrytím základny nehtu můžete začít zakrývat barvu.Po předvolbě odstínu barevného biogelu byste měli rovnoměrně natřít nehtovou desku, utěsnit boční válce a konec, což zajistí dlouhé opotřebení.Vysušte v lampě po dobu 60 sekund.
 3. Pokud chcete získat sytější barvu, měli byste hřebík zakrýt druhou vrstvou.Při nanášení druhé vrstvy byste měli sledovat rovnoměrnost povlaku.Na okraji nehtu by neměla být žádná plešatá místa, dutiny, nenatřené oblasti.Také utěsněte boční válce a konce.Sušte asi 60 sekund.
 4. V případě potřeby přidejte kresbu shora (lze ji vyrobit z akrylu), monogramy (vytvářejí se pomocí gelu nebo hustého gelu), jiskří, třením, pískem, kameny (sedí nahoře bez adhezivní vrstvy), atd.
 5. Hotovou manikúru zakryjte horní částí a usušte v lampě.Pokud existuje vrstva lepidla, odstraňte ji odmašťovačem.

Není třeba naštvat, pokud přírodní hřebík roste pomalu a často se zlomí.Tento problém lze vyřešit rozšířením biogelu.

Po základní manikuře, odstranění přebytečné kůže a kutikuly lze přistoupit k samotné budově.

Budete potřebovat následující nástroje:

 • Formuláře pro stavbu.Pomáhají rozšířit přirozenou délku hřebu na požadovaný.
 • Primer.Dezinfikuje a odmašťuje nehty a také zlepšuje přilnavost k podkladu.
 • Kartáč pro odstranění prachu.Když stavíte hřebík, budete ho muset podat, abyste dosáhli dokonalosti formuláře.Prach může zasahovat do tak důležité věci a skrývat nedostatky, které je třeba řešit.
 • Gelová lampa.
 • Biogel.
 • Kartáč na biogel.
 • Odmašťovač.

Postup natahování je následující:

 1. Připravené hřebíky musí být obroušeny, aby se odstranil lesk a zlepšila přilnavost k podkladu.Ošetřte je odmašťovačem.
 2. Dále by měl být použit základní nátěr, který zajistí dlouhé opotřebení hřebíků, což je důležité při stavbě.
 3. Základna se nanáší v tenké vrstvě a suší se v lampě po dobu 30 až 60 sekund.
 4. Nastal čas pro formy.Musí být správně nainstalovány pod hřebík, takže je vhodné vytvořit prodloužený hřebík.
 5. Počínaje okrajem desky na nehty a aplikujte na nehty biogel.Co je nyní známo, je proto nutné aplikovat obratnost a distribuovat produkt po hřebu, čímž se vytvoří požadovaná délka.Na křižovatce umělých a přírodních nehtů je „stresová zóna“.V této části může dojít ke zlomenině.Aby se tomu zabránilo, měla by být spojovací zóna nejhustší.
 6. Po nanesení prvního nátěru nechte hřebík v lampě 1-2 minuty.Úplně první vrstvamůže pokrýt pouze oblast kloubu a mírně zachytit přirozený hřebík, čímž vytvoří požadovanou délku.Každá vrstva by měla zarovnat nehtovou desku a vybudovat hřebík s důrazem na „stresovou“ zónu.Každá vrstva se suší v lampě na minutu.
 7. Po dosažení požadované délky a hřebíku vypadá rovnoměrně, mohou být tvary odstraněny.Řezejte hřebík, zdokonalte jej a do konce dejte požadovaný tvar.Pokud jsou ve spojovací zóně nebo na samotné desce zjištěny nepravidelnosti, můžete se souborem projít po povrchu a vyhladit všechny nedostatky.
 8. Poté, co jsou všechny hřebíky připraveny, měli byste se rozhodnout pokračovat v jejich návrhu nebo je nechat tak, jak jsou.V druhém případě stačí zakrýt hřebíky vrchem a utěsnit koncový a boční válečky.Vysušte v lampě, odstraňte lepkavé.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Biogelové povlakování přírodních nehtů.Jak aplikovat biogel na nehty doma

Biogel se vyznačuje svým přirozeným složením a snadnou aplikací.

K tomu potřebujete:

 1. Předběžně ošetřete nehtovou desku a odstraňte přebytečnou pokožku, která na nehtu narostla.Řezejte hřebík a dejte mu požadovaný tvar.Odmaštěte a naneste základní nátěr.
 2. Je nutné použít biogel od okraje nehtu a jeho rozdělení na tři nebo čtyři části v mysli.Silný gel rozprostřete po částech a vyrovnejte jej po celé ploše.S praxí topostup bude proveden jednou nebo dvakrát.
 3. Stojí za to poslouchat sebe sama a pracovat s nejpohodlnějšími kartáči.Kartáč střední šířky je však vhodný pro každého, kdo si chce udělat manikúru pro sebe.
 4. Při vyrovnání celého povrchu můžete do lampy zaslat nehet, který předtím uzavřel čelní plochu a boční válečky, protože čipy začínají odtamtud.

Nakonec se hřebík zakryje vrchní částí, suší se a odmašťuje se.

Přehled biogelů z různých nehtových společností - což je nejlepší.CenaRecenze

Při výběru dokonalého biogelu byste se měli seznámit s vlastnostmi nejlepších produktů tohoto typu.

Biogel „Runail“ („Runail“)

Cena běžného gelu nepřesahuje 300 rublů.Gel pro modelování nákladů do 500 rublů.Vynikající náhrada za drahé prostředky této akce .

Gel dělá svou práci efektivně a je nošený po dlouhou dobu, chrání nehty a posiluje.Má silnou konzistenci.

Aktivní biogel „El Corazon“ („El Corazon“)

Mnoho „zpívá chvály“ k tomuto biogelu, protože je velmi dobře aplikováno na nehty, posiluje jej po dlouhou dobu.

Cena - 150 rublů.Nachází se v láhvi. Pro takový rozpočtový biogel má poměrně kvalitní ukazatele.Je vybaven pohodlným kartáčem a snadnou obsluhou.

Biogel „BSG“ („Bio sochařský gel“)

Chrání nehty před nažloutlostí, když nosí barevné pigmenty.Má tenký štětec a světle jemný fialový odstín.

Zachovává přirozenou pružnost nehtuZachováním vlhkosti přírodního nehtu.

Biogel „TNL“ („TNL“)

Velmi odolný povlak, který je připraven přenášet jakékoli záležitosti v domácnosti.

Musíte vědět, že tato společnost má transparentní biogel pro nehty - jedná se o nástroj, který, když je vyroben, nedává přirozený nehet a korekce může být zpožděna o další týden.

„Bio Stretch Gel“ („Bio Stretch Gel“)

Výrobce slibuje nosit gel po dobu tří týdnů.Praxe však ukazuje, že tento termín je o něco kratší.

Jedná se o rozpočtový nástroj a je vhodný pro začátečníky.

Biogel "Irisk" ("Irisk")

​​

Mnozí tuto společnost oceňují.A ne nadarmo.Perfektně nahrazuje celou řadu nákladných gelových manikůrek. Liší se v vytrvalosti, připravenosti ke spolupráci s absolutně všemi značkami laků .Nehty s takovým biogelem vypadají přirozeně a dobře upravené.

Nejlepší nástroj, pokud jde o cenu a kvalitu.Protože se vyznačuje hospodárným používáním, snadným používáním a spoluprací se všemi značkami laků.Ponožka může trvat i více než 3 týdny bez čipů.

Jednofázové biogelové „barvení“

Cena - 600 rublů.Nejsou žádné minusy, ani speciální výhody.

Poměrně běžný produkt s dobou opotřebení 2 týdny a rovnoměrným pokrytím.Kartáč je pohodlný, ale za takovou cenu najdete kvalitnější produkt.

Cody Biogel

O společnosti Cody se dějí celé legendy.Buď je chválena nebo nenáviděna.Cenadocela vysoká.Ale kvalita to ospravedlňuje.

Vhodné pro tenké a křehké nehty. Vyrovnává se s posilováním a má dlouhou životnost.

Biogel „Zo“

Má příjemnou strukturu.

Použití je velmi flexibilní a měkké.Může pracovat s prodlouženými nehty nebo s přírodními, neškodnými.

Posílení nehtů pomocí pokynů pro gel na gelovém gelu: pokyny krok za krokem.Technologie nanášení gelového laku.Fotografie před a po

Hřeb můžete zesílit následujícím způsobem:

 1. Po přípravě a zpracování nehtu je nutné odmastiť a aplikovat primer.
 2. Po nanesení základny se hřebík suší po dobu 60 sekund.
 3. Po nanesení biogelu v jedné nezhusté vrstvě utěsní koncový a boční válečky.Za minutu schne.
 4. Nyní můžete aplikovat gel na gel sám.Pro začátečníky to bude mnohem tekutější.Pro mistry - husté, mohou být použity v jedné vrstvě.Je nutné začít nanášet lak od kořene, postupně se pohybovat k postranním válečkům a ke konci a uzavírat je.Suší se v lampě po dobu 1 minuty.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak si stavět gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Biogel, gelový lesk nebo šelak - což je lepší než rozdílné

Biogel pro nehty se liší tím, že má přirozené složení, ale kvůli tomukrátkodobé v takové ponožce.

Gelový lak je skvělý pro vytváření návrhů na zdravých a vysoce kvalitních nehtech.Při použití kvalitní základny nehty nepoškozujete.

Shellac je jednou z nejdražších gelových polských firem.Proslavila se díky své vysoké kvalitě a dlouhému nošení.

Jak odstranit biogel z nehtů doma.Odstraňovací tekutina - návod k použití

Při odstraňování biogelu není nutné hřebík vyplňovat.Pro úplné odstranění biogelu stačí na bavlněnou podložku aplikovat speciální tekutinu, ovinout ji kolem nehtu a nechat ji pod fólií po dobu 10 minut.

Co je to biogel pro nehty, jak jej aplikovat a jak jej odstranit, je popsáno v tomto článku

Biogel je zcela rozpuštěn a nezpůsobuje žádné potíže.Postup se neliší od odstranění gelu. Nevyžaduje však piliny, což je velmi pohodlné a šetří čas.

Alergie na biogel pro nehty - co dělat

Alergie se mohou vyskytnout v několika případech:

 • V případě jednotlivcenesnášenlivost součástí.V tomto případě musíte zjistit, na jakém konkrétním léku alergie vznikla, a dočasně se z ní stane.
 • V případě vypršení platnosti aktiva.Pak musíte obnovit nehty a získat nový lék.
 • Se špatnou manikúrou.Někdy manikuristé, kteří provádějí příliš hlubokou manikúru, poškozují nehty u kořene, což může způsobit negativní reakci na jakýkoli lék.
 • V přítomnosti ran a otevřených řezů vedle nehtu mohou na jednotlivé složky také působit negativní reakce.

Biogel fornehty - co to je - nyní taková otázka nevznikne, po zvážení všech kladů a záporů, můžete vidět, že je třeba takový nástroj koupit.

Videoklipy: biogel pro nehty

Co je biogel pro nehty.Jaký je rozdíl od gelového laku je popsáno v tomto hodinovém videu:

Posílení nehtů biogelem: