Bio-curling řas doma: jak to udělat, před a po fotografiích, rozdíl s laminováním

Mnoho lidí si myslí, že pro jasný výrazný vzhled stačí krásný make-up a silné řasy.To je však velká mylná představa: pohled získává nejexpresivnější díky hlubokému ohýbání řas, které lze získat díky bio-curlingu.Důkaz této práce může sloužit jako fotografie před a po zákroku.

Proč potřebuji biowave?

Na rozdíl od perm, který obsahuje peroxid vodíku a amoniak, který má žalostný účinek na stav řas později, je biohairování absolutně neškodným postupem.Umožňuje vám nepoužívat dekorativní kosmetiku, která, jak víte, v průběhu času vybledne, a také přispívá k hojné ztrátě řas.

Účinek po zákroku lze pozorovat v průměru 5-7 týdnů,nicméně, pro udržitelnější výsledek, mnoho odborníků doporučuje korigovat každé 3-4 týdny.

Bio-curling řas (před a po fotografiích) kroutí a natáhne řasenku, aniž by jim dala objem nebo barvu.

Předtím, než půjdu k kosmetologovi, je třeba zvážit, že tento postup není vhodný pro každou dívku.Biologická řasa má správný výsledek pouze pro majitele silných, ale zlobivých řas.Ale u dívek se vzácnými řasami byste se na začátku měli postarat o postupy pro růst řas, protože biowaving není schopen ovlivnit hustotu řas.

Tento postup je navržen tak, aby:

 • dával požadovaný tvar přímým řasám;
 • změny ve směru řasinek, které jsou vyraženy z celkové hmotnosti;
 • což dává vzhledu větší otevřenost zvednutím snížených řas a nastavením špiček;
 • Úpravy zakřivení řas u žen, které mají alergické reakce na drogy používané v jiných postupech.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Výhody a nevýhody

Stejně jako u každého jiného moderního postupu má bi-curling řas nejen výhody, ale také nevýhody (před a po fotografiích).Chcete-li se rozhodnout o potřebě této „operace“, měli byste porovnat všechny výhody a nevýhody.

Výhody:

 • účinek trvá dlouhou dobu (až 3měsíce);
 • otevřenější a živější vzhled;
 • biometrie řas neznamená téměř žádná omezení (například bazén nebo koupel);
 • navzdory skutečnosti, že použití make-upu po nevyužití postupu nebude tato akce (spolu s použitím odstraňovačů make-upu) zkazit vykonanou práci;
 • tento typ kadeře je zcela bezbolestný;
 • Biohairing není pro řasy nebezpečný.

Nevýhody:

 • má postup kontraindikace, takže ne každý to udělá;
 • v některých případech může biowave zesvětlit řasy;
 • v případě nedbalosti ze strany velitele se může objevit pravděpodobnost vypadnutí řas.

Z kvantitativního hlediska převažují klady nad nevýhodami, rozhodnutí by však mělo být založeno na osobních okolnostech a postojích.Hlavní věc je, že pokud je rozhodnutí stále učiněno pozitivním směrem, stojí za to se ujistit o schopnostech vybraného mistra.Jinak může postup vést ke katastrofálním následkům.

Kontraindikace

Tento postup se nedoporučuje pro:

 • těhotné a kojící ženy;
 • dívky, které mají alergické reakce na složky obsažené v bio-curlingové směsi;
 • majitelé vzácných jasných řas, protožetento postup může pouze zdůraznit tuto nevýhodu;
 • dívky, které mají zvyk v bezvědomí, že si mnou oči nebo se často dotýkají očí.

Jak dlouho trvá bio-curling řas?

Doba trvání účinku po biologickém vlnění pro každou ženu je individuální.Termín je ovlivněn mnoha faktory, od kvality procedury až po osobní charakteristiky pacientů, jako jsou: vlastnosti růstu řas, frekvence jejich ztráty a obnovy.Průměrná doba je však od 1,5 do 2 měsíců.

Jak se starat o řasy po zákroku?

K udržení účinku zakřivených řas tak dlouho, jak je to možné, kosmetologové doporučuje dodržovat následující pravidla:

 • Dotýkejte se, navlhčete, naneste make-up a nanestejiné manipulace s řasami lze provést nejdříve den po zákroku.
 • V případě ztráty barvy řas mohou být zbarveny pouze speciální barvou a pouze 72 hodin po biologickém curlingu.
 • Je třeba posílit řasy různými maskami, například z ricinového oleje.

Bio curling nebo laminace: co si vybrat?

Podle vzhledu je samozřejmě možné zachytit podobnosti těchto postupů.Bio-curling a laminace řas, na rozdíl od chyby mnoha dívek, jsou však zcela odlišné postupy, které mají odlišné cíle a kontraindikace.Proč potřebuji výše popsanou řasovou biowave, která může potvrdit fotografii před a po.

Nyní je nutné určit cíle laminování. Laminování je kosmetický postup zaměřený na posílení asoučasné barvení řas .Obecně je tento postup zaměřen spíše na léčení řas, nikoli na vizuální efekt.

Pomocí laminace a živin obsažených ve směsi pro tento postup je tedy možné stimulovat růst řas, jejich výživu a lesk.

Volba jednoho z těchto postupů je tedy zcela odůvodněna požadovaným výsledkem operace.Pro více specifik, která vám pomohou při správném výběru, byste měli studovat podobnosti a rozdíly mezi laminovacími a bio-curlingovými řasami.

Rozdíly mezi laminováním a laminováním

Seznam:

 • První věc, která stojí za zmínku: formulace pro tyto dvaPostupy jsou zcela odlišné.Směsi pro biologické vlnění jsou navrženy tak, aby vytvářely pouze vizuální efekt, zatímco kompozice pro laminování kromě vizuálního účinku mají terapeutický účinek na žárovky a celou délku řas.V tomto ohledu mají prostředky pro laminování výrazně vyšší náklady.
 • Postup biologického curlingu zahrnuje změnu tvaru, stočení řas.Zatímco laminace mění strukturu a hustotu vlasů: zesilují a ztmavují.
 • Při laminování se řasy potahují speciální vrstvou s ochrannými funkcemi (před UV zářením, chladem a suchem).Když nejsou tyto funkce prováděny.
 • Bio-curling řas, fotografie před a po potvrzení, v některých případech pomáhá rozjasňovat řasy, zatímco laminace naopak umožňujeřasy jsou tmavší.
 • Protoželaminace nese ochrannou a obnovující, hojivou funkci, pak ji lze použít mnohem častěji než biowaving.
 • Výsledky, kterých lze dosáhnout zvlněním a laminováním, by mohly ovlivnit pouze celkové náklady na postupy: postupy mají vyšší cenu.

Rozdíly mezi biologickým curlingem a chemickým curlingem řas

Cíle, dosažený výsledek a postup pro chemický a bio curling jsou podobné.Jediným významným rozdílem mezi těmito postupy je složení směsí pro jejich provádění.Biochemické produkty perm obsahují z větší části přírodní produkty, vitamíny a keratin, což činí postup jemnějším a měkčím.

Perm se skládá z různých kyselin a amoniaku, které mohou nepříznivě ovlivnit celkový stav vlasů.Kyseliny jsou samozřejmě také obsaženy v biologických vlnách, jsou však méně agresivní kvůli vysokému obsahu pomocných složek.

Je možné po zákroku barvit řasy?

Použití make-upu na řasy po biologickém vlnění není zakázáno, ale musí být provedeno nejméně 1-2 dny po zákroku.Otázka však zní najednou: je třeba tímto postupem barvit řasy vůbec?Díky biowavingu budou mít již řasy krásný, výrazný vzhled díky otevřenějšímu vzhledu.

Ve větší míře to je to, čeho dívky dosahují použitím řasenkyoči.A od té dobyTento postup se doporučuje pouze majitelům silných řas, poté zůstává problém s nádherou řas uzavřen.Jediným problémem může být nedostatek barvy, protožeV některých případech se po biowaving rozjasní řasy.

K vyřešení tohoto problému kosmetologové nabízejí speciální barvivo na řasy, které na nich zůstane po dlouhou dobu.

Tento postup však lze provést pouze 72 hodin po biohairingu.Třebaže použití dekorativní kosmetiky neovlivňuje zhoršení kvality biologického vlnění, bude vhodnější provést postup pro barvení řas specializovanou barvou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Jak se provádí biologické curling řas v salonu?

Technologie dvojitého curlingu řas je poměrně jednoduchá a netrvá déle než 60 minut.

Postup se provádí v několika fázích:

 1. Čištění .V této fázi Master odděluje spodní řasenku pomocí speciálních polštářků.Poté pomocí odmašťovacího prostředku z řas odstraníme prach, zbytky dekorativní kosmetiky a další mechanické nečistoty.
 2. Natáčky .Zde se vybírají natáčky vhodné velikosti, které se potom fixují speciálním lepidlem od vnějšího rohu oka k vnitřnímu.
 3. Rozdělení řas .Na natáčky je distribuováno speciální lepidlolátka, nad kterou jsou řasenky překrývány.Vlasy jsou distribuovány pomocí pinzety nebo jiného tenkého zařízení, takže řasenka je rovná a neprotínají se navzájem.
 4. Aplikace aviváže .Tento nástroj je nezbytný pro zvýšení pružnosti řas.Aplikuje se do středu řas (odsazených od kořenů a špiček) po dobu 8 až 15 minut.
 5. Fixace .Na konci času pán odstraní aviváž a místo něj použije speciální přidržovač, který zůstane na řasách až 40 minut.Pak musí být řasy vyživovány kosmetickým olejem.
 6. Poslední etapouje očištění řas všech výše uvedených drog a jejich osvobození od natáček.

Jak si vyrobit bio curling řas doma?

Samozřejmě, že ne každý si může dovolit jít do salonu, aby provedl jakékoli postupy: někdo nemá čas, někdo má navíc peníze.V prvním případě můžete pozvat mistra do svého domova: dnes existuje spousta profesionálů, kteří raději pracují doma (doma nebo klienti), než si pronajmout salon.

Ve druhé části můžete požádat přítele nebo známého, který má v této oblasti jakékoli dovednosti nebo který má možnost svěřit její vzhled.Ale stojí za zvážení, že bio-curling řas je procedura, kterou nelze provést sami.

K provedení postupu doma budou vyžadovány následující postupynářadí:

 • aviváž pro řasy;
 • fixační činidlo;
 • kosmetický olej;
 • lepidlo na kůži;
 • speciální natáčky na curlingové řasy (mají různé velikosti, měli byste si každou z nich koupit, abyste se nemýlili);
 • Hygienické výrobky: vatové tyčinky, odmašťovací utěrky, vatový tampon, tenké dřevěné tyčinky (např. Párátka).

Můžete si také zakoupit speciální soupravy, které budou mít vše, co pro tento postup potřebujete.

Je třeba poznamenat, že jakýkoli z nezbytných nástrojů musí být zakoupen v profesionálních obchodech a mít pouze důvěryhodnou značku, jinak můžete zkazit nejen řasy, ale také oči.

Chcete-li provádět bi-curling řas doma (před a po fotkách), musíte postupovat podle pokynů:

 1. Dívka, která podstupuje zákrok, by měla zavřít oči, ale měla by sije v uvolněném stavu (neklesají).Nic se od ní nevyžaduje.
 2. Aby se zabránilo pohybu řas, musí být upevněny podél růstové linie řas natáčky, které jsou rozmazané lepidlem.Velikost natáček závisí na délce řas: váleček by měl být 2krát delší.
 3. Cilia se přitlačuje na pevný válec pomocí tenké tyčinky.Měly by být kolmé na část oka a neměly by být ve vzájemném kontaktu.
 4. Na střed řas naneste čistou vatovou tyčinku (2 mm od kořenů a konců vlasů).změkčovač.Držel tam 7 minut.(pokud jsou řasy tenké a bledé) až 20 minut.(pokud jsou řasy tvrdé a tmavé).Po čase se změkčovač odstraní suchým vatovým tamponem.
 5. Zkroucením pohybů podél objemu natáček na řasách je západka rozložena.Čekací doba zůstává stejná jako u změkčovače.
 6. Po vyjmutí držáku řas na 3 minuty se naplní olejem.
 7. Poslední fází je očištění řas všech výše uvedených přípravků a jejich osvobození od natáček.

Recenze o bio-curlingu na řasy

Recenze dívek, které zažily bio-curling, nelze označit jednoznačně.Najdete mnoho pozitivních i negativních recenzí.Ve většině případů však výsledek postupu závisí na zkušenostech a dovednostech mistra, jakož i na individuálních charakteristikách klienta.Například mnoho negativních recenzí píšou dívky, které mají tenké, vzácné řasy.

Získaný výsledek sám o sobě nemůže uspokojit jejich touhy.Bio-curling řas dokáže zdůraznit dívčí vzhled, učinit jej živějším a výraznějším.Důkazem toho může být řada fotografií pořízených před a po zákroku.

Na tento postup by se však nemělo dávat nepřiměřené naděje a okamžitě by měl běžet do salonu krásy nebo do obchodu, aby si koupil odpovídající set.Je třeba si uvědomit, že většina výsledků závisí na již existujících řasách a dobře zvoleném mistrovi.

Podobná videaprovádí se bio-curling řas: před a po fotkách

Jak aplikovat bio-curling řas, viz videoklip:

Postupné pokyny pro bio-curling řas: