Bělicí proužky: 3D bílá, Blend a Med, Crest, Rigel, Pokročilé zuby, Oral Pro, Jasné světlo.Ceny v lékárnách

Estetika zubů přímo souvisí s jejich barvou: bělejší, čím jsou zuby atraktivnější a úsměv člověka.Postup při bělení na klinice stojí více než 20 000 rublů . Ti, kteří hledají alternativní, levnější způsoby, jak získat krásný úsměv, má smysl přemýšlet o nákupu bělicích proužků na zuby, které lze snadno koupit v lékárně nebo v obchodě.

Cena tohoto produktu je mnohem nižší než profesionální bělení na klinice a mnoho z nich je s výsledkem jejich použití spokojeno.

Co jsou proužky na bělení zubů?

Zubní proužky byly vynalezeny teprve nedávno, a to udělali Američané, kteří se vždy zvlášť zajímali o krásu jejich úsměvu.Procter & Gamble začal vyvíjet první lamely pro bělost zubů od roku 1997.Tyto proužky jsou určeny pro nezávislé použití doma.

Výrobek je tenkýdesky (polyethylen nebo z jiného materiálu), na které je nanesen speciální gel.

Výhody prostředků

Bělicí pásky různých výrobců se od sebe liší ve vlastnostech spotřebitele.

​​

Ale všechny z nich mají ve větší či menší míře níže uvedené výhody:

 • dobře odstraňují plak z kávy, čaje, nikotinu, červeného vína ajiné výrobky se silnými barvicími vlastnostmi;

  Proužky na bělení zubů jsou vhodnou alternativou k metodám profesionálního bělení zubních sklovin

 • vypořádat se se skvrnami ze speciálních kovových ortodontických systémů, s povlakemz léčiv;
 • jsou určeny k použití doma.Není třeba chodit k zubaři;
 • jsou jednoduché a snadno použitelné;
 • poskytují spíše dlouhodobý (až jeden a půl roku) účinek.To je možné, pokud osoba nezneužívá příliš mnoho barevných nápojů a potravin.

Nevýhody

Konkurenční značky se snaží minimalizovat nedostatky svých produktů.

Existují však také společné nevýhody pro všechny bělicí proužky:

 • nejsou dostatečně účinné pro změnu přirozené nažloutlé nebo šedavé barvy zubů;
 • Nebělte náplně a protézy;
 • může způsobit mírné podráždění citlivých dásní.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak vzítrecenze a účinnost lékařů.

Kontraindikace

Děti, těhotné ženy a lidé trpící vážnými chronickými nemocemi by tento prostředek neměli používat.Návštěva u zubaře před začátkem bělení nebude zbytečná.

Jak působí bělicí proužky

Na proužky se nanáší gel s aktivní bělicí složkou (peroxid vodíku).

Tento gel také obsahuje látky, které poskytují hydrataci, fixaci a chuť:

 • karbomer;
 • glycerol;
 • sacharin;
 • soda;
 • voda.

Jak používat?

Používání proužků je velmi snadné, ale pro dosažení nejlepšího výsledku je třeba dodržovat jednoduchá pravidla:

 • musíte přečíst pokyny a zjistit, zdapoužívá se k bělení alergenových látek;
 • odstraňte ochrannou vrstvu z proužku pro horní zuby a připojte ji k vnějšímu povrchu horních zubů.Přitiskněte pás k zubům;
 • to samé s pruhem pro spodní řadu zubů;
 • vydrží doporučený čas.Peroxid vodíku obsažený v gelu je bezpečný, pokud není zneužíván.Povrchová vrstva dásní a zubní skloviny se však může z přebytku této látky zhroutit;
 • během postupu nejíst ani nepít;
 • proužky znovu nepoužívají;
 • na konci procedury sejměte a vyčistěte zuby běžnou zubní pastou nebo práškem;
 • postup neuskutečňují častějijednou za 12 hodin a ne více než dvakrát denně;
 • Kurz bělení se obvykle podává po dobu asi dvou týdnů.V průběhu kurzu byste neměli používat produkty se silnými barvicími vlastnostmi (káva, černý silný čaj, tmavé odrůdy hroznů apod.).Na konci kurzu byste se měli zdržet těchto produktů další týden;
 • Přerušení mezi bělícími běhy by mělo být nejméně měsíc.Je však lepší ji zvýšit na šest měsíců.

Nejlepší značky bělicích pásů

Cena (RUB)Suprime
ZnačkaNázev modelu
Hřeben 3D bílé WhitestripsProfesionální efekty Asi 3500
Asi 5000
Okouzlující bílá Asi 4000
Bílý živý 2500-3000
1hodinový expres 2500-3000
Gentle Routine Asi 3000
Supreme FlexFit Asi 4 000
Se světlem Asi 5000
Měsíční nárůst 2300-2800
) Shield Stain 2500-3000
Intensive Professional Effects 3000-3500
Smíchejte Med 3D White Luxe 2600-3200
Rigel Proužky pro bělení zubů 2990-4000
Purewhite Dr.Bílá Intenzivní Kolem roku 2000
Prémiová Asi 1500
Jasné světloDenní profesionální efekty Asi 1 500
Perfektní efekty 1300-1400
Noční efekty Asi 1400
BU-Bauty Pokročilé zuby 200-450

Whitening Stripsza zuby v lékárně (jejich cena může být o něco vyšší než v internetových obchodech) lze zakoupit na specializovaných stránkách.Například, Blend a Med stálo v průměru 2780 rublů.Cena populárních profesionálních efektů Crest - 3790 rublů.

Pokud si stejné proužky nekoupíte prostřednictvím internetové služby, ale v běžné lékárně, cena se zvýší o dalších 10–12%.Nákup zboží v lékárně je však mnohem bezpečnější.Lékárny jsou často kontrolovány z hlediska lékařského a právního souladu.V případě zdravotnických produktů je to obzvláště důležité.

Přesné ceny nejsou v tabulce uvedeny ze dvou důvodů:

​​
 1. Liší se v různých lékárnách.
 2. Někdy má smysl koupit takový produkt nejen v lékárně, o které se bude diskutovat později.

Při nákupu prostřednictvím jakéhokoli zdroje (mimo lékárenství) na internetu musíte zajistit, aby byl zakoupený produkt certifikován.Mnoho zdrojů poskytuje digitální kopie certifikátů.Ale při pečlivém zvážení se ukázalo, že tyto certifikáty jsou pouze texty s obrázky, a nikoli dokumenty, které mají právní sílu.

Pásky na bělení zubů se snáze kupují v lékárně, ale za vyšší cenu.Za prodej necertifikovaného zboží je právně zodpovědná síť lékáren.A kupující nemusí studovat falešné internetové „certifikáty“.

Lékárna je povinna na požádání poskytnout každému kupujícímu osvědčení o zboží.Každá síť lékáren má dvojí odpovědnost: vůči kupujícímu a ministerstvu zdravotnictví.

Crest

Profesionální efekty - bělicí proužky si zaslouží své jméno, protože výsledek jejich použití je blízko tomu, co bělení dává na zubní klinice.20 párů proužků je navrženo na 10 dní, pokud se aplikují dvakrát denně.Na konci kurzu můžete očekávat odlehčení zubů o 4 tóny.

Kvalita těchto proužků byla v průběhu let ověřována velkým počtem lidí, kteří tento nástroj použili.

Suprime profesionálně bělí zuby až na 7 tónů za 3 týdny .Tento postup musí být proveden po dobu 30 minut.

Supreme Flexfit vyvinutý v roce 2017 .Bezpečně připevněné k zubům.Procedura trvá 1 hodinu, ale během procedury můžete pít a mluvit, aniž byste se obávali, že vám proužky vysunou zuby.Měkké bělení, produkt nepoškozuje sklovinu citlivých zubů.Kurz je počítán na 2 týdny.Na konci kurzu budou zuby bělejší 6 tónů.Bělost trvá až 1,5 roku.

Gentle Routine je nejlepším nástrojem pro citlivé zuby v řadě proužků Crest .Proužky jsou připevněny na zuby pouze 5 minut, bělení je 28 dní.V důsledku toho se zuby rozjasní o 3 tóny.

White Vivid je také dobrý, když je zubní sklovina velmi citlivá .K zákroku bude trvat 12 dnů, 2 tóny vyčeření, 30 minut.

1-hodinový expres pro intenzivní expresní bělení , doba trvání kurzu je 7 dní, trvání jedné procedury je 1 hodina a bělení se provádí ve 4 tónech.

Stain Shields se nanáší po dobu 5 minut denně .Balení obsahuje 28 párů proužků.Vhodné pro samostatnou, neučitelnou prácibělení, které je velmi atraktivní pro mnoho lidí, kteří chtějí rychle a bez větších potíží, aby jejich zuby krásnější.Jediný postup vám umožní dosáhnout bělejší zuby na 1-2 tóny.

Měsíční zvýšení je nový vývoj pro zachování bělosti zubů .Na rozdíl od Stain Shield se používá pouze jednou za měsíc, ale aplikuje se po dobu 1 hodiny.Bělicí kompozice těchto proužků neobsahuje agresivní složky.Proužky jsou pohodlné a dobře drží zuby.Balení obsahuje 12 párů proužků.To stačí k udržení bělosti po celý rok.Jediné bělení rozzáří zuby ve 2 a dokonce 3 tónech.

Blend a Med

Pruhy této značky 3D White Luxe jsou v Rusku dobře známé.Značku vlastní společnost Procter & Gamble, která vlastní značku Crest.V některých evropských zemích se fondy prodávají pod jednou z těchto dvou značek, v jiných - pod druhou.

Blend a Med pasty jsou v Rusku dlouho známé.Záznamy Blend a Med je také snazší najít v domácích lékárnách a obchodech než kterékoli jiné.Stalo se to historicky.

Bělicí proužky na zuby v lékárně, jejichž cena a kvalita jsou nejblíže proužkům Crestu, které se staly velmi populární, jsou proužky Blend a Med 3D White Luxe.

Najdete je v mnoha ruských online lékárnách.Tyto proužky jsou ve srovnání s celou řadou podobných produktů Crest reprezentovány pouze jedním modelem.

Zuby se po jedné aplikaci stávají bělejšími.Doba bělení - denně po dobu 1 hodiny po dobu 2 týdnů.Účinek bude pokračovat po celý rok.Proužky jsou ergonomicky tvarované a bělení s nimi je docela pohodlné.

Cena směsi Blend a Med je blízká, ale nižší než cena erbu podobného složení a účinku.To je samozřejmě dobré.Horší je, že výrobce není s kupujícím úplně upřímný.Při čtení čárového kódu můžete zjistit, že produkt je vyroben v Německu nebo ve Francii, a nikoli ve Spojených státech, jak je uvedeno na obalu.

Je známo, že evropský výrobce ještě nemůže dosáhnout stejné kvality tohoto specifického výrobku jako americký.Blend a Med 3D White Luxe je co do složení a balení blíže k dřívější generaci produktů Crest než k nejnovějším inovacím.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.
Rigel

Britský výrobce pásů vytvořil velmi působivý produkt.Proužky lze použít nejen doma, ale kdekoli.Jsou snadno připevněné ke zubům, téměř neviditelné na zubech a během několika minut se rozpustí.Neobsahují peroxid vodíku a močovinu, proto jsou bezpečné pro citlivé zuby a lidský žaludek.

Bělicí gel obsahuje aktivní kyslík, složky osvěžující dech a bezpečná antiseptika.Plak je odstraněn na všech zubech, včetně bočních.Zuby se stávají bělejší po prvním zákroku.

Dr.WHITE

Proužky z novozélandské společnosti Pure White jsou v Evropě oblíbené.Technologie Dr.White se objevila nedávno, ale rychle zkoumá nové trhy.Tyto pruhy se objevily v Rusku.

Výrobek se prodává ve 2 verzích:

 1. WHITE Intensive je určen pro intenzivní bělení.Procedura trvá půl hodiny, kurz je 2 týdny.Výsledkem je, že zuby jsou bělejší o 3-4 tóny a zůstávají tak po dobu jednoho a půl roku.Smalt a dásně nejsou poškozeny díky jemnému bělení.
 2. Pro bělení zvláště citlivých zubů je lepší použít Dr.WHITE Premium, která musí být aplikována denně po dobu 2 týdnů.Možná použití proužků dvakrát denně.Výsledek je stanoven na jeden rok.

Bělicí proužky na zuby v lékárně, jejichž cena bude docela přijatelná - proužky americké společnosti Dental Oral Health.

Jasné světlo

Profesionální efektyje třeba aplikovat 1-2krát denně po dobu 30 minut po dobu 7-14 dní.Tyto proužky jsou odlehčeny 3 tóny v jednom kurzu.

Noční efekty- noční bělicí proužky.Naneste na zuby před spaním po dobu 7-8 hodin.Neškodně vybělit zuby 4 tóny ve 2týdenním kurzu.

Perfect Effectsbyly výrobcem uvolněny pro citlivé zuby.Připevňuje se dobře ke zubům.Procedura se provádí jednou denně po dobu půl hodiny.Koncentrace peroxidu je o něco vyšší než proužky Procter & Gamble.Vyrobeno v Číně.

Pokročilé zuby

Toto je jeden z nejpopulárnějších mezi podobnými produkty v naší zemi.Čínský produkt čínské značky BU-Bauty.2 týdny bělení.Používají se stejným způsobem jako většina popsaných proužků.Nanesený na zuby půl hodiny jednou denně.

Opakovaný průjezd kurzu nemůže být zahájen dříve než za půl roku.Na Aliexpress lze tyto proužky zakoupit za něco málo přes 200 rublů.V lékárně je nepravděpodobné, že tento produkt uspěje.

Kde koupit proužky na bělení zubů výhodnější?

Nákup proužků jakékoli značky není obtížný.Můžete si vybrat cenu, která není příliš zatěžující.Před zakoupením produktu byste měli zvážit, jaké podmínky musí splňovat.

Pokud potřebujete nakupovat dobré a levné, lze bělicí proužky čínského výrobce zakoupit prostřednictvím Aliexpress.Bude to ziskové a nemůžete se bát, že je produkt falešný, pokud je značka přesně čínská.

Podobný prostředek lze nalézt v online lékárnách.Cena tam bude vyšší, ale docela přijatelná.Pokud se kupující rozhodne koupit bělicí proužky evropské a ještě více americké značky, musí být opatrný.Na internetu je mnoho nabídek.Neexistují žádné záruky, že dostanete, co jste si objednali.

Možnosti opatření lze navrhnout takto:

 • nakupují zboží na oficiálních webových stránkách výrobce;
 • nakupují zboží v lékárně.

Při nákupu na webových stránkách výrobce mohou vzniknout platební a dodací potíže.Existuje mnoho prodejců Crest online, kteří tvrdí, že jsou oficiálními distributory Procter & Gamble.

Podrobným prozkoumáním jejich dokumentů se ukazuje, že těmto dokumentům často končí platnost.Navíc déle než 2 roky.Proto kupujícíriskuje získání falešných produktů.Směsi medových proužků lze koupit snadněji.Oficiální web obchodů Procter & Gamble v Rusku.

Pásky na bělení zubů v lékárně (cena v internetové lékárně bude vždy nižší) je dost bezpečné na nákup, pokud nejsou na oficiálních stránkách nalezeny.Cena bude samozřejmě vyšší než ve většině internetových obchodů, avšak riziko spojené s nákupem těchto produktů v síti je zcela vyloučeno.

V současné době zákon umožňuje dálkový prodej některých farmaceutických výrobků.Bělicí pásky z jejich počtu. Kupující je bude moci koupit prostřednictvím internetové lékárny stejným způsobem, jakým kupuje jakýkoli produkt .

Schéma nákupu proužků na bělení zubů v internetové lékárně je poměrně jednoduchá.

Mnoho lékáren a řetězců lékáren má na internetu zastoupení.Mezi tyto lékárny patří „36.6“, „Rigla“, „Apteka.Ru“, „Planeta zdraví“, „Přístupné prostředí“.V podobné lékárně si můžete domluvit a doručit.Můžete uložit pomocí virtuálních referenčních lékáren.Představují řadu produktů ve skutečných lékárnách.

Virtuální informační centrum poskytuje informace o:

 • cenách;
 • adresy;
 • možné slevy v lékárnách.

Samotný odkaz neprodává zboží.V každém městě je dostatek takových pohodlných služeb.Pokud jde o prodej zdravotnického zboží v legislativních orgánech, diskuse stále probíhají, lékárnám chybí práva na ziskový obchod.Kupující tedy může mítproblémy s hledáním produktu, který ho zajímá.

Rozsah bělení zubních proužků ve známé internetové lékárně Apteka.ru není příliš velký.V online lékárně Wer.ru je mnohem širší.Existují také proužky tuzemského výrobce.

Bělicí pásky Global White od výrobce Green Dubrava, 7 ks.za cenu 609 rublů.a 14 ks.za cenu 1070 rublů.Tyto proužky jsou určeny pro týdenní a dvoutýdenní kurz.Statistické závěry: více než 90% těch, kteří tento produkt zakoupili, bylo s výsledkem bělení spokojeno.

Recenze zubních lékařů a zákazníků o bělicích proužcích

Názor zubařů je následující: pod vlivem bělicích proužků se v povrchových vrstvách smaltu vyskytuje dobrý účinek.Hlavním vedlejším účinkem domácího bělení pruhy je zvýšení citlivosti zubů.

Ošetření zubů by nemělo být prováděno během bělení, protože gel působí na okrajové přizpůsobení výplňového materiálu, a je lepší odložit ošetření 2 týdny po ukončení domácího bělení.Je také možné podráždění ústní sliznice.

Musíte pásy pečlivě používat, ujistěte se, že se nedotýkají sliznice a dásní.Pokud má pacient pochyby o zdraví svých zubů a ústní dutiny, je lepší navštívit zubního lékaře před odbarvením.

Hodnocení pruhů od pacientů je také většinou pozitivní.Nevýhodou použití bělicích proužků jsou bolest dásní, nedostatek bělení.

Ale většina lidí, kteří vyzkoušeli takový přiměřeně levný lékárnický nástroj, se následně snaží znovu bělit zuby stejným způsobem.Někdy jsou vybrány jiné proužky, ale jen málo lidí odmítá kategoricky vybělit zuby.

Autor článku:Pavel Smirnov

Návrh článku:Olga Pankevič

Video o proužcích na bělení zubů

Bělení zubů doma s 3d bílými pruhy: