Baziron AC.Návod na použití akné, cena, analogy, recenze dermatologů

Akné se v určitých obdobích života vyskytuje téměř u každého.Baziron AS, podle žen, jsou dermatologové předepisováni, aby se zbavili akné.Gel odlupuje odumřelé částice v horní vrstvě epidermis, léčí akné za 7 až 10 dní a pokožku rozzáří.Abyste dosáhli výsledku, musíte znát pravidla pro používání gelu.Informace o kontraindikacích pomohou vyhnout se nepříjemným následkům.

Obsah
 1. Formulář pro uvolnění
 2. Složení
 3. Farmakologické vlastnosti
 4. Indikace pro použití
 5. Kontraindikace pro použití
 6. Dávkovánía způsob použití akné
 7. Jak používat Baziron AS během těhotenství
 8. Nežádoucí účinky
 9. směry
 10. Interakce
 11. Předávkování
 12. Levné analogy krému Baziron AS krém
 13. Podmínky skladování
 14. Cena drogy v Moskvě, Petrohradu, regionech
 15. Účinnost média
 16. Recenze dermatologů
 17. Video o společnosti Baziron AS
Forma uvolňování

Baziron AS je bílá gelová látka.Vyrábí se v různých dávkách hlavní složky.Benzoylperoxid účinně eliminuje vyrážku.Nástroj se uvolňuje v obsahu 2,5%, 5% a 10% této látky, což je poddruh peroxidu vodíku.

Baziron AC s jakýmkoli procentem benzoylperoxidu je balen do zkumavek po 40 g

Složení

Lékzahrnuje následující složky:

 • voda;
 • hydroxid sodný;
 • glycerol;
 • propylenglykol;
 • kopolymer kyseliny methakrylové;
 • poloxamer 182;
 • karbomer 940;
 • edetát disodný;
 • dokusát sodný;
 • Oxid křemičitý.

Farmakologické vlastnosti

Baziron AS (dermatologické přehledy potvrzují materiál popsaný níže) zabraňuje růstu bakterií a stafylokoků, které ovlivňují výskyt akné.Tento nástroj vytváří nepříznivé prostředí pro rozvoj mikroorganismů.Vyrážky způsobují anaerobní patogeny, které umírají na kyslík.

Společnost Baziron AS dodává pokožce molekuly kyslíku, čímž ničí škodlivé organismy.

Laboratorními studiemi bylo zjištěno, že po 7 dnech aplikace gelu se počet bakterií sníží o 94%, ve 28 dnech - o 99%.Gel navíc zlepšuje krevní oběh, reguluje mazové žlázy, zvlhčuje pokožku.

Indikace pro použití

Společnost Baziron AS je předepsána pro vyrážky různé závažnosti.Není-li příliš mnoho černých hlav, je třeba upřednostnit lék s obsahem 2,5% benzoylperoxidu.Pokud akné zakrývá tváře, čelo, musíte si koupit Baziron AC 5%.

Dermatologové předepisují lék s obsahem hlavní složky 10% velmi zřídka, v pokročilých případech a lézí na akné více než 70% obličeje.Je zakázáno nakupovat a používat produkt s nejvyšší koncentrací benzoylperoxidu bez konzultace s dermatologem.

Mnoho lékařů souhlasí s tím, že první léčba by měla být prováděna u společnosti Baziron AS s nejnižší koncentrací hlavní složky, bez ohledu na množství akné.Pro sekundární ošetření se doporučuje dávka 5%.Proto je důležité navštívit dermatologa a vybrat správný léčebný režim.

Kontraindikace pro použití

Společnost Baziron AS je zakázána pro alergie na kteroukoli složku léčiva.Přípravek nelze použít pro děti do 12 let.

Dávkování a podávání akné

Baziron AS (přehled dermatologů lze přečíst dále) by měl být distribuován po očištěné kůži, dokud nebude zcela vstřebán po probuzení ráno a v noci před spaním.Před nanesením produktu je důležité pokožku osušit měkkým papírovým ručníkem.Pokud je málo vyrážek, může být gel aplikován pouze ráno nebo večer.

Baziron AC by se měl používat po dobu 3 měsíců.První výsledky se objeví po 7-10 dnech běžného používání.Za měsíc bude pokožka úplně zbavena akné a po 3 měsících bude terapeutický účinek fixován po dlouhou dobu.

Možnost opakování průběhu léčby by měla být projednána s dermatologem.Při úplném vymizení vyrážek před 4 týdny, během zbývajícího cyklu léčby, by se léčivo mělo aplikovat ne dvakrát, ale jednou denně.

Pro suchou a velmi citlivou pokožku musí být produkt používán v minimálním množství.Gel může být použit jako preventivní opatření pouze pro mastnou pleť náchylnou k aknéráno nebo večer po dobu 3 měsíců.

Jak používat přípravek Baziron AS během těhotenství

Recenze společnosti Baziron AS (dermatologové ukazují, že laboratorní studie o bezpečnosti přípravku pro těhotné a kojící ženy nejsou k dispozici) lze použít u žen v poloze pouze v případě, že mají příznivý účinek.pro dívku překročí možné riziko pro plod.

Společnost Baziron AS má velmi nízkou absorpci kůží, a proto prakticky nevstupuje do krevního řečiště.Vzhledem k nedostatku klinických studií výrobci nepíšou o neškodnosti gelu ve vztahu k těhotným ženám a kojícím matkám.

Riziko, že přípravek Baziron AS ovlivní plod nebo dítě, je minimální.

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky Baziron AS jsou zaznamenány ve změnách v epidermis.Po přerušení léku zmizí nepříjemné příznaky.Negativní projevy lze rozdělit do několika skupin podle frekvence výskytu.

Nejběžnější reakce jsou:

 • pocit těsnosti;
 • svědění;
 • loupání;
 • erytém;
 • nepohodlí během hmatu kůže;
 • zarudnutí;
 • hořící.

Zřídka se setkal:

 • nesnášenlivost;
 • otok obličeje.

Zvláštní pokyny

Před prvním použitím Baziron AS musí být proveden test citlivosti.Kapka léku je vtírána do zápěstí nebo do lokte.Svědění a další vedlejší účinky naznačují nesnášenlivost jedné nebo více složek léku.V tomto případě musí být gel omyt tekoucí vodou.Lidé alergičtí na některou ze složek nesmějí aplikovat Baziron.

Je důležité vědět, že po první aplikaci gelu je možné mírné odlupování kůže, zarudnutí během 2-3 dnů a mírné pálení během několika minut po aplikaci.Je důležité sledovat závažnost výše popsaných příznaků.

Při normální tělesné reakci nepříjemné příznaky zmizí za 2–3 dny a způsobují malé nebo žádné nepohodlí.S alergií na složky Baziron AS se negativní reakce projevuje silně, přináší bolest.

Baziron AS (podle dermatologů) by se neměl dostat do očí, nosu nebo úst.Pokud produkt spadne do těchto oblastí, měly by být omyty vodou.

Baziron AC je zakázáno používat na otevřené rány a jiné poškozené oblasti kůže.

Aby se minimalizovala možnost negativních důsledků, po aplikaci Baziron AS nemůže být na slunci.Terapie s Baziron AS se nejlépe provádí v zimní sezóně.Ultrafialové paprsky mohou vyvolat pálení a podráždění epidermis.

Když společnost Baziron AS spolupracuje s barevnými tkáněmi nebo vlasy, změní se jejich barva nebo dojde ke změně zabarvení.Baziron AS nemá vliv na funkci mozku.Gel může být použit před řízením nebo před prací s malými částmi.

Interakce

Během léčby drogou opuštěnípoužívání výrobků obsahujících alkohol.Lékaři předepisují tyto léky pro sušení akné, exfoliační horní vrstvu kůže.Alkohol obsahující drogy nelze použít současně se společností Baziron AS.

Lékaři často předepisují léčbu přípravkem Baziron AS spolu s rozdílem .Tento lék hluboce čistí póry a způsobuje loupání, které pomáhá rychle se zbavit vrstev pokožky postižených akné.

Předávkování

Baziron AS (recenze dermatologů a pravidla pro používání léčiva naznačují, že léčivo je povoleno používat výhradně na kůži) způsobuje negativní účinky, pokud se aplikuje častěji, než je uvedeno v pravidlech použitíznamená.Nadměrná aplikace Baziron AC nebude mít nejlepší výsledek a nezrychlí regeneraci.

Příliš časté užívání drogy pouze zvyšuje riziko negativních projevů.Pokud se objeví svědění nebo jiné negativní jevy, přerušte léčbu přípravkem Baziron AS a navštivte dermatologa, který vám předepíše zvláštní léčbu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Amarantový olej - vlastnosti a aplikace v kosmetologii, recenze, cena produktu.

Levné analogy krému Baziron AS krém

Minimální náklady společnosti Baziron AS v Rusku se pohybují kolem 750 rublů.Cena gelu se prakticky nemění, bez ohledu na koncentraci hlavní složky.Levné masti s podobnými složkami se vyrábějí v Indii, ale v Rusku nejsou zastoupeny.

Benzoylperoxid je součástí spreje Ugresol.Jeho cena je 140-170 rublů.Účinek užívání tohoto léku se projeví po 8 týdnech užívání.Není příliš vhodné aplikovat, protože látka vstupuje do velkých oblastí kůže.

Gel Gel Skinoren nemá prakticky žádné vedlejší účinky, po aplikaci je přípustný pouze mírný pocit pálení. Tento lék je považován za mírnější, ale nikoli výkonnější než Baziron AS.Jeho cena je 400-600 rublů.

Proderm je levný ruský analog společnosti Baziron AS.Je účinný pouze proti určité skupině bakterií.Pro účinnost musíte před použitím přípravku Proderm provést testy, abyste zjistili, které bakterie způsobují vyrážku.Jeho cena je 120-140 rublů.Další analogy vyrábí v USA společnost Persa a Neutrogena.

Podmínky skladování

Společnost Baziron AS je skladována po dobu 2 let.Před zakoupením léku je důležité seznámit se s datem výroby.Expirovaný gel je zakázán.

Baziron AC by měl být uchováván na tmavém místě mimo dosah dětí při maximální teplotě 25 ° C.

Cena drogy v Moskvě, Petrohradě, regionech

Lékárna
Název) Země výrobyCena
Baziron AC gel pro vnější použitípoužití 2,5% Francie Neoapteka.ru 862 rublů.
Wer.ru 785 rub.
Baziron AC gel pro vnější použití 5% Samson Pharma 828 rub.
ZdravZona 819 rublů.

Účinnost léku

Výskyt negativních reakcí je často spojen s nesprávným používáním léku.Nedostatek pozitivní dynamiky v terapii může znamenat nesprávný výběr léčiva nebo koncentraci hlavní složky.Proto dermatologové doporučují užívání léku až po předepsání léku jednotlivě.

Lékaři zaznamenali pokles počtu a velikosti akné po 7-10 dnech po prvním kontaktu léku s akné.Míra nástupu pozitivní dynamiky závisí na intenzitě onemocnění.Přerušení aplikace se nedoporučuje před 3 měsíci po prvním použití, aby se dosáhlo trvalého účinku.

Při správném použití vám společnost Baziron AS umožní zbavit se akné

Kromě pozitivních výsledků léčby způsobuje společnost Baziron AS někdy i negativní reakce, takže není vhodná pro každého.Často dochází k mírnému odlupování epidermis, což je výskyt červených skvrn několik dní po zahájení léčby.V tomto případě musí být pokožce poskytnuta doba k přizpůsobení a pozastavení používání gelu na 1-2 dny.

Aby nedocházelo k nepříjemným situacím, dermatologové nedoporučují zahájit terapii přípravkem Baziron AS před důležitými událostmi.

Recenze dermatologa

Lékaři říkají, že akné lze vyléčit, ale relaps je vysoce pravděpodobný.Proto by Baziron AC měl být vždy po ruce.Pokud se objevilo nové aknéčas po ošetření je třeba ošetřit postižené oblasti pokožky až do vymizení nepříjemných symptomů.

​​

Pokud gel přestal zvládat svůj úkol, znamená to zvyknout si na hlavní účinnou látku.V tomto případě lékař předepíše peelingový kurs nebo jiný kosmetický přípravek, který bude nutné použít společně se společností Baziron AS.

Mezi lékaři jsou odpůrci společnosti Baziron AS.Věří, že akné by mělo být léčeno drogami, jejichž hlavními složkami jsou antibiotika.Dermatologové vyvracejí zavedené přesvědčení, že benzoylperoxid může přispívat k výskytu rakovinných buněk.Vědci prokázali, že tato látka není karcinogenní.

Účinné léčení nikoli příznaků a projevů nemoci, ale její příčiny.K tomu je třeba před zahájením léčby podstoupit vyšetření a absolvovat příslušné testy.Baziron AS je účinný proti mnoha typům bakterií, ale ne ve všech případech může vyléčit vyrážku.

Podle dermatologů, pokud používáte Baziron AS po dobu 3 měsíců, můžete se úplně zbavit akné.Je důležité nepřerušovat léčbu po prvních výsledcích.Abyste dosáhli co nejlepšího účinku, musíte si před prvním použitím prostudovat pokyny a provést test gelové intolerance.

Návrh článku:Olga Pankevich

Video o společnosti Baziron AS

Co říkají lékaři o společnosti Baziron AS: