Barvy na vlasy.Fotografie a názvy barev, odstínů, módní trendy obarvení pro ženy, zvýraznění

Barvy vlasů, fotografie a jména, která bývala blikána hlavně v módních časopisech a někdy ohromena jejich odvahou a dokonce odvážnou, jsou v nové podzimní a zimní sezóně na vrcholu popularity a „chodí“ k masám.

Zároveň všeobecně uznávaná klasika neopouští módní podstavec, spíše naopak zůstává na samém vrcholu, ale s některými důležitými podmínkami.

Módní dámské barvy vlasů - trendy

Krásný účes je nedílnou součástí harmonického vzhledu a vkombinaces módním, dobře zvoleným odstínem vlasů zdůrazní individualitu, zvýrazní rysy obličeje a oživí celkový vzhled.Novinkami podzimní a zimní sezóny jsou hluboké, mnohostranné, ušlechtilé a komplexní barvy.

Hlavní trendy jsou slibovány jako „blond“ ve všech svých rozmanitostech, základních barvách (tmavá, červená, světle hnědá) v kombinaci s elegantním podtónem, kontrastními odstíny dosaženými nestandardními metodami barvení.

Barvy pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy jsou skutečnou ozdobou ženy, pokud vypadají dobře upravené, stylově stylizované a mají dokonalou barvu.

Módní krásy, které chtějí být vždy trendem při výběru nového tónu pro barvení v nové sezóně, by měly zohlednit následující trendy:

 • V nadcházející móděsezóna , hlavním trendem ve světě krásy je maximální přirozenost ve všem, včetně barvy vlasů. Plné dosažení účinku přirozenosti umožní nejen kompetentní výběr odstínu (může být jakýkoli vhodný pro vzhled), ale také způsob zbarvení;
 • Monotónní zbarvení mizí do pozadí. Barvy vlasů, jejichž fotografie a názvy jsou uvedeny v článku, byly získány z velké části pomocí složitých technik zahrnujících použití několika odstínů najednou (zbarvení, sombre, ombre, bronzování atd.);
 • Jedna z nejdokonalejších technik slibuje, že bude předvádějící - obrněné jednotky. Při barvení se používají tři odstíny, které nakonecNejen, že vlasy vypadají přirozeně, ale také díky 3D efektu výrazně zvyšují objem.

Pokud jde o volbu tónu pro dlouhé vlasy, jediná barva, kterou stylisté doporučují, aby v této sezoně úplně zapomněla, je modro-černá, jeho fanoušci by měli věnovat pozornost dalším variantám odstínu - fialové, červené.

Barvy na světlé vlasy

Blondýna ve všech jejích odstínech zůstala nejmodernější po několik módních sezón, neztrácí svoji pozici ani na podzim ani v zimě roku 2018.

Přesto, aby vypadali co nejelegantněji, odborníci v oblasti módy žádají blondýnky a ženy, aby věnovaly pozornost těmto odstínům:

 • Přirozené světlé blond;
 • 76) „jemný prášek“ a „měkká broskev“;
 • „tučné růžové“ (jahoda, křemen);
 • studená platina;
 • Rozmanitost odstínů popela.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Jak se jmenuje nejmódnější barva vlasů - jména populárních tmavých a světlých barev, odstínů barvy.Foto

Barvy vlasů (fotografie a jména jsou uvedeny níže) nové podzimní a zimní sezóny, podle módních odborníků by podle drsné povahy tohoto období roku měly prokázat nejen přirozenost, ale také chladné ušlechtilé odstíny.

„Platinová blondýnka“ slibuje, že se stane hlavním favoritem

Ale pro ostatnízákladní barvy také existuje mnoho zajímavých odstínů a řešení.

Hnědá

Brunetky a hnědovlasé ženy, které chtějí obrázek obnovit, ale nejsou připraveny na radikální změny, stylisté doporučují věnovat zvláštní pozornostnadcházející sezóna namódních odstínech hnědé:

 • Káva (včetně kávového skla);
 • skořice;
 • Čokoláda s nádechem fialové.

Ambicióznějším dívkám jsou nabízeny nové metody vícebarevného barvení - plynulé přechody z tmavých kořenů na světlé špičky, napínání tónu přechodem k jasně kontrastní barvě (fialová, růžová, oranžová atd.)

)Černá barva

V roce 2018 je jedním z hlavních trendů sezóny tmavě černá barva bez náznaku modré barvy.Povolen je pouze jemný odstín, například červený nebo fialový, a černá lze také použít jako základní barvu pro komplexní vícebarevné skvrny.

Jednou z nejmodernějších kombinací sezóny je černá a jasně červená nebo oranžová.

Červená barva

Červenou barvu lze také připsat květům, které nikdy nevycházejí z módy, ale v nadcházející sezóně.módní odborníci věnují zvláštní pozornost určitým odstínům:

 • Golden - dokonalý odstín pro dívky s přirozenou barvou vlasů;
 • Zázvor - hluboká vícebarevná barva pro zrzky od přírody;
 • Bronz je perfektním řešením pro oči a světlou pleť.
Červené vlasy nikdyjde z módy.Na fotografii - odstíny, které budou nejoblíbenější v nové sezóně.Jména mluví samy za sebe: zlatá, zázvorová, bronzová

K získání barev vlasů pod takovým jménem, ​​jako je na fotografii, stylisté doporučují používat různé metody obarvení, zahrnující použití několika tónů.

Například kombinace karamelových pramenů dodá zlatožlutému vzhledu přirozený vzhled a červený podtón přidá hloubku zázvoru a mědi.Díky těmto technikám nebudou červené vlasy vypadat vulgárně, budou vypadat co nejpřirozenější.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Světle hnědá

V nové módní sezóně se světlá hnědá s hlavním důrazem na přirozenost stává jedním z hlavních trendů. Pomocí technik barvení, jako je brondování a zvýraznění, můžete vyblednout matný přírodní tón světlem nebo více nasycenými prameny.

Extravagantní, odvážné dívky si mohou dovolit experimentovat s jasnými kontrastními barvami a jinými moderními způsoby barvení.

Kaštanová barva

Barva kaštanu v nové sezóně také nabývá složitého nádechu,nazývá se „mrazivý“kaštan. "

Tato barva by neměla třpytit zlatou nebo červenou, takže na ní musí pán tvrdě pracovat.

Fotografie a název tohoto dokumentubarva vlasů mluví sama za sebe, protože výsledek je opravdu úžasný: mrazivý kaštan je skutečně ušlechtilá, aristokratická barva, vhodná pro téměř všechny typy vzhledu.

Kombinace takového stínu a modrých nebo šedých očí vypadá zvlášť působivě.

Popel, šedá barva

Další módní variací na téma blondýna v nadcházející sezóně je jasan a šedá barva, bohatá na perlové, mrazivé, stříbrné odstíny.Tyto barvy budou obzvláště oblíbené v kombinaci s lila a fialovými prameny a zvýrazněními.

Stylisté doporučují opatrnost při výběru odstínů tohoto druhu u žen starších 40 let, protože existuje riziko uměle stárnutí jejich vzhledu.

Červená

Červená je jednou z nejmodernějších v sezóně 2018 a toto tvrzení se vztahuje na všechny módní oblasti.

Pokud jde o červenou barvu ve věcech zabarvení vlasů, bude to relevantní jak v její čisté formě (včetně kombinace s jinými kontrastními barvami), tak ve formě odstínů - hluboké třešně a ušlechtilého vína.

Růžová

Růžová (jahodová, křemenná) barva neztratila svou popularitu po několik módních ročních období v řadě.Tento odvážný, ale zároveň neobvykle jemný odstín je vhodný pro různé typy vzhledu a dokáže změkčit i ty nejzávažnější rysy a přidat do hry určitou hravost.

Světle růžové podtóny na světle hnědých vlasech vypadají obzvláště krásně a elegantně.

Platinová barva

Fotografie a název platinové barvy vlasů ukazují její ušlechtilý chladný tón s jemným odstínem jasanového popela a stříbra.Tento odstín je ideální pro dívky slovanského vzhledu s rovnou pokožkou, ženy starší 40 let, platinová blondýna dodá mladší a svěží vzhled.

Doma je velmi obtížné dosáhnout „správné“ platiny na vlasech, pouze skutečný profesionál to může udělat.Ve většině případů je vyžadováno předběžné bělení, jinak místo ušlechtilého tónu můžete získat ošklivou žlutost.

Barvení vlasů - pro hnědé, modré, zelené oči.Módní barvy pro blondýnky, brunetky - jaké jsou barvy

Při výběru barevného tónu stylisté doporučují začít s barvou očí:

 • Dívkám s hnědýma očima se doporučuje, aby si vybraly přírodní odstíny klasické světle hnědé barvy, jakož i variace na téma jemně růžové.Pokud je kůže obličeje tmavá, bude zlatá barva vypadat skvěle na vlasech.
 • Všechny druhy studených odstínů podtrhují hloubku modrých a šedých očí, aby vytvořily jemnější vzhled, je ideální celá paleta světle hnědých i podzimní barvy - karamel, mléčná čokoláda.
 • U zelených očí byla červená barva dlouho považována za klasickou barvu vlasů (některý z jejích pojmenovaných odstínů).Tato kombinace je skutečně oboustranně výhodná, fotografie zrzavých krás to jen potvrzují.Zároveň se barva kůže kombinuje sse zelenýma očima vám umožní experimentovat s odstíny blond a tmavé pleti - se tmou.

Stylisté získají nejmódnější barvy a odstíny nové sezóny pomocí různých komplexních technik barvení - zvýraznění, barvení, bronzování atd.

Zvýraznění

V ročních obdobích roku 2018 budou stylisté používající zvýraznění zdůrazňovat hloubku přirozené barvy vlasů, a proto budou zvláště důležité následující technologie:

 • Balayazh:barvení konců vlasů pomocí odstínů co nejblíže přirozené barvě (čokoláda, káva, ořech, pšenice, karamel, písek).
 • Shatush : napodobování účinku kadeřů vybledlých na slunci.Vhodný pro dívky s jakoukoli základní barvou vlasů, vypadá nejživěji na brunetách a hnědovlasých ženách.
 • Zvýraznění Kalifornie:účinek silně spálených vlasů na slunci (od tmavých kořenů po vybledlé konce), jako u dívek z Kalifornie.Vrcholem této technologie je plynulý přechod jedné barvy na druhou, pro kterou mistři používají až 5 odstínů barvy.Ideální pro světlovlasé a světlovlasé dívky.
 • Francouzské zvýraznění:barvení jednotlivých vláken v přirozených barvách bez použití barev na bázi amoniaku (zlatá, ořechová, medová).Tato jemná technika je použitelná pouze u světlých vlasů.
 • Americké zvýraznění : barvení jednotlivých vláken několika jasnými odstíny (červená, červená,hnědá).Platí pro tmavé vlasy.
 • Zbarvení

  Zbarvení je barvicí technika, ve které master používá současně několik odstínů.S jeho pomocí můžete získat nejživější a stylové obrázky, zdůraznit zajímavé prvky kreativních srážek, vizuálně zvýšit objem vlasů.

  V nové sezóně čekají blondýnky na nej neočekávanější řešení využívající zbarvení, protože na vrcholku módy je kombinace jasové barvy s kontrastními odstíny (růžová, modrá, fialová).

  Dívky s tmavými vlasy mohou experimentovat s jasně nasycenými barvami - červenou, oranžovou, fialovou.

  Módní barevné možnosti:

  • Růžová v kombinaci s karamelovými nebo béžovými prameny (vhodná pro dívky s hnědými očima se světlou a tmavou pokožkou);
  • Světle hnědé, platinové, perlové barvy v kombinaci s popelnými prameny (živý obraz pro dívky studeného barevného typu);
  • Teplé odstíny blond v kombinaci s jemnou karamelovou barvou (pro typ teplé barvy);
  • Čokoláda kombinovaná s karamelem, béžovými odstíny (pro dívky s hnědým a zelenýma očima).

  Barvení ve dvou barvách

  Technika barvení založená na použití dvou barev se nazývá ombre.Jedná se o plynulé splynutí odstínů ve směru od kořenů ke koncům vlasů, zatímco horní část zůstává co nejpřirozenější a spodní část má výraznou kontrastní barvu.

  Populární možnosti kombinování barev pomocí techniky ombre:

  • od světle hnědé až po lehkou pšenici;
  • z kaštanu do karamelu;
  • z černé na zlatou;
  • z platinové blond do popela.

  Tato technika je nejvhodnější pro dívky s přírodními tmavými vlasy, existuje však také možnost „reverzní ombre“, kdy dochází k přechodu ze světlých kořenů na tmavé konce.

  Barvení ve třech barvách

  Bronding je složitá technika, pro kterou master vybírá tři barvy najednou.Vlasy jsou obarveny po celé délce, ačkoli by neměly být zřejmé přechody z jednoho stínu do druhého, cílem této techniky je získat mnohostranný hluboký tón.

  Vhodné pro získání jak světlých odstínů (platina, popel atd.), Tak i tmavé (káva, karamelový kaštan a mnoho dalších)

  Barva s hladkým povrchembarevný přechod

  Monotónní zbarvení v nové sezóně se používá zřídka, protoženeumožňuje plně získat požadované barvy a odstíny.

  Hladký přechod jedné barvy na druhou je jedním z hlavních trendů na podzim-zima 2018, lze jej dosáhnout technikami, jako jsou:

  • Ombre (vertikální přechod z tmykořeny na lehké konce, dvě barvy na základně);
  • Sombre (plynulé, nekontrastní natahování tónu z tmy na světlo).
  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

  Konce jiné barvy vlasů

  Jednou z nejodvážnějších moderních technik je „dip-dye“, díky které jsou konce vlasů natřeny v jasných kontrastních barvách (nasycené růžové, oranžové, fialové, zelené, modré atd.).

  K tomu použijte speciální barvicí gely a plastové prášky.Tato technika je použitelná pro všechny základní odstíny vlasů.

  Barvy vlasů, fotografie a jména, které navrhli stylisté v nové sezóně, se mohou mistři s pomocí kompetentních rukou stát skutečným vrcholem ženského obrazu, její zbraně a vizitky.

  Užitečné video materiály pro výběr barvy vlasů.Módní trendy s fotografií a názvem barvy

  Jak vybrat správnou barvu vlasů:

  Barvení vlasů, fotografické malování jako Ani Lorak:

  Módní zbarvení vlasů: barva, název barvy a odstínu: