Barvy Capus s kyselinou hyaluronovou.Barevná paleta, pokyny pro míchání, obnovení séra, šamponu, plniva, spreje

Kapous je profesionální italská kosmetika.Revoluční výroba Capus na bázi kyseliny hyaluronové zahrnuje paletu barev, šamponů, plniv, séra, které umožňují nový přístup k postupu péče o vlasy a regeneraci.

Účinnost profesionální kosmetiky Capus

Účinnost byla potvrzena laboratorními studiemi a tisíci uživatelů.Kosmetická řada obsahuje výživné, zvlhčující, ochranné přípravky.

Výhody Kapousa jsou:

 1. Květinová vůně.
 2. Revoluční technologie používané ve výrobě.
 3. ​​
 4. Všechny léčivé přípravky jsou obohaceny o vitamíny, živiny.
 5. Hydratační, výživný, ochranný, regenerační účinek.
 6. Při výrobě se používají pouze přírodní složky.
 7. Účelem kosmetiky je bojovat proti vypadávání vlasů,rozštěpené konce, odstranění lupů, revitalizace po chemii a agresivní účinky horkého vzduchu.
 8. Ochrana před ultrafialovými paprsky a atmosférickým znečištěním.
 9. Gely a pěny pro fixaci mají měkkou strukturu, dokonale tvarují kadeře, aniž by je vážily.
 10. Laky nepřilnávají k sobě prameny, což dává stylu přirozený vzhled.
 11. Prostředky pro barvení masky šedých vlasů, barva zůstává až 6 týdnů.
 12. Lze jej použít pro jakýkoli věk, kosmetika je naprosto neškodná, nezpůsobuje alergie.

Série s kyselinou hyaluronovou

Capus s kyselinou hyaluronovou - paleta barvicích a pečujících látek, jedinečný vývoj kosmetické linie.Díky obsahu hyaluronu hydratuje, regeneruje vlasy, chrání před povětrnostními vlivy a změnami teploty.Vhodný pro každodenní použití, intenzivní regenerace.

Kyselina kapous hyaluronová obsahuje:

 1. šampon pro časté použití. Bojuje se suchostí a vypadávání vlasů, zvýšeným utajením, odplavuje nečistoty, odstraňuje mastný lesk.Kyselina hyaluronová plní vlhkostí, poškozuje opravy aminokyselin, dodává pružnost a lesk.Nanáší se na mokré vlasy, pěny, ve věku 2-3 minut, omyje se vodou.
 2. Výplň. Naplňuje prameny silou, energií, aktivuje metabolické procesy, obnovuje poškození, dokončuje strukturální spirály.Odstraňuje nadýchání, vyhlazuje kadeře,díky čemuž jsou vlákna hustší a pružnější.Aplikace: rozdělené a umyté vlasy na 2 části.Po odklonu od žárovek 1–2 cm naneste výplň štětcem, hřebenem, nechte působit 15–20 minut.Osušte fénem, ​​opláchněte šamponem.
 3. Elixir. Poskytuje zdravý vzhled, lesk, obnovuje strukturu vlasů, chrání před působením vysokých teplot, atmosférických jevů - účes je zachován za všech podmínek.Distribuováno na mokrých pramenech po dobu 10-15 minut, očištěno teplou vodou.Po opakování postupu osušte fénem.
 4. Dvoudílné regenerační sérum pro nouzové ošetření po chemickém stylingu. Omlazuje, plní vlhkostí, eliminuje vážné poškození.Díky vitaminu B5 chrání před mechanickým poškozením, dodává účesu dobře udržovaný vzhled za každého počasí.Aplikace: protřepejte produkt, naneste na mokré vlasy, nepláchněte.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Lotion

Kapous Lotions:

 1. S keratinem - rekonstruuje kadeře po zbarvení, změně barvy, chemické expozici, chrání před negativními atmosférickými účinky.Obsahuje keratin, panthenol, slunečnicový extrakt, mastné kyseliny, vitamín E. Proniká do struktury vlasů, vyživuje, nasycuje cibule, eliminuje poškození, obohacuje živiny.Aplikuje se na vymačkané prameny po dobu 20 minut.
 2. Pro rychlé sušení-urychluje proces pokládání fénem o 40-50%.Je to nutné pro malované, poškozené prameny, ideální po chemickém stylingu.Díky obsahu aminokyselin vyživuje zevnitř, eliminuje křehkost.Vytváří ochranný film, chrání před ztrátou stopových prvků, vystavením agresivním vysokým teplotám.Distribuováno na mokré vlasy před aplikací vysoušeče vlasů.
 3. Proti vypadávání vlasů- bojuje proti vypadávání vlasů, má protizánětlivé a dezinfekční účinky.Zahrnuje extrakt chmele, panthenol.Posiluje krevní oběh pokožky hlavy, podporuje růst, revitalizuje spící žárovky, dodává zdravý vzhled a záři.Používá se na mokré kadeře po dobu 20-30 minut.
 4. Pro mastné vlasy- zlepšuje fungování mazových žláz.Zabraňuje zvýšené kontaminaci pokožky hlavy.Zvlhčuje, zklidňuje, vyživuje kadeře, posiluje pevnost a pružnost.Obsahuje panthenol, pomerančový extrakt, mikroelementy, vitamíny skupin A, B, C. Po sprchování se distribuuje na mokrých pramenech.Doporučuje se používat kurzy dvakrát týdně po dobu 30 dnů, poté 1krát až šest měsíců.Pro další efekt kombinujte se šamponem stejné série.
 5. Chemické stylingové výrobky Kapous Helix jsou zastoupeny třemi typy pleťových vod. Obsahuje elastin, kationtové polymery.Dávají vlasům lehkost, lesk, chrání před poškozením, regulují proces curlingu.
 • "0" - pro normální vlákna s těžkým řetězcem.Expoziční doba od 14 do 30 minut;
 • č. 1 - pro normální vlasy;
 • č. 2 - pro barvenou chemiia poškozené kadeře.Zraje od 10 do 20 minut.
 1. Třífázový „Tristep“ je vhodný pro všechny vlasy. Poskytuje energii, poskytuje ochranu, plní kyslík.Provitamin B5, Filmogen Silikons vyživuje, obnovuje strukturu, vytváří ochranný obal, zabraňuje vzniku statické elektřiny.Před stylingem naneste na mokré vlasy.
 2. Proti lupinám:
 • Aktivní Plusv ampulích aktivně bojuje proti problému, brání jeho výskytu v budoucnosti.Odstraňuje patogenní bakterie, snižuje zánět, aktivuje obranu a regenerační procesy na pokožce hlavy.Zahrňte chobotnici, panthenol, olej z čajovníku.Rozmazaný na suché vlasy po dobu 25-30 minut.
 • Ošetření- používá se ve spojení s prvním, třením masážními pohyby.

K dosažení trvalého výsledku se doporučuje společná aplikace dvakrát týdně.

maska ​​

Kapousové masky pro ošetření vlasů:

 1. Pro poškozené vlasy -intenzivní zotavení. Složení zahrnuje: slunečnicový extrakt, vitamin.E, panteon, keratin.Vyhladí a vyživuje vlasy, nasycuje vlhkostí, dodává vitalitu, obnovuje keratinové spirály, chrání před vnějšími vlivy.Naneste na mokré zámky po dobu 20 minut, opláchněte.
 2. „Linka mléka“ - pro ošetření po chemii a ultrafialovém záření. Účinné látky: mléčné proteiny, máslo z makadamového ořechu.Mokré vlasy jsou promazávány po celou dobu,ve věku 15 minut, očištěno vodou a šamponem.

Barva

Novinkou společnosti je čepice s kyselinou hyaluronovou (paleta 116 odstínů).

Dříve známá tónovací činidla:

 1. „Kapous Professional“ - krémová barva na stáčenítypy vlasů. Má přirozené složení, pomáhá dosáhnout požadovaného účinku po první aplikaci.Dává krásnou barvu a péči.Nabízí 115 barev, 6 A, snadno ovladatelné.Zachovává jas až 6 týdnů, spolehlivě maskuje šedé vlasy.Je možné kombinovat různé odstíny mezi sebou.Ekonomické použití, aplikováno na suché vlasy po dobu 35-50 minut.Doba expozice je dána jasem vybraného tónu.
 2. „STUDIO“ - pro přírodní vlasy. Slunečnicový extrakt obsažený ve složení poskytuje zvláštní odolnost a chrání před sluncem.Nepoškozuje kadeře, vyživuje, zvyšuje lesk.Zcela odstraní šedé prameny.Vyobrazeno v 72 barvách, s možností vzájemného smíchání v poměru 1: 1.Aplikuje se po dobu 35 minut.
 3. „Ne čpavek“ - neobsahuje čpavek. Ethanolamin a aminokyseliny poskytují dlouhodobé výsledky.Obsahuje gammamelis, heřmánek, jitrocel, má regenerační a antialergenní účinek, plní vlhkostí a vitamíny, chrání před poškozením.Snadné použití, má 67 odstínů.Doporučuje se udržovat vlasy maximálně 30 minut.

Balm

Kapous Balms:

 1. Osvěžující "Blonde" - pro barevné vlasy. Zahrnuje slunečnicový extrakt, keratin.Má lehkou strukturu, vyživuje a obnovuje vlasy.Díky obsaženým mikroelementům se regenerují keratinové helixy.Udržuje barvu před vyluhováním, dává jí bohatost a lesk.Nanáší se na čisté prameny rovnoměrně rozmístěné po dobu 1-2 minut, očištěné vodou.
 2. Pro všechny typy vlasů - zahrnuje keratin, kyselinu hyaluronovou, stopové prvky. Léčí, zvlhčuje a vyživuje kadeře.Chrání před negativními účinky slunce.Vytváří ochranný film, který zabraňuje znečištění ovzduší.Nanášejte maximálně dvakrát za 7 dní.
 3. Pro barvené - určené pro šetrnou péči. Nasycuje barvu, dává lesk.Suspenze obsahuje stabilizátor barvy, který udržuje jas stínu.Mezi účinné látky patří estery, extrakt z macadamu a olivové listy.Normalizuje mastné vlasy, plní vlhkostí, podporuje snadné česání, neplete prameny.Zabraňuje vlivu slunečního svitu.Naneste na mokré kadeře po dobu 2 minut.
 4. S mentolem a gáforovým olejem- má léčivé, tonické účinky, potlačuje zánět, usnadňuje česání, ochlazuje a vyživuje vlasové folikuly.Zabraňuje vzniku podráždění.V suspenzi je kafrový olej, mentol, ovocné kyseliny.Používá se 1-2krát do 7 dnů po postupech s vodou.
 5. „Lesk briliantů“ pro každodenní péčičistí, zjednodušuje česání.Vrací lesk a pružnost.Je to směs kosmetických olejů, aminokyselin, panthenolu.Nanáší se po mytí.
 6. Série balzámů bez vůní zahrnuje pouze přírodní složky:
 • Argan , zvyšuje obsah vlhkosti,Spolu s lněnými etherovými a hedvábnými komponenty poskytuje dobře upravený vzhled, zvýšenou vlhkost.Ideální pro časté používání.Chrání před poškozením, neutralizuje účinek volných radikálů, vytváří ochranný film, který chrání před ultrafialovým zářením.Vlasy jsou lubrikovány denně po 3-4 minutách, umývány šamponem.
 • Keratins bambuckým máslem a aminokyselinami intenzivně zachází se zraněnými vlasy, vyživuje, hydratuje a zabraňuje vypadávání vlasů.Vytváří strukturu, probouzí žárovky.Dává zář a pohodu.Aplikuje se na mokré kadeře po dobu 2–3 minut

Prášek

Kapousovy prášky - jsou určeny k čištění, zvýraznění, tónování, vytváření oslnění. Vhodné pro salon a domácí použití.Při použití je možné změnit barvu o 6-7 tónů.Nešírejte, odstraňte efekt nažloutnutí.

Zastoupené společností Magic Keratin, Arganoil, Studio Professional, včetně:

 • Prášky- jejich světelná struktura je rovnoměrně smíchána s oxidem.Kompatibilní s emulzí Cremoxon.
 • Prášek v mikrogranulích- používá se na obarvené vlasy, k vyčeření pomocí fólie.Obsahuje kukuřičný škrob, chrání kadeře a tkáň pokožky hlavy před suchostí.Lze kombinovat s Kapous Professional Cremoxon Soft Cream.

Oleje a tekutiny

Oleje pro obnovu zasažených vlasů:

 1. Kapous Arganoil Argan Oil -dodává jemnost sametově, lehce, plní vlhkostí, chrání před křehkostí;
 2. dvoudílný olej Kapous Macadamia s makadamovým olejem - léčí poškozené prameny, regeneruje, dává hedvábí a lesk.

Naneste na mokré kadeře po dobu 15–20 minut, omyjte šamponem

Kapousovy tekutiny pro ošetření štěpených konců:

 • ) Biotin Energy - obsahuje biotin, lněný extrakt;
 • Yilang-Yilang - ylang-ylang olej;
 • ​​
 • Kapous Magic Keratin pro poškození na bázi keratinu;
 • Crystal Shine - účinné látky ze semen, lnu a slunečnice;
 • Léčba - léčivý přípravek s arganovým olejem;
 • Crystal Drops je směsí rostlinných extraktů.

Bojují se tajemstvím, obnovují vlasy a vytvářejí spirály keratinů.Použít po chemii.Rozloženo na vlasy před barvením.Neumývejte vodou.

Lak

Ekolak (tekutý lak) Kapous se silnou fixací je jedním z druhů, ideální pro vytváření na dlouhých vlasech.Dává nehybnost, pružnost a lesk.

Silně fixuje, ale nelepí kadeře, nezanechává žádné stopy, zachovává účes za jakýchkoli atmosférických podmínek.

Chrání před ultrafialovým zářením, nevysušuje vlasy.Nastříká se na hotový účes ve vzdálenosti 25-30 mm.

Spray

Stylingový sprej Kapous - okamžitě zlepšuje vzhled kadeřů, zachovává strukturu,Styling modelů:

 • Root Volume- vzorec pro přidání nádhery.Používá se k vytvoření jakéhokoli účesu.Je nezbytný pro tenké a poškozené vlasy;
 • Diamond Dews- dává lesk drahých kamenů.Vhodné pro účesy „exit“;
 • fáze dvojího renascence 2- s hydrolyzovaným keratinem a silikonem.Vytváří odolnost proti stresu, měkkost, pružnost, vyplňuje vlhkostí;
 • Invisible Care- s vymačkanou proso a hedvábí lehce uzamkne prameny.Poskytuje ochranu proti UV záření, zachovává barvu;
 • Gel-Spray Strong- Maximální fixace Kapousovým gelem pro modelování objemového stylingu, účinek „mokrých“ vlasů.Rovnoměrně kroutí zámky, nevysychá a dává lesk.

Před stylingem naneste na mokré vlasy, neumývejte je vodou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Kapusova paleta barev

Kapusova paleta barev s kyselinou hyaluronovou - náhrada za profesionální barviva. Je obohacen o hyaluron s nízkou molekulovou hmotností, který zajišťuje účinek proti stárnutí a zvlhčuje.

Barva Capus s kyselinou hyaluronovou obsahuje 106 barev.

Barevné schéma má 106 barev rozdělených do skupin:

 • přírodní;
 • hluboko přírodní;
 • kouřové odstíny;
 • teplé třpytivé dřeviny;
 • zlato - 6 tónů;
 • zlatánasycené - 3 odstíny;
 • zlatá měď;
 • kaštan - 3 barvy;
 • béžová blond - 2 druhy;
 • perla;
 • pískově béžová - 3 tóny;
 • čokoláda - 10 možností;
 • měď, měď blond, červená, otakárek, červeno-fialová.Asi 20 odstínů ohně;
 • fialová;
 • pro intenzivní zesvětlení;
 • blond.Výběr ze 7 odstínů, což dává možnost změnit barvu o 3-4 tóny.
 • tónovací šampon, který vám umožní rozjasnit vlastní tón

Zesilovače barev palety Capus

Paleta Capus s kyselinou hyaluronovou je vybavena speciálními zesilovači barev.

Díky jejich použití je možné předem zabránit nepříjemným následkům, které se objevují během tónování:

 • popel - odstraňuje měděnou barvu, zvyšuje odstín šedé;
 • fialová - vylučuje žlutou;
 • modrá - neutralizuje žlutost;
 • červená - aktivuje měď, eliminuje zelený příliv;
 • zlatá - odstraňuje fialovou barvu.

Po aplikaci zesilovačů vlasy získají zář, přestanou se rozdělit a rozbít.Kožní tkáň přestane svědit a vyschne.

Série bez amoniaku

Barvy řady Kapous Professional Magic Keratin Series jsou založeny na revolučních technologiích pro trvalou blikající barvu.Doporučuje se pro problematické vlasy, protože neobsahuje amoniak a alergeny.

Účinek alkálie se provádí pomocí ethanolaminu, což zvyšuje pevnost strukturyprameny.

Kosmetika má lehkou texturu, pečlivě maľuje šedé vlasy, nezkazí kadeře.Vhodné pro pravidelné používání.

Gama obsahuje 78 barev, které jsou mezi sebou dokonale promíchány v závislosti na 1: 1

Jak si vybrat správný oxid

Před nezávislostíbarvení by mělo prostudovat pokyny a stanovit:

 • původní barvu;
 • přítomnost a počet šedých pramenů;
 • požadovaný odstín.
 • V závislosti na odpovědích je vybrán oxid:

  • 1,5% pro nový odstín;
  • 1,9% je vhodné pro barvení přírodních a bělených vlasů;
  • 3% - pro získání tmavé barvy;
  • 6% - stejný odstín nebo 1,5krát bledší;
  • 9% - zesvětlení ve 3 tónech;
  • 12% - pro světlovlasý snímek

  Konečný výsledek závisí na vybraném množství Crem OXON.

  Technologie míchání a barvení

  Při použití palety Kapus se doporučuje dodržovat pravidla:

  1. Posoudit barvu vlasů před barvenímtím, že je dobře prozkoumáte pod umělým osvětlením.
  2. Namažte pokožku hlavy, oblast za ušima ochranným krémem.
  3. Část barvy připravujte pouze v plastových, skleněných nebo smaltovaných nádobách.Nepoužívejte kovové nádoby.
  4. Aplikujte látku speciálním štětcem a rovnoměrně tónujte prameny.
  5. Rozložte celou směs za 15 minut, aby došlo k rovnoměrnému zabarvení.
  6. Doba expozice by měla být zaznamenána od okamžiku aplikace.
  7. Nenechávejte dálvlasy po dobu delší než 45 minut, s výjimkou velmi hezké blond - 55 minut.
  8. Před použitím proveďte test na alergii.Naneste trochu barvicího roztoku na oblast za ušními boltci nebo pod loktem.Sledujte reakci kožní tkáně.

  Po stanovení barvy a množství oxidu je nutné smíchat složky v poměru 1: 1,5 (na trubku barvy bude zapotřebí 150 gramů kyslíku).Během počátečního barvení by měla být suspenze nanášena na prameny rovnoměrně po celé délce a ponechat 4 cm u kořenů, které stály po dobu 20 minut, a zbarvit zbytek.Po 15-20 minutách opláchněte.

  Pro sekundární barvení (obnova barvy nebo barvení kořenů) se připravují 2 typy směsí: intenzivnější pro cibule a méně jasné po celé délce.

  Nejprve naneste na kořenovou zónu po dobu 15 minut, poté rozdělte méně nasycený roztok na prameny, ponechte po dobu 20 minut.K napěnění barvy použijte vodu.Opláchněte šamponem.

  Náklady na kosmetiku

  Paleta barvy Capus s kyselinou hyaluronovou má nasycené barvy.Náklady na trubku jsou od 150 do 300 rublů, v závislosti na obchodě.Oxid smetany lze zakoupit za cenu 20 - 40 rublů

  . Cenové rozpětí zbývající části kosmetiky se pohybuje v rozmezí od 250 do 500 rublů, v závislosti na prodejci.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

  Výsledky

  O paletě odstínů kosmetického produktu skyselině hyaluronové v síti dominují pozitivní recenze. Podle průzkumů zákazníků má produkt příjemnou vůni, snadno se aplikuje, nerozšiřuje a dokonale maskuje šedé vlasy.

  Výsledkem barvení barvou je Capus s kyselinou hyaluronovou ve stínu 9.1 - měkké a dobře upravené vlasy bez žloutnutí.

  Vlasy vypadají živější, bohatší barvy a lesk.Potřeba odstínů kořenů se objevuje po 14 dnech, po 6 týdnech by měla být aktualizována barva celého účesu.

  Mezi nevýhody kosmetické linky zahrnovaly ženy nepřístupnost přípravků pro péči, zejména v malých městech, a nutnost samostatně nakupovat všechny složky pro barvení (rukavice, oxid, balzám).

  Již více než 9 let je kosmetická společnost Kapous lídrem na trhu výroby výrobků pro péči o vlasy.Paleta odstínů „Capus“ s kyselinou hyaluronovou vám umožní získat zcela nový vzhled bez poškození struktury vlasů.

  Kyselina hyaluronová Capus - video

  Série s kyselinou hyaluronovou „kyselina hyaluronová“ od společnosti Kapus:

  MalováníKapous Professional Hyaluronic Hair Dye: