Barva popelavých vlasů: Estelle, Garnier, Loreal, Igora, bez amoniaku, paleta.Jak toho dosáhnout bez zrzka.Foto

V poslední době se jasanový odstín vlasů prohlásil za módní trend.Na tento odstín se obrací stále více osobností, téměř všichni výrobci barev to nabízejí ve své paletě.Ash-blond barva vlasů může dát obrazu jedinečnou chuť, nicméně stojí za zvážení rysů této komplexní barvy.

Obsah
 1. Odstíny jasanově hnědé barvy
 2. Pro které jsou odstíny vhodné ]
 3. Je-li požadováno předběžné čištění vlasů
 4. Barvení doma
 5. Nejoblíbenější barvy na popelsvětle hnědé odstíny vlasů
 6. Estelle
 7. Garnier
 8. Loreal
 9. Igora
 10. Paleta jiných značek
 11. MATRIX
 12. Prestige
 13. Oriflame
 14. Londacolor
 15. SanoTint
 16. Fotografie před apo
 17. Video na téma: barvení vlasů v popelušedá barva
Odstíny jasanově hnědé barvy

Paleta jasanově hnědých odstínů obsahuje následující hlavní kategorie:

 • Popelník:velmi světlý, téměř bílý, odstín s hlubokým nádechem.
 • Světlá blondýna:studená blondýna s hlubokým přetečením;
 • Světle hnědá:přírodní odstín;
 • Dark Blonde:dává vlasům stříbřitý lesk.Někdy se popílek nazývá studená hnědá.Charakteristickým rysem popela je však přesně kovové stříbronebo příliv oceli.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Pro koho jsou odstíny vhodné

Popelníky jsou vhodné pro ženy, které patří do letního barevného typu. Tento barevný typ zahrnuje studené odstíny kůže, vlasů a očí.Zástupci letního typu mají světlou bílou pokožku, náchylnou k blednutí.

Barva popelavých vlasů je ideálním řešením pro ženy typu Summer color

Stav kůže je velmi důležitý.Popelové odstíny zdůrazňují hladkost a krásu dobré pleti, ale nemilosrdně zvýrazňují nedostatky v případě hrbolů, zvětšených pórů a vrásek.

Pokud je kůže náchylná k zarudnutí, zvýrazní se zarudnutí a tvář a čelo se zbarví do zeminy.Rovněž by se mělo upustit od toho, aby se ženám náchylným k modřinám a taškám pod očima daly vlasy na popelavý odstín.Módní odstín ukáže tyto nedostatky ještě jasnější.

Šedé nebo modré oči jsou také známkou letního barevného typu.Ženy s hnědýma očima by si měly vybrat stín individuálně.Majitelé jižních typů odstínů popela mohou vlastnosti zpřísnit a zdrsnit.

Barva popelavých vlasů je barvivo, které šedým vlasům dodává eleganci, které šedé vlasy přirozeně maskují.Ti, kteří si zachovali přirozenou barvu vlasů, by však měli věnovat pozornost výběru odstínů popela, jak mohouzestárnout.

Obecně platí, že po obarvení vlasů v odstínech popela je třeba vzít v úvahu, že v šatníku byste měli dávat přednost studeným barvám. Teplé barvy oblečení dodají zbytečnou nesoulad.

Je-li požadováno předběžné zesvětlení vlasů

Předběžné zesvětlení vlasů je nezbytné, aby se vlasy dodaly popelově blond odstínům, jejichž přirozená barva je o 3 odstíny tmavší, než je požadováno.Vyjasnění je také nutné u hnědovlasých žen a rudovlasých módy, protože bez ní se na popelově zbarveném odstínu objeví nažloutlost.Fialový pigment obsažený v barvě může dodávat vlasům nazelenalý nádech.

Barvení doma

Když se doma umírá, je velmi obtížné získat barvu popelavých vlasů .Odborníci doporučují jít do profesionálních salonů, kde kadeřník dokáže správně promíchat různé barvy, zejména pokud se původní barva vlasů velmi liší od požadovaného tónu a stínu.

Aby nedošlo k rozrušení výsledky postupu, doporučuje se předem obarvit malý pramen v oblasti ucha a sledovat, co se v důsledku toho stane.

Pokud se rozhodnete doma barvit vlasy v popelově hnědé barvě doma, měli byste dodržovat následující algoritmus:

 • Péče o vlasy. Protože je pravděpodobné, že se vlasy zesvětlí, což se vždy velmi negativně odráží v jejich stavu, je nutné nejprvezlepšit jejich stav.K tomu se do 3-4 týdnů doporučuje vyrábět výživné, vitamínové a hydratační masky.
 • Výběr barvy. K dosažení požadovaného odstínu barvených vlasů je vhodné použít tónované šampony a pěny.Výsledek však netrvá tak dlouho, jako při použití trvalých barev.
 • Předsvětlovací vlasy(je-li to nutné).Pokud je původní barva vlasů nejméně o 3 tóny tmavší, než je požadováno, je třeba vlasy připravit.Vlasy přírodní barvy, bez barvení, rozjasní.U obarvených vlasů je nutné barvu omýt.V některých případech musí být promývací postup několikrát opakován.
 • Příprava nástrojů. Pro barvení vlasů budete potřebovat: speciální kartáč pro nanášení barvy, sponky do vlasů pro upevnění pramenů, tenký hřeben a rukavice.Rukavice jsou často součástí balení barev, ale ne vždy.Je důležité zajistit dobré jasné osvětlení.
 • Příprava barvy. Barva musí být připravena přísně podle pokynů přiložených k balení.Pokud jste si jisti výsledkem, můžete smíchat několik odstínů stejného výrobce.Přidejte cizí látky: oleje, balzámy atd.zakázáno, protožejejich interakce s barvami může přinést nepředvídatelné výsledky.
 • Aplikace barvy. Malování se vždy začíná nanášet z horní části hlavy.Je nutné oddělit tenké prameny, rovnoměrně rozložit barvu po celé délce.Kompozice je aplikována ve směru šíje.Posledníbarva se nanáší na boční prameny a třásně.
 • Reakce. Dále musí být barva ponechána po dobu uvedenou na obalu.Je velmi důležité udržovat doporučenou technologii.Nenechávejte barvu déle, než je doporučeno v návodu.Namísto sytější barvy budou výsledkem přesušené vlasy.
 • Proplachovací barva. Po dodržení nastaveného času se barva omývá velkým množstvím tekoucí vody, dokud se voda nevyčeří.
 • Závěrečná péče. Po omytí barvy naneste balzám, který je také obvykle připevněn k balení barvou, opláchněte a osušte vlasy.
 • Následná péče. Protože jsou vlasy při tak intenzivním zbarvení poškozeny, měly by se pro zabarvené a poškozené vlasy použít šampony a balzámy.Chcete-li zachovat barvu, stylisté doporučujeme používat lehké odstíny šamponů.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Nejoblíbenější barviva pro získání odstínů jasanových vlasů

Estelle

Estelle barvy jsou profesionální nástrojepoužívá mistři v salonech.Liší se vysokou odolností.K dosažení požadovaného výsledku je často nutné kromě hlavního nátěru použít korektor tónování.Doporučeno pro pokročilé uživatele.

Paleta barev obsahuje odstíny:

 1. Intenzivně popel /1 a /11.
 2. Ash Golden /13 a 116.
 3. Ash and Pearl /18.
 4. Ash Purple /61.

V tomto případě barvy s číslem 9 před lomítkem označují světlou blond.Například 10/16 se nazývá „Polar Ice“ a 9/1 je „Ash Blonde“.

Garnier

Barva popelavých vlasů - Garnierovo barvivo je vynikající volbou pro jeho přijetí.Garnierovy barvy jsou rozšířené a velmi populární.Kompozice obsahuje přírodní oleje a reflexní částice.To dává vlasům zdravý lesk a zvláštní lesk.

Je třeba poznamenat, že s výhradou technologie konečná barva odpovídá barvě uvedené na obalu. Barvy Garnier jsou určeny pro domácí použití, proto jsou všechny potřebné součásti vždy součástí soupravy.

V paletě Color Sensation se pro popelový odstín vlasů používají následující barvy:

 1. Popelník-stříbro blond 910.
 2. Ultrablond platina 111.
 3. Pearl popel blond - 7.12

Také v linii Olia je Ash Ash blondýna Olia 1.

Loreal

Barvy L'Oreal se vyznačují bohatým pigmentem a jemným účinkem na vlasy.Francouzská společnost vyrábí profesionální výrobky i barvy pro domácí použití.Domácí barvy se vyrábějí pod značkou L'Oreal Paris.

V sérii Casting Crè Gloss lze získat odstín popela s barvami:

 • Světle světlá blond perleťová 1021.
 • Světle světlý blond popel 1010.
 • Velmi světlý popel 910.
 • Perle světlý blond 810.

PRÉFÉRENCE barvy dávajítrvalé zbarvení a nabídka:

 • v odstínu 10,21 "Stockholm";
 • očíslováno 11,21 Ultrablond Cold Mother of Pearl.

Používání barev pro domácí použití je obtížné dosáhnout barvy popelavých vlasů v ideálním výkonu.Zpravidla nedávají ideální účinek ledově studeného popela a spíše dodávají vlasům jemné odstíny béžově-béžové nebo zlato-popelové, které, jsou-li nesprávně obarveny, jsou odlity žlutě.

Profesionální řada barev L'Oreal se vyrábí pod značkou L'Oreal Professionel. Při číslování profesionální palety tohoto výrobce spadají odstíny popela pod kód .1.Pod čísly .2 se vyrábí perleť.

Odborná řada:

 • V sérii perzistentních profesionálních barviv je Majiblond popel blond reprezentován čísly 901, 901s a 911 a pod čísly 921 a 921s.odstíny jsou velmi lehké perleťové blond a ultralehké perleťové blond;
 • V linii profesionálních laků neobsahujících amoniak lze získat popelové odstíny u barev očíslovaných 6.1-10.1;
 • Značka L'Oreal DIARICHESSE nabízí barvy 9.01 ledový mléčný koktejl a 10,12 mléčný koktejl z popelové perleti.

Igora

Igora Royal je vyráběna společností Schwarzkopf a je profesionálním barvivem.Kupte si barvy této značkyMůžete pouze na internetu nebo v salonech krásy.Palety barev Igora jsou prezentovány pod různými názvy, řada barev má své vlastní číslování.

Popelníkové barvy jsou v následujících řádcích:​​

 • Ultralehká blondýna je číslo linky 10 - Igora Higllights.Barvy této řady jsou určeny k objasnění.Stín popela spadá pod čísla 10-1 a 10-2.Ve stejném řádku jsou uvedeny popely navíc 10-11 a popelové fialové 10-19;
 • V linii Igora Vibrance na čísle 9,5-1 je uveden odstín lehkého popela.

Paleta jiných značek

MATRIX

Popelníkové odstíny lze získat natíráním pomocí MATRIX Socolor Beauty UltraBlond.Výrobce slibuje zesvětlení až 5 tónů najednou a, což je velmi důležité, tvrdí, že odstíny popela se objevují bez žloutnutí. Maticové barvy jsou určeny pro domácí použití, přesto však patří k profesionálním, a proto vyžadují určitou znalost zbarvení.

Prestige

Barva Prestige obsahuje vitamínový komplex a pšeničný protein.Tyto složky chrání vlasy, odstraňují křehkost, obnovují pokožku.

Ash-blond odstíny jsou reprezentovány takovým počtem barev, jako jsou:

 • 209 světle popel-hnědá;
 • 211 popel blond.

Oriflame

Švédská společnost Oriflame v linii barev „Color Expert“ vám umožní získat popolavé kadeře, pokud používáte barvu 8.1.Měkká struktura barvy zajišťuje rovnoměrnostdistribuci barviva na vlasy a přesné zbarvení každého pramene.Barva dokonale barvy šedivých vlasů.

Londacolor

Barva popelavých vlasů: Barva Londacolor nabízí paletu finančních prostředků pod čísly 6/1, 7/1, 8/1, 9/1, 10 /1, 12/1. Barvy lze vzájemně mísit, takže pokud máte doma nějaké zkušenosti, můžete získat jedinečný individuální odstín popela.

SanoTint

Barvy SanoTint č. 15 obsahují přírodní složky, jako je březový extrakt.Barviva neobsahují amoniak, a proto jemně působí na vlasy prakticky bez poškození.Právě proto je možné vlasy zesvětlit nejvýše 2 tóny.Ash-blond odstín lze získat pomocí barvy C15.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů letos.Fotografie a trendy kadeřnictví.
Před a po obrázcích

Pomocí světle hnědého stínu je snadné provést mnoho transformací:

 • ) Běžná hnědovlasá žena v tajemné divě s tmavě blond popelem.Nová barva zvýrazní porcelánovou pokožku.
 • Klasická verze maskující šedé vlasy - vlasy neurčité barvy získají jasně stříbrný odstín.
 • Odstín popela se stane neúspěšným výsledkem, pokud zdůrazní modřiny pod očima a zvýrazní skutečné drobné vrásky.
 • Ideální výsledek pro obchodní ženu se ukáže, pokud bude mít stín popeladodá funkcím určitou ostrost, která se při správném výběru šatníku stane známkou skutečné elegance.

Ash-blond odstín vlasů může zkrášlit ženu jakéhokoli věku, avšak při výběru této barvy je třeba se ujistit, že vyhovuje všem parametrům vzhledu, vybrat správnou barvu a barvu vlasů a dodržovat technologii.Výsledek pak překoná všechna očekávání.

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video na téma: barvení vlasů v popelově blond barvě

Barvenívlasy v béžové barvě, foto:

Video instrukce na téma: „Tonizující vlasy.Jak vyrobit popelovohnědou barvu ":