Barva na vlasy Keen (Keen): barevná paleta, odstíny, fotografie na vlasy.Složení, návod k použití

Při barvení vlasů by barva neměla být pouze intenzivní, ale také stabilní.S tímto úkolem se dokáže vyrovnat pouze kvalitní barva.Tržiště, offline i online, nabízejí obrovskou škálu kosmetických výrobků určených pro každý vkus a příjem.

Z této odrůdy vyniká barva na vlasy profesionální řady Keen, jejíž paleta barev uspokojí i ty nejnáročnější chuti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Keen barvivo

Barvivo na vlasy Keen, se svou nenapodobitelnou paletou, vytvořil Ewald.Společnost začala svou historii v roce 1940 v Německu.Jejím zakladatelem je německý kadeřník z města Frauenwald jménem Robert Schmidt.

Původně vyráběl toaletu pro vlasy, včetně horských bylin. Několik let se společnost zabývala vývojem a výrobou toalety, elixíru pro vlasy na bázi břízy.šťáva a kolínská voda.Skutečný průlom však byl lékem na perm.

Organizace je rodinný podnik vedený potomkem zakladatele Robertem Ewaldem, který řídí výrobní proces.V roce 2009 Ewald zahajuje výrobu kreativní profesionální linie, která se stává vrcholem rozvoje společnosti - TM KEEN.Překlad z anglického jazyka znamená usilovat a něco vášnivě chtít.

Barvy na vlasy Keen, jejichž paleta má více než 60 odstínů, byly uvedeny na trh po výrobcích pro péči a styling stejné linie.

Barva má jemnou konzistenci, která zaručuje pohodlí a příjemné pocity během aplikace a eliminuje tak nepříjemnosti.Kompozice obsahuje výhradně přírodní prvky, což umožňuje dosáhnout požadovaného účinku.

Barvivo vlasy rovnoměrně barví.Po barvení dává vlasům bohatý odstín, barva je velmi stabilní a nezmizí.Vytvoření vlasového tónu je snadné a snadné.Tato barva je jedním z nejlepších mezi profesionálními produkty na barvení vlasů.

Výhody:

 • Vyvinutý týmem zkušených odborníků na výrobu produktů na barvení vlasů.
 • Speciální prvky péče zaručují lesk a jemnost vlasů.
 • Hladce obarví celou délku vlasů a má neuvěřitelnou pevnost.
 • Složky ve složení poskytují vlasům kvalitativní péči.
 • Barviva se navzájem dokonale mísí.To pomáhá vytvořit neobvykle elegantní odstín a uspokojit požadavky nejnáročnějších spotřebitelů.

Barva byla vyvinuta s ohledem na normální index kyselosti pokožky hlavy.Hodnota pH barviva je 9,5 až 11,5.Na rozdíl od jiných barev Keen barva nedráždí pokožku a tím vlasový folikul.Zdravé vlasy u kořene - zdravé po celé délce.

​​
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Složení a účinné látky

Barvy na vlasy Keen jsou vysoce kvalitní výtvor, paletu odstínů vytvořil tým německých odborníků pomocí nejmodernějších technologií, které poskytují kompletní péči.o vlasech.

Složení barev zahrnuje jedinečné složky:

 • Keratinyjsou fibrilární proteiny s mechanickou vlastností odolávající destrukci.Keratiny jsou součástí epidermis pokožky.Jsou součástí přirozeného složení nehtů a vlasů.
 • Mléčný proteinje anorganická krystalická látka, která urychluje průběh biochemických interakcí a má zásadní význam v procesu metabolismu.
 • Panthenolje látka, jejíž hlavní složkou je skupina vitamínů, které mají velký význam pro buněčný metabolismus.Tato látka se používá k hydrataci a léčbě různých kožních defektůsložení farmaceutických a kosmetických výrobků.
 • Hydrolyzované hedvábíje přírodní látka, která se při chemické reakci s vodou rozkládá a vytváří nové, snadno stravitelné prvky.

Dalšími složkami jsou: minerály, vitamíny, aromatické oleje.

Bezpečnost skvrn

Společnost Keen byla vyvinuta pro vysoce kvalitní skvrny.Díky jedinečnému vývoji pracuje v jemném režimu pro kadeře a pokožku hlavy a zároveň jim dává zář a rovnoměrný tón.Jednou ze složek barviva je amoniak.Tato látka je zásaditá.Je nutné otevřít vnější vrstvu (kutikule) a proniknout barvivem do vlasů.

Je známo, že amoniak dráždí pokožku, a to i alergickou reakcí. V tomto ohledu byly vypracovány mezinárodní normy, podle nichž by množství alkálie v barvě nemělo překročit 6%.Všechna barviva Keen neobsahují více než 3% oxidačního činidla.Díky tomu je zbarvení naprosto bezpečné pro pokožku a vlasy a nezpůsobuje alergie.

Ewald také vyvinul řadu jemných tónování pro linii Keen.Je určen pro tenké křehké vlasy.Zvláštností oxidačního činidla je obsah amoniaku pouze 1,9% a barvivem je krémový olej.

Jak dlouho vydrží barva?

Jakékoli barvivo Keen jemně skvrňuje, aniž by prakticky poškodilo vlasy.Speciálně vybraný komplex, který obsahuje aminokyselinya olivový olej, pečuje o vybledlé vlasy.

Vlasy získávají zář a zdravý vzhled po dlouhou dobu. Odstíny určité řady odvádějí vynikající práci při malování šedivých vlasů.I když jsou šedé vlasy fokální, barvivo nezanechá žádné přechody - barva bude rovnoměrně rozložena na všechny vlasy.

Složky krémové barvy plní kutikuli barvivem a uzavírají ji.Díky tomu barva vypadá nasyceně a uvnitř vlasů zůstává po dlouhou dobu.

Olivový a makadamový olej zahrnutý v přípravku obepíná vlasy po celé délce, čímž zabraňuje vyluhování a vyhoření.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Názory profesionálních kadeřníků na barvy

Nástroj má velmi různorodé barevné schéma.Zahrnuje přírodní - ty, které jsou nejblíže přírodním barvám, a také jasné vzdorné odstíny.

Paleta sama o sobě dává jasnou představu o barvě.Výrobce používá umělá vlákna jako model obarvených zámků, ale jak zajišťují stylisté, barva získaná po barvení se neliší od deklarované.

Paleta na barvení vlasů Keen s barevným schématem má přírodní tóny.Kadeřníci Masters je používají k vytváření barevných hloubek a používají se také pro dlouhodobé malování šedých vlasů nebo celých šedivých vlasů.

V tabulce jsou uvedeny přírodní odstíny.

]
Tón č. Barva Popis Jaká pleť vyhovujeStanovisko kadeřníků
1,0 černá světlá kůže Odstíny, nasycené barvy, zůstávají po dlouhou dobu, a to i při minimální přijatelné době trvání procedury.
3,0 tmavě hnědá
4,0 hnědá
5,0 světle hnědá
6,0 světle hnědá světlá pokožka s olivamiodstín a růžové ruměnec
7,0 světle blond
8,0 blond
10,0 ultralehká blondýna
Natural +
5,00hnědá + Broskev, s přítomností pihy Barvy jsou vhodné jako základna
7,00Světle hnědá Fair Skin
8,00blond

Ewaldova filozofie je založena na určitých principech.Jedním z nich je mládí.To znamená: neporazitelná energie, vysoké ambice a samozřejmě zdraví.V tomto ohledu míč vyvinul paletu jasně červených odstínů, které to zdůrazňují.

] ​​]
29)
číslo tónu popis barvy, na které je pleťvhodný názor stylistů
červený
0,5mikstonově červená světlá pokožka se zlatým odstínem si zachovává jas a sytost po dlouhou dobu.Používá se jako nezávislá barva a pro zvýraznění pramenů
4,5 cherry
5,5 Ekampati
6,5 rubínově červená tmavě
7,5 rubínově červená
8,5 rubínově červené světlo
intenzivní červené
5.55 brusinka tmavá světlá pokožka a broskev s pihy stylisté přidávají tyto odstíny zejména k přidání měkkosti do studených tónů
6,55 ostružiny
7,55 ostružiny světlé
intenzivní měď
6,44 tmavě blond světlá kůže se zlatým odstínem barvy se používají pro barvení jako hlavní barva
7,44 intenzivní měď
8.44 měď blond
9,44 měď
měď-červená
5,45 hnědá měď-červená broskvová pleť pomocí těchto odstínů můžete vytvořit neobvyklou barevnou hru
6,45 tmavě hnědá červená
8,45 červená
červeno-fialová
4,56 beaujolais světle růžová porcelánová kůže zbarvení v těchto tónech se nejlépe provádí v kabině
5,56 vínová
6,56
fialová
0,6 mixtonová fialová světle, světlerůžová kůže tón se používá ke zdůraznění barevné hloubky
4,6 divoká švestka
6,6 lilek
fialově červená
0,65 mikston světle růžováa broskvová kůže jsou odstíny dobré a šedivé vlasy po dlouhou dobu
6,65 vínové
9,65 šampaňské
10,65 chardonnay

Keen barvivo na vlasy (paleta)hnědé a světlé odstíny jsou uvedeny v tabulce).

Popis barvyodborné stanovisko] (3401)]]
Tón č.
obleky na pleť
hnědé
) 4,7 mocha světlá pokožka s olivovým nádechem barva je vysušena, výhodné jsou ženy starší 40 let
5,7 čokoláda
6,7 kakao
7,7 karamel
8.7 písek
hnědý popel
4,71kardamom je vhodný pro jakoukoli barvu pleti ododstíny dodávají vlasům vizuální objem
5,71 pinet
6,71 tabák
purpurový popel
9,61 světlo světlá kůžezámky s takovými tóny při zesvětlení vlasů
10,61 světlý popel
hnědo-zlato
5,73 Havana broskvový květobličeje s pihy barva po dlouhou dobu nezmizí
6,73 muscat
7,73 hřebíček
8,73 med
9,73 zázvor
řada zjasňovacích prostředků
12.60 platinová blond fialová světle nebo světle růžová kůže i přes zjasňující účinek se vlasy nerozštípnou a nerozbijí
12,65 fialovočervenou
) 12.70 platinová blond hnědá
Paleta barev pro barvení vlasůs Keenem
Jak si vybrat ten pravý odstín vlasů

Chcete-li, aby zvolená barva zvítězila, zvýrazněte to nejlepší z přírody, nejdřív si musíte určit vnější barvuvzhled.

Rozlišují se čtyři hlavní typy a jsou pojmenovány podle ročních období:

Zima .Tento typ zahrnuje majitele světla, s růžovým odstínem kůže.Oči mohou být hnědé nebo tmavě hnědé.Ideální pro tento typ modro-černé a lilku odstíny, studené tóny olova popela bude vypadat dobře.

podzim .Podzimní barevný typ zahrnuje lidi s kůží jemného broskvového odstínu.Na jejich tvářích a bedrech mají obvykle mnoho krásných pih.Oči jsou zelené nebo světle hnědé.Lidé s takovým vzhledem by si měli vybarvit všechny odstíny hnědé: od tmavé čokolády po červenou.

Léto .Na kůži majitelů letního barevného typu se opálení jemně a rovnoměrně stanoví.Barvakočičí oko - žluto-hnědé, zřídka zelené."Léto" lidé dávají přednost hnědožlutým a světle hnědým tónům.

Pružina .Tento typ barvy se vyznačuje křehkostí, citlivostí.Proto musí být vybrány barvy, které zdůrazňují tyto vlastnosti.Kůže takových lidí je světlá, s odstínem pšenice.Oči jsou modré nebo světle zelené.Karamel, pšenice a červené tóny jim určitě budou vyhovovat.

Pokyny pro barvení vlasů barvivem Keen

Přestože je Keen profesionální, je snadné vlasy barvit sami.Před zahájením barvení výrobce doporučuje testování alergické reakce na kůži.Chcete-li to provést, kapejte trochu oxidant na vnější straně lokte.

Pokud po 3 hodinách nedošlo ke změnám na kůži, můžete přistoupit k postupu změny barvy.

 • Požadované množství barvicího materiálu se měří v nekovové nádobě.Výpočet by měl být prováděn s malým rozpětím, protože spotřeba poškozených a suchých vlasů bude vyšší.
 • K barvicí směsi se přidá oxidační činidlo v poměru 1: 1.Výrobce již vypočítal požadované procento alkálie v oxidačním činidle.Proto musí být poměr dodržen přesně, nikoli experimentován.V opačném případě společnost nenese odpovědnost za poškození vlasů a pokožky.
 • S použitím kartáče jsou komponenty důkladně promíchány do homogenní hmoty.
 • Rozdělení se však děje na hlavu.Oddělte tenký pramen askvrnu od kořene až do konce.Každý pramen musí být po nanesení barvy vyčesán, aby bylo rovnoměrně rozloženo.
 • Minimální doba barvení je 20 minut, maximální hodina.Vše záleží na struktuře vlasů a požadované intenzitě odstínu.
 • Po vypršení času se hlava dobře umyje šamponem.Po aplikaci balzámu se vlasy omyjí teplou vodou.

V budoucnu stačí pro zachování jasu barvy použít balzám stejné linie.

Forma a cena uvolnění

Řada Keen zahrnuje následující barvicí látky:

 • Krémová barva pH 10,5.Objem 100 ml.

Více než 100 barev pro kreativní kompozice.Složky obsažené v kompozici se starají o strukturu vlasů během a po barvení.Cena je 420 rublů.

 • Oxidační krém (1,9% - 12%) jde odděleně.Objem 100 ml, 1 000 ml, 5 000 ml.

Produkt je určen pro oxidační barvení.Díky své husté konzistenci během používání nestéká zámky.Cena od 170 do 550 rublů.

 • Krémový olej, pH 9,5 - 10,5.Objem 100 ml.

Čisté tónování bez amoniaku.Kombinace olejů zajišťuje péči po celé délce vlasů.Cena 390 rub.

Kde koupit barvy

Keenová barviva lze zakoupit v profesionálních kosmetických obchodech.Je lepší to udělat online kvůli širšímu a úplnějšímu sortimentu.

Neobvykle široký příspěvek ke změně obrazu nebo zdůraznění přírodní krásyPaleta barev Keen.A komponenty obsažené v jejím složení po dlouhou dobu zajistí ochranu a lesk vlasů.

Návrh článku:Mila Friedan

Video o barvení vlasů Keen

Keen barvivo 8.7na vlasy po mytí:

Kei barvení barvivem: