Barnabas Catherine.Před a po fotky z plastů, biografie, osobní život, kariéra, výška, hmotnost, věk, tělesné parametry

Ekaterina Barnava je právem považována za sexuální symbol show Comedy Woman a za nejúžasnější hvězdu TNT jako celku.Není divu, že diváci začali zpochybňovat přirozenost jejího vzhledu.Ekaterina Barnabas sama popírá plastickou chirurgii, ale četné fotografie před a po plastické chirurgii ji zpochybňují.

Obsah
 1. Ekaterina Barnabas: životopis
 2. Dětství a dospívání
 3. Kariéra
 4. Osobní život
 5. Naked Ekaterina Varnava
 6. ) Plastická chirurgie a vzhled Catherine Barnabasové
 7. Stanovisko odborníků a obyčejných lidí
 8. Catherine Barnabas dnes
 9. ) Video o Catherine Barnabasové
Catherine Barnabase: životopis

Herečka se narodila 9. prosince 1984 v rodině vojenského muže, ale jeho matkypracoval jako praktický lékař.V souvislosti s prací svého otce se rodina přestěhovala a dlouhou dobu žila v německém městě Wünsdorf, které v té době obsahovalo skupiny sovětských vojsk.Catherine tam žila od prvního roku svého života až do svých sedmých narozenin.Tam dokončila pouze první třídu a již od druhé začala navštěvovat moskevskou školu.

Nejprve byla Katya vyvržencem.Jde o to, že v Německu koupila spoustu věcí: krásné oblečení a světlé hračky. Děti jí záviděly a věřily, že se nová dívka předvádí.

Dívka dlouho nechápala, proč se to děje a co dělá špatně, protože problémy sspolužáky v poslední škole nevznikla.Malá Katya se pokusila získat lásku vrstevníků, byla přátelská a hodně žertovala.V budoucnosti pro ni přišel smysl pro humor.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Dětství a dospívání

Na dětských fotografiích je obtížné rozpoznat budoucího umělce.Dívka Katie měla velmi baculaté tváře a velké výrazné oči.Dívčí nos na fotografii je malý, ale jak víte, nos roste po celý život člověka, takže to není překvapivé.

Catherine provedla experimenty se svým vzhledem v dětství. Jednou, s vlastním břitvou, udělala ránu vlastní rukou .Pravda, namísto požadovaného střihu se ukázalo, že dívka je ježek vyčnívající na konci namísto třesku.Když však dozrála, touha po experimentech se vzhledem zůstávala, ale s úspěšnějšími důsledky.

Od raného dětství byla Katya posílána na společenský tanec. A ačkoli byla docela vysoká dívka, což jí ztěžovalo nalezení partnera, nepřestávala sledovat třídy.Pravidelně se účastnila tanečního tréninku a udělala v této oblasti velké pokroky.

Ale jednou na jednom z tréninků padla dívka a byla zraněna.Jak se ukázalo později, došlo k přemístění pánevních disků.Lékaři sledovali její zotavení a nedali žádné dlouhodobé předpovědi, a nakonec jí stále zakázala tančit.Catherine na tomoment byl 14 let a pro ni to byla vážná rána.

Catherine chtěla vstoupit na University of Culture jako choreografka, ale neuspěla.V důsledku toho na naléhání jejího otce promovala na MISiS s titulem Jurisprudence.Nemusela však pracovat profesí.

Jako studentka univerzity se Catherine zúčastnila studentské KVN a večery působila jako go-go tanečnice v moskevském klubu.

Z důvodu zkoušek a festivalů nebylo dost času na studium a byla téměř vyloučena z univerzity kvůli absentérství.V krátké době Catherine ztratila všechny své dluhy a za 10 dní připravila diplomovou práci.

Herečka si vzpomněla na své dětství a připustila, že se nepovažuje za atraktivní a že je notoricky známým teenagerem. Nyní si vzpomíná, že byla „ošklivá káčátko“ s křivými nohama.Ve vzhledu se velmi lišila od obvyklých standardů přitažlivosti.

​​

Ale smysl pro humor byl vždy s ní a postupem času se naučila používat to správným směrem.Catherine se přijala tak, jak je, a důstojnost z nedostatků udělala.A teď pro ni pracuje neobvyklý vzhled v prostoru se smyslem pro humor: díky této kombinaci se stala televizní hvězdou.

O Catherine se často říká, že má španělský vzhled.O její národnosti se hodně diskutuje, je však známo, že matkou umělce je Rus a její otec je z Kazachstánu.

Při pohledu na studentské fotografie Barnabase je jasné, proč dívkaSnažila se zhubnout a pečlivě se udržovala ve formě.Extra libry na dívce jsou velmi znatelné: vzhledem k vysokému růstu a velkým objemům vypadá velmi velká.

Na fotografii svých studentských let má Catherine velmi objemné boky, nyní klesly o polovinu. Tvář samotná je kulatější než nyní.Ale znovu je to chyba s nadváhou.Dívčí nos vypadá více než na fotografiích posledních let.Síť však má několik fotografií Catherine pořízených dříve, než se stala slavnou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Kariéra

Od roku 2003 se Catherine účastnila KVN.Zároveň debutovala v televizi.Catherine však získala skutečnou popularitu po televizním pořadu „Comedy Woman“ na TNT.V tomto televizním programu se Catherine chová jako „sexuální symbol show“.

Stojí za zmínku, že její vzhled je velkolepý: Kateřina je štíhlá a dlouhosrstá (výška umělce je 181 cm a hmotnost je 63 kg).Díky externím datům v kombinaci s podpatky a odhalujícími oděvy vyniká Barnabas od zbytku pořadu.Kromě toho je dívka také televizním choreografem.

Po úspěchu show Comedy Woman se dívka účastnila mnoha dalších projektů: ráno NTV, Battle of the Choires and Dance a také televizní moderátorka ukrajinské komediální show Kdo je nahoře.

Není neobvyklé vidět Catherine v reklamách: hrála v reklamách na oblečení Gloria Jeans,pro internetový obchod s obuví „Sapato“.Fotografie umělce si můžete prohlédnout na autobusech v Moskvě a Petrohradě - reklama na Loko-Bank.

V posledních letech se Catherine rozhodla vyzkoušet sebe jako herečka.Z jejího pohledu epizodické role v takových situačních komediích jako „Happy Together“, „Deffchonki“ a „Univer“, jakož i významnější role v celovečerních komediích: „8 First Dates“, „Double Trouble“, „Zomboyaschik“.

Osobní život

I přes svůdný, ale stále vulgární obraz v populární show je komik proslulý svou zdrženlivostí ve vztazích a selektivně vybírá muže pro sebe.

Catherine se však přiznala, že na počátku roku 2010 měla dlouhou manželku s manželem.Vztahy trvaly několik let, poté se přerušily a znovu obnovily.Nyní Catherine tvrdí, že nikdy nebude opakovat tuto negativní zkušenost.

Od roku 2012 se herečka setkala se svým kolegou v televizní show, Dmitrijem Khrustalyovem. Romantika trvala o něco déle než rok a celou tu dobu manželé nesdíleli informace o jejich vztahu.Ale po přestávce Catherine sdělila všechny podrobnosti.

Ukázalo se, že Khrustalyov znala velmi dlouhou dobu a jeho žetony nebrala vážně.Až do jednoho krásného dne ji překvapil a pozval ji do restaurace na upřímný rozhovor.Po šesti měsících a dvou společných prázdninách už spolu začali žít.

Při prvním výročí Dmitry představil jako dárek nádherný prsten - jasný náznak nasazení.Ale před svatbouvěci nefungovaly: pár měl vzájemné stížnosti a obtěžování vůči sobě, s největší pravděpodobností konstantní společná zábava ovlivněna.Tiše a pokojně se však rozloučili a stále si udržovali vřelé přátelské vztahy.

Od jara 2013 do současnosti je umělec ve spolupráci s tanečnicí Konstantinem Myakinkovempo zpracování projektu „Tanec“.Znali je dokonce i na komedii Komedie, kde Konstantin pracoval jako choreograf.

Pár společně hovoří o svatbě tu a tam více než pět let.Vztah páru je velmi harmonický.Oba pracují hodně, ale ve svém volném čase spolu zcela tráví.Společné Instagramové fotografie párů se často objevují na její Instagramové stránce.

Naked Catherine Barnabas

V roce 2010 obdržela Catherine pozvání ke hře v časopise Maxim.V té době jí bylo 25 let.Dívka se po dlouhou dobu neodvažovala otevřeně střílet, protože se bála nerozumět a odsuzovat své přísné rodiče, přesto souhlasila s focením.

Rodiče sympatizovali s rozhodnutím své dcery, ale poté, co byl časopis v prodeji, jeho otec koupil velké množství časopisů, aby jim nikdo jiný nedal.Poté, v roce 2012, Barnabas také hrál pro jiný pánský časopis, XXL.

Catherine Barnabas fotila pro časopisy před navrhovanými plastovými změnami, po kterých ještě nebyla zastřelena.

Plastická chirurgie a vzhled Catherine Barnabasové

Catherine Barnabas se vždy snaží vypadat velkolepě.Nemůžete ji vidět v televizi bez jasného make-upu a falešných řas.

První chirurgické změny vzhledu byly zaznamenány v roce 2011: dívčí rty výrazně zvýšily objem.Ve srovnání se starými fotografiemi je rozdíl zřejmý.Nyní se stále více dívek uchyluje k zvětšení rtů pomocí výplní, natož hvězd.Dívka o těchto injekcích otevřeně přiznala.

Ale komik se tam nezastavil: s největší pravděpodobností změnila tvar obočí a udělala rinoplastiku.Nos televizní hvězdy začal vypadat elegantněji a elegantněji a obočí bylo výraznější.

Barnabas Catherine před a po plastické chirurgii (fotografie to dokazují) měla odlišný tvar rtů.Po několika letech používání stále odstranila plniva.Umělecké rty nyní vypadají přirozeně a neodvádějí pozornost.

V roce 2015 došlo k nejvýraznějším změnám ve vzhledu dívky.Nejde však o plastickou chirurgii, ale o ztrátu 10 kilogramů. Tento výsledek dosáhla odstraněním živočišných bílkovin ze stravy.

Nyní navíc odmítla jíst ryby a mořské plody.Se svými fanoušky sdílí umělec tajemství harmonie a říká, že cestou k krásné postavě je vegetariánství a zelený čaj.Díky této stravě se jí daří udržovat se v kondici a ne hladovět.

Barnabas Catherine před a po plastech - fotografie se objevily na internetu a znovu se staly příležitostí k prudké debatě.Po ztrátě váhy umělcefanoušci začali diskutovat o tom, že se to jistě neomezuje jen na to, a přesto spadla pod chirurgův nůž.Faktem je, že obličejové rysy dívky byly ostřejší, lícní kosti výrazné a potopené tváře.

Tohoto výsledku lze dosáhnout chirurgickým odstraněním hrudek v Bish.S blefaroplastikou můžete utáhnout horní nebo dolní víčko.A soudě podle skutečnosti, že Catherine oči byly zázračně vyhlazeny, můžeme o operaci dojít k závěru.

Přibližné ceny těchto postupů na moskevských klinikách:

 • Výplně do rtů - od 40 tisíc rublů.
 • Plastická chirurgie obočí - z 50 000 rublů.
 • Rhinoplastika - od 50 do 300 tisíc rublů.
 • Odstranění hrud Bisha - z 50 na 80 tisíc rublů.
 • Blepharoplastika - přibližně 50 tisíc rublů.

Pokud Catherine Barnabas provedla všechny tyto operace, stálo ji to asi 400 tisíc rublů.Dívka však tyto procedury opravdu provedla s obličejem nebo ne - zůstává tajemstvím.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Stanovisko odborníků a obyčejných lidí

Lékaři-chirurgové nepochybují o tom, že došlo k chirurgickému zásahu do vzhledu umělce, ale tvrdí, že změny do značné míry souvisí shubnutí.To je patrné při porovnání fotografií před ztrátou hmotnosti a poté, kdy byla dívka natáčena v plném růstu.A nejspíš Catherine neudělala facelift - ještě není ve věku, kdy na toje nutný pouze chirurgický zákrok.

Lékaři také zpochybňují odstranění Bishových hrudek. Pokud vezmeme v úvahu, že dívka byla velmi hubená a zjevně podváha (s výškou 181 cm, její hmotnost je asi 70 kg, Barnabas váží téměř o tucet méně), pak není divu, že její líce spadly dovnitř a její lícní kosti se staly viditelnějšími.

Mohlo by dojít také ke změnám nosu v důsledku hubnutí.Zkušený pohled lékaře poznamenává, že záda a špička nosu se nezměnily.S největší pravděpodobností se nos stal také ostřejší díky hubnutí.

Lékaři nepochybují o změně tvaru rtů, ale dívka to nepopírá.Je patrné, že provedla korekci rtů pomocí plniv s kyselinou hyaluronovou.

Hladké čelo dává injekci botulotoxinů.Možná se také provedla konturová plastická chirurgie obličeje v oblasti lícních kostí.

Catherine Barnabas (před a po plastické chirurgii) - fotografie sdílí názory fanoušků: někteří věří, že dívka a ještě více mediální osoba by se měla o sebe vždy starat a udržovat atraktivní a vylepšovat její vzhled všemi možnými způsoby.Jiní si jsou jistí, že Catherine s tím „zašla příliš daleko“, a teď ji vůbec neuznávají a předplatitelé sociálních sítí ji dokonce žádají, aby přestala.

Ekaterina Barnabas dnes

Nyní Ekaterina aktivně sdílí svůj život s fanoušky prostřednictvím Instagramu (kativarnava).Umělec je občas připisován novým plastickým zákrokům, ale dívka všechno popírá.Také si někteří myslí, že „šla příliš daleko“ s úbytkem na váze a nyní anoanorexie.Catherine ale ujišťuje, že je s ní všechno v pořádku, a v jejím životě konečně došlo k harmonii.

V poslední době začala umělec pomocí čoček často měnit barvu očí.Od přírody má tmavě hnědé oči, ale v posledních fotografiích a obrázcích v síti ji často vidí šedým nebo modrýma očima.A často kvůli takovým změnám v očích, dívku prostě nelze poznat.

Také experimentovala s vlasy: Barnabas bývala hořící brunetka, ale nyní si vlasy zesvětlila.Teplý stín blondýna se úspěšně kombinuje s tmavými očima a obočím.Fanoušci si všimli, že v novém obrazu je umělec podobný Světlaně Lobodové nebo Tatyaně Navce.

Catherine popírá, že změnila svůj vzhled skalpelem, a tvrdí, že se jednoduše pečlivě dívá.Fotografie před a po plastické operaci Catherine Barnabas však zpochybňují pravdivost těchto slov.

Autor:Olga Panshina

Návrh článku:Vladimír Veliký

Video o faktech Catherine Barnabasové ]

Udělala Catherine Barnabas plastickou chirurgii: