Bangs 2019 pro střední vlasy: šikmé, otrhané, krásné, krátké, kaskádové, asymetrické.Módní trendy s fotografiemi

2019 rány na středních vlasech naznačují různé tvary a různé módní trendy.Fotografie níže to jasně ukazují.Tento článek odhalí názor odborníků na otázku rány 2019 pro střední vlasy.Fotografie budou plně rozumět jemnostem jejich různých typů.

Podle odborníků bude v roce 2019 více nedbalý, bez jasné symetrie, rány budou populární. Rovné a silné rány zakrývající čelo již dávno ztratily svůj význam.

Šikmé rány

Tento typ rány může dát romantiku i agresivitu v závislosti na stylu.Například mírně stočené prameny dopadající na čelo dodají obrazu ženskost a něhu.A výstřední výstřižek, vyztužený fixačním lakem, vytváří obraz okouzlující drzosti.

Šikmé rány mají hmotnostodrůdy, délka a hustota třesků samotných se mohou lišit:

 • Klasické s rovnoměrným řezem .Možnost, která není vhodná pro každého, vytváří efekt stabilní skewness.Volba takového tresku by měla být přijata s opatrností a majitelé velkých rysů obličeje by se měli takovému tresku úplně vyhnout.
 • Roztrhané. Šikmý členitý okraj je vhodný pro jakýkoli typ obličeje, ať už je to trojúhelníkový, kulatý nebo čtvercový.Údery nevyžadují dlouhý styl a čas, stačí jej lehce položit fénem, ​​dát mu objem a kroucení konců zámků.Nespornou výhodou tohoto třesku pro dívky, které se znuděně rychle nudí, je to, že se dá snadno a rychle pěstovat nebo jednoduše odstranit zpět.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů letos.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Podlouhlé rány na straně

Podlouhlé zámky přispívají k obrazu mládí.Vhodné pro majitele všech typů tváří.Mají jednotnou jednotnou strukturu a půvabně rámují tvář.Ve skutečnosti s nimi můžete hodně experimentovat vizuálním prodloužením obličeje, proto jsou spodní prameny oříznuty tak, aby zcela rámovaly obličej, a horní sousedící s čelem rámovaly čelo tak, aby zůstalo otevřené.

Prodloužený okraj na straně je dobrým řešením pro majitele oválného typu obličeje - neskrývá krásné přitažené čelo, ale pouze elegantně orámuje šikmým řezem.

Šikmé podlouhlé ránymultifunkční: prameny můžete vrátit zpět, zajistit sponkou do vlasů nebo upevnit lakem, můžete je také jen položit na bok.Prameny mohou být nedbalo rozděleny na polovinu.Rovný a kudrnatý - se správným přístupem dodávají vašim vlasům a obličeji výraznost.

Roztrhané rány

Fotografie ukazují a zvažují nejoblíbenější a nejvyhledávanější rány pro středně dlouhé vlasy pro rok 2019, včetně roztržených tresků.

Toto je typ nerovnoměrných tresků, vhodný pro absolutně jakýkoli typ obličeje.Technický proces vypadá takto: rány se stříhají rovnoměrně, pak se jednotlivé prameny stříhají svislým řezem.

Horní prameny „vycházejí“ do popředí a prohlubují se.

Druhy trhacích tresků:

 • Šikmé. Roztrhané šikmé okraje byly zvažovány výše.
 • Přímo. Technologie je stejná - nejprve nastaví délku celé třásně, poté se vyberou zámky a odříznou se svislými řezy.Délka vlasů se liší, což pomáhá dosáhnout účinku „hloubky“ předních pramenů.Pozornost je zaměřena na oči a celkový tvar obličeje, který vzhledem k objemným třeskům vypadá svěžejší.Roztrhané rány s rovným střihem zapadají do jakékoli délky vlasů a tvaru obličeje.
 • Asymetrické. Roztrhané asymetrické třásně mají nestandardní tvar a na rozdíl od šikmého a rovného potrhaného třásně se nehodí k žádné osobě a vyžadují selektivní zacházení.Takové rány přitahují pozornost, ale mohou zdůrazňovat mínusy obličeje a zvyšovat tak jejich viditelnost.Tak napříkladmajitelům velkých rysů obličeje se takové rány nedoporučuje.Neexistuje jednotný přístup k jeho tvorbě, existuje mnoho druhů tohoto účesu, které kombinují originalitu.

Oddělené rány

Oddělené rány jsou prameny vlasů definované různými délkami.Oddělené rány se také nazývají roztrhané - technologie je stejná.Vlasy jsou stříhány nerovnoměrně, takže špičky jsou umístěny nad sebou.Délka vnitřní zóny střihu je tedy vyšší ve srovnání s vnější zónou.Vlasy při aplikaci vytvářejí vzhled objemu.

Varianty této třásně jsou následující:

 • Krátká třásněje vhodná pro majitele jemných a jemných rysů obličeje.V opačném případě se ostré rysy obličeje spolu s krátkým okrajem vzájemně přeruší a budou vypadat příliš agresivně.
 • Dlouhý třesk. V závislosti na řezu může tento typ odstupňovaného tresku protáhnout nebo zúžit tvář.V prvním případě použijte šikmý protáhlý nebo protáhlý okraj na jedné straně.K dosažení efektu zúžení obličeje se používá přímý vodorovný řez.
 • Odstupněná asymetrická třásněje schopna protáhnout čtvercovou plochu, což ji činí výraznější, efektivně se kombinuje s různými typy ploch.

Krátké třesky

Krátké třesky se nazývají třesky, jejichž linie je 3-5 cm nad linií obočí.Takový okraj je vhodný pro dívky s dlouhým obličejem, protože se úspěšně opravujepodlouhlá tvář, aniž by úplně zakrývala čelo a nechala ji otevřenou.Na rozdíl od dlouhých vlasů vypadají krátké rány zajímavě.

Rovněž se hodí u krátkých vlasů, které doplňují účes, zaostřují na obličeji, zejména na obočí.Pokud mluvíme o středně dlouhých vlasech, pak jsou krátké rány ideální pro stříhání bobů, ale v tomto případě musí být opatrně položeny spolu se zbytkem vlasů.Krátký okraj má řadu klasifikací: může být roztrhaný, odstupňovaný, šikmý.

Hladké rány

Hladké rány nejsou vhodné pro všechny ženy.Tato vlastnost je určena vizuální ostrostí tohoto typu ofina.

Kdo by se měl vyhnout i třeskům:

 • ženy s tenkými, oslabenými vlasy;
 • v případě čtvercového typu čela tento okraj výrazně zužuje a zbytečně zdůrazňuje již tak masivní spodní část;
 • v případě trojúhelníkového typu riskují rysy obličeje riziko „ztracení“ mezi vlasy, které rámují obličej.

Technologie vytváření třesků je následující:odřízněte mokré vlasy rovnoměrnou a čistou linií.Pokud chcete vytvořit velmi svěží a hustý okraj, který pevně skrývá čelo, jsou sekce vytvořeny v několika vrstvách.Vnitřní vrstva je kratší, vnější vrstva delší.V roce 2019 nebude tento typ rány populární, preferovány jsou roztrhané rány.

třesky s nestandardní čarou

Vzhled třesků nestandardního tvaru v důsledku vzhleduneobvyklé srážky, fotografie demonstrují veškerou extravaganci vlasů na středních vlasech s nestandardní linií, která si v roce 2019 získala popularitu.

Fotografie ukazuje rány s nestandardním řezem pro střední vlasy v sezóně 2019 pro odvážné a extravagantní ženy.

Bangy s nestandardní linií zahrnují rány ve tvaru trojúhelníku, oblouk.Také ostře zkoste vlasy jedním směrem.Vzhledem k jejich mimořádné povaze jsou zástupci ženské poloviny lidstva takové rány vybíráni jen zřídka.Vytvářejí odvážný obraz, se kterým ne každý souhlasí.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střihaný na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Tresky v půlkruhu

Tresky v půlkruhu je homogenní třesk s prodlouženými postranními prameny.Je ideální pro dívky s oválným typem obličeje.

Baculaté dívky se také budou líbit.Dívky se čtvercovou a trojúhelníkovou tváří by se tomu měly vyhýbat.

Rovněž je důležité si uvědomit, žerány v půlkruhu nejsou pro tyto vlasy tou nejlepší volbou:

 • kudrnaté, protože v tomto případě je pro rány velmi obtížné vytvořit jasné obrysy díkynezbedná textura vlasů;
 • přímý a rigidní, protože existuje riziko, že třásně znatelně zhorší celkový vzhled obličeje.

Tresky pro různé typy vlasů

Které rány jsou vhodné pro tenké vlasy

Tenké vlasyobvykle měkký, slabý vzhled a obtížně upravitelný.Takové vlasy zřídka drží objemný účes na dlouhou dobu. Dívky s tímto typem vlasů by se měly rozhodnout pro krátký střih , protože dlouhá délka silně zdůrazňuje tenkost vlasů.

Velmi populární jsou velmi krátké srážky, které mohou poskytnout vizuální objem.Délka takového střihu se plynule promění v ránu, přizpůsobenou tenkým vlasům.

Srážky se třesky pro tenké vlasy:

 • Odvážným rozhodnutím by bylo provést účes s „chlapeckým“ účesemdlouhý poutavý třesk, zkosený na jedné straně.
 • Dobrou možností by bylo také zkombinovat účes pixie s různými rány: dlouhými, šikmými, rozedranými.
 • Pixie s dlouhými vlnitými třesky po stranách jsou univerzálním způsobem, jak přidat tenkým vlasům další objem.Měkké vlněné vlny oživí vaši tvář a dodají jí ženskost a romantiku.
 • Pixies jsou „žebřík“.
 • Vypadá elegantně na tenkých vlasech účesu Rock and Roll, kde šikmé třásně dává obličeji svěží a dobrý vzhled.
 • Velmi zajímavou možností je oholit chrám, když je zbytek vlasů položen na opačnou neoholenou stranu.Může být také doplněn šikmým roztrženým třeskem.To vytváří efekt objemu.Rozhodnutí je velmi odvážné.
 • Krátký účes nebo středně dlouhé vlasy a krátký třesk budou vypadat dobře trochu stočené.

Jaké rány se hodí na silné vlasy

Úder jakéhokoli typu může zdobit účes pro silné vlasy, což usnadňuje péči o ně.Pokud si přejete, můžete jednoduše sbírat silné vlasy do ocasu, buchty nebo copu a přitom zvýrazňovat rány.Můžete jej položit na bok.Tak, rány jsou skvělým doplňkem i k obvyklému ocasu.

Srážky se třesky pro silné vlasy:

 • Pro silné vlasy je bob s jakýmkoli typem tresků perfektní, ať už jde o rozedraný, šikmý nebo podlouhlý třesk na jedné straně.Takový účes zjemní rysy obličeje.
 • Bangs se hodí s kaskádou nebo žebříkem.V tomto případě budou zvýrazněny lícní kosti.
 • Husté vlasy umožňují vytvořit kaskádový střih, protože čím chlupatější vlasy, tím více vrstev si můžete v účesu dovolit.
 • Univerzálním řešením je třesk na jedné straně, ztenčení vlasů a ladně orámování obličeje.
 • Můžete také kombinovat rovné nebo roztrhané rány pro klasický čtverec.
 • Na hustých vlasech vypadá skvěle třásně.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jak vybrat třásně podle tvaru obličeje

Existuje několik kritérií pro výběr třásně:

 • Strukturavlasy.
 • Druh pokožky.To je důležité, protože nadbytečný mazu zabraňuje dlouhodobé svěžesti tresků.
 • Typ osoby.

Cílem všech rán je přiblížit obličej dokonalému tvaru.Hlavním kritériem pro výběr rány je tedy typ člověka.

Kulatá plocha

Neexistují žádné ostré rohy, tipy pro výběr tresku:

​​
 • Šikmý třesk,šikmé prasklé rány vizuálně protahují obličej.Můžete použít vyrovnání výplní.
 • Šikmá krátká třásně končící nad linií obočí.Boční prameny jsou mírně protáhlé.Takový třesk vytvoří ostrost a grafiku nezbytnou pro měkké rysy obličeje.

Čtvercová plocha

Doporučené typy rán:

 • Rovné kulaté rány.
 • Šikmé rány.Hodí se dobře s bobem, stejně jako středně dlouhé vlasy stažené.

Taková rozhodnutí dodají obličejovým rysům jemnost a hladkost.Je třeba si uvědomit, že tlusté rovné rány jsou nežádoucí pro majitele tohoto typu obličeje, pouze zdůrazňují horizontální

Oválný obličej

Oválný obličej poskytuje svým majitelům obrovský výběr ofina a účesů.Obličejové rysy jsou hladké.Chybí výrazná měkkost a úhly.

Doporučení pro výběr třesků:

 • Rovná třásně, rovná trhaná třásně kulatého tvaru.
 • Šikmé rány.
 • Silný rovný třesk.
 • Krátké rány.

Úzké čelo

Typ čela: podlouhlý ovál. Oválná protáhlá plocha je dokonale kombinována s vodorovnými liniemi, vizuálně zkracuje plochu, stříhá svisle.

Možnosti tresků:

 • Silné rovné třesky.
 • Šikmé rány.

Je třeba mít na paměti, že majitelédlouhé rány nejsou vhodné pro úzkou tvář, protože mají tažný účinek.

Trojúhelníková plocha

Typ plochy: trojúhelník.Široká čelist a úzké čelo vytvářejí efekt trojúhelníku.

Optimálním řešením pro rány je zúžení čelisti a prodloužení přední části:

 • Rovný kulatý tresk.
 • Dlouhé šikmé třásně.
 • Dlouhý třesk, stažený dozadu, vytvoří objem a zvětšuje horní část hlavy.

Byly zkoumány různé variace ofina z roku 2019 na středních vlasech a jejich kombinace s typem obličeje, strukturou vlasů a obrázkem jako celkem, což je na fotografiích znázorněno hojně.

Je důležité sledovat módní trendy, ale nezapomeňte, že neexistuje ideální typ obličeje, dokonalý účes nebo účes.V současné době existuje pouze to, co je relevantní.Skutečný ideál je něco, co lze vytvořit pouze milováním vašich vnitřních a vnějších vlastností.

Video, fotografie módních tresků na středních vlasech.Trend 2019

Bangs pro střední vlasy 2019, sezonní trendy, foto:

Střih pro střední vlasy s rovnými rány:

]