Balzámy na vlasy bez parabenů a silikonů.Seznam, ceny, recenze

Balzám na vlasy je důležitou součástí péče.Díky tomuto nástroji jsou vlasy po úplném očištění šamponem naplněny vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro zdravý vzhled.Nyní stále více dívek dává přednost balzámům bez parabenů a silikonů.Jsou bezpečnější a mají silnější účinek.

Proč potřebujeme kondicionérové ​​balzámy

Balzámy na vlasy bez parabenů asilikony používané mnoha dívkami.Bohužel ne všechny ženy přesně vědí, proč byl tento produkt vynalezen.Je důležité vědět, že balzám je ošetřující produkt, který má krémovou texturu.Proniká do vlasů, vyživuje a vyplňuje dutiny.

 1. Ochranná vrstva. Olejová struktura balzámu vytváří na vlasech neviditelný film, který jej chránívystavení slunečnímu záření a životnímu prostředí.
 2. Normalizuje rovnováhu pH. Dokonce i ty nejjemnější šampony zkreslují hodnotu pH vlasů praním keratinu a kolagenu.Balzám snižuje negativní účinek šamponu.
 3. Pomáhá rychlejší a snadnější styling vlasů. Po šamponování ztuhnou a zamotají se.Balzám díky mastné konzistenci zjemňuje vlasy, činí je poslušnější, obnovuje lesk a zlepšuje česání.

  Článek popisuje populární vlasové balzámy bez parabenů a silikonů.

 4. Obnovuje poškozené vlasy. Pro styling ženy vždy používají žehličky a vysoušeče vlasů, které vysychají, takže jsou křehké, tenké a slabé.Balzámy získávají sílu, obohacují potřebné vitamíny a urychlují přirozené procesy obnovy a růstu.
 5. Pomáhá udržovat barvu. ​​Existují speciální balzámy pro blondýnky, které okamžitě ušetří žlutost a vracejí krásný studený stín.
 6. Zvlnění je objemné a silné. Některé kudrnaté dívky mohou rychle ztratit svou pružnost a reprezentativní vzhled.Pravý balzám vyplní póry, učiní prameny pružnými a silnými.
 7. Pomáhá narovnat vlasy. Pravý balzám vlasy ztěžuje a mírně je narovná.To je ideální pro dívky s mírnou drsností pramenů.Balzám pomůže dosáhnout dokonalé hladkosti bez použití žehličky.

Top 10 opravných prostředků

Trh kosmetiky má obrovský výběr balzámů, aleopravdu jen málo se může pochlubit opravdu silným efektem.

Matrix Oil Wonders Oil Conditioner

Americká značka balzamu na vlasy bez parabenů a silikonů získala mnoho žen. Je ideální pro suché vlasy. Výrobek dodává pramenům lesk a přirozený zář, dává neuvěřitelnou měkkost a viditelně vyhlazuje.Je třeba poznamenat, že nástroj zjednodušuje česání a usnadňuje proces stylingu.

Hlavní složkou je přírodní arganový olej.Obnovuje a vyplňuje dutiny vlasů.Balzám je balen do zkumavky s otevíracím víkem, jako krém.Konzistence je hustá, krémová, vůně je příjemná, ale ne rušivá.Možnosti objemu 2: 200 ml a 1 litr.

Výhody:

 1. Mírná spotřeba.Balzám se neaplikuje na všechny vlasy, musíte ustoupit od kořenů o 8-10 cm.
 2. Rychlá doba působení.Balzám na vlasy je třeba udržovat pouze 3-5 minut.
 3. 2 možnosti hlasitosti.Pro testování si můžete zakoupit malou sklenici.Pokud se vám nástroj líbí, je výhodnější koupit velký objem.
 4. Ideální pro suché vlasy.Díky tomu jsou neuvěřitelně hladké a lesklé.

Nevýhody:

 1. Vysoká cena.Pro 720 rublů.dívky dostávají pouze 200 ml produktu.
 2. Obal nemá ochrannou membránu.Při výletech a během přepravy může balzám uniknout kvůli náhodně otevřenému víku.

Paul Mitchell Instant Moisture Denní ošetření

Balzám na vlasy bez parabenů a silikonů kategorie Lux, založený na bylinných přísadách.VýborněVhodné pro slabé a poškozené vlasy.Pro hydrataci jsou přítomny výtažky z panthenolu, aloe a mořských řas.K regeneraci existují proteiny, bambucké máslo a stearin.Poslední složka v akci je podobná vosku nebo silikonu, ale bezpečnější.

Povrch vlasů je hladký a pružný.

Kromě toho balzam vyživuje, zvlhčuje a obnovuje strukturu.Po použití vypadají vlasy lesklé, měkké a zdravé.Konzistence produktu je poměrně hustá a hustá, ale při aplikaci je dobře distribuovaná a doslova se roztaví.Balzám je balen do vysoké plastové láhve s rozprašovačem.

Výhody:

 1. Netestováno na zvířatech.Nyní je to pro mnohé rozhodující faktor.Tato společnost takové testy dlouho opustila.
 2. Existují různé svazky.250 a 500 ml.
 3. Ekonomicky spotřebované.Pro maximální účinek vyžadují vlasy střední délky a hustoty lžičku produktu.
 4. Poskytuje dobrý regenerační a zvlhčující účinek.

Nevýhody:

 1. Vysoká cena.Balm patří do nejvyšší kategorie hodnoty.Její cena je relativně vyšší než jiné prostředky.

Gliss Kur Hyaluron + zástupný symbol

Hlavním úkolem tohoto německého balzámu je maximální zotavení.Produkt je založen na inovativním hyaluronickém komplexu, který je doplněn keratinem. Je speciálně určen pro suché, tenké a křehké vlasy. Výrobce zajišťuje, že balzám obnoví sílu vlasů, zakryje mikrotraumatustruktura, vrátí jemnost, lesk a přirozený zář.

Po použití budou snáze vyčesatelné a styling bude o něco více velkolepý a objemnější.Balzám je balen do standardní láhve pro společnost, připomínající zkrácenou konvexní pyramidu.Konzistence produktu je lehká a měkká, rychle distribuovaná po celé délce.

Výhody:

 1. Neuvěřitelná vůně.Přitahoval a zamiloval se do mnoha nakupujících.Vůně na vlasech trvá celý den.
 2. Účinnost.Po použití jsou vlasy opravdu měkké a hedvábné.Pokud je péče doplněna šamponem ze stejné série, můžete zvýšit účinek o 50%.
 3. Zabezpečení.Balzám prošel všemi nezbytnými testy, je zcela bezpečný i pro citlivou pokožku.
 4. Nízká cena.Tento efektivní nástroj stojí pouze 250 rublů.
 5. Kumulativní účinek.Po první aplikaci se vlasy stanou měkkými a učenlivými.Dále se jejich kvalita postupně zlepšuje, vypadají zdravěji a zářivě.

Nevýhody:

 1. Ne nejekonomičtější náklady.Pro maximální účinek potřebujete trochu více peněz.
 2. Ne nejpřirozenější složení.Obsahuje několik umělých, ale bezpečných součástí.

L'Oreal Paris Elseve Balancing 3 hodnotné jíly

Úspěšná novinka, jejímž hlavním rozdílem je přítomnost několika druhů jílu.Složení zahrnuje modré, bílé a zelené plemeno.Nástroj je ideální pro ženy, jejichž vlasy jsou u kořenů mastné a suchétipy.Produkt minimalizuje rozdíl, osvěžuje, zvlhčuje, normalizuje vodní rovnováhu.

Kromě toho vlasy po použití nečechají a nejsou elektrifikovány.

Textura balzámu je nemastná, ale spíše hustá.Je rychle aplikován a okamžitě rovnoměrně distribuován.Výrobce doporučuje aplikovat produkt po celé jeho délce, s odchylkou od kořenů 5-10 cm. Doba expozice je 5-7 minut.Po použití je třeba vlasy dobře opláchnout studenou vodou.

Výhody:

 1. Hezká cena.Výrobek stojí pouze 200 rublů.
 2. Barva balení.Díky bohaté barvě máty vyniká v koupelně a na policích.
 3. Příjemná vůně.Vůně je nenápadná, klasická pro společnost s aktivní poznámkou jablek.
 4. Vyhlazuje a usnadňuje hřebenování.Po použití produktu se vlasy stanou poslušnými a rychle padnou.
 5. Vizuálně se vlasy stanou trochu silnějšími a objemnějšími.
 6. Mírně spotřebovaný.Pro dobrý účinek na střední vlasy potřebujete trochu víc než lžičku.
Estel Curex pro přidání objemu

Ruský balzám pro přidání objemu do mastných vlasů.Hlavním úkolem je obnovit normální fungování metabolismu vody.Pro tento účel má kompozice silný vitamínový komplex, který reguluje množství vody, jemně zvlhčuje a neztrácí tenké vlasy. Po použití vypadají objemně a vzdušně.

Nádoba je vybavena pohodlným ventilem,který spolehlivě chrání před únikem.Chcete-li produkt používat, musíte stisknout víko a otevře se místo, odkud balzám vytéká.Textura produktu je neuvěřitelně příjemná a lehká, lehce tekutá.Tato konzistence umožňuje rychle distribuovat složení.

Pros:

 1. Dobré složení pro rozpočtové prostředky.Balzám obsahuje mnoho olejů a rostlinných výtažků.Situace je zastíněna alkoholem, který je konzervačním prostředkem, ale vlasy při dlouhodobém používání vysychá.
 2. Pohodlný a spolehlivý dávkovač.
 3. Rozumná cena.Balení 250 ml stojí 200 rublů.
 4. Promývá se dobře.Balzám se rychle omyje teplou vodou.

Nevýhody:

 1. Některé dívky nedostávají správnou částku.

Londa Professional Visible Repair for poškozené vlasy

Toto je nejlepší nesmazatelný kondicionér vyrobený v Německu.Je založen na hedvábných proteinech a mandlovém oleji. Balzám je ideální pro suché, poškozené a dehydratované vlasy. Vyplňuje dutiny, takže vlasy jsou hladké, měkké a pružné.Olej vyživuje potřebné vitamíny a minerály, obnovuje lesk, zdravý zář a hedvábnost.

Textura balzámu je lehká, příjemná.Díky ní je okamžitě distribuován vlasy ve správných proporcích.Kondicionér se okamžitě vstřebává do mírně vlhkých vlasů, což zlepšuje česání.Je zabalen do zkumavky šedé barvy se žlutým pruhem charakteristickým pro pravítko.Objem balzámu je 250 ml.

Výhody:

 1. Minimálně spotřebované.K dosažení požadovaného výsledku potřebujete velmi málo peněz.Nadměrné množství může naopak vlasy přilepit.
 2. Není třeba opláchnout.Klimatizace ušetří trochu času.
 3. Kumulativní účinek.Po každém dalším použití se vlasy stanou lepšími a krásnějšími.
 4. Dávkovač čerpadla.Na jedno kliknutí rozdá požadovanou částku.

Nevýhody:

 1. Značné náklady.Klimatizace patří do vysoké cenové kategorie.Za to musíte zaplatit 800 rublů.

Ecolab zpevňující objem a růst

Balzám na vlasy založený na rostlinných složkách.Produkt je vytvořen bez parabenů a silikonů.Hlavní složkou je organické bambucké máslo, které poskytuje silný léčivý účinek, vrací jemnost, zář a hladkost.Bylinné složky přispívají k rychlému růstu a aktivní obnově buněk.

Balzám je ideální pro tenké, unavené barviva, vyrovnávání vlasů a vysoušeče vlasů.

Produkt je balen v průsvitné nádobě s rozprašovačem.Konzistence je kluzká, připomíná gel, poměrně hustá.Díky výhodné struktuře se balzám rychle a rovnoměrně rozloží do vlasů.Musí být aplikován po celé své délce, vyhnout se kořenové oblasti.Doba expozice je 3-5 minut.

Výhody:

 1. Hodí se pro kudrnaté i rovné vlasy.
 2. Více než 95% složek je rostlinného původu.
 3. Ideální procitlivá pokožka náchylná k alergiím.
 4. Pohodlný dávkovač.Během používání nemusí být produkt otevřen mokrýma rukama, stačí ho jednou stisknout a vyjde správné množství produktu.
 5. Zbytek je vždy viditelný průsvitnou nádobou.

Nevýhody:

​​
 1. Vymyje se déle než jiné prostředky.

Kapousová péče o obarví Professional Color Care

Profesionální balzám od ruské značkyna bázi kosmetických olejů a antioxidantů. Je ideální pro suché, poškozené a dehydratované vlasy po barvení, zvýraznění nebo zesvětlení.

Produkt účinně obnovuje poškozené oblasti, chrání před teplotou, sluncem a prostředím, zjemňuje vlasy, je pružnější a poddajnější.Balzám je balen ve velké sklenici černé barvy se středním hrdlem.Konzistence je hustá, připomíná gel.Produkt je dobře distribuován a voní dobře, vůně trvá asi 3 hodiny.

Plusy:

 1. Voní neuvěřitelně.Některé dívky nemohou balzám odmítnout kvůli neuvěřitelné vůni bonbónů.
 2. Velký objem.Výrobek je k dispozici v lahvičce po 350 ml.
 3. Demokratická cena.Balzám lze zakoupit za 270 rublů.

Minusy:

 1. Lze otevřít.Víko balzámu je slabé, mnoho dívek nedoporučuje užívat produkt na výletech.

Kaaral Purify Colore Conditioner

Balzám na vlasy bez parabenů a silikonů je jedním znejekologičtější výrobky. Hlavní složkou je výtažek z listů ostružin a bobule. Pečlivě pečuje a obnovuje strukturu vlasů poškozených teplotou a skvrnami.Balzám nejen prodlužuje trvanlivost pigmentu, ale také dodává vlasům zářivý, elastický efekt, zvyšuje lesk a přirozený lesk.

Balm zabalil láhev z recyklovaného tyrkysového plastu.Konzistence je současně vzdušná a hustá, což umožňuje okamžitou distribuci produktu přes vlasy ve správném poměru.Zápach je lehký a nenápadný, rychle mizí.Balzám se nanáší v tenké vrstvě na délku vlasů, vyhýbá se kořenům, nejdéle 5 minut.Po vlasy by se mělo dobře umýt vodou.

Výhody:

 1. Šetrné k životnímu prostředí.Všechny komponenty a obaly nejsou škodlivé pro přírodu a tělo.
 2. Vyhladí vlasy.Po použití jsou hladké, hedvábné a lesklé.
 3. 2 možnosti hlasitosti.Poprvé si můžete pro test koupit malý balíček.Kromě toho stojí za to vybrat si objem 1 litru, abyste ušetřili peníze.
Nevýhody:

 1. Impozantní cena.Za 250 ml produktu musíte zaplatit více než 600 rublů.
 2. Pokud je přeexponovaný, může vyschnout.

Balzamová laminace pro všechny typy vlasů Belita-Viteks

Běloruská kosmetika se v poslední době stala velmi oblíbenou mezi dívkami z Ruska a ze zemí SNS.Za rozumnou cenu obdrží kupující skutečně vysoce kvalitní produkt.Tento balzám je obohacen o ceramidy, panthenol akokosový olej.Díky této kompozici produkt obaluje vlasy a vytváří na nich ochranný film.

S tím jsou minimalizovány negativní účinky vystavení slunci, životnímu prostředí a vysokým teplotám.

Kromě toho produkt maximálně zvlhčuje a vyživuje, vytváří efekt laminace.Po použití jsou vlasy silné, měkké a lesklé.Balzám je balen ve velké sklenici.Masky nejčastěji vypadají takto.Konzistence produktu je hustá a hustá.Nástroj lze použít po každém mytí šamponem, nechat vlasy po dobu 5-7 minut.

Pros:

 1. Ekonomické náklady.Pro středně dlouhé vlasy potřebujete trochu méně než lžičku produktu.
 2. Nízká cena.Běloruská kosmetika je rozpočet, tento balzám není výjimkou.
 3. Kumulativní účinek.Balzám postupně zlepšuje a transformuje vlasy.Po každém dalším použití se zlepšují.
 4. Velký objem.Pro 210 rub.kupující obdrží 300 ml produktu.

Nevýhody:

 1. Mnoho umělých komponent.Složení nelze nazvat přírodní, v balzámu jsou silikony.
Jméno Cena Hodnocení ]Funkce
Olejový kondicionér Matrix Oil Wonders 720 rub.4,6 Ideální pro suché vlasy
Paul Mitchell okamžité denní ošetření vlhkosti 1 700 rub.4,4 Nejlepší zástupce kategorie Lux
Gliss Kur Hyaluron + zástupný symbol 250 rub.4 Skvělé pro suché a oslabené vlasy
L'Oreal Paris Elseve Balancing 3 hodnotné jíly 200 rub.4,3 Nejlepší balzám společnosti
Estel Curex pro přidání objemu 200 rub.4,3 Přidává objem mastným vlasům a zvlhčuje vysoce kvalitními
Londa Professional Visible Repair for poškozené vlasy 800 rub.4,6 Nejlepší nesmazatelný kondicionér
Ecolab zpevňující objem a růst 250 rub.4.3 Účinné a přírodní složení
Kapousová péče o obarvené profesionální barevné ošetřování 270 rub.4.6 Nejlepší ruský balzám
Kaaral Purify Colore Conditioner 670 rub.4,5 Šetrné k životnímu prostředí
Balzamová laminace pro všechny typy vlasů Belita-Viteks 210 rub.4,1 Nejlepší balzám na vlasy pro barvené vlasy

Každá dívka by měla používat balzám na vlasy.Pomůže udržet sílu, lesk a zdravé vlasy.Kondicionéry bez parabenu a silikonu jsou ideální pro ženy s citlivou pokožkou nebo barvenými vlasy.Udrží si barvu, bude bezpečnější a efektivnější.

Užitečná videa o vysoce kvalitních vlasových balzamech bez parabenů a silikonů

Co hledat při výběru balzámu:

Londa Professional Visible Opravná linka na poškozené vlasy: