Asymetrické ženské srážky pro krátké vlasy pro kulatou tvář, oválné, trojúhelníkové.Fotografie, přední a zadní pohled

Při výběru asymetrického střihu chce žena s krátkými vlasy získat tři výhody - je výhodné představit ovál tváře, prokázat lesk a sílu vlasů a ukázat ostatním nový vzhled.Současně chci, aby si účes udržel svůj tvar po dlouhou dobu, a to i tehdy, když opětovný růst vlasů umožňuje provádět zajímavé experimenty s vzhledem.

Co je to asymetrický střih?

Asymetrický střih vynalezl slavný anglický stylista Vidal Sessun.Dnes je asymetrie vítána jako prvek účesu (šikmé rány, styling na jedné straně, jednostranné zvýraznění nebo zbarvení) a jako součást obrazu jako celku.

Takový střih nikdy neopustí lávky a ulice, protože je snadno proveditelný, dává majiteli jas a vždy ponechává prostor pro kreativitu.

Funkce stříhání krátkých vlasů

Asymetrie stříhání vlasů pro krátké vlasy milují stylisté na řadě pozic:

 • vždyomlazuje ženu;
 • dodává svěžesti a dynamice obrazu;
 • umožňuje zdůraznit důstojnost osoby;
 • velmi usnadňuje péči o vlasy.

Krátké vlasy se zřídka dělí - důvodem je častá obnova jejich konců.Je snazší aplikovat masky, lékařské přípravky na ně, je snazší obarvit - nemluvě o dodatečném bonusu ve formě úspor na pracích a čisticích systémech.

Je velmi vzácné, že krátké vlasy jsou předsušeny fénem.Proto mají takové srážky vždy čistý a dobře udržovaný vzhled, pokud není při stylingu uvažováno jinak.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Výhody asymetrie

Asymetrický střih neztrácí popularitu ze zřejmých důvodů:

 • díky zručné manipulaci s nástrojem umísťuje učitel na ženskou tvář akcenty: pomocí asymetrie lze snadno zdůraznit krásu očí nebo rtů, přilákat okopůvabný krk, krásný tvar ucha;
 • asymetrie, navíc vybavená prvky odstupňování, zbarvení, curlingu, vždy přitahuje oči ženy se zaměřením na její pozornost;
 • Asymetrický střih pro krátké vlasy je obtížné zničit nepatřičnou rukou, protože v provádění techniky neexistuje jednotnost.Proto jsou vpichy kadeřníků pro ostatní neviditelné a naopak - mohou se proměnit v vrcholek účesu;
 • Tento účes zjednodušuje styling.Nekonečná neviditelnost, guma jsou minulostí.Čas strávený přípravou reprezentativního vzhledu se zkracuje.

Nedostatky střihu

Podmíněné nedostatky asymetrického krátkého střihu:

 • snižuje stupeň výrazné femininity;
 • omezuje možnosti stylingu (nemůžete splétat vlasy, bodnout vlasy, udělat ocas);
 • Pokud chcete změnit svůj účes, musíte dlouho čekat, až vlasy dorostou;
 • vyžaduje časté aktualizace, jinak s růstem pramenů, obrysy erekce střihu a hromada vlasů začíná nabývat nedbalého vzhledu.

, na které se účes nehodí

Následující faktory se stanou překážkami při realizaci požadované asymetrie pro krátké délky vlasů:

 • problematická pleť obličeje. Krátké vlasy se zaměřují na specifikovanou oblast.S tendencí integumentu k zarudnutí, přítomnosti jizev, skvrn, akné, budou všechny nedokonalosti představeny ostatním.To platí také pro barvu zubní skloviny, odštěpených zubů atd.Doporučuje se předem provést péči nebo hygienické postupy, poté již prokázat bezchybnou pokožku krátkou asymetrií;
 • nadměrná řídkost. V kombinaci s krátkým asymetrickým střihem je pravděpodobnost spojení ženy s dospívajícím chlapcem.Někdy situace poškozuje strukturu osobního života, ale to je relativní nevýhoda;
 • nadměrná úplnost. Ženy s velkou postavou jsou vystaveny riziku rozrušení provedením krátkého střihu.Hlava začne vypadat příliš malá ve srovnání s krkem, rameny a velkolepými ňadry;
 • rozmazaný ovál obličeje .Nastínený druhý brada nebo přirozeně plynulé proudění spodní části obličeje do krku se bude jevit jako nevýhoda při výběru krátkého střihu, zatímco dlouhé vlasy jsou způsoby, jak tyto vlastnosti vyrovnat;
 • protáhlá tvář , velký nos rovněž zakazuje použití uvedených možností účesu.Asymetrie tyto vlastnosti pouze posílí;
 • mužskost rysů obličeje .Krátký účes tento dojem znásobí.

Pro kulatou plochu

Pro přiblížení tvaru obličeje oválu je vhodné zvolit asymetrii „front-back“.Nechte přední prameny zůstat nataženédosažení maximální možné linie (například ke klíční kosti) a šíje by měla být zkrácena.Je také možné opravit rysy obličeje dlouhými šikmými rány.

Pro trojúhelníkovou plochu

Prvky trojúhelníkové plochy jsou nedokonalé, takže je důležité neposílit existující nerovnováhu, ale zkuste ji změkčit.Při použití asymetrie v tomto případě byste se neměli nechat unést visícími prameny vpředu, vytvořit silný těžký třesk.Příliš krátký oholený šíje bude také špatně sloužit.

Jsou zde vyžadovány měkké přechody, sotva patrné, nikoli nápadné asymetrie: rány položené na jedné straně, nerovnoměrné ztenčení pramenů.

Pro oválný obličej

Oválný obličej je považován za ideální z hlediska obecně uznávaných proporcí, proto jsou jeho majitelům povoleny jakékoli experimenty, které nejsou škodlivé pro jejich vzhled.

Je přípustné posunout asymetrii zpět provedením ultrakratého ostnatého třesku v sestřihu Pixieho nebo oholit chrám a nechat hromadu vlasů na opačné straně.

Pro čtvercovou plochu

Tento tvar čelní plochy vyžaduje změkčení ostrých obrysů ve spodní čelisti.K vyhlazení předpokládané úhly, asymetrie s profilovanými prameny, jsou vítány hladké přechody.

Asymetrické srážky pro krátké vlasy vám umožňují vytvořit kreativní a stylový vzhled

Je nezbytné vyhnout se čistým liniím, přímým stříháním pramenů.Je lepší, když kadeře leží lehce na tváři v oblasti lícních kostí, kterévizuálně obepíná tuto zónu.

Asymetrie pro husté vlasy

Pro velkou skupinu žen jsou husté vlasy otázkou hrdosti, že rostou, raději nosí volné vlasy.

Ale pokud chcete radikálně změnit obraz, musíte si vlasy zkrátit, vezměte v úvahu některé nuance: silné zámky vyžadují pečlivé frézování, těžké kadeře potřebují další objem.Pak účes získá krásný vzhled a hlava se stane snadnou.

Pro tenké vlasy

Ochuzené, světlé a suché vlasy, kromě toho, že jsou snadno elektrifikovatelné, je obtížné růst, dokonce i kontraindikovány.Asymetricky oříznuté, dodají obrazu světlost, získají požadovaný objem.Léčení krátkých vlasů je nepopiratelně snadnější.Asymetrický střih bude skrývat nedostatek nádhery, skrývá drsnost obličeje.

Model s krátkými diagonálními asymetrickými rány

Podobný střih bude vyhovovat všem typům obličejů, s výjimkou trojúhelníkového tvaru.Majitelé kudrnatých vlasů by se měli takovému třesku lépe vyhnout - bez žehličky ztratí svůj tvar, zmizí z obličeje.Vypadá to zejména na tmavé vlasy.Perfektně doplňují Pixie a kaskádové účesy pro krátké vlasy.

Model s diagonálními frézovanými rány

Je výhodnější pro dva protilehlé typy vlasů: tenké a příliš těžké, silné.

V obou případech to dodá účesu lehkost, v druhém případě požadovaný účinek zlepší zbarvení.Vyžadujeopatrné ředění.

Model s dlouhými asymetrickými rány

Asymetrie střihu pro krátké vlasy, doplněná dlouhým treskem, se považuje za dobrý nápad, vypadá dobře na všech typech vlasů, s výjimkou těch, které se rychle zašpiní.mazu.Pak dlouhé rány způsobí, že celý účes bude nepřesný.

Třásně začínající od koruny se považují za nespornou dominantu obrazu.Vypadá harmonicky, přidává do každodenního stylu řadu možností, díky nimž se žena mění, není nudná.

Model bez rány

Asymetrie bez rány je modelována jedinečným způsobem - česáním ostříhaných vlasů na rozloučenou. Takový účes je nesmírně obtížné nosit, protože smyslem krátkého střihu s asymetrií je právě možnost různých stupňů vlasů, včetně tresků.

Nezaměňujte sestřih bez třesku a sestřihu se třeskem vyříznutým z koruny.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Model s kadeřemi

Kadeře mohou být vyrobeny na rovných vlasech a umístěny na jednu stranu obličeje.Asymetrie se tedy co nejvíce zvýší.

U kudrnatých a kudrnatých vlasů se za přijatelný považuje i podobný styl, pokud není třeba se vyhýbat krátkým třeskům.Grafických, striktních linií asymetrie nelze dosáhnout, ale v kadeřatých vlasech ležících nepravidelně existuje vlastní kouzlo.

Aurora

Charakteristickým rysem střihu je čepice na horní části hlavy.Povinností stylistky je sledovat délku ovládacích prvků.Měkkost pečlivě upravených konců vlasů poskytuje jednoduchý a snadný styling bez použití speciálních nástrojů.

Bob

S ranou nebo bez rány, rovné a kudrnaté vlasy, se zvednutou hlavou a narovnanou, asymetrická fazole se považuje za ideální střih pro ženy všech věkových skupin.

Jedinou nevýhodou je nutnost každodenního stylingu vlasů, upravený účes ztrácí tvar a vytváří na hlavě chaos.

Pixie

Pixie, který vyšel z rukou zkušeného řemeslníka, nemá žádné věkové omezení.Je určen pro tenké vlasy: roztrhané prameny dodají hlavě objem, vytvářejí zajímavou texturu.Nejjednodušší styl šetří čas.Účes je náročný na stav hlavy: otevřené čelo, uši a krk musí být ve výborném stavu.

Cascade

Stejně jako u každého odstupňovaného střihu, vyžaduje denní styling, pečlivá péče a pravidelné aktualizace kadeřníkem.

Vzhledem k náhlým přechodům se nedoporučuje pro ženy se uvolněnou tváří - kontrast zlepší vzhledové vady.Zaschlé vlasy nebo příliš mastná kaskáda nevydrží.

Strana

Střih je považován za mimořádně obtížný, vyžaduje sofistikovanou dovednost kadeřníka, protože vlasy jsou řezány v perfektním poměru.Asymetrická krátká srst na stránce - střih není pro každou ženu.Toto je model stvrdí, hlasitě se prohlašuje.Bez make-upu nemůžete nosit asymetrickou stránku, účes vyžaduje jasný doprovod.

Asymetrický střih s vyholeným chrámem

Tato varianta asymetrického střihu okamžitě promění dívku v šokující a světlou osobu. Můžete požádat pána, aby oholil výkres.Pro ty, kteří nejsou připraveni na radikální experimenty, je vhodný střih s vyholeným chrámem a dlouhými rány a vlasy na chrámu nemusí být oholeny na samotnou kůži.

Úderem se rány pohybují na oholenou stranu a stupeň kreativity klesá.

Tomboy („Torn“)

Střih je vyroben jako varianta zkráceného bobu, vhodný pro ženy se silnými vlasy.Navržen tak, aby demonstroval neplechu, mládí, energii.Považuje se za anti-aging.

Pokládka je do limitu jednoduchá: naneste vosk na dlaně, roztavte, rozcuchejte vlasy rukama.

Vlk

Byl vyvinut účes pro tenké ženy s krátkou postavou.Znak vyčnívající zámky na pozadí ostatních rovnoměrně ostříhaných vlasů, které nelze zaměňovat s Cascade.Díky vrstvení se vytvoří bazální objem a účes vypadá skvěle.

Asymetrická Rhapsody

Krokové srážky, zejména Rhapsody, jsou roztrhané vícevrstvé účesy s vyčnívajícími zámky, které byly požadovány během disco éry.Asymetrie zavede do uvedeného účesu prvek modernosti.

Rhapsody se zkrátil dlouhodiagonální rány.Vypadá dobře na rovné blond vlasy.

Asymetrický kare

Kare je další sestřih z kategorie ideálních vhodný pro ženy jakéhokoli věku a pleti .Model navrhl Sessun.Často se provádí s protáhlými rány, které se stávají součástí asymetrie. Nejtěžší věcí pro mistra je pozorovat dokonalý gradient pramenů tak, aby účes udržel lesk a nezískal nadměrnou nedbalost.

Odstupňovaný účes

Odstupňovaná střihová asymetrie pro krátké vlasy se provádí pomocí bočního oddělování.Mistr by neměl korunku zkrátit příliš krátce - pouze charakteristické připnuté zámky dodají obrazu sofistikovanost.

Preferováno na rovných vlasech.Snadno se přizpůsobí, rychle se transformuje tak, aby vytvořil obrázek ve sportovním stylu, a také pro výstup z večerní dovolené.

Pro mladé dívky

Asymetrie je vhodná pro mladé dívky, které nejsou zatíženy formalismem.Krokové prameny, šikmo připnuté přes celý objem hlavy, prokazují odvahu a ochotu experimentovat.Vlk, Rhapsody, další odstupňované srážky odhalí plný potenciál mládí.

Pro ženy ve věku 30–40 let

V tomto věku má žena často stabilní práci, vytváří rodinu a stává se matkou.Asymetrie v tomto období je výhodnější, ale stále je možné zajímavé zvýraznění a významné rozdíly v délce vlasů.

V tomto věku je povoleno mnoho: asymetrie s prvky Cascade, Tomboy, Page, Aurora a dalšími stylovými srážkami, které v příznivém světle představí nádherný obraz úspěšné mladé ženy.

Pro ženy 50 a později

Asymetrie dokonale omlazuje, zavádí do vlasů mladistvost a je dokonce doporučována v dospělosti.Hlavní věcí není zakrýt čelo dlouhým tlustým třeskem.Pro ženy nad 50 let nabízejí stylisté styly s profilovanými rány, vždy jsou vhodné asymetrické Bob a Kare.

Vyjádřené vrásky lze zdůraznit zavěšením pramenů, které rámují obličej, takže je lepší položit vlasy do vln nebo je z obličeje vyčesat.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jak se starat o asymetrie

Po rozhodnutí o asymetrickém střihu žena přebírá povinnost pečovat o krátké vlasy.

Zásady udržování zámku na hlavě:

 • pravidelné používání stylingových výrobků.Bez nich je obtížné udržovat tvar střihu;
 • použití kartáčování během stylingu;
 • návštěva kadeřníka alespoň jednou za měsíc - jeden a půl za účelem obnovení účesu.

Po absolvování odstupňované asymetrie nebo roztržených pramenů budete muset použít železo.Proto vlasy budou vyžadovat péči ve formě masek, balzámů atd.Kromě toho budete muset vlasy umývat častěji, protože tukové zámky již nemohou být skryty obalením kadeří do válce nebo pletením copu.

Tipy pro kadeřnictví

Stylisté radí alespoň jednou v životě, aby se pokusili vytvořit asymetrický střih, délka vlasů není důležitá.Asymetrie zavádí pepř do známého obrazu, vytváří pocit lehkosti, vypadá mladě a dynamicky.Současně, odvážný k odvážnému modelu, se doporučuje pamatovat - takový účes vyžaduje styl.Úspora na vhodných prostředcích tedy nebude fungovat.

Při krátkém střihu je pro jednotlivé ženy obtížnější zvednout klobouk.Tato okolnost by měla být rovněž zohledněna.Mezitím bude nepřítomnost klobouku v chladném nebo mokrém, vlhkém počasí nepříznivě ovlivňovat stav vlasů a celkové zdraví.

Posledním rozhodujícím argumentem je, že krátké u asymetrických srážek ženy častěji preferují na ulicích.Dlouhovlasé modely chodí po molu a podepisují smlouvu zakazující manipulaci s vlasy.A v běžném životě mají krátké vlasy výhodu, což vám umožňuje experimentovat častěji a jasněji.

Video o asymetrických krátkých stříhání vlasů

Kreativní asymetrické krátké srážky:

Krátké kudrnaté srážkyvlasy: