Anna Khilkevich před a po plastické chirurgii, výška, hmotnost, tělesné parametry.Foto, biografie

Anna Khilkevich je populární herečka současné ruské kinematografie.Širokou slávu získala díky roli studentky Mashy Belové v televizním seriálu Univer: New Dorm.Změny vzhledu herečky se staly předmětem diskuse.Khilkevichovy fotografie vyvolávají zvěsti o plastické chirurgii a nutí ho ocenit rozdíl ve svém vzhledu před a po údajných operacích.

Anna Khilkevich - trochu životopis

Filmová a televizní herečka, DJ, podnikatele.

Rok narození - 1986.

Hvězdné projekty:Televizní seriál „Univer: New Dorm“, „Barvikha“.

Parametry obrázku (přibližné hodnoty):

VýškaHmotnost Busta Pas Boky
162 cm 45-47 kg 85 cm 59 cm 86 cm

Začátek vzdělávání a kariéry

Anna se narodila v Leningradu do vojenské rodiny(následně podnikatel).Herečka je nejmladší dítě v rodině.Anna má staršího bratra a sestru.V roce 1996 se rodina přestěhovala do Moskvy.

Budoucí herečka získala středoškolské vzdělání v tělocvičně s hloubkovým studiem cizích jazyků.Později, v souvislosti s přemístěním, přenesli rodiče svou dceru do školy s fyzickým a matematickým zaujatím.

Jako teenager Khilkevich studoval klavír a ovládal herectví ve škole na Vyšší škole pojmenované poSchepkina.

V roce 2003 vstoupila budoucí televizní hvězda do školy Shchepkinsky.Současně začala Khilkevich svou kariéru v televizi, když ve svých 17 letech hrála v epizodách seriálu „Právník“, „Navrhl jsem útěk“ atd. Zákaz studentů Sliverů účastnit se natáčení během studia přinutil Annu Khilkevichovou opustit univerzitu po 1 roce.

Záběr ze série „Zamýšlel jsem uniknout“

Rodiče trvali na tom, aby jejich dcera dostala vážnou specialitu.Z jejich iniciativy Anna vstoupila na Plekhanovskou akademii ekonomiky a úspěšně dokončila školicí kurz.Dnes je Khilkevich absolventem reklamy a marketingu.

Televizní hvězda absolvovala kromě herectví a ekonomiky také kurzy DJ.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Filmy zAnna Khilkevich v prominentních rolích

Anna Khilkevich před a po plastické chirurgii byla vyhledávanou herečkou.K dnešnímu dni má filmografie herečky téměř 40 děl, mezi nimiž jsou jak série, tak i celovečerní filmy.Khilkevich se objevil v epizodách a hlavních rolích domácích melodramů a komedií v televizi a na velké obrazovce.Hlavní herecké práce:

„Červená“ (2008). Sasha Tarasova, kterou hrál Khilkevich, je dědičkou rodinného módního obchodu.V předvečer svatby se náhodou dozví o zradě ženicha, pro kterého je manželství s ní způsob, jak zbohatnout.

„Nesnažte se ženě porozumět“ (2009). Série byla první pozoruhodnou prací Anny ve vícedílných projektech.Julia, postava Khilkevichu, se stává milencem vdaného muže a vstupuje do boje o srdce vyvoleného se svou ženou.

„Barvikha“ a pokračování „Zlatý“ (2009–2010)- vícedílný televizní film o životě a vztazích studentů prestižní školy.Khilkevich v roli Vicki je zkaženou dcerou bohatého otce, typického představitele mladé generace prestižní vesnice.

Univer.Nový hostel “(od roku 2011) - série .Anna Khilkevich hraje roli studentky Mashy Belové.Toto je jedna z ústředních postav projektu.Masha Belova je hezká blondýnka, která žárlivě pečuje o svůj vzhled, má slabost pro nakupování a sní o kariéře v televizi.

„Jedle“, 2–5 dílů (2011–2016)- v sérii novoroční komedie jsou hrdinky Khilkevich mučeny výběrem ženicha.

„Islandštěstí “(2013)- komedie, ve které Anna Khilkevich na snímku anekdotických blonďatických bojů o vítězství v soutěži krásy v tropickém letovisku.

„Sněhurka“ (2013)- melodrama o milostném trojúhelníku za účasti uznávaného úředníka a studenta provincie Světlana (Khilkevich), který v předvečer svátků svítí jako Sněhurka.

„Co muži dělají“ (2013)- romantická komedie.Tatyana (Khilkevich), dívka z bohaté rodiny s vysokými morálními názory, se stala hrdinkou show s sexuální cenou pro vítěze.

„Vše o muži“ (2016)- komedie na téma generačního konfliktu.Valya, kterou provedl Khilkevich, je mladým společníkem seriózní vedoucí cestovní kanceláře.

„Zomboyaschik“ (2018)- sbírka komediálních náčrtů, které si užívají moderní televizi.Anna se v moderní interpretaci stala Sněhurkou.

K dnešnímu dni je „Univer: The New Hostel“ nejúspěšnějším projektem v kariéře Anny Khilkevich.

Studentka Masha přinesla herečce uznání a přiřadila jí roli krásy, která se neustále dostává do vtipných situací.

Série a hrdinka Khilkevich si zasluhují různá hodnocení od publika.Fanoušci oslavují Aninu vynikající externí data a komediální talent.Kritičtí diváci říkají, že student, který hrál 32letý Khilkevich, vypadá nepřesvědčivě.Herečka pokračuje obvyklým způsobem, ale říká, že až do stáří nemá v úmyslu být umělkyní.

Projekty v zákulisí

V dnešní kariéře Anny Khilkevičové je kreativní a ekonomické vzdělání herečky v úzké součinnosti.Velké jméno, které herečka dluží k natáčení v seriálu, používá k propagaci svých podniků v jiných oblastech.

 • DJing. Od roku 2014 se Khilkevich objevuje jako DJ na klubových místech v Moskvě a dalších ruských městech.První experimenty byly amatérské, potom koníček začal generovat příjem.Anna získala Cenu Celebrity DJ Prize a stala se nejlepším hvězdným DJem roku 2014.
 • Design. Anna Khilkevich se snaží modelovat dámské oblečení.V letech 2014–2015Vydala několik sbírek pod vlastní značkou „Hilly Shop“.Dnes vytváří televizní hvězda personalizovanou řadu oblečení pro značku Gepur a objevuje se v reklamních foceních společnosti.Modely z Khilkevichu - světlé večerní toalety s výraznými texturami a povrchovými úpravami.
 • Svatební agentura Wedding Hills. Herečka na konci roku 2016 spoluzakládala společnost pro pořádání svateb. Mezi klienty Wedding Hills patří Vitaly Gogunsky, Khilkevichova kolega v Univeru a její přítel na obrazovce.Ceremoniál se konal v dubnu 2017, koncept a design byl vynalezen agenturou Khilkevich.
 • Manikúra Salón „Kultura manikúry“. V rozhovoru Anna Khilkevich opakovaně hovořila o plánech otevření salonu krásy.Sen hvězdy se splnil v listopadu 2017. Instituce poskytuje služby v oblasti manikúry, pedikúry a odstraňování chloupků.Khilkevich se zaměřuje na široké publikum a nabízí vysoce kvalitní práci mistrůpřijatelné ceny.

Osobní život

Anna Khilkevich je pro veřejnost velmi zajímavá.Osobní život a vzhled atraktivní herečky vzbudil zvědavost fanoušků před a po hvězdné roli v "Univer".Pokud je Khilkevichova plastika příležitostí ke klepům a spekulacím, pak Anna ochotně mluví o jejích vyvolených.

Prvním manželem je správce Anton Pokrepa, člen posádky televizních pořadů Barvikha a Zoloty.Budoucí manželé se setkali v průběhu práce na televizním projektu a setkali se několik let.Svatba se konala na jaře roku 2011.

Po roce a půl se manželství z podnětu Khilkevicha rozpadlo.Po rozvodu řekla, že vztahy s Pokrepem byly spíše přátelské a partnerské.Láska a vášeň v jejich spojení nestačily.

Současným manželem herečky je podnikatel Arthur Volkov. Pár se setkal v roce 2013. Důvodem známého byla srážka aut při vstupu do Gorkyho parku v Moskvě.Vztahy rychle zaujaly romantický nádech.V létě 2015 si milovníci zaregistrovali vztah.

Manželé vychovávají dvouletou dceru.Na jaře roku 2018 byly potvrzeny informace o druhém těhotenství herečky.

Natáčení časopisů "Maxim" a "Playboy"

Anna Khilkevich před a po plastech si užila úspěchu u mužského publika.V seriálu "Barvikha" a "Univer" se herečka opakovaně objevovala v polonahé podobě.

Díky mimořádným externím údajům se Anna stala žádoucím modelem pro upřímné focení a obaly.pánské časopisy.Khilkevich se dvakrát stal dívkou měsíce Maxim a jednou - ruským Playboyem.

První focení a obálka časopisu Anna Khilkevich se objevila v čísle Maxima z prosince 2011. Tvůrci porazili sériový obraz herečky v Univeru a Barvikhe.Podle spiknutí focení je Khilkevich studentem, který přichází do knihovny váženého otce, aby se připravil na zkoušky a setkal se s mladým mužem.

Výsledkem setkání je řada upřímných záběrů Anny v krajkovém prádle, punčochách a vysoké podpatky.

Podruhé se Khilkevich v srpnu 2015 stala dívkou měsíce „Maxim“. Anna byla 3 měsíce těhotná.Herečka se objevila na obrázku lesní víly.Květinové věnce, rybářské sítě a mikiny bikin se staly Khilkevichovou skříní na focení obklopeném přírodou.

Obě střelby na Maxim byly doprovázeny rozhovory s televizními hvězdami a videi o tom, co zbylo v zákulisí focení.

Natáčení a obálka Playboy s Khilkevichem lze vidět v čísle časopisu z prosince 2013. Projekt je načasován tak, aby se časově shodoval s vydáním filmu Jedle-3 a nabízí vidět herečku svůdnějším způsobem, než se očekávalo od nadcházející filmové premiéry.

Fotografování fotografií Playboy nese zatížení pozemku, ale podporuje zimní náladu místnosti.Na obrázcích se objevuje polonahá herečka obklopená matnými okny ve kožešinách a pletených oděvech, přehozených přes nahé tělo.

Podle Khilkevich se účast v erotických focení stala pro ni obtížnou, ale zajímavou zkušeností.Všechny 3 střelby proběhly dříveKhilkevich se stal matkou.Po objevení dítěte se odmítá účastnit erotických projektů, protože věří, že je to nepřijatelné ve stavu matky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Tvář před plastikou

V mladých fotografiích Anny Khilkevichové je těžké poznat budoucí Mashu od Univera.

Známky Anny Khilkevichové z modelu z roku 2000:

 • Načervenalé vlasy.
 • Piháci.
 • Kulatá tvář.
 • Tenké rty.

  Anna Khilkevich před a po plastech

Tyto rysy, charakteristické pro vzhled herečky na začátku její kariéry, postupně mizely.v roce 2010.Obraz obrazovky okouzlující blond Khilkevich byl vytvořen rukama kosmetologů a specialistů v estetické medicíně.

Postava Anny Khilkevichové

Anna Khilkevich před a po plastech se mohla pochlubit dobrými fyzickými údaji.O svém těle nikdy nekomplikovala.Frankové střelby umožnily publiku plně ocenit krásu postavy herečky a přiřadit jí jméno sexuálního symbolu ruské kinematografie a televize.

Přednosti Khilkevichovy postavy, zdůrazněné profesionálními fotografy a samotnou Annou:

 • Křehká pleť. Tenká silueta Khilkevich hraje ve prospěch její role jako bezbranná blondýna.Někdy televizní hvězda říká, že se považuje za příliš hubenou, ale snaží se přibrat na vázevést k nespokojenosti se sebou samým.Podle Anny je hmotnost při ní pohodlná 45-47 kg.
 • Štíhlé nohy. Stylisté často vybírají oblečení, které pro natáčení s Hilkevichem zdůrazňuje jejich nohy.V životě Anna preferuje krátké sukně, šaty a hubené džíny.Herečka kompenzuje nízký růst platformami a vysokými podpatky, na které je zvlášť závislá.
 • Plochý žaludek. Fotografie v otevřených plavkách a erotické focení dávají šanci vidět tenký pas a elastický žaludek hvězdy Univer.
 • Elastická hrudník. Kombinace štíhlé postavy a vzrušujících ohybů poprsí poskytla Anna místo v seznamech svých oblíbených dívek „Maxim“ a „Playboy“.
 • ​​

Fotografie Anny Khilkevich umožňují nejen zhodnotit její podoby, ale také odhalit důsledky plastických operací na těle a obličeji.

Mamoplastika

Anna Khilkevich před a po plastické chirurgii prsu na fotografiích ukazuje významný rozdíl v objemu poprsí.Proměny jsou patrné při porovnávání snímků z prvního upřímného focení Khilkevich pro „Maxim“ v roce 2011 a dalších dvou erotických záběrů 2013 a 2015.

Plastickí chirurgové vysvětlují změny chirurgií prsního implantátu.Podle světských kronikářů byl důvodem pro zvětšení prsou Anna románek s Arthurem Volkovem.Herečka sama popírá skutečnost přenesené mamoplastiky a hovoří o pozitivním účinku vysoce kvalitního prádla s efektem „push-up“.

Mezoterapie břicha

Po porodu vznikla potřeba lékařské korekce tvaru břicha.Herečka připustila, že přes sport a dietu nebyla schopna obnovit pružnost pasu.Mezoterapie břicha byla cestou ven z potíží.Procedura je průběh injekcí zaměřených na zvýšení pružnosti tkáně, odstranění strií a nadbytečného tělesného tuku.

K operaci došlo v roce 2016. Khilkevich byl potěšen důsledky mezoterapie.Herečka uvedla, že díky injekcím získala břišní linie požadovaný záchvat.

Zvětšení rtů

V roce 2016 se objevila podezření na korekci tvaru Khilkevichových rtů, když se Anna po narození vrátila do společenského života a natáčela v Univeru.Čerstvé fotografie ukázaly, že rty herečky se staly mnohem objemnějšími.

Možným vysvětlením metamorfózy jsou výplňové injekce pro zvětšení rtů.Herečka popírá zvěsti o této operaci.

Rhinoplastika

Chirurgické modelování tvaru nosu Anny Khilkevichové je kontroverzní záležitost.V závislosti na úhlu vypadá herečka na některých snímcích ostřejší než na fotografiích pořízených dříve.

Khilkevichová sama říká, že neprováděla operaci nosu.

Cheekbones

V průběhu let se tvář herečky ostřejší.Bývalá kulatost oválu vystřídala zdůrazněné lícní kosti a duté líce.

Odborníci nepotvrzují chirurgickou korekci Aniny tváře.Pravděpodobným vysvětlením evoluce je úbytek hmotnosti herečky a herečkypřirozené změny související s věkem.

Injekce do čela

Khilkevich připouští, že se uchýlila k injekcím Botoxu od věku 25 let.Khilkevich potřeboval postup, který omezil pohyblivost jeho čela a obočí.Anna vysvětluje, že její tvář od přírody je charakterizována příliš pohyblivými výrazy obličeje a na obrazovce to vypadá špatně.Injekce blokují svaly zodpovědné za pohyblivost obočí a čela.

Později herečka použila injekce Botoxu do očních víček jako léčba proti stárnutí.Ta zkušenost byla neúspěšná, takže se její tvář téměř znehybnila.Pro injekce byl Khilkevich použit lék určený pro pacienty starší 45 let.Anna požádala lékaře, aby látku odstranili, což se stalo.

S použitím nových videí na Instagramu herečky mohou uživatelé vyhodnotit účinek injekcí Botoxu na výrazy obličeje hvězdy Univera.

Barvení vlasů

Odstín blondýna se stal vizitkou Khilkevich a součástí její rozpoznatelné herecké role.Poznání od publika a požadavek na režiséry k ní přišlo poté, co se Khilkevich na počátku roku 2010 změnil v blond.

Téměř 10 let zůstala herečka věrná svému vyvolenému obrazu.Tón vlasů se může změnit, ale Khilkevich nejde o zásadní změny s barvou účesu.Khilkevich nevylučuje, že se v budoucnu stane brunetka.Televizní hvězda říká, že se dnes cítí pohodlně na obrázku blondýna a nebude se vracet ke svému přirozenému červenohnědému stínu.

Jak to vypadáAnna Khilkevich bez make-upu

Anna Khilkevich před a po plastech podporovala obraz hvězdy mimo soubor.Fotografie herečky bez make-upu je málo, ale existují.

Na instagram Khilkevich někdy nahrává poctivé životní fotografie a videa z dovolené na pláži a procházky s dítětem.Reakce uživatelů je jiná.Někteří nechávají nelichotivé komentáře o jejích funkcích.Ostatní jsou příjemně překvapeni, že student ve věku 32 let s čistou tváří vypadá téměř mladší než s make-upem.

Herečka sama považuje za povinnost monitorovat se a vystupovat před fanoušky v plných šatech.Ona argumentuje její selfie bez make-upu nedostatkem času a odhaluje tajemství přitažlivosti: aby ušetřila minuty na make-upu a vypadala 100% v každé situaci, ona zvětší řasy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.
První těhotenství a rekonstrukce těla

Ariannova dcera se narodila v prosinci 2015. Pohlaví dítěte až do narození Chilkeviče zůstalo tajemstvím pro všechny, včetně manžela herečky..

Khilkevich dokázal skrýt těhotenství až do věku 8 měsíců.Připisovala změny vzhledu přibývání na váze a pokračovala ve střelbě na Univer po většinu těhotenství.Základem spiknutí je Khilkevichova neochota selhat filmovým štábem a úzkost kvůli bezpečnosti nenarozeného dítěte.

Narození proběhlo v moskevské elitěklinika.Těhotná Khilkevič měla slabost pro sladkosti a škrobová jídla a obecně získala asi 18 kg.Povinnosti filmování vyžadovaly, aby se herečka vrátila do práce co nejdříve, a sériový obraz studenta vyžadoval navrácení štíhlé postavy.

Metoda hubnutí Khilkevich zahrnovala fyzickou aktivitu a speciální stravu pro kojící matky.Fitness plán herečky zahrnoval jógu a crossfit - cvičení pro všechny svalové skupiny prováděné aktivním tempem.Dietní systém herečky omezovala její stravu na vařenou drůbež, zeleninu a pohanka.

Přísná strava, sport a mezoterapie břicha umožnily televizní hvězdě rychle zhubnoutzískanou během těhotenství.4 měsíce po objevení dítěte byla Anna hmotnost asi 47 kg.

Nepřátelé na internetu začali herečku obtěžovat, nazvali ji špatnou matkou a obvinili ji z opuštění kojení kvůli rychlému hubnutí.Khilkevich odpověděla, že se cítí dobře a fyzická aktivita a strava jsou v souladu s lékařskými předpisy.

Druhé těhotenství

Pověsti o tom, že hvězda Univer byla podruhé těhotná, se objevily začátkem roku 2018. Hilkevichová sama potvrdila odhady v dubnu s tím, ženemá smysl skrývat zřejmé.Tajemství vyšlo najevo po vystoupení herečky obrázku na Instagramu s velkým břichem.

Khilkevich věří, že těhotenství zdobí ženu a zdůrazňuje přírodní krásu.Hvězda připouští, že se již podstatně zotavila:Dnes váží Khilkevich asi 60 kg.Má chuť na sladkosti, ale snaží se dodržovat zdravý životní styl a věnuje se plavání.

Ani zajímavé postavení, ani hromadný zisk, se nestaly z důvodů herečky pro odmítnutí živých obrazů.Anna se účastní společenských akcí a módních přehlídek.Khilkevich ve své Instagramu pravidelně publikuje nové „těhotné“ fotografie.Herečka i nadále nosí mini šaty, platformové boty a nezanedbává světlý make-up a manikúru.

Pohlaví nenarozeného dítěte je opět utajeno.Na rozdíl od mnoha domácích celebrit se Chilkevič na západní klinice neúčastní porodu v zahraničí a očekává, že porodí v Moskvě.

Výsledky operací

Anna Khilkevich před plasty odpovídala obecně přijímaným pojmům atraktivní mladé herečky.Úpravy, které provedli lékaři a kosmetologové vzhled Anny Khilkevičové, vyleštili obraz a přiblížili jej standardu.Dnes Khilkevich splňuje standard klasické filmové krásy.

Vlastnosti obrazovky ideální pro vzhled hvězdy Univera:

 • Blond vlasy.
 • Puffy rty.
 • Tenká silueta.
 • Objemová busta.
 • Sekaný nos.

Khilkevich sama potvrzuje pouze skutečnosti, že injekce Botoxu do čela a korekce injekce břicha po porodu.Podezření v jiném plastu se setkává s ostrým odrazem od její strany.

V roce 2016 se Khilkevich pokusil vizuálně prokázat přirozenost.jeho krása.Na instagramu zveřejnila svou dětskou fotografii vedle jedné a vyzvala veřejnost, aby ocenila podobnosti.

Důkaz byl neprůkazný.Specialisté plastické chirurgie a běžní uživatelé stále dělají předpoklady o počtu plastických operací Khilkevich a objektech chirurgické intervence.

Anna Khilkevich vyhrála s veřejností úspěch v podobě frivolní hezké blondýnky, postavy v romantických filmech a komediích.Jaká je role plastů v úspěšné kariéře herečky - bodný bod.Po upoutání pozornosti před operacemi je také zajímavé pro publikum po nich a zůstává významnou osobností moderní ruské kinematografie a televize.

Autor:Fursova Anna

Návrh článku:Mila Fridan

Video o Anna Khilkevich

Rozhovor s Annou Khilkevich: