Animal Flex.Návod k použití, složení, kontraindikace, cena, analogy, recenze

Americká farmaceutická společnost Universal Nutritionvyvinula preventivní doplněk k Animal Flex, aby pomohla profesionálním sportovcům, jejichž klouby a vazy jsou během tréninku vystaveny každodennímu stresu.

Použití komplexu podle pokynů pomáhá obnovit pojivové tkáně, zmírňuje zánět svalů a doplňuje tělo životně důležitými vitamíny a minerály.

Formulář pro uvolnění

Komplexní komplexní expozicelék je kvůli jeho složení.Každá dávka doplňku stravy sestává ze 7 pilulek, shromážděných v porcovaném balení.Celý kurz (jar) zahrnuje 44 balíčků určených pro příjem měsíce a půl.

Sportovní doplněk Flex Flex

Každá kapsle Flex Flex má specifickou roli a účel, který plní vzhledem k přítomnosti účinných polysacharidů, vitamínů a minerálů ve formulaci.

Mechanismus účinku doplňkové látky

Biologický doplněk ovlivňuje tělo sportovce takto:

 • Pomáhá procesu opravy pojivových tkání.
 • Snižuje zánět svalů.
 • Poskytuje tělu nezbytné látky, které zvyšují vytrvalost, generují energii, pomáhají dosáhnout vysokých výsledků během tréninku a regenerují vazy.
 • Vytváří potřebné množství mazání kloubů, které zabraňuje vážným zraněním při zatížení elektrickým proudem.
 • Reguluje krevní oběh sportovců, což pomáhá řádně dodávat živiny do všech vnitřních orgánů.
 • Rychle a účinně zmírňuje bolest.
 • ​​
 • Provádí ochrannou funkci těla a přispívá k jeho rychlému zotavení po tréninku.

Hlavní účinné látky a jejich účinky na organismus

Na základě návodu k použití jsou hlavními třemi složkami, na nichž je založen účinný účinek Enimal Flex, methylsulfonylmethan (MSM), chondroitin a glukosamin.

 • Glukosaminje druh mukopolysacharidu odpovědný za tvorbu nové tkáně a produkci bílkovin v těle.Je součástí chrupavky, kloubní tekutiny a hlavního počtu vazů.S jeho pomocí dochází k formování priorit synoviální tekutiny pro orgány.Glukosamin také zabraňuje tvorbě destruktivních radikálů, inhibuje destruktivní enzymy a začíná katagenezi koncentrace.síra a další látky.Doporučená dávka je půl gramu denně.
 • Chondroitinje druhým nejdůležitějším článkem ve zvířecím flexu.V malém množství je přítomno ve pojivové tkáni a chrupavce.Role složky je vyjádřena v syntéze kyseliny hyaluronové, která zaručuje správné mazání průjmů.Inhibuje aktivitu enzymů, aktivuje produkci proteoglykanů, zlepšuje metabolismus, zrychluje regeneraci a regeneraci těla a optimalizuje metabolismus vápníku a fosforu.Norma chondroitinu je 0,4 gramu.
 • Methylsulfonylmethanje bioaditivní prvek, který je skutečným akumulátorem organické síry.Některé sloučeniny hormonů a bílkovin jsou tvořeny ze sloučenin síry.Zvyšuje metabolismus a aktivně se podílí na všech fyziologických procesech, což pomáhá tkáňům regenerovat se rychleji.

Účinnost složení léčiva je zvyšována cetylmyristoleátem, kyselinou hyaluronovou a lněným olejem.Zabraňují opotřebení průjmů a vytvářejí podmínky pro produkci požadovaného množství lubrikantu v tkáních.

 • Restorativní a preventivní účinek tobolek přidává zvláštní kombinaci vitamínů (C a E) a minerálů (zinek, selen, mangan), které jsou při intenzivní fyzické námaze nezbytné k udržení kloubů.
 • Kyselina askorbová podporuje imunitní systém a pomáhá tělu sportovce plně se zotavit.
 • Vitamín E, který je silným antioxidantem, je odpovědný za antihypoxické,membránové stabilizační a ochranné funkce.
 • Zinek stimuluje spouštění potřebných enzymů.Působí jako dirigent vápníku v kostní tkáni, reguluje hormonální pozadí a ovlivňuje tvorbu pocitu pachu a chuti.
 • Selen chrání buňky před škodlivými účinky toxinů, vytváří správné přizpůsobení metabolismu a podporuje rychlou regeneraci.
 • Mangan poskytuje tělu maximální výživovou podporu, která je při fyzické aktivitě pod velkým stresem.
 • Pomocné látky - kurkuma, výtažek ze zázvoru, bromelain pro udržení zdravých kloubů jsou průměrné.

Výhody a nevýhody doplňku

Společnost Animal Flex se etablovala na trhu sportovní výživy díky svým výhodám uvedeným v návodu k použití:

 • přirozenost a ekologická čistota složení.
 • Přípustnost kombinace s jinými druhy sportovní výživy a sportovních doplňků.
 • Bezpečnost použití potvrzena antidopingovým výborem.
 • Jednoduchost a snadné použití.

Nevýhodou léku lze považovat za poměrně vysoké náklady.Cena plechovky vitamínového komplexu se pohybuje od 1800 do 2500 rublů.Můžete si koupit ve specializovaných prodejnách sportovní výživy, lékárnách nebo objednat prostřednictvím internetového obchodu.

Aby se zabránilo padělání, je třeba nakupovat potravní doplňky na ověřených, pozitivně prokázaných místech.

Kontraindikace

Flexibilita zvířat se vyznačuje neexistencí terapeutického účinku u závažných onemocnění.Proto u chronických onemocnění chrupavky a pojivové tkáně je její použití v potravinách preventivní a podpůrné povahy, ale vůbec ne terapeutické.

Užívání této drogy je kontraindikováno u dětí a dospívajících mladších 18 let.Při současném používání několika druhů sportovní výživy a Ultimate Flex byste měli pečlivě sledovat dávkování každého prvku.To pomůže vyhnout se překročení denního příjmu složky a nepoškodí zdraví.

Rozhovor s lékařem nebude nadbytečný, pokud má sportovec problémy se zdravím jater a ledvin.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Vedlejší účinky

Nemá žádné závažné vedlejší účinky kromě individuální nesnášenlivosti některých složek doplňku stravy.Tento komplex by měl být používán s opatrností u lidí s alergickou reakcí na složky přípravku Animal Flex.

Návod k použití

Účinnost školení je do značné míry dána pravidly pro přijímání Flex Flex.Návod k použití doporučuje konzumovat jednu porci drogy do 24 hodin.Tobolky se užívají bez ohledu na čas jídla.Můžete pít na plný a prázdný žaludek.

Denní strava obsahuje 8 tablet k pitív době, která je docela obtížná.Je tedy přípustné rozdělit část do několika fází.V takovém případě je třeba dodržovat hlavní pravidlo - obsah prvního balení denně, bez ohledu na to, zda šlo o výcvik nebo ne.

Účinnost komplexu

Během posledních 20 let se největší americký výrobce potravinářských výrobků pro profesionální sportovce, Universal Nutrition, soustředil na úsilí o vytvoření vysoce kvalitního a dokonalého produktu.Z roku na rok se změnilo složení a složení AF a prošlo k lepší transformaci.

V důsledku zavedení nových technik a technologií na trhu sportovní výživy se objevil jeden z nejúčinnějších sportovních komplexů zaměřený na obnovu a posílení kloubů, vazů a šlach.

Společné použití AF s Animal Pak, které vyvíjí také OSN, dále zvyšuje vytrvalost sportovce , uvolňuje skryté zdroje a chrání tělo před zraněním během silového tréninku.

Stanovisko lékařů

Stanovisko odborníků při používání tohoto doplňku stravy je jednomyslné a sestává z následujících závěrů.

 1. Na základě složení lékaři poznamenávají, že tento doplněk skutečně pomáhá snížit riziko poškození a podvrtnutí a také snižuje možnost mikro poškození kloubů.
 2. Traumatologové, ortopedie a chirurgové jsou přesvědčeni, že tento komplex pomáhá posílit vazy, zabraňuje opotřebení kloubů a pomáhá odstraňovat nepohodlí od bolesti během a posportovní aktivity.
 3. Složení léčiva je pro pacienta zcela bezpečné, ale dávky tří hlavních aktivních složek jsou rozmělněné.Je znám pouze jejich celkový celkový podíl.To znamená, že množství glukosaminu, chondrotinu a methylsulfonylmethanu se může při každé porci lišit.
 4. Animal Flex je vynikajícím zdrojem životně důležitých vitamínů a minerálů.

Lékaři říkají, že v každém případě sportovec pocítí výhodu užívání doplňků stravy, měli byste však mít na paměti pouze to, že se jedná spíše o preventivní než o terapeutický lék.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Stanovisko sportovců

Ve většině případů poskytují profesionální sportovci kladné hodnocení o společnosti Animal Flex.Je třeba poznamenat, že vitaminy jsou užitečné při práci s těžkými váhami (závaží, činky, posilovací zařízení), protože pomáhají tkáním regenerovat se rychle a poškozují poškozené klouby, aby se zotavily.V takovém případě se doporučuje sledovat používání a zabránit nadměrným denním dávkám.

Nespokojenost s užíváním drog nastává pouze u sportovců, jejichž cílem je dosáhnout rychlé pozitivní dynamiky z příjmu doplňků stravy.První výsledky po požití jsou patrné po 1,5 - 2 měsících používání a pro dosažení maximálního účinku je třeba absolvovat kurz po dobu 5 - 6 měsíců.

Mohu používat aplikaci Animal Flex s jinými druhy sportovní výživy?

Chondroprotektory jsou kombinovány s jakýmkoli druhem sportovní výživy za předpokladu, že jsou použity současně.Tablety se omyjí dostatečným množstvím vody.Na jejich základě nemůžete připravovat koktejly v kombinaci s jinými typy přísad.

Podstatné výhody tohoto jsou pochybné.Bez poškození zdraví těla mohou být současně s Ultimate Flex použity vitaminy a minerály, aniž by došlo k překročení jejich denního dávkování uvedeného v návodu k použití.

Video o sportovním doplňku Animal Flex