Angelina Jolie před a po plastech.Výběr fotografií herečky před a po operacích nosu, plazmoliferace

Nadpozemský vzhled Angeliny Jolie byl mezi odborníky vždy důvodem ke kontroverzi.Tvrdí, že její krása nebyla oceněna přírodou, ale lékaři plastických hmot, kteří pracovali s přesností na šperky.

Každý, kdo se dívá na fotografii Angeliny Jolie v různých obdobích svého života, se snaží odhalit rozdíly ve vzhledu před a po plastické chirurgii.Herečka trvá na tom, že nikdy nepoužívala pomoc plastických chirurgů.

Malá životopis

Angelina Jolie je herečka, režisérka, scenáristka a modelka.Vítěz Oscara, Zlatý glóbus, Ceny amerických herců Guild Awards a další.Herečka se narodila ve státě Kalifornie v Los Angeles, poté se její rodina přestěhovala do New Yorku.

Oči, nafouklé rty, konvexní lícní kosti - popis známé krásy v Hollywoodu. Angelina Jolie je již dlouhou dobu standardem krásy a ženskosti, potěší každéhojejí fanoušci.Při pohledu na fotografie různých časových období můžete pochopit, jak se krása Angeliny Jolie změnila před a po plastické chirurgii.

Přes četné zvěsti o operacích má herečka miliony fanoušků, kteří sní o tom, že vypadají jako ona.Tento článek dá vše na své místo: ať už herečka využila pomoc plastických lékařů, nebo ji příroda obdarovala krásou.

Angelina v mládí

V mládí se dívka nikdy nepřiřazovala k krásám.Považovala se za příliš hubenou a nepřiměřenou, s nedostatkem stylu.

Počáteční model byl krátký, měl chlapeckou postavu, široká ramena a nos, obličej, velké rty, malou bradu a nevýrazné lícní kosti.Její vzhled způsobil výsměchy vrstevníků.

Jaké zvěsti obíhají o plastické herečce

Zlé jazyky věří, že celebrita se uchýlila k plastickým chirurgům, aby opravili její tváře, facelift a zvětšení prsou a rtů.Tyto zvěsti, nikdo nebyl schopen jednoznačně potvrdit, navzdory silným argumentům.

Známí američtí chirurgové, kteří studovali vzhled Jolie od začátku její kariéry do současnosti, nepřijali jednoznačnou odpověď-na přítomnost /nepřítomnost skutečností o plastickém zásahu chirurga do hvězdy.Operace herečky jsou nesporné - jedná se o rinoplastiku, rekonstrukci prsu po mastektomii, plazmolifting.

Na rtech byl nějaký plast

Chubby aSensual rty - vizitka Jolie.Někteří odborníci si jsou jisti, že se jí do rtů vstříkne kyselina hyaluronová.Od dětství to ale vypadalo, takže tvrzení, že toto je účinek injekcí, je pouze fikcí.

Odborníci předpokládají, že se rty časem trochu změnily, o čemž svědčí snížená spodní ret a jasný obrys. Mohlo by to sloužit jak brada plast, tak plast kontur.V prvním případě dochází k deformaci obrysu spodního rtu od napětí kůže v důsledku implantátu.

Byla na lícních kostech nějaká plastická hmota

Ve své mládí měla Jolie plné lícní kosti a výrazové lícní kosti bez výrazu, nyní má zapuštěné líce a výrazné, jasné lícní kosti, takže vypadá 10roky mladší.Odborníci se domnívají, že reliéf Angelininých lícních kostí je podporován plnivy s vysokou hustotou nebo lipofilling (během této plastické chirurgie je tuková tkáň transplantována do lícních kostek pacienta).

Fanoušci herečky s tím nesouhlasí.Jsou přesvědčeni, že lícní kosti a líce se změnily v důsledku silné hubnutí Angeliny.Mimochodem, slavný make-up Angeliny Jolie ve filmu „Maleficent“ byl vytvořen vizážistkami založenými na jejích přírodních lícních kostech s malými překryvy.Proto byl makeup tak fantastický.

Byl tam plast na nose

Angelina Jolie před a poté, co plast měl jiný tvar nosu.Tato změna byla nepopiratelnou změnou vzhledu hvězdy.Od dětství vypadala dívka jinak: měla široce zakrnělý nos.Během operace byla vyrovnána aredukoval to, přibližovat to k ideálnímu řeckému profilu.

Lékaři prováděli svou práci s přesností na šperky, aby dosáhli co nejlepších výsledků.Angelina Jolie trvá na tom, že se nos změnil bez chirurgického zákroku, ale přední odborníci trvají na tom druhém - že nos bez chirurgického zákroku nemůže vypadat takto.

Byl na bradě plastický

Angelina Jolie před a po plastu předvedla publiku, jak vypadá úspěšná plastická chirurgie, když ji provádí vysoce kvalifikovaný profesionální plastický lékař.Změna tvaru brady je velmi správným a úspěšným řešením, protože s minimální korekcí deficitu bylo dosaženo maximálního účinku.

Před operací se hvězda nemohla chlubit bradou: vágní obrysy širokého tvaru.Nyní má perfektní bradu a jasný úhel mezi krkem a obličejem.Tuto vlnu zachytili hollywoodští fanoušci vzhledu Jolie: Megan Fox, Caitlin Jenner a další celebrity, kteří se snaží být ve vzhledu podobní Angelině.

Byl na obočí nějaký plast

Elegantní obočí Angeliny Jolie jsou důvodem k závisti.V různých dobách se tvar obočí změnil, herečka s nimi experimentovala, jak nejlépe dokázala, ale všechny tyto experimenty nebyly chirurgické, ale kosmetické akce spojené s Botoxem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co se používá v kosmetologii a medicíně.

Na hrudi byl plast

V roce 2007 se fanoušci na tento problém zamysleli.Přes silnou ztrátu hmotnosti herečkyv této době se její ňadra zvýšila, nikoli snížila, jak se to stane s vážným úbytkem hmotnosti.

Angelina dokončila kojení pro Shilohovu dceru v polovině roku 2006 a takové zvýšení poprsí nelze spojit s obdobím laktace, kdy se velikost prsou zvyšuje.

Odborníci na výživu hájí hvězdy, tvrdí, že ne každý snížil prsa po hubnutí, což je příkladem jiných lidí. Od mládí má Jolie podobnou postavu: hubené tělo s poprsím 3. velikosti. Není tedy nutné říkat, že se jedná o implantáty.Velká prsa jsou tvořením těla herečky.

Na začátku roku 2013 Angelina Jolie šokovala publikum svým upřímným prohlášením, že měla 2 odebraná ňadra. Důvodem byl test, který prokázal 87% šanci na vznik nádoru v hrudníku.Poté byla Angelina nucena učinit tento krok.

Matka herečky zemřela ve věku 56 let právě na rakovinu prsu, tato skutečnost byla příležitostí, aby se herečka podrobila vyšetření na pravděpodobnost rozvoje rakoviny prsu a vaječníků.Angelina Jolie strávila v nemocnici 3 měsíce.Chirurgie se skládala ze 3 fází: na začátku února lékaři odebrali vzorek z bradavky, aby zde vyloučili možnost vzniku zhoubných nádorů.

Po 2 týdnech byla provedena operace, při níž Angelina Jolie odstranila prsní tkáň.Byla jmenována třetí fáze9 týdnů po fázi 2.Během operace měla Angelina nainstalována prsní implantáty, poté podstoupila dlouhý rehabilitační kurz.

Po mastektomii byl účinek operací před a po operaci Angelina Jolie úžasný, pravděpodobnost rozvoje rakoviny prsu byla snížena na 5% z 87%.Sama Jolie se k tomu vyjádřila a řekla, že nemohla jednat jinak, protože má děti a je za ně zodpovědná.

Herečka nemůže připustit ani myšlenku, že její děti vyrostou bez matky.Nyní mohou její děti s jistotou říci, že její matka nezemře na rakovinu prsu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Byla rinoplastika

Angelina Jolie před a po tom, co plastika měla jiný tvar nosu. Jeho korekce je nejviditelnější proměnou vzhledu hvězdy.Od narození vypadala dívka jinak.Změnila nafouklý a snubní nos na plochý nos s řeckým profilem.

Chirurgové pracovali s přesností na špercích, aby získali co nejpřirozenější vzhled.Angelina Jolie přesvědčí fanoušky, že nos se změnil bez pomoci, ale odborníci trvají na tom, že se nos nemůže tímto způsobem změnit bez chirurgického zákroku.
Byl proveden facelift

Opět začali hovořit o Jolieho plastické chirurgii v roce 2009.Byla to fotografie, na níž je jasně vidět jizva připomínající ucho hvězdy.stopy po chirurgickém řezu.Hned tam bylo několik verzí od předních odborníků.Podle chirurga z New Yorku Davida Schafera, že takové jizvy mohou znamenat otoplastiku.

Specialista Jennifer Walden s tím nesouhlasí, argumentuje tím, že taková jizva není typická pro řez provedený faceliftem nebo plastickou operací uší.

Jizva sahá daleko od pokožky hlavy a liší se ve směru řezu od řezu provedeného faceliftem. Kdyby herečka takovou operaci skutečně provedla, byla by jizva umístěna ve vlasech, kdekoli to bude vidět.

Fotografie Angeliny Jolie před a po plastické chirurgii

Existují další spekulace o původu jizvy.Mohlo by to vzniknout v důsledku odstranění mateřské značky hvězdy, nebo je to stopa úzkých oblouků na brýlích.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Byly nějaké stomatologické operace?

Hollywoodský úsměv Angeliny Jolie před a po plastické chirurgii zůstává nejpřirozenějším a nejkouzelnějším z jiných hollywoodských hereček.

Barva dýh pro hvězdu byla vybrána s maximálním přiblížením k přirozenému stínu zubů a stávající stěží viditelné nepravidelnosti přidávají herečce zvláštní kouzlo.Díky správnému odstínu dýhy přichází Angelina s nahými a červenými rtěnkami.

Plazmové zvedání

Je známo, že JoliePravidelně provádí plazmolifting, to pomáhá vypadat dokonale.V jejím věku může kůže vypadat tak dokonale pouze s pomocí kvalifikovaných odborníků, kteří sledují krásu herečky.

Angelina byla dlouhou dobu fanouškem této operace.Plazmolifting zahrnuje zavedení plazmy obohacené krevními destičkami pod kůži, která je získávána z vlastní krve pacienta.Práce plastických chirurgů je nepochybně vyráběna z šperků a způsobuje skutečnou radost.

Lipofilling

Po silné hubnutí Angeliny Jolie její paže nevypadaly dokonale.Důvodem je to, že na rukou se z důvodu nedostatku podkožního tuku objevují žíly, které jsou v herečce jasně viditelné.

Jolie plánuje provést lipofilling (když je její vlastní tuk čerpán do jejích rukou), ale kvůli úplnému nedostatku tuku nemůže Angelina takovou operaci provést.Aby toho dosáhla, musí se uzdravit.

Jizvy na krku

„Jizvy, tetování a krev - to je to, z čeho jsem vyroben,“ říká Angelina Jolie.Aby vyrostla, Angelina začala brzy.První pokusy stát se modelem byly selháním.V tuto chvíli začala zranit své tělo.Jolie měla vlastní sbírku nožů, se kterou si zvlášť zranila krk, paže a hrudník, poté se vytvořily jizvy.

Tímto způsobem se dívka pokusila potrestat sebe sama za neúspěchy.V herečce, na souboru filmů se objevilo mnoho jizev na krku a na těle, protože raději provádí všechny triky sama.Obzvláštěto platí pro film "Lara Croft", kde hrála hlavní roli.Téměř všechno se hvězda dala na sebe, bez pomoci kaskadérů.

Stanovisko odborníků

Odborníci neustále sledují vzhled Angeliny Jolie a snaží se najít alespoň několik stop, které naznačují provedené operace.

Známí odborníci a lékaři dodržují následující závěry:

  • Tato nosní sliznicebyla naprosto přesná, protože nos nemůžezměnit se;
  • Herečka byla odstraněna Bishovými hrudkami , díky nimž se tváře staly dutými, k podobnému účinku nedochází při hubnutí;
  • Jolieovy lícní kosti se napumpují .Je patrné, že tuková tkáň se zmenšuje a lícní kosti se stále více definují, což svědčí pro jejich umělý původ;
  • Přítomnost implantátu v braděje zřejmá.Byl malý a široký a později mu brada tlačila dopředu;
  • Busta hvězdy v mládíje přirozená, ale pohled na její fotografie v plavkách (před mastektomií) může mít implantáty.

Kosmetičky a plastickí chirurgové, kteří pracují s Angelinou Jolie, vykonávají vynikající práci.Herečka před a po plastické chirurgii vypadala úžasně.

Přírodní krása herečky je mistrovsky zdůrazněna. Fanoušci se nestarají, jestli jejich idol fungoval nebo ne, budou stále obdivovat její vzhled a talent.Vždy budou také lidé, kteří jsou připraveni vyrábět plastyoperace vypadají jako Angelina Jolie.

Video o Angelině Jolie

Angelina Jolie - před a po:

Angelina Jolie před tím, než se stalaznámo: