Andrey Pezhich před a po operaci změny pohlaví.Fotografie v jeho mládí a nyní, příběh reinkarnace

Androgynní vzhled přinesl obrovský úspěch australské modelce Andrei Pezhich, hlavnímu omluvníkovi androgynní krásy.

Jeho fotografie před a po operaci nezanechávají obálky lesklých časopisů, je nadšeně pozván nejslavnějšími módními návrháři.

Andrey Pezhich: životopis

Andrey Pezhich se narodil v malém městě Tuzla (SFR Bosna a Hercegovina) v roce 1991, 28srpen.S osmiletým chlapcem se přestěhoval se svou rodinou do australského Melbourne.Máma pracovala jako právnička, srbská státní příslušnost, otec - Croat, profesorský ekonom.K dispozici je také bratr a babička.

Jako malý chlapec si Andrei s oblibou představoval v matčině oblečení zrcadlo a snil o tom, že se stane balerinou.

Ve ​​škole v Melbourne byl Andrei nucen skrývat neobvyklé sklony, jinak by to konzervativní australská společnost nepřijala.Spolužáci škádlili jeho ženskost a na promoce si podali korunu královny míče.

Vnitřní rozdvojení v důsledku genderové dysforie mu způsobilo skutečné utrpení a psychologické nepohodlí.Cítil se spíš jako dívka než chlapec.

Proto se Andrei Pezhich díval v dětství av mládí

Lidé kolem něj mu radili, aby vyzkoušel jeho ruku při modelování.Svým úžasným vzhledem, jemnými rysy obličeje a štíhlou postavou měl vynikající šance.Poslal několik největších australských modelingových agentur CMA (Chadwick Modeling Agency).Tento odvážný krok se ukázal být osudným, byl otevřen oslňujícímu světu módy a krásy.

Módní průmysl získal tvář jedinečnou svou univerzálností.Velmi krásná, vzdorovitě sexy, překvapivě ženská, s perfektními proporcemi postavy, blond s šedo-modrýma očima, Andrei, s výškou 1 m 88 cm, váží pouze 57 kg, ráda chodí po patách.Velikost jeho oděvu je 36 l (evropský) a jeho boty jsou 44.

Třináctiletý teenager, který na internetu našel informace o operacích změny pohlaví, si uvědomil, že to byla jeho jediná šance.Začal brát hormony, aby zastavil změny spojené s pubertou.

Rodina (na fotografii vlevo, Andrey, jeho matka, babička) se rozhodla.Rodinná rada rozhodla, že po ukončení studia změní své pohlaví.Plány však musely být upraveny.Kancelář Melbourne mezinárodní módní agentury Chadwick Model Management ho pozvala, aby se stal jejich modelem.

S nečekaným úspěchem se Andrei začal pokoušet o sebe jako o transgenderovém modelu.

Najednou se ukázalo, že to, co způsobilo mnoho let utrpení, bylo jeho hlavním vrcholem, výhodou oproti jiným modelům.Andrey se rozhodl: je to velká šance najít finančnínezávislost a stabilita.Odložil naplnění svého snu a nehodlal jej opustit.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Modelářství

Andrei Pezhich před a po operaci překvapil a šokoval svůj vzhled na stupních vítězů.Svou kariéru modelingu začal jako sedmnáctiletý mladý muž, neuvěřitelně ženský, promoval na modelingové škole a poprvé se objevil na Sydney Fashion Week (v roce 2009).

V 19 letech se mladý muž přestěhoval do Paříže.Začal závratný start jeho kariéry.Získal nadšenou pozornost uznávaných módních návrhářů Marc Jacobs, Jean Paul Gaultier.

Andrey Pezhich byl první, dosud jediný muž, který propagoval spodní prádlo.V podprsence slavné dánské společnosti Hema se s efektem push-up objevil na molu v roce 2011.Hema to vysvětlil jako ideální příležitost, jak předvést výhody ultrimetrických podprsenek na ploché hrudi (nulová velikost), aniž by to urazilo model.

Je-li člověk schopen vypadat tak sexy v podprsence, je to užitečné, píšou noviny.

Ohromujícím úspěchem byla demonstrace svatební módy Jean Paul Gaultiera v Barceloně za svatební šaty (v roce 2011).Poté následovala řada četných módních přehlídek, fotografie na prvních obálkách lesklých publikací, účast na mnoha reklamních kampaních.

Andrew obdržel pozvání na čajový večírek pro královnuElizabeth II, kde se objevil v sukni.Významné bylo 18. místo v žebříčku 50 mužských modelů na models.com (v roce 2011).

Hlavní milníky kariéry Andreje Pezhiče:

Rok Práce
2008 Model Agency Chadwick Model Management (pobočka Melbourne)
2010Storm Models Agency (London), kontrakty v Miláně v Paříži
2013 Práce na videoklipu s Davidem Bowiem v seriálu Fatih.Dobyvatel “(Turecko)

Androgynní vzhled mu dává výhody oproti jiným modelům, tento model uznal.Stejně tak je požadován v roli okouzlující dívky a krásného sofistikovaného chlapce.Andrei poznamenal, že ženské modely žárlí na svůj úspěch a cítí v něm silného konkurenta.

Mezi jeho hlavní výhody patří ženskost, averze k plnosti a neschopnost těhotenství a porodu. Vzbuzuje trvalý zájem publika, potěší ho, říká, že pro něj je to jen způsob, jak vydělat peníze.Za hlavní výzvu svého života považuje to, že se mu podařilo dosáhnout komerčně úspěšného androgynie.

Mimo pódium se Andrei pokusil obléknout do unisexového stylu.Džíny, jednoduché košile, hrubé boty, tlumené, většinou černé a bílé.Použil make-up velmi střídmě, bál se vypadat jako transvestit, což není.Dával přednost slovu „androgyne“, protože jeho vzhled je ženský od přírody a nevyžaduje úpravu kosmetikou a plastem.

Skandální fakta

Andrey Pezhich se před a po operaci stal více než jednou hrdinou skandálních kronik.Podle verze anglického zábavního časopisu FHM v létě 2011 obsadil 98. místo v první stovce nejkrásnějších žen na světě (foto vpravo).

omylem byl zařazen do online hlasování na internetových stránkách této publikace.Od čtenářů obdržel jednomyslnou podporu.

Poté, co editor zjistil chybu, zakázal tiskovou verzi časopisu.Na webu byla zveřejněna redakční omluva za překlep.

Editoři v něm promluvili nestranně s Andreim a nazvali ho „it“ (věc).Toto zranění urazilo zástupce Pezhiče.

Později se mu redaktoři časopisu omluvili.Andrei na incident reagoval klidně ironicky.Zeptal se jen, je to opravdu jen 98. místo?

Lidé se zajímají o vše, co jde nad rámec obvyklých, řekl, a to je jeho trumf.Ignoruje genderové bariéry, vyvolává vzrušení a rozhořčení společnosti zvyklé na tradiční obraz člověka.O svých modelkách řekl, že za scénami s ním flirtovali, i když mnoho z nich má dívky.

Experimentování s jeho genetikou je pro něj prostě zábavné.Nebojuje, jen si s tím hraje.

Další skandál v květnu 2011 byl spojen se dvěma největšími americkými maloobchodními řetězci prodávajícími knihy (Borders and Barnes & Noble), kteří odmítli publikaci přijmout (Dossier).Na obálce byla šokující fotka (vlevo).

Vyžadovali od vydavatele, který časopis tiskl,nasaďte kryt.Tento chlapec s nahým trupem by se mohl dobře zaměnit za topless mladou dívku.Zakladatel časopisu Sky Parrot odpověděl, že takový účinek očekávali umístěním na obálku tak mocného androgynního módního modelu.Po tomto skandálu se oběh publikace mnohokrát rozrostl.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Osobní život před a po operaci

Andrei Pezhich zažil před operací změny pohlaví pocit vnitřního rozdvojení.Najednou se dokonce považoval za homosexuála, ale pak si uvědomil, že je prostě jiný.A po operaci, jako dříve, se Andrei domnívá, že otázka genderové a sexuální orientace je mnohem složitější, než se zdá.

Říká, že nemá zjevné sexuální preference, láska nemá hranice.Má rád ženy i muže.Smířil se se svou nejednoznačností, ale cítil jeho osamělost v tomto světě plném konvencí a předsudků.Rovněž připustil, že sex je pro něj důležitý, pouze pokud má pocit.

Romantika s Rembrandtem Duranem, hlavním tvůrčím ideologem řady doplňků Adeen, začala v roce 2012, v létě.Setkali se na reklamních dámských plavkách, objevili se společně na večírcích, společenských akcích, zveřejnili četné společné fotografie.

Navenek se jedná o obyčejný krásný heterosexuální pár.Informace o svatbě Andreje s Rembrandtem se objevily v roce 2013, médiadokonce zveřejnil oddací list.Později se ukázalo, že to byl falešný.

Po operaci, která změnila jeho pohlaví, Andrea opatrně chránila svůj osobní prostor před všudypřítomnými paparazzi.Její fotografie se snubním prstenem v roce 2016 blikaly na stránkách newyorských publikací.Potkala muže, se kterým chce vytvořit plnohodnotnou rodinu a sny dětí, připustila Andrea.

Zlom v životě, změna pohlaví

Andrei Pezhich před operací a po ní udeřil smyslnou krásu mužů, způsobil závistivým povzdechům žen.Pravidelné, jasné rysy, okouzlující pohled šedých očí, nafouklá smyslná ústa, dlouhé blond prstýnky vzrušené a vzrušené.Rozhodnutí změnit sex pro něj nebylo snadné, ačkoli o tom snil od dětství.Raději by byl nad pohlavím.

Začal mít rád kombinaci mužského a ženského v sobě.

Vzhledem k tomu, že upřednostňoval ženský obraz, v roce 2013 ho potěšilo představovat nahého brazilského časopisu, který zveřejnil fotografii své hezké mužské krásy, svalnatého těla.

Mladý muž doufal, že tato operace ho zachrání před smutným osudem, že je černou ovcí mezi „normálními“ lidmi.Byl unavený zvýšeným nezdravým zájmem ostatních o jeho osobu.Jeho kariéra vyvrátila genderové stereotypy, ale snil o tom, že bude žít v harmonii se svým vlastním tělem, aby byl přijat do společnosti tak, jak je.

Změny ovlivnily pouze jeho fyziologii, poznamenal.Osobnostzůstalo stejné, interně se nezměnilo.Tomu se říká reinkarnace, nýbrž vývoj, vývoj, nalezení vnitřní harmonie, protože nyní je externě a interně jediný celek, je nyní ona, žena.

Dnes se jmenuje Andrea Pezhich a získala nový cestovní pas.V lednu 2014, v červenci 2014, oznámila operaci změny pohlaví.Samotná operace změny pohlaví je vícestupňovým, obtížným a dlouhým procesem.

Operaci předchází řada postupů:

  1. Psychiatrické vyšetření- je nutné potvrdit absolutní důvěru osoby v učiněné rozhodnutí, absenci duševních poruch, homosexualitu.Je třeba stanovit diagnózu - transsexualismus.Člověk prochází náročným testováním.
  2. Sociálně psychologická adaptace. Psychiatr musí být osobně pozorován po dobu nejméně jednoho roku a musí se naučit, jak se cítit jako zástupce druhého pohlaví.
  3. Hormonální terapie, která snižuje hladiny testosteronu .Příjem ženských pohlavních hormonů (estrogenů) pro tvorbu mléčných žláz a odstraňování nadbytečných vlasů, charakteristické pro muže.
  4. Odstraňování mužských pohlavních orgánů a formování ženské vagíny. Po operaci si pacient udržuje erogenní citlivost a je schopen zažít orgasmus.
  5. Opakované plastické operaces cílem učinit obličej více ženským, snížit Adamovo jablko a změnit zabarvení.hlasy.
  6. Získávání nových dokumentů.

To vše musel projít Andrei, s výjimkou plastické chirurgie obličeje.Vydržel všechno, aniž by na chvilku zpochybňoval své rozhodnutí, nazval operaci poslední částí obtížné cesty k jeho snu, třešničkou na dortu.

Andrea, takže nyní se její jméno považuje za povinnou vyprávět svůj příběh celému světu, cítí se společensky odpovědná za otevřenost diskuse o této otázce.To pomůže odstranit bolestivé tajemství před ním, ochránit chlapce a transgender dívky před mnoha tragédiemi, uvedla v rozhovoru s People.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Kariéra po operaci, foto

Jako ženský model se Andrea Pezhich poprvé zúčastnila molu v roce 2015 na módní přehlídce designéra Giles Deacon v Londýně.Na publikum zapůsobila chladnokrevnou sebedůvěrou, neuvěřitelnou ženskostí a sexualitou.

Model připouští, že se cítí velmi šťastná.Ve svém novém těle je neuvěřitelně pohodlná, hlavní věcí pro ni je zůstat sama sobě a její kariéra se bude muset přizpůsobit, říká.

Andrea připouští, že si vnitřní svobodu váží více než krásu.

První reklamní společnost kosmetické společnosti Make Up For Ever s jedinečným modelem (červenec 2015) se stala senzací.Pro Andrea to znamenalo, že ji považovala za plnohodnotnou ženu.Tuto smlouvu nazývá nejlepší ze své kariéry, splnil se sen.

Poté se v listopadu 2016 konaly výstavy dámské kolekce šatů reformace.Andrea pózovala v elegantních dámských oblecích, sexy kombinéze, šatech.V únoru 2018 hrála nahou roli v jednom z lesklých časopisů pro muže.Dnes dívka odvážně chodí na pláž v bikinách.Baví se představovat v plavkách a nahoře bez.

Cena výběru

Před operací, která změnila jeho pohlaví, byl Andrei Pezhich na vrcholu popularity.Jeho hvězda rychle stoupala, měl všechno - slávu, peníze, lásku milionů.Ale Andrew se necítil šťastný.

Andrei Pezhichová byla populární před operací a po ní

Po operaci se Andrea cítila jako plnohodnotná osoba a našla vnitřní pohodlí.Nebojí se, že je odsouzena k užívání hormonálních léků na celý život, její kariéra může klesnout.

Autor článku:N. Anisimova

Návrh článku:Olga Pankevich

Video o Andrei Pezhich do apo operaci

Úspěchy Andrey Pezhich v oblasti modelování před a po operaci: