Anastasia Reshetova.Fotografie před a po plastech, výška, hmotnost, dívka, parametry těla

Anastasia Reshetova je známá jako ruský model a přítelkyně rappera Timati.Poté, co v roce 2014 obdržela titul „Vice Miss Russia“, nezastavila se k jejím úspěchům.Sláva dosáhla díky své silné povaze a vnějším změnám (fotografie před a po plasticitě nepřestávají ohromovat mnoho fanoušků).

ŽivotopisAnastasia Reshetova

Anastasia se narodila 23. ledna 1996 ve vojenské rodině.Nastya a její sestra vyrůstaly v krutosti a neznaly mateřskou náklonnost, protože rodiče se rozvedli v raném dětství a otec vychoval své dcery samostatně.

Ve škole nebyla dívka mezi svými vrstevníky populární a po škole byla dokonce zbita.To se stalo silným podnětem k touze rozvíjet se a nestěžovat si na své problémy.Dívka začala studovat herectví ve škole.Po absolvování toZúčastnila se soutěže „Miss Russia 2014“.

Anastasia, která neočekávala obdržení ceny, byla velmi šťastná, kdyžjejí vzhled byl vyhodnocen a získal jí titul „Vice Miss Russia“. Od té doby začala budovat seriózní modelovací kariéru.

Model začal navštěvovat třídy na škole rozhlasové a televizní ve fázi přípravy na Moskevském ekonomickém institutu.Profese novináře ji přitahuje svou rozmanitostí a v budoucnu s tím chce dívka spojit svůj život.

Soutěž krásy, kariéra před plasty

Anastasia Reshetova, jejíž fotografie před plasty jsou plné na internetu, má velmi atraktivní přírodní data.Modelingové podnikání nezpůsobilo dívce příliš nadšení a nesnažila se propojit svůj život s touto profesí, ale její účast v hlavní soutěži krásy změnila její postoj v této záležitosti.

​​

Jakmile byli diváci v soutěži Miss University jako diváci, všimli si organizátoři výrazných rysů dívčí tváře a její sofistikované postavy, po které nabídli účast v celo ruské soutěži krásy.

Poté, co prošla všemi fázemi odlitků, dívka vůbec nevěřila možnosti svého vítězství a sama sebe považovala za absolutně nepřipravenou zúčastnit se tak velkého projektu.

Porota ocenila její přirozená externí data, o čemž svědčí obdržení titulu Vice-Miss.Teprve po obdržení jedné z cen se dívka rozhodla uchýlit se ke změnám vzhleduplastická chirurgie.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Osobní život

Díky vynikajícímu vzhledu se Anastasia stala velmi oblíbenou mezi muži.Po setkání s rapperem Timatim se v roce 2015 vyhlásili za pár. Upozornil na dívku bezprostředně po přestávce s Alenou Shishkovou.

Veřejný pár neskryje svůj vztah, pravidelně se objevuje na veřejnosti společně.Kariéra mnoha slavných lidí vyžaduje šok a důvody k překvapení jejich fanoušků.Tento pár není výjimkou, takže se občas objevují zvěsti o jejich oddělení.

Anastasia Reshetova je Timatiho přítelkyní

Anastasia je o 12 let mladší než Timati, ale to jim nezabránilo ve vstupu do vztahu. Hudebník je vůči své milované velmi štědrý.

K narozeninám dostala dívka od Timati prsten s drahými kameny v hodnotě několika tisíc dolarů a v roce 2017 byla Anastasii představena dárek od značky Mercedes.

Vztah mezi modelem a hudebníkem nelze nazvat ideálním.Pár byl několikrát na pokraji rozloučení.Hlavním důvodem je zveličená žárlivost rapperu k vyvolenému.Četné společné obrázky a vystoupení na veřejných místech však naznačují, že se dnes párům daří dobře.

Jaké operace provedl model?

Po účasti vV celo ruské soutěži krásy byla dívka zametena vlnou popularity a život získal publicitu.Pozornost fanoušků na její vzhled nebyla přehlížena její dramatickými změnami pomocí profesionálních plastických chirurgů.

Operace, které použila Anastasia Reshetova:

  1. Rhinoplastika.
  2. Změna tvaru lícních kostí.
  3. Změna objemu rtů.
  4. Změna velikosti prsou.
  5. Gluteoplastika.Anastasiova zpřísněná hýždě se stala předmětem kontroverze pro mnoho fanoušků, z nichž někteří jsou ochotni zvážit chirurgický zásah.

Anastasia Reshetova, jejíž fotografie před plasty nemohou zpochybnit její krásná přírodní data, se stala hvězdou sociálních sítí a obdivem fanoušků právě po změně jejího vzhledu.

Dívka věnuje spoustu času práci na sobě: správné výživě, návštěvě tělocvičny a kosmetologovi.

Obrysy rtů

Anastasia nezakrývá opakované využívání služeb profesionálů v kosmetickém průmyslu.Volným okem jsou vidět změny objemu jejích rtů.Jejich obrys se změnil díky použití speciálních plniv s kyselinou hyaluronovou.

Anastasia Reshetova: na fotografii před plastem můžete vidět, jak se rty změnily.

Dívka neměla nepřirozený tvar, i když se snažila udržet rovnováhu.V současné době model tvrdí, že se zbavila výplní a její rty mají nyní zcela přirozený tvar.Ona jeSdílila informace se svými předplatiteli, že od nynějška mají její rty přirozený objem.

Rhinoplastika

Nos ze známého modelu je ze své podstaty nedokonalý.Proto mu dívka chtěla dát jemnější a dokonce i obrysy.Podle většiny odborníků rinoplastika nezabránila zachování přirozených proporcí obličeje, změněný tvar nosu se úspěšně kombinuje s lícními kostmi a nafouknutými rty.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Odstranění Bishiných hrudek

Z fotografií modelu 2014 během její účasti v celo ruské soutěži krásy a získání titulu „Vice Miss“ si můžete všimnout tvářeje spíše kulatý a tváře jsou nafouklejší.Anastasia se při hledání ideálů pojetí krásy uchýlila k pomoci plastických chirurgů.

Za tímto účelemse dívka rozhodla odstranit malé plochy mastné vrstvy na jejích tvářích - Bishiny hrudky. Toto umožnilo dát tváři aristokratický pohled: to stalo se více hranaté a přísné.Tento postup umožňuje vytvořit efekt hubnutí na tváři, zvýraznění ostrých lícních kostí a dutých líc.

Anastasia získala jasný obrys díky hyaluronovým plnivům.

Plastická chirurgie lícních kostí

Korekce obrysů obličeje je také znatelnou změnou pouhým okem ve vzhledu dívky Timati Anastasia Reshetova.Takové vynikající lícní kosti k ní chodily ne přirozeně, protožepři hledání nové formy se uchýlila k pomoci odborníků z kliniky plastické chirurgie.

Dívka byla schopna vizuálně zúžit kontury obličeje díky odstranění Bishových hrudek, jak bylo uvedeno výše.Kromě toho existuje podezření na změnu tvaru samotných lícních kostí pomocí hyaluronových plniv, která zvýšila objem a zvýraznila je.

Injekce mezoterapie

Injekce krásy ve světě módy a lesklých obálek časopisů nejsou nic ostudného.Zřejmě proto Anastasia nezakrývá pravidelné návštěvy kosmetiků na injekci, navíc tyto cesty pokrývá na sociálních sítích.

Kromě obvyklých postupů péče o pokožkumodel podporuje mladistvou pokožku pomocí mezoterapie , která spočívá v subkutánním podání biologicky aktivních látek.

Absence mnoha obličejových vrásek nás nutí přemýšlet o injekcích Botoxu.Dívka však může mít hladkou pokožku díky svému mladému věku, takže to nejčastěji říká závidění úspěšnému modelu.

Mamoplastika

Dříve byla Anastasia na pokraji dystrofie velmi tenká.Podle ní takové oběti vyžadují kariérní model.Dívka však revidovala svůj vkus o ideální ženské postavě a rozhodla se získat tvar ženského těla přesýpací hodiny.

Z tohoto důvoduse model rozhodl zvětšit tvar prsu, dát mu pružnost a fit. Provedená mamoplastika umožnila Anastasii stát se ztělesněním ideálních proporcí ženyčísla.Velikost poprsí ve velikosti se výrazně zvýšila ve srovnání s fotografií v raném věku.

Na fotografiích zveřejněných na sociálních sítích ukazuje slavný model úžasné formy v plavkách a spodním prádle.

Anastasia Reshetova, jejíž fotografie před plastem ukazují její přirozená vnější data, o této operaci příliš nerozšiřuje její fanoušky.Její upřímné fotografie s hlubokým výstřihem však přímo potvrzují, že plastická operace zvětšení prsou jí umožnila získat důvěru.

Gluteoplastika

Kandidátské fotografie Anastasie, které zdůrazňují její zakřivenou formu, poskytují příležitost k diskusi o jejích změnách v obrázku. Na dřívějších fotografiích vypadala dívka propracovanější a tenčí , ale chtěla se přizpůsobit modernímu konceptu ideálu vnější krásy.Za tímto účelem začala správně jíst, přibírat na váze a cvičit v tělocvičně.

Model vysvětluje nárůst objemu hýždí při těžkých fyzických činnostech, na které tráví spoustu času.Takové rychlé výsledky však zpochybňují jejich přirozený původ.

Samotný model odmítá podstoupit gluteoplastiku, aby se zvýšil objem hýždí.

Procedura lipofilling na zadku vám umožňuje dosáhnout požadovaného účinku mnohem rychleji než jednoduchá fitness cvičení.

Jak se změnil život modelu po plastické chirurgii

Anastasia Reshetova se nazývá „ruská KimKardashian “díky uniformám a stylu oblečení.Fotografie před a po plastu objasňují, jaké výrazné změny v jejím vzhledu dosáhla.Popularitu získala nejen díky své účasti v celo ruské soutěži krásy.

Právě změny jejího vzhledu ji uspěly v její kariéře:

  • se dívka podílela na natáčení videoklipů pro svého přítele, slavného hudebníka Timati;
  • se stal spoluzakladatelem Anatomy Beauty Clinic;
  • má v sociální síti obrovské množství předplatitelů.sítí a neskrývá, že je to součást jejích výdělků.Z reklamy získává velké příjmy;
  • vydal knihu, ve které sdílí svá tajemství krásy a úspěchu;
  • začali vyrábět značkové osobní oděvy.

Anastasia se liší od mnoha kolegů v oblasti modelování: vášeň pro plastickou chirurgii neumožnila zkazit přirozená data dívky.Vzhled je vizitka jakéhokoli modelu, a proto se dívka, aby dosáhla vrcholu popularity, uchýlila k kardinálním změnám svého vzhledu.

Podařilo se jí udržet rovnováhu přirozenosti a zdůraznit přírodní údaje.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Co říká model o jejích změnách vzhledu?

Po všech proměnách vzhledu se mnozí začali bavit o skutečnosti, že Anastasia se velmi podobalaTimatiho bývalá manželka Alena Šišková.Milovníci zvěsti najednou toto téma dostaly k diskusi a souhlasili s tím, že důvodem ke změně vzhledu byla touha napodobit ji.

Dívka to však popírá a tvrdí, že se snaží být jako nikdo jiný.Je si jistá, že vnější krása nezáleží bez vnitřní krásy duše.Protose dívka neustále zlepšuje, čte knihy a vyvíjí se .Kosmetický průmysl, se kterým Anastasia přímo souvisí, vyžaduje stálou péči o sebe.

Dívka připouští, že při hledání ideálů téměř ztratila rovnováhu.Je velmi ráda, že se neztratila a včas dokázala proměnami zastavit. model však nejde ven bez make-upu. Tvrdí, že nejde o nejistotu ani o žádné komplexy - líbí se jí pocit, že má alespoň minimální make-up.

Názory hvězdných odborníků

Popularita Anastasie dává příležitost diskutovat o jejím vzhledu mezi hvězdnými odborníky.Podle svých výpočtůutratil známý model na plastickou chirurgii asi 1 milion rublů. To zahrnuje náklady na změnu rtů, nosu, lícních kostí, hrudníku a hýždí.

Modelingové podnikání samozřejmě předpokládá dodržování určitých norem všeobecně uznávané krásy.Názory odborníků a fanoušků Anastasie byly rozděleny: někteří z nich věří, že dívka byla proměněna, aniž by ztratila sebe a své přirozené údaje, druhá část má sklon věřit, že se dívka změnila v"Panenka", neliší se od většiny ruských modelů.

Záleží jen na ní, aby posoudila, zda Anastasia Reshetova udělala správnou věc při použití plastické chirurgie.Fotografie před a po plastické chirurgii nám umožňují vyhodnotit její zásadní rozhodnutí o změně vzhledu.Dokázala překonat přílišnou štíhlost a dosáhnout dokonalých rysů obličeje, kterým mnoho světových modelů závidí.

Návrh článku:Oksana Grivina

Video o Anastasia Reshetova

Krátká biografie a osobní život: