Anabolické steroidy (léky) pro ženy a muže: pro růst svalů, hubnutí.Seznam nejúčinnějších pro sušení těla, pokyny k tomu, jak brát

Článek poskytuje informace o nejúčinnějších anabolických steroidech pro ženy a muže.Přípravky od profesionálních výrobců sportovní výživy jsou vytvářeny speciálně pro sušení těla (hubnutí) a získávání svalové hmoty.

Buďte opatrní !!!Všechny informace v tomto článku jsou pouze informativní.Před použitím jakýchkoli léků a doporučení je nutná návštěva lékaře!

Oxaver (Oxandrolone) Vermodje 100 tab /10 mg.

Cena: 3300 rub.

Oxerm z Vermodje, jak se také nazývá „oxandrolon“, je lék z rodu anabolických steroidů, který se ve sportovním světě aktivně používá.Obvykle se používá při přípravě na soutěž.Podporuje zvýšenou produkci kreatinfosfátu a ovlivňuje svalovou sílu.

Ne všichni si mohou vzít Oxaver, je populární mezi kulturisty, vzpěrači a powerliftery. Protože steroid zvyšuje ukazatele síly, mění se tělesná hmotnost, proto je to dobréVhodné pro vzpěrače a posilovače, aby zůstali ve své váze.Používá se také při tzv. „Sušení“ těla.

Lék pomáhá zvyšovat úlevu svalů při spalování tuků a zvyšuje množství aminokyselin v tukové tkáni.Vermodje Oxaver, i když není trénink, má tendenci bránit úbytku svalové hmoty při zachování svého dříve získaného tvaru.

Výhodou, která měla zkušenosti s používáním tohoto steroidu, je to, že nepřispívá k hromadění tekutin ve svalech a není amortizováno, tj.nemá vliv na produkci mužského hormonu - testosteronu v těle.Tyto přínosy se neprojeví na zdraví těch, kteří používají oxandrolon.

Jak užívat:

Oxandrolon je perorální steroid.Jedno balení obsahuje 100 tablet, z nichž každá obsahuje 10 mg účinné látky.Mocní sportovci berou lék v průměru 7 týdnů se snížením dávky v posledních dvou týdnech.

Anabolické steroidy pomohou svalům posílit nebo zvětšit velikost, vše záleží na zvolených cvičeních.

V prvním týdnu užijte 2 tablety a od dalších 5-8 tablet denně.Pro sportovce i pro kulturisty se doporučuje používat maximálně 3-4 tablety.

Preventivní opatření:

Oxandrolon je mírně toxický lék, po jehož použití nevykazuje negativní účinek.Studie prokázaly, že zvýšení dávky na 80 mg /den a současně,zvýšení spotřeby až na 12 týdnů, lék negativně ovlivňuje játra a testosteron.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost. ​​

Tester P (testosteron propionát) Vermodje 100 mg /1 ml x 10 ml.

Cena: 800 rublů.

Testosteronpropionát je jedním z lídrů na trhu s anabolickými steroidy.Propionát je krátký ether zaměřený na vývoj indikátorů svalové hmoty a síly.

Lék je často součástí komplexního steroidního programu pro sušení těla.Po pouhém jednom týdnu přijetí si sportovci všimnou nárůstu síly a vitality, zvýšené vytrvalosti a dobré chuti k jídlu.

Správně zvolené dávky poskytují slabé zpoždění v tělní tekutině, proto Testover P nepřispívá k prudkému nárůstu svalové hmoty v krátkém časovém období, ale bude mnohem lepší a suchší, je to steroid na hubnutí.

Testosteron propionát podporuje:

 • účinné spalování tuků;
 • zvýšení svalové hmoty;
 • projev úlevy;
 • nárůst síly;
 • zvýšené libido.

Lék lze užívat samostatně i v kombinaci s jinými anabolickými steroidy.Při komplexním podávání je zaznamenán vyšší účinek každého z léčiv než při jejich samostatném použití.Kromě toho je snížena pravděpodobnost nežádoucích účinků.

Je třeba poznamenat, že nejlepších výsledků lze dosáhnout společným absolvováním samostatného kurzu Testover R s Masteronem, Trenbolonem a Stanozololem.

Aplikace:

Testover R se vyrábí v 10 ml lahvičkách, 100 ml účinné látky je obsaženo v 1 ml.Jak si aplikovat testosteron propionát, pokud to nefunguje po dlouhou dobu, takže injekce jsou předepisovány každé dva dny.Doporučená počáteční dávka je 50 mg každý druhý den.Zkušení sportovci používají 100 mg denně a vyšší dávky.

Opatření:

Rakovina prostaty, zhoršená funkce ledvin a jater, srdeční selhání, stáří, individuální nesnášenlivost léku, těhotenství u žen.

Strombaject (stanazolone) balkánský lék 50 mg /1 ml x 5 ks.

Cena: 850 rublů.

Stanozolol je jedním z nejpoužívanějších steroidů v kulturistice i cyklickém sportu (například atletika), což je způsobeno jeho účinností a dostatečnou bezpečností.

Popis léčiva:

Anabolická aktivita stanozololu je 320% testosteronu.V obyčejném jazyce získáte více než trojitý efekt z toho, který vám poskytne čistý testosteron.

Androgenní aktivita je velmi malá - asi 30% - prakticky nebudete podléhat virilizaci a maskulinizaci.Broman Pharmaceuticals Strombaject není náchylný k přeměně estrogenu.Lék se podává intramuskulárně, a proto není toxický pro játra.

Doba trvání léku je 1/3 dne.Balkan Pharmaceuticals vyrábí kvalitní produkt za rozumnou cenu na steroidech.I přes nedůvěru uživatelů, kteří dosud nezískali tento anabolický steroid výrobcům z postsovětského prostoru, můžeme bezpečně říci, že moldavský produkt má dostatečnou kvalitu.

Společnost vyrábí anabolická léčiva zcela legálně a kromě nich vyvíjí antivirová a protiinfekční léčiva a antibiotika.

Použití:

Nejprve je třeba poznamenat, že Strombaject se vyrábí na vodní bázi, a nikoli na olejích, proto je mnohem častěji píchán.Při výběru dávky je třeba vzít v úvahu vaše profesionální zkušenosti a cíle se specifikami sportu.Pro kulturistiku bude optimální průběh až 8 týdnů s denními injekcemi 50 mg léku.

Kulturisté v zásadě používají stanozolol k získání svalové úlevy během období sušení.Kromě toho lék zvyšuje sílu.Sportovcům a sportovcům jiných cyklických sportů se doporučuje dávka 10 mg /den.

Opatření:

Hlavní kontraindikací je individuální nesnášenlivost jejích složek.Nedoporučuje se pro použití u nezletilých, žen během těhotenství a kojení.Při selhání ledvin a jaterpoužití kardiovaskulárního systému a rakoviny prsu je kontraindikováno.

Uživatelé berou na vědomí účinnost anabolických steroidů Balkb Pharmaceuticals Strombaject pro rychlé dosažení výsledků v sušení těla a zvýšení svalové úlevy.Lék má nízkou toxicitu a je velmi účinný.

Decaver (nandrolon dekanoát) Vermodje 250 mg /1 ml x 10 ml.

Cena: 2 300 rub.

Léčivou látkou léčiva je nandrolon dekanoát.Tento anabolický steroid byl vyvinut asi před půl stoletím a mezi sportovci stále neztratil svou popularitu.Anabolická aktivita steroidu je jeden a půlkrát vyšší než aktivita testosteronu.

Androgenní index je asi jedna třetina.Lék je k dispozici výhradně v injekční formě, prakticky netoxický pro játra a nearomatizuje (je stále přítomna minimální konverze).Doba působení na tělo je až 15 dní.Čas detekce pro dopingovou kontrolu je asi jeden a půl roku.

Aktivní složkou Decaveru je steroid pro růst svalů, i když po dokončení kurzu zůstane vše, co s sebou máte.Lék navíc posiluje kosti a má pozitivní vliv na lidské klouby, stimuluje produkci kolagenu v těle.

V vytrvalostních sportech získal Decaver popularitu díky své schopnosti zvýšit dodávku kyslíku do svalů (zvýšením počtu červených krvinek v krvi).Dokonce i pacienti s AIDS užívají tento lék ke zvýšeníimunitní obrana.

Aplikace:

Standardní cykly steroidů jsou asi 8 týdnů.Na základě dlouhého období působení léku - až do půlměsíce se doporučuje provádět injekce ne více než 1krát týdně při maximální velikosti 600 miligramů.Nepoužívejte však honit dávky - je lepší vést 2 vysoce kvalitní kurzy za průměrné hodnoty, než zapadnout do jednoho a poté utratit značné prostředky na terapii po ukončení cyklu.

Opatření:

Nandrolon může při překročení dávky způsobit bederní bolest, vyrážku, rinitidu nebo bolesti hlavy.Tyto vedlejší účinky jsou však vzácné a nejčastěji jsou způsobeny individuální nesnášenlivostí léčiva nebo významným přebytkem doporučené dávky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Nandrolona D (nandrolon dekanoát) balkánská léčiva 200 mg /1 ml x 5 ks.

Cena: 1600 rub.

Nandrolon dekanoát je lék na bázi testosteronu se zvýšeným anabolickým indexem a sníženou androgenní aktivitou.Lidský orgasmus může tuto látku vylučovat během těhotenství nebo při dlouhodobé fyzické námaze s vysokou intenzitou.

Zařízení stimuluje zvýšenou absorpci aminokyselin, a proto je s nimi často kombinováno.Anabolické procesy způsobené drogou stimulují tělo k produkci erytropoetinu,takže Nanrolon D z Balkan Pharmaceuticals je nezbytný ve vytrvalostních sportech.

Kvalitativní průběhy nandrolonového steroidu zajistí kvalitativní zvýšení svalové hmoty, která po ukončení injekcí nikam nepůjde.Nandrolon je k dispozici ve formě injekcí, játra nejsou prakticky intoxikovány, doba působení látky je 15 dní, proto je vhodné ji propíchnout nejvýše 1krát týdně.

Existuje minimální konverze na estrogen.Anabolické steroidy jsou schopny stimulovat sekreci mazání kloubů v těle, a proto se prokázaly, že odstraňují bolest kloubů a posilují kosti a vazy.Správným směrem můžete získat až 8 kilogramů svalové hmoty.

Aplikace:

Injekce by se neměly podávat více než 1krát týdně.Maximální dávka látky je 600 miligramů.Doporučená dávka je 200 až 400 miligramů týdně, v závislosti na vašich zkušenostech a konečném cíli.Kurz delší než 8 týdnů bez dalších léků se nedoporučuje.

Opatření:

 • Individuální nesnášenlivost složek.

Pokud je dávka překročena, libido se může snížit v důsledku snížení množství testosteronu v krvi.Ve vzácných případech lze pozorovat vyrážku, bolesti zad a rýmu.Pokud budete dodržovat všechna nezbytná doporučení, pak použití přípravku Nanrolona D od společnosti Balkan Pharmaceuticals nebude mít nepříznivý vliv na vaše zdraví.

Podle recenzí uživatelů aplikaceNandrolon D. pomáhá odstraňovat bolest kloubů a svalů, zvyšuje vytrvalost při dlouhodobém stresu.

Primover (Primobolan) Vermodje 100 mg /1 ml x 10 ml.

Cena: 4440 rub.

Vermodje Primover je vynikající anabolický steroid, který má anabolickou aktivitu přibližně na hladině testosteronu (88%) s účinnou látkou methenolon enanthát.Enanthate je ether, a proto je účinek léku poměrně dlouhý a není třeba časté injekce.

Při používání přípravku Primover je pozorován mírný účinek - lék není určen k nárůstu tělesné hmotnosti - díky této vlastnosti se droga rozšířila mezi sportovci a sportovci, jejichž úkolem je používat k vysušení těla steroidní průběh.

Progestační aktivita tohoto léčiva není potlačena, a proto se nebudete setkávat s vedlejšími účinky, jako je zvýšený tlak, ukládání tuku, zvýšená retence vody, gynekomastie nebo akné.

Vzhledem k tomu, že je Primover jako jediný lék na kurzu, nevyžaduje terapii po ukončení cyklu a nemá fenomén pullback.Účinná látka léčiva se používá při léčbě onkologických onemocnění žen a pomalém růstu dětí.Primover je dnes pro ženy nejbezpečnějším steroidem - při mírných dávkách.

Aplikace:

Lék je ideální pro udržování a zvyšování ukazatelů síly s konstantní hmotností.Nanáší se během doby sušení.Žádost o náborhmotnost znamená kombinaci s jinými steroidy v důsledku nízké anabolické aktivity Primover.

Je rozumné omezit průběh léku na dva měsíce, optimální dávka je 300–600 miligramů týdně, v závislosti na jednotlivých ukazatelích.

Opatření:

Při porovnání léčiva s podobnými anabolickými přípravky lze říci, že je zcela neškodný.Pokud ale hodláte provádět dlouhodobý vysoce kvalitní kurz steroidů s vysokými dávkami, pak do léčby Gonadotropinem dvakrát týdně přidejte 500 IU.

Podle recenzí uživatelů je Primover (Primobolan) ideální, když potřebujete odstranit malý tělesný tuk.Prodloužená doba působení ve srovnání s analogy.

Stanover (stanozolol) od Vermodje 100 tab /10 mg.

Cena: 800 rub.

Lék má vysoký anabolický index a nízký androgenní účinek.Stanover je účinný v předkonkurenčním tréninku sportovců.Anabolické funguje dobře, když kombinuje cykly steroidů na suchou váhu, dobře to také funguje s různými steroidními drogami.Stanover je k dispozici ve formě injekcí i tablet.

Užívání drogy má vliv na zvýšení síly a vytrvalosti, proto je tento nástroj oblíbený u sportovců: vzpěračů, boxerů a různých dalších energetických činitelů.

Účinek:

 • Zvyšuje se výdrž a síla člověka.
 • Přebytečná voda se z těla vylučuje.
 • Zásoba vápníku v kostech je zlepšena.
 • Zpomalují katabolické procesy.
 • Jsou stimulovány anabolické procesy, které ovlivňují růst svalů.
 • Spalování tuků je účinné.

Stanover Vermodje neobsahuje aroma, která v organismu způsobují nežádoucí účinky.Lék má vysokou biologickou dostupnost, nemá negativní účinek na játra, protože má nízké procento toxicity.Na rozdíl od mnoha podobných léků mohou Stanover užívat ženy, protože mají nízkou androgenní aktivitu - až 30%.

Anabolika pro růst svalů lze brát jako kurz nebo samostatně.

Jak se přípravek užívá v tabletách:

Pokyny k použití pro získávání svalové hmoty a zvyšování ukazatelů síly se nejlépe přijímají v kombinaci s jinými steroidními léky.

Například steroidy 200 mg týdně a Stanover Vermoge 10 mg každý druhý den během celého průběhu podávání (7-8 dní).Obecně se doporučuje následující dávka: od 20 do 100 mg steroidu, 1krát denně nebo každý druhý den.

Vedlejší účinky:

Lék by neměl být užíván, pokud je pozorována přecitlivělost na některou ze složek.

Kontraindikace:

 • Onemocnění jater.
 • Těžké srdeční abnormality.
 • Věk 18 let.
 • Pro ženy během těhotenství nebo kojení.
 • Zhoubné nádory.
 • Rakovina.

Podle recenzíuživatelé, droga pomáhá zvýšit svalovou hmotu, sílu vytrvalost, zvýšit úlevu.Doporučený kurz pro začátečníky je asi měsíc a půl, denní dávka je 50 mg.

Strombafort (stanazolone) balkánský lék 100 tab /10 mg.

Cena: 800 rublů.

Strombafort je nejoblíbenější steroid syntetického původu, který obsahuje hormon Stanozolol.Účinkem léku je zlepšit zásobování kostní tkáně vápníkem.

Složky obsažené v přípravku zvyšují pevnost kostí a také zlepšují výživu tkání.Strombafort přispívá k aktivaci anabolických procesů, které vedou k budování svalů.

Strombafort Tablets je nejnovější vývoj společnosti Balkan Pharm.Lék jde dobře s jinými steroidy, tj.lze použít v průběhu steroidů pro kvalitní masu.

Použití produktu pomáhá sportovcům provádět intenzivní trénink i v době sušení, kdy lidské tělo zažívá velký nedostatek kalorií.Pravidelný příjem léčiva zaručuje rychlé a vysoce kvalitní zvýšení svalové hmoty, navíc během použití

Strombafort bude pozorováno významné snížení tělesného tuku.Díky svým chemickým vlastnostem se tablety Strombafort aromatizují na estrogeny, a proto není třeba snižovat nežádoucí účinky antiestrogeny.

Díky těmto vlastnostem se droga aktivně používá v atletice, kdevytrvalost a síla jsou důležité.Také se připravuje na soutěže, protože svaly dodávají nádhernou úlevu a pružnost.Na našich webových stránkách se můžete seznámit s hlavními charakteristikami v tabulce steroidů.

Jak užívat:

Denní dávka pro muže je 25–50 mg, ženy nemohou užívat více než 10 mg denně.Kurz trvá od 6 do 8 týdnů.Přestávky se nedoporučují, protože produkt má krátkodobý účinek.

Nedoporučuje se překračovat denní dávku, protože předávkování může vést k rozvoji aromatizace.

Možné vedlejší účinky:

 • Zvýšená citlivost na určité složky léčiva.

Kontraindikace:

 • Rakovina.
 • Zhoubné nádory.
 • Onemocnění jater.
 • Onemocnění kardiovaskulárního systému.
 • Těhotenství a kojení.
 • Prostatitida.

Podle recenzí uživatelů je velkou výhodou užívání droga absence potřeby připravit tělo na jeho použití, ačkoli je stále vyžadována minimální příprava vazů a kostí pro užívání Strombafort.

Je třeba zvážit použití anabolických steroidů pro růst svalů nebo hubnutí.

Existuje mnoho účinných léků pro ženy i muže, které z nich však tělo nejlépe vnímá a jak je brát s maximální účinností, pomůže porozumětzkušený fitness trenér pro kulturistiku.

Buďte zdraví a starejte se o sebe!224] 225]

Anabolické steroidy: