Alena Shishkova.Fotografie před a po plastech.Biografie, modelové operace, tělesné parametry

Alena Shishkova je hvězdou ruského Instagramu, modelu známého jako Timatiho bývalá manželka.Dívka je podezřelá ze závislosti na plastické chirurgii.Foto Shishkova - předmět zvláštní pozornosti.Alenovy obrázky údajně naznačují významný rozdíl ve vzhledu Shishkové před a po plastické chirurgii.

Krátká biografie

 • 1992 - se narodil v Tyumen.
 • 2006 - začátek kariéry modelování.
 • 2014 - narození Aliceovy dcery.
 • 2015 - vystoupení na obálce a rozhovor pro pánský časopis Maxim.V letech 2015–2016Shishkova je podle publikace jednou z nejsmyslnějších žen roku.
 • Od roku 2015 spolupráce s domácími a ukrajinskými značkami oděvů, včetně Gepur a Bella Potemkina.
 • 2016–2017- Vytvoření dvou jmenných sbírek pro značku Maison D`Angelann.
 • 2017 - otevření kosmetického salonu Studio White Angel Studio a zahájení kosmetické řady White Angel Beauty.Značka byla vytvořena s podporou Timati.Název odráží název štítku podnikatele Black Star.
Nenechte si ujít nejvícePopulární článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Osobní život

Alena Shishkova se nevěnuje tisku podrobnostem svého osobního života.O románech modelu je známo prostřednictvím publikací o sociálních sítích a vystoupením na společenských akcích, doplněných dalším fanouškem.

Známí společníci Shishkové:

 • Maxim Koval- ukrajinský fotbalista.Pár se setkal online a byl v romantickém vztahu několik měsíců 2012–2013.
 • Timati (Timur Yunusov)- rapový umělec, producent, podnikatel.Poměr s Timatim přinesl Shishkovu slávu daleko za hranice módního průmyslu.Alena se nazývá manželkou rappera, ačkoli manželství nebylo oficiálně zaregistrováno.Pár se sešel v roce 2013. O rok později se narodila dcera.V roce 2015 se unie rozpadla, ale bývalí manželé podle zvykového práva si udržovali dobré vztahy a vychovali dítě společně.
 • Anton Shunin- fotbalista.Podle pověsti začala Alenka se Shuninem před oficiálním rozchodem s Timatim.
 • Andrey Chadov- herec.Objevil se s modelem na večírcích a filmových premiérách.
 • Nikita Mazepinje pilotem Formule 1 o několik let mladší než Shishkova.Vztah páru se stal známým na podzim roku 2016 z účtů Instagramu milenců.
 • Jurij Osipov- dědic bývalého vedoucího Ruské akademie věd.
 • Pavel Durov -podnikatel, jeden ze zakladatelů sociální sítě VKontakte.Shishkova a Durov jsou známí,ale zvěsti o romantickém vztahu mezi nimi dnes zůstávají pouze spekulacemi.

Kariérní modely a soutěže o krásu

Úspěch ve výstavním průmyslu přišel do Shishkové díky kariéře v módě a lesku.Cesta k slávě v módním průmyslu začala pro Alenou jako teenager.Od 16 let se Shishkova účastnila zahraničních projektů.Ve věku 20 let se model stal majitelem několika titulů a nominací v soutěžích krásy různých úrovní.

Včetně:

 • 2008 - Obrazová soutěž (Tyumen) - 1. místo.
 • 2011 - soutěž KRYTÝ KRÁSOVÝ VÝHLED - 1. místo.
 • 2012 - „Slečna Rusko“ - 3. místo.

Úspěch v celo ruské soutěži krásy byl začátkem úspěšné kariéry v módním průmyslu.Alena podepsala smlouvu s renesanční agenturou, která stále zastupuje její zájmy.

Shishkova se jako modelka podílí na focení časopisů a módních přehlídek domácích i zahraničních módních týdnů a je zastřelena do klipů.Alena připouští, že se doma cítí pohodlněji a zaměřuje se na práci v ruském módním průmyslu.

Tělesné parametry

  Výška: 176 cm.
 • Hrudník: 81 cm.
 • Boky: 84 cm.
 • Velikost oblečení: 40 (XS).
 • Hmotnost: 52 kg.

Toto jsou průměrné parametry hodnoty uvedené na internetových stránkách agentury pro renesanční modelování.Velikost poprsí by mohla podléhat změnám v důsledku mamoplastiky.Byly také opraveny další rysy vzhledu Aleny Shishkové.

Čelo, obočí, oči

Nové fotky AlenaShishkova demonstruje čelo modelu, které zůstává hladké a nehybné bez ohledu na výrazy obličeje a výrazy obličeje.Instagram hvězdné obočí několik let změnilo konfiguraci a polohu na obličeji.Ve srovnání s fotografiemi před 5–6 lety jsou dnešní Alena obočí klenutější a umístěné výše než dříve.

Část očí se změnila současně se zvednutím oblouků obočí: část se mírně rozšířila.Konfigurace oblasti mezi lícní kostí a spodním víčkem se změnila.Stopy vrásek pod očima zmizely.

Těchto účinků je dosaženo použitím 2 operací:

 • Endoskopický čelní zdvih. Podstatou této techniky je zvedání čela odstraněním nadložních záhybů kůže.Endoskopické zvedání vám umožní zvýšit úroveň obočí a vytvořit iluzi otevřeného, ​​překvapeného vzhledu.Tento postup se doporučuje v mladém věku.
 • Botoxové injekce. Injekce fixují polohu svalů víčka ve zvýšeném stavu.Účinek injekcí přetrvává několik měsíců a vyžaduje druhý zásah šest měsíců po první injekci.

Alena Shishkova nekomentuje fotografii před plasty a po případném zvedání a injekcích.Fakta o provedených transakcích zůstávají nepotvrzená.

Nos

Přirozené rysy Shishkovy tváře jsou asymetrie v oblasti špičky a křídel nosu a mírný hrb.Tyto nedostatky byly odstraněny rinoplastikou.Dnešní Alenaova nos je dokonale plochý, tenký, se symetrickými křídly a širšínosní dírky.

Foto Aleny Shishkové před a po operaci nosu

Operace nosu byla provedena v roce 2013. Místem operace je klinika estetické chirurgie v Kalifornii v USA..

Alena Shishkova nahraje fotografie před plastickou operací a po operaci, aby bez váhání změnila tvar nosu.To je jediná skutečnost práce estetických chirurgů, o které model mluví otevřeně.O provedené rinoplastice bylo známo z účtů Aleny na sociálních sítích: během rehabilitačního období zveřejnila obrázek s chirurgickým obvazem na nosu.

Cheekbones

Změny v obrysu Aleniných tváří a lícních kostí jsou patrné při porovnávání snímků Shishkové 2011–2012.a fotografie pořízené o 5-6 let později.

V dnešních obrázcích jsou Alenaovy lícní kosti objemné a její lícní kosti jsou více duté.

Proměny mohou hovořit o dvou přenesených operacích:

 • Injekce kyseliny hyaluronové. Injekce vytvářejí další objem lícních kostí a zvyšují výraznost kontur obličeje.
 • Odstranění hrudek Bysshu .Kousky Bisha - tukové záhyby pod lícními kostmi.Operace k jejich odstranění je schopnost dosáhnout účinku propadlých tváří.

Alena Shishkova nekomentuje předpoklady o plastových lícních kostech.Fotografie před a po zásahu do jejího vzhledu nás nutí předpokládat nejen zásluhu estetické chirurgie, ale také práci vizážistů a možnost foto editorů.Potopené tváře hvězdy jsou spojeny nejen s plasty, ale také s přírodními změnami souvisejícími s věkem aredukce hmotnosti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Rty

Porovnání fotografií 18leté a dnešní Shishkové ukazuje, že rty modelu byly zvětšeny. Alena ve většině případů dává přednost pastelovému odstínu rtěnky, ale neutrální make-up neskrývá zjevné změny v objemu rtů.

Dnešní Shishkovy parametry jsou výsledkem několika nejméně dvou operací, kterými se do rtů zavádí plniva.První postup byl proveden v roce 2012 v předvečer soutěže Miss Rusko, druhý v roce 2015.K udržení účinku jsou nutné pravidelné opakované injekce.

Mamoplastika

Korekce velikosti prsou je jednou z nejzřetelnějších plastických operací, kterou provádí Alena Shishkova.Fotografie „před a po“ označují nárůst objemu poprsí o několik velikostí.

Model přežil 2 operace implantace prsu:

 • V roce 2012 před soutěží Miss Rusko.
 • V roce 2015 nahrazení protéz po porodu a krmení.

Když byla prsa „podruhé“ obnovena, objevila se Shishkova v upřímném focení publikace Maximových mužů.Účinek byl skvělý, i když Allen aktivně popírá skutečnost opakované mamoplastiky.

Obrázek a obnova formy po porodu

Shishkova strávila celé těhotenství v Dominikánské republice mimo ruštinupaparazzi.Několik fotografií Aleny tehdy ukazovalo její dobrou fyzickou kondici během těhotenství.

Měsíc po porodu zveřejnila první fotografie v plavkách.Shishkova dokonalá silueta, obnovená v krátké době, vyvolala zvěsti o liposukční chirurgii.

Alena popírá zásluhy chirurgů a vysvětluje harmonii zdravého životního stylu, sportu a dobrého metabolismu.Podle modelu může abnormální strava v jejím případě vést k úbytku hmotnosti, nikoli k přibírání na váze.

Tento model podporuje příznivce vegetariánské výživy.

Oblíbené typy fyzické aktivity, soudě podle publikací na Instagramu:

 • Protahování (protahovací cvičení).
 • Box.
 • Tenis.

Účinek před a po plastické chirurgii

Měkký slovanský vzhled ruské krásy Alena Shishkova zůstal v minulosti s malým poprsím, kulatou tváří a tenkými rty.

Současný vzhled modelu usiluje o ideál, protože to vidí někteří fanoušci plastických a počítačových fotografických editorů: oválná tvář ve tvaru srdce, zvýrazněné lícní kosti, baculaté rty, zkosený krátký nos a zvednuté obočí.Štíhlá postava je kombinována s poprsí působivé velikosti.

Proměny ve formě Shishkové nezanechávají lhostejné uživatele sociálních sítí.Někteří psají nadšené komentáře k novým Aleniným fotografům.Jiní obviňují hvězdu ze zneužití plastické a panenské nepřirozenosti tváře a postavy.

Alena Shishkova, fotografie před a po plastické chirurgii, to ukazuje dobrovolně.Z pohledu modelu je porovnání starých a nových obrázků příležitostí vidět pozitivní změny na cestě ke standardu krásy.Informace o operacích nemají vždy přesné zdůvodnění.

Další vysvětlení změn ve vzhledu Aleny:

 • Sochařská úprava.
 • Vítězná pozice před objektivem.
 • Příslušné osvětlení.
 • Používání počítačových editorů pro fotografie.

Instagram Aleny Shishkové

Oficiální popis modelu na sociální síti umožňuje hodnotit vzhled hvězdy ze všech stran.Alena Shishkova je jednou z hlavních ruských hvězd Instagramu.Počet jeho odběratelů k dnešnímu dni přesahuje 6 milionů.

Popularita v síti se díky dívce s Timati stala populární v síti. Poté, co se Shishkova rozešla s černou hvězdou domácího show businessu, si udržela svou pozici. Počet jejích stoupenců Instagramu od té doby vzrostl asi o 1 milion.

Podle Shishkové nemá pro úspěch na Instagramu žádná zvláštní tajemství.Při výběru fotografie k publikaci se řídí osobním vkusem, který rezonuje s internetovým publikem.

Alena bere v úvahu sociální význam obsahu.Snaží se motivovat své fanoušky ke sportu a zdravému životnímu stylu. Na Shishkova Instagramu nejsou žádné upřímné obrázky a obsah „18+“. Nové příspěvky se objevují každých pár dní.Funkcí účtu modelu je minimum textu a maximum vizuálního obsahu.

Co lze vidět na Instagramu Aleny Shishkové:​​

 • Hlavním obsahem jsou selfies na různých obrázcích.
 • Fotografie z červeného koberce.
 • Fotografie cest.
 • Obrázky z focení modelu.
 • Fotografie Aleny s rodinou a přáteli.
 • Příběhy - publikace, které přetrvávají několik hodin, se aktualizují až několikrát denně a umožňují vám sledovat videa z každodenního života Shishkové.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Kolik stojí vzhled modelu

Přesné množství plastické chirurgie prováděné Shishkovou je známo pouze jí.Průměrné náklady na referenční vzhled vytvořené rukama plastických chirurgů lze nalézt u sazeb za služby klinik estetické medicíny.Ceny jsou v rublech.

]
Typ služby Průměrná cena
Vstřikováníplniva na rty 15 000 pro 1 postup
Botoxové injekce (lícní kosti) 20 000 pro 1 postup
Eliminace Bishových hrudek 55000
Liposukce 60 000 na 1 zónu
Rhinoplastika 120 000
Endoskopický horní čelní výtah 150 000
Mamoplastika 180 000
Celkem Z 600 000

Alena Shishkova je model ženy, která dává přednost tvorbě sebe samationary.Fotografie osobností před a po plastechodrážejí proces změn, ke kterým došlo v jejím vzhledu.

Zásah zvnějšku je zřejmý, otázkou je přesný počet operací přenesených Alenou a úloha počítačové technologie při utváření dokonalého obrazu Šiškové v obrazech.

Design článku:Mila Fridan

Video o Aleně Shishkové

Rozhovor s Alenou Shishkovou: