3D mezzaninový závit pro tvář, rty, čelo, břicho.Před a po fotky, recenze, cena zákroku

Threadlifting je takové moderní kosmetické omlazení obličeje a těla pomocí nejjemnějších mesothreads, které jsou implantovány pod kůži.Tento postup umožňuje simulovat a upravovat obrysy obličeje a těla bez chirurgického zákroku.

Co jsou mesothreads and threadlifting

Threadlifting kombinuje účinek mezoterapie a liftingu - dva hlavní kosmetické estetické postupymedicína: mezoterapie a zvedání.Poprvé se tato metoda podvazků začala ovládat v Jižní Koreji a nyní je populární po celém světě.

Mezoterapii použili hippokrati také k léčbě kloubů, které pod kůži zavedly kaktusové jehly.Ve své moderní podobě se tato metoda stala známou od roku 1950 díky Francouzi Michelovi Pistorovi, který začalPodávejte lék lokálně k léčbě různých onemocnění.Mezoterapie našla své uplatnění v kosmetologii od roku 1987 a pomáhá řešit mnoho kožních problémů.

Účinné látky, jejichž složení si lékař vybere, jsou do problematické oblasti injikovány jehly a působí zevnitř.Takže léčte akné, věkové skvrny, mastnou pokožku, růžovku, celulitidu, vypadávání vlasů.

Mesonit je speciální systém, který se skládá z tenké ohebné jehly a nitě samotné vyrobené ze samo absorbujícího materiálu.O šest měsíců později se mesonity rozkládají na oxid uhličitý a vodu, které nejsou pro tělo škodlivé.

Zvedání je řada metod facelift, které odstraňují závady a změny související s věkem. Účinek omlazení lze dosáhnout různými kosmetickými postupy: liftingové krémy, masáže, RG-lifting, ultrazvuk, akupunktura, fotorejuvenace, laserové resurfacing, mezoterapie.Nebo s plastickou chirurgií.

Vzhled mesothreads

V poslední době byly pro zdvihací postupy používány zlaté, platinové a polypropylenové nitě.Nyní se objevily biologicky rozložitelné (vstřebatelné) nejjemnější (0,3 mm) vlákna s vysokou elasticitou na základě polymerních materiálů.

Pokud jsou implantovány, nezpůsobují odmítnutí a alergické reakce.Základem pro syntetická vlákna jsou polyodioxanon, kyselina polymléčná, kaprolac.Mesothreads potažené polyglykolovou kyselinou se dokonale kombinují s tkáněmi lidského těla a po 6 měsících jsou zcela absorbovány.Pozitivníúčinek postupu je pozorován po dobu 2 let.

Druhy mesothreads

Existuje několik druhů mesothreads:

 • Lineárníjsou rovnéhladké nitě 25-90 cm dlouhé. Používají se k utažení krku, víček, nasolabiálních záhybů.Dobré pro citlivou pokožku.Jedná se o nejvíce rozpočtová vlákna, která se rychle vyřeší.
 • Spirálanebo univerzální ve formě pružné spirály.Používají se k utažení brady, dekoltu, kolem očí, nasolabiálních záhybů, rukou, břicha.Často se používá v kombinaci s jinými typy vláken.Standardní velikost je 50-60 mm.
 • Jehla- mají mikroskopické vícesměrné zářezy.Nejodolnější vlákna, udržují jejich tvar dobře.Často se používají k opravě nejpohyblivějších částí obličeje.
 • Pletené mesothreadsmají vysokou podpůrnou schopnost.Skládá se ze dvou protkaných vláken.Obzvláště účinný na tváře, krk, hrudník, nasolabiální záhyby, bradu.
Druhy mesothreads pro nitkování

Kapalný monofilje biogel vyrobený z chloridu zinečnatého a kyseliny hyaluronové.Dostane-li se pod kůži, proniká do hlubších vrstev kůže a, stejně jako všechny cizí částice, způsobuje tvorbu husté tkáně.Kůže se stahuje a objevuje se liftingový efekt.Tato vlákna jsou výsledkem nejnovějšího vývoje vědců v oblasti kosmetologie.Biogel opravuje ovál obličeje, stehen a břicha, očí, rtů.

Při zesílení se používají korejské nebo ruské příze.Každý ztypy vláken mají své vlastní vlastnosti a výhody.Zkušený odborník určitě poradí, které mezonity dávají přednost v každém jednotlivém případě, aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku.

Indikace pro závitování

Vlákno s mezoteky představuje odstranění známek stárnutí s trojrozměrným účinkem.Pokročilá omlazovací technika se doporučuje lidem ve věku 30 až 50 let, kteří chtějí mít pružnou svěží pokožku.Ideální pro pacienty s prvními známkami vadnutí.

Tímto způsobem nelze odstranit hluboké vrásky a vrásky, ale můžete zpřísnit pokožku a opravit tyto změny související s věkem:

 • povislá kůže;
 • klesající špičky rtů a obočí;
 • převislá víčka;
 • změna tvaru obličeje;
 • nasolabiální záhyby;
 • obličejové vrásky;
 • uvolněná kůže na těle.

Tento postup je vynikající u pacientů s prvními známkami stárnutí, kteří mají průměrnou tloušťku kůže.K odstranění ochablé tlusté kůže na celých obličejích jsou zapotřebí individuální metody.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída od Eleny Karkukli

Kontraindikace

Threadlifting označuje bezproblémové estetické operace.I když to poškozuje tkáň, má menší důsledky.Profesionálně zesílené mezaninové zesílení nezpůsobuje pacientům žádné nepohodlí.

Ale vzhledem k individuálním charakteristikám organismu existujíkontraindikace pro takový postup:

 • infekční choroby;
 • onkologie;
 • nízká srážlivost krve;
 • kardiovaskulární onemocnění;
 • duševní a neurotické poruchy;
 • zánětlivé procesy;
 • těhotenství a kojení.

Aby se předešlo nežádoucím důsledkům, měli by pacienti poskytovat lékaři komplexní informace o svém zdravotním stavu.

Rozdíly od zdvihu nitě

Postupy pro zdvihání nitě a zvedání nitě mají mnoho společného, ​​ale existují také významné rozdíly.Pokud se pro zvedání nití používají zlaté nitě a cena závisí na velikosti problémových oblastí, pak v nitě se výpočet spočítá podle počtu a typu mezothreads.

Pozitivní účinek zvedání nitě trvá až 5 let, ale tento postup způsobuje mnoho bolesti.Zesílení mesothreads je téměř bezbolestné a méně traumatické, ale pozitivní výsledek trvá pouze 2 roky.

Potřebujete přípravu

Před postupem byste se měli řídit jednoduchými doporučeními:

 • neužívejte antihistaminika týdně,aspirin, přípravky obsahující aloe vera;
 • Nenavštěvujte saunu, solárium po dobu sedmi dnů;
 • dvě hodiny před zákrokem odstraňte těžkou fyzickou námahu, alkohol a kouření;
 • těsně před zákrokem se neumývejte teplou vodou.

Jak provádět závitování

Zvýšení závitůs mesothreads - to je taková injekce posílení, když kostra struktura je vytvořena pod kůží z nití s ​​nejjemnější jehly.Výsledkem je úžasný účinek omlazení na stejné úrovni jako výsledky plastické chirurgie.

Tento postup má také následující jména: 3D mezotelióny nebo trojrozměrné zvedání a tyto termíny nejsou chybné.Používá se k utažení svěšené kůže téměř ve všech částech obličeje a těla.

Když lékař předepisuje zvedání nitě mezotelny, musí vzít v úvahu požadavky klienta, jeho fyzický stav, typ pleti, tvar obličeje.Závisí na tom rozhodnutí o metodice, počtu vláken a výrobní společnosti.

Postup se provádí v tomto pořadí:

 • čištění a dezinfekce kůže;
 • aplikační anestézie;
 • značení čar v problémových oblastech;
 • pomalé přesné vkládání tenkých jehel s 3D mezotelisky;
 • jehly se odstraní a nitě zůstanou;
 • použití léčiv a sedativ.

Flexibilní tenké jehly (kanyly) pro injekce jsou vyrobeny ze speciální slitiny oceli.Tyto jehly mohou být vloženy pod kůži spolu s nití v libovolném směru do požadované hloubky, nepoškozují tkáň.Pevná vlákna tvoří rámec, který udržuje kůži v určité poloze.

Doba trvání postupu je od 30 do 60 minut.Trvání závisí na zesílení a počtu mesothreads.Pro pozitivní výsledek je důležitá přesnost protokolu postupu.Lékař musí mítlicence pro kosmetologický postup.

Jak se provádí postup střihu obličeje u mesothreads:

Podmínky a rysy rehabilitace

Mezonitová záměna je takový nechirurgický šetrný zásah dostruktura kůže, která má zřídka komplikace.Pacienti to obecně dobře snášejí.Po každém kosmetickém omlazení a po chirurgickém zákroku je však nutná rehabilitace.

Obnova trvá 1–2 týdny a člověk se může vrátit domů téměř okamžitě po instalaci vláken.

V oblastech manipulace se může objevit mírné brnění, nepohodlí a mírný otok a modřiny.Lze je rychle odstranit pomocí speciálních přípravků.Vpichování jehly se hojí rychle, stejně jako drobné bolesti.Pokud je instalace mezotelů prováděna zkušenými lékaři, je kůže minimálně poškozena.

Možné komplikace

Jemné, leštěné jehly a nitě při zvedání nitě nepoškozují pokožku.Výsledkem může být jejich nekvalitní instalace.

Při nadměrném zkracování se mohou objevit mírné vrásky. Obvykle se narovnají po 10-14 dnech nebo se musí poradit s lékařem, aby napravili důsledky.

Je-li závit nainstalován v blízkosti povrchu, mohou se na místě instalace objevit těsnění.

Nedbalost zdravotnického personálu, který netestoval snášenlivost léků, může mít za následekhematomy a otoky.A přítomnost kožních infekcí, které klient nezmínil, hrozí abscesem.

Když se odkazuje na spolehlivou kliniku, kde pracují vysoce kvalifikovaní odborníci, používají se high-tech materiály, přísně se dodržují protokoly pro provádění postupů a eliminují se všechna rizika komplikací.

Doporučení po zákroku

Aby se zabránilo mesothreadsům pohybovat se pod kůží a tělem, aby si nezvykly být v tkáních cizího těla, je důležité dodržovat tato doporučení:

 • nenarušují oblast, kde bylo zvedání prováděno;
 • monitorují výrazy obličeje, neprovádějí těžká fyzická cvičení;
 • na měsíc se vyhýbejte přímému slunečnímu záření;
 • nezapojovat se do alkoholu, kávy, kořeněných, uzených a slaných potravin, zejména během prvních tří dnů;

Rehabilitace bude rychlá se všemi doporučeními.

Péče o pleť po zákroku

Aby byl postup omlazení úspěšný a zotavení bylo rychle dokončeno, kosmetologové doporučují dodržovat určitá pravidla pro pečlivou péči o obličej a tělo. V prvních třech dnech by mělo být místo vpichu ošetřeno roztokem peroxidu vodíku nebo chlorhexidinu.

K umytí obličeje čištěnou vodou použijte tonika a pleťové vody s aktivním kyslíkem.Pro líčení je lepší zvolit vysoce kvalitní kosmetiku s ochranou proti UV záření.

Účinnost metody: výsledky před a po operaci obličeje, čela, rtů, břicha

Mezzonitová nitě jetakové účinné omlazení:

 • obličejové obrysy;
 • rty;
 • brada;
 • břicho.

Postup eliminuje vrásky na obličeji, jakmile se první pozitivní změny vzhledu projeví velmi rychle, jakmile hematomy zmizí, otok a zarudnutí projdou.Po 1,5 až 2 měsících můžete konečný výsledek obdivovat.

Po zesílení se vyhladí vrásky čela a vrány kolem očí.Pod očima se můžete zbavit pytlů a unavený, nemocný vzhled tváře.Mesothreads zavedený do dolních víček se stane nosným rámcem během 2 let.

Rozostřený ovál tváře a brady, ochablá kůže na krku dávají věk a zdolávání těchto oblastí mezaniny znatelně omlazuje vzhled.Obrysy obličeje a brady získávají jasný tvar a pokožka je svěží a pružná.

Mnoho žen sní o krásném prsu a zvedání mezaninů může výrazně zlepšit jeho tvar.Implantace nití v kůži prsu oddálí změny související s věkem o 2-3 roky.

Metoda korekce rtů s použitím mezothreads rychle poskytuje znatelný účinek na dlouhou dobu díky tvorbě kolagenových vláken.Rty se zřetelně tvarují a vylučují se výrazné vráskové kabelky nad horním okrajem.Díky zavedení biorevitalizantu je jejich barva nasycená a svěží, což zázračně ovlivňuje úsměv.

Tvorba nového kolagenu obnovuje předchozí formy obličeje a těla, vrací se na kůžimládí.Úplný účinek trojrozměrného zvedání se objeví do šesti měsíců po zákroku a výsledek trvá až dva roky. Šicí nitě na břiše, pažích a boky vám umožňují odstranit změny související s věkem v raných stádiích.

Zvedání vláken umožňuje zbavit se mnoha nedostatků souvisejících s věkem v jedné relaci.Problémové body po trojrozměrném zvedání vypadají velmi přirozeně, výrazy obličeje nejsou rozbité a kůže není napnutá.Pacient vůbec necítí vlákna pod kůží.

Takové postupy, jako je tvarování, mezoterapie výživnými koktejly, plazmolifting, mohou zvýšit účinek zvedání nitě.Mohou být použity již měsíc po zesílení.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Náklady na postup v Moskvě, Petrohradu, regionech

Mezzonitové nitě je dobrou alternativou plastické chirurgie a nákladného vyztužení zlatými nitěmi .Tento kosmetický postup samozřejmě není levný, ale je docela cenově dostupný.

Cena není vždy kvalitativním ukazatelem.Při výběru kliniky nebo salonu je lepší nejprve pečlivě prostudovat informace o službách a kvalifikaci zaměstnanců a zjistit recenze zákazníků.

Kosmetička při konzultaci zkoumá stav pokožky pacienta a určuje složitost práce.Poté vybere typ vláken, jejich počet a vypočítá náklady na proceduru.

Náklady na jednohorůzné typy mesothreads určují celkové náklady na kosmetický postup.

Cena jednoho mezzaninu se zářezy
Město Cena jednoho lineárního mezaninuCena jednoho spirálového mezaninuCena jednoho vlákna se zařízením
Moskva 700-900 rub.1400-2000 rub.3000 rub.800-2000 rub.
Petrohrad 500 - 600 rublů.660-900 rub.1 200 rublů.600-1900 rublů.
Soči 700 rublů.750-900 rub.na žádost 600-1900 rub.
Novosibirsk 900–990 rublů.1000 rub.1 900 rub.600-1900 rub.
Eagle 700-800 rublů.1300 rub.2700 rub.600-1900 rub.

Cena za posílení různých zón se liší velikostí od 10 000 rublů.až 90 000 tření.Na mnoha klinikách jsou slevy pro zákazníky platné za určitých podmínek (10-15%).

Recenze lékařů a pacientů o účinnosti metody

Recenze o postupu se velmi liší.Většina lidí, kteří se obávají plastické chirurgie, je s výsledky zvedání nitě spokojena - napnutá, svěží kůže, zbavení se kosmetických defektů.Dávají pozitivní zpětnou vazbu a po chvíli jsou rádi, že používají tuto metodu omlazení.

Existují však i negativní recenze pacientů o nepříjemných pocitech po určitou dobu po posílení.Existují lidé nespokojení s pooperačními výsledky.

Mezzanine se závitem- je to tak rychlá a snadná korekce obrysů obličeje a těla, zpřísnění kůže, že se komplikace vyskytují jen zřídka. Vzhledem k individuálním charakteristikám kůže konkrétního pacienta je obtížné předvídat úroveň účinku, reakci těla.Obecně je však injekce zesílení vynikající prevencí změn tváře a těla souvisejících s věkem.

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video na téma: závitování s mezaniny

Mezoniti a závitování: co to jetoto je příběh specialisty: